Vw 1.0 motori

poruka: 5
|
čitano: 13.479
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vw 1.0 motori

Vozi tko to čudo 1.0 tsi sa 3 cilindra?Ne znam koliko je pametna kupnja takvog auta i recimo da ga imaš cca 10-15 godina.Dal to uopce moze prec 150.000km a da ne otvaraš motor, koliko je uopce pouzdan takav motor?Na internetu nema baš puno informacija, a od poznanika nitko to ne vozi, dal je netko ovdje malo više upućen u dotične motore?Mislim da je to ok motor za nekog tko ima 90% gradske vožnje, al je pitanje koliko je to izdržljivo i pouzdano?

pOtPiS
8 godina
offline
Re: Vw 1.0 motori
Samo isprobao u Scali dok smo se žena i ja odlučivali za auto. ZG obilaznica i po gradu malo. Za takav auto čist ok, a koliko traje i kakvo je održavanje, to ti ne znam jer ni ne znam da ga itko meni poznat ima.
12 godina
offline
Vw 1.0 motori

Vozim Skodu Fabiju MK2 1.4 TDI koja isto ima 3 cilindra.

Trenutno je presla 160 000,odlicna je u svakome pogledu,ne troši ulja ni kapi,troši kao Zippo upaljać,a jako fino hoce povući.

Jedina mana joj je sto je poprilicno bućna i to je u biti jedini problem!

Vjerujem da je to ista tehnologija WW diesel trocilindrasa,tako da ne bi trebalo biti problema!

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Vw 1.0 motori

Rade nekih 250k km, ne bitno jesu li 3 ili 4 cilindra.

16 godina
offline
Vw 1.0 motori

Nemam VW-ov, ali imam Opel Corsu 1.0T sa 115KS. Kupljena u Opelu kao godišnjak (test vozilo), kod mene već dvije i pol godine, nedavno prešla 50.000km. Sjedi, pali vozi. Nikakvih problema s autom. Potrošnja grad 6-7, na otvorenom bez problema ispod 5 (ako voziš normalno). Za trajnost motora ne znam, ali već sam našao takve Corse sa po 200.000km i više. Nema ih puno doduše.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice