Wrestling mania!!!

poruka: 9
|
čitano: 2.767
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wrestling mania!!!

Da li ste ikad gledali kečere? Hulka Hogana i one likove? Sjećam se da sam prije gledao WCW a najdrazi mi je bio Bill Goldberg! Koji su danas najpoznatiji hrvači i hrvačke tvrtke? Imaju li još onih WWF i WWE?!

Jer znanje treba da bude besplatno.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wrestling mania!!!

Ja sam  gledao prije  dok sam  imao kabelsku i bila je jos  ona  emisija  na mtv hogan  knows best tako nesto ,a slusaj vise manje  glupiranje  vidi se da je dobro odglumljeno ,ali njih boli briga kada zarade  veliku svotu novaca.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wrestling mania!!!

Boli i mene briga što zarađivaju, bilo mi je predobro ono gledati. Kuži i djete da je odglumljeno i iskomercijalizirano, ali baš je bilo blesavo! I atraktivno,moram priznat!

Jer znanje treba da bude besplatno.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wrestling mania!!!

Da slazem se da je bilo atraktivno  svo bacanje  ,penjanje  po ringu  pa skok  na  drugog tipa ,ali kad gledas trebalo je to sve nauciti nije to samo tako .

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Wrestling mania!!!

Dok sam bio puno puno mlađi to je bila prava uživancija.

15 godina
neaktivan
offline
Wrestling mania!!!

sve je to gluma,al je fora...

sad je wwe

ma najbolji je undertaker

 

ZLAJA
16 godina
offline
Wrestling mania!!!

Sve je to zanimljivije kad smo mlađi i naivniji hehehe...

 

P.S. ima već slična tema, ne znam tko je kome pokral tematiku Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
neaktivan
offline
Wrestling mania!!!

Meni je to bez cilja, i smješno mi je to gledat, tako nerealno.. svako ima svoje mišljenje. Ne želim nikog vrijeđati..

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Wrestling mania!!!

Meni je smiješno što pola tih kečera je kasnije završilo u glumi, a najjadnija stvar je što neki i vjeruju da se oni stvarno tuku

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2009 21:10 (BORN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice