Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

poruka: 18
|
čitano: 2.561
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

3 majstora, različitih tehnika zabijanja golova, fenomenalnih završetaka.

Ko vam je favorit?

Bombe Carlosa, trikovi Ronalda, fantazije Ronaldinha...

Slobodno upletite i druge igrače, linkovi na youtube su poželjni, ima svaki gol tamo.

Majstorije takvih igrača se ne zaboravljaju.

 

Eto krenimo s Carlosom:

 

 

 

Ronaldo:

 

- predstave iz dana Intera nikad neću zaboraviti, a ni ostatak.

 

- imate i muziku u podlozi, uživajte u povijesti, ovo se viđa samo kod 0.1% igrača u nekom sportu. Kako jadnici padaju od nogometne epilepsije izazvane Ronaldom.

 

Klanjam ti se Ronaldo, šteta kaj su ga brutalno trgali.

 

Ronaldinho:

 

 

 

 

Ronaldinho je nešto neviđeno, moć njegova vraća se s novim klubom., budite sigurni u to.

 

Evo, toliko za sad od mene.

Bacajte svoje prijedloge i najbolje od nogmetne igre.

Ima toliko majstorija da se ova tema može pretvoriti u najljepšu.

 

No, nejde bez majstora:

 

 

 

Kad ti ju šutnem s 35m, nećeš je ni vidjeti!!
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Definitivno Ronaldo (naravno ne Cristiano Ronaldo, njega prezirem).  IL PHENOMENO  =  najbolji napadač svih vremena, bez razmišljanja...  S kojom lakoćom je taj lik zabijo, ozlijeđen, debel, nije u formi...  to ništa za njega ne znači lopta i dalje ulazi.

Nemojte mi samo spominjat Pele-a jer mi to diže živac, on je igro u doba amatera, nema smisla o njemu pričat uopće, tada se isticao ali u današnje vrijeme bi ga obrambeni igrač iz druge postave Dinama potrgo na terenu, nebi ni primiriso golu.

 

U današnje vrijeme mi je najdraži igrač Gerrard! Ima udarčinu kakvu nitko nema, ne samo da je jak udarac nego ulazi svaka treća, a požrtvovnost, vraćanje u obranu, napadanje, njegova konstantna "nabrijanost" i uloga vođe na terenu su bez konkurencije. Duge lopte su mu isto specijalnost (engleska škola hehe).

Od napadača mi je na prvom mjestu Torres, znam, volim Liverpool, al vidjeli ste u finalu Eura kak je igro, prebrz je, a kontrola lopte, a preciznost i oštrina udarca...  no comment.

 

P.S.      Y.N.W.A.!!!!!

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2008 12:18 (zv'jer2).
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Ja nemam nikaj protiv Christiana Ronalda, čovjek igra super nogomet i ne znam otkud i zbog čega optužbe da je "gej"- zbog te optužbe ga valjda i ne vole, a on to nije (barem vjerujem), koju samo zgodnu "mačku" ima.

Svi koji prate nogomet i igraju ga, sigurno ga cijene. Ja ga i pratim i igram, iako malo u zadnje vrijeme (igram) zbog preboljenog TBC-a.

 

Christiano Ronaldo:

 

 

  - ovakvu golčinu nisam videl nikad, ne na taj način

 

Za vas, koji ste manje upućeni, evo djela još jednog majstora:

 

Denislon:

 

 

 

 

I ne može se bez velikog  Zizua.

 

Zinedine Zidane:

 

Kad ti ju šutnem s 35m, nećeš je ni vidjeti!!
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Ma super igra C.Ronaldo, al jednostavno ne mogu podnjet onu glumu, prenemaganje  PFUJ ko da igra balet, a i ne volim kad ide prelazit 10 puta zaredom i nikad ne prođe i kad izgubi loptu još sere sudcu a svoj tim dovede u situaciju da se mora branit.

 

I budimo realni Cristiano Ronaldo nikad neće biti ni do koljena pravom i jedinom Ronaldu.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
16 godina
neaktivan
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Cesc Fabregas

 

 

Fernando Torres

 

M2N-E 3800 7600 GT 1GB
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Pozdravite legendu, velikog "ubojicu":

 

Gabriel Omar Batistuta:

 

 

 

Nastavimo, imas još "perfekcionista", Rivaldo:

 

Rivaldo:

 

 

Christiano Ronaldo vs. Ronaldinho

 

- Isuse Bože u ovom videu prikazane su neke finte Ronaldinha na kojima ostali mogu samo pasti oči-svi, cijela nogometna povijest. U današnjem dobu, s tako jakim obranama i brutalnim stoperima, raditi to je nevjerojatno.

 

- kad to vidim učini mi se da su izvanzemaljci

Kad ti ju šutnem s 35m, nećeš je ni vidjeti!!
16 godina
neaktivan
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Henry - iako ne volim ni jedan klub u kojem je igrao, lik je legenda.

 

E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
16 godina
neaktivan
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

  - onaj gol kada je oznaka LR u kutuIznenađen i još neke stvari ovdje, ma ovo je pravi kraljCool

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2008 21:11 (Paolo2612).
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

@zvjer- slažem se s tobom, Ronaldo je legedna i za mene je najbolji igračsvih vremena.

@Bruno-odabrao si pravog, njegov način pucanja i dodavanja je unikatan, onako profinjeno, ko Federer u tenisu.

 

Evo još uživancija i nogometne ljepote u temu:

 

Luis Figo:

 

 

A sada, najbolji u svojem poslu:

 

David Becham:

 

- čovjek je po meni najprecizniji svih vremena

 

- zbilja je najbolji u tome, ovo je užitak gledati, majstor na djelu, najveći te vrste a i dodavanja, onih dugih i visokih. To su šutevi jednostavno neobranjivi, vidite da golmani stoje... u većini slučaja.

 

Ajmo dalje, još jedan Englez, meni osobito dobrog stila jer ne mjeri nego zakucava.

 

Paul Scholes:

 

 

Kad ti ju šutnem s 35m, nećeš je ni vidjeti!!
16 godina
neaktivan
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

quaresma

 

https://www.youtube.com/watch?v=NwkAx9mV28Y&feature=related

gerrard

modric

 

Gunners and Reeds
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Nisam neki sportski tip, ali koliko sam gledao euro čini mi se da je Cristiano jedan od boljih.

vulerious - technofreak
15 godina
neaktivan
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Ma Federer je najači.Od ta tri najbolji mi je Carlos koje je sve golove dao i otkud.Ronaldo se uprasio.A Ronaldinhove finte su svi već prokužili.

16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Rene Higuita CoolNamigiva :

 

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Dobri clipovi! Ronaldinho  je na početku u Barci bio najjači, dok nije počeo snimati reklame, tulumariti i od tada mu je forma u padu. Nadam se da će takav ostati sad i u Milanu Smijeh ali najbolji mi je gol R.Carlosa Francuzima sa 30ak m felšom pokraj živog zida. Golčina! Lik ima top u nozi!

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
16 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

 

LOOL

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

Ronaldinho baš u zadnje vrijeme kad je bio u Barceloni nije bio u formi,ali kad je došao u AC Milan se poboljšao(uozbiljio se) !!!

Ivan
15 godina
neaktivan
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

a Nike Kranjčara se nitko ne sjeti??    Smijeh

15 godina
offline
Ronaldinho&Roberto Carlos&Ronaldo+rest of world

ronaldinho je Bog, jedan jedini i najveći, nema prolaska igrača na pretrčavanje na šta se svea ovi nogomet, kad neko pređe igrača sa stilom ja mu skidan kapu a on je to uvik radia..........Šteta šta nije osta u barci tribalo je potirat Laportu a ne njega

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice