ROM vs CRO

poruka: 15
|
čitano: 7.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
ROM vs CRO

To moze samo HRT - makar pretpostavljam da je ovo sa lijeve strane Rumunjsko (sva sreca da nisu napisali rezultat jer se nis nebi vidlo) :)

HRT HRT
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 21:09 (jul).
16 godina
offline
ROM vs CRO

to ti hrt samo prosljeđuje sliku i komentira, a snimanje i animacije( il kak se to već sve zove na ekranu tokom utakmice) rade rumunji, tako da su se sami tako nazvali

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
16 godina
offline
ROM vs CRO

Također zanimljivo kako zvuk i slika opet nisu bili sinkronizirani... tj. govor komentatora je ranio u odnosu na dogadjanja na terenu.

Koji su to amateri, pa svaka televizija bi trebala imati nekakav mehanizam precizne sinkronizacije kao dio priprema za prijenos.

16 godina
neaktivan
offline
RE: ROM vs CRO
Šime kaže...

Također zanimljivo kako zvuk i slika opet nisu bili sinkronizirani...

 Dobro je, već mi se učinilo da "predmnijevam".
15 godina
offline
ROM vs CRO

ma briga me za sliku i komentatore

glavno da smo mi dobili

iako igra baš i nije bila na zavidnom nivou

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
15 godina
neaktivan
offline
ROM vs CRO

Da baš sam primjetio da nema rezultata pa si mislim možda je 0-0 neeeeeeeeee!!!!

To je glupi HRT nisam niš drugo ni očekivao, a još i beru novce od nas.

FUj makar propali da ne moram više plačati za gluposti.

Viče

add me xfire >>> razvaljot
16 godina
neaktivan
offline
ROM vs CRO

aj ne pričajte gluposti...

Ovo gore gdje piše ROM-CRO je   s Rumunjske televizije, a vidi čuda na engleskom Rumunjska je Romania...

Ovu drugu karticu s rezultatom i Imenima zemalja na Hrvatskom je postavio HRt, jer RUMUNJI nisu sposobni ubaciti i rezultat...kaj bi vi rađe. da imate jednu traku s podacima, ali bez reze, ili dve s rezultatom...

 

-ako slika i zvuk i nisu sinkronizirani, barem su komentatori prva klasa, a ne k'o na RTL-u, gdje onaj jedan rudlavi jadnik komentira sve žive sportske događaje koje prenose...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 22:55 (FlyBoy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: ROM vs CRO
FlyBoy kaže...

aj ne pričajte gluposti...

Ovo gore gdje piše ROM-CRO je   s Rumunjske televizije, a vidi čuda na engleskom Rumunjska je Romania...

Ovu drugu karticu s rezultatom i Imenima zemalja na Hrvatskom je postavio HRt, jer RUMUNJI nisu sposobni ubaciti i rezultat...kaj bi vi rađe. da imate jednu traku s podacima, ali bez reze, ili dve s rezultatom...

 

-ako slika i zvuk i nisu sinkronizirani, barem su komentatori prva klasa, a ne k'o na RTL-u, gdje onaj jedan rudlavi jadnik komentira sve žive sportske događaje koje prenose...

 

 Ali se barem RTL ne plaća pa me baš briga.k
add me xfire >>> razvaljot
16 godina
offline
ROM vs CRO

Komentator je vrhunski (Ivica i Marica LOL), pa je zato veca steta sto netko u HRT ekipi ne radi svoj posao profesionalno jer se ovaj problem s desinkronizacijom vec nekoliko puta dogodio...

15 godina
protjeran
offline
RE: ROM vs CRO
jul kaže...

To moze samo HRT - makar pretpostavljam da je ovo sa lijeve strane Rumunjsko (sva sreca da nisu napisali rezultat jer se nis nebi vidlo) :)

da si gledao ispocetka utakmicu ti ne bi trebao dodatno napisani rezultat!!
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
ROM vs CRO

Igra Hrvatske nije bil bog zna kakva(bar u prvom poluvremenu)...u drugom je bilo nesto bolje ali i dalje nije to bilo to.....Rumunji su ok igrali....imali su par vrlo dobrih prilika....onaj gol sta su dali(po meni cista pogreska stopera...u ovom slucaju cini mi se Krizanca)....nas prvi gol po meni dosta sretno ali sta je tu je.......u drugom poluvremenu puno bolja igra makar im nismo bas puno prijetili.......onaj gol Kranjcara je bio ok....a i drago mi je da se Dudu vratio i odma bez ikakvog straha igrao(sto mu je u ovom trenutku najvaznije)....cak je i asistirao....hehehe.......

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
16 godina
offline
RE: ROM vs CRO
FlyBoy kaže...

aj ne pričajte gluposti...

Ovo gore gdje piše ROM-CRO je   s Rumunjske televizije, a vidi čuda na engleskom Rumunjska je Romania...

Ovu drugu karticu s rezultatom i Imenima zemalja na Hrvatskom je postavio HRt, jer RUMUNJI nisu sposobni ubaciti i rezultat...kaj bi vi rađe. da imate jednu traku s podacima, ali bez reze, ili dve s rezultatom...

 

-ako slika i zvuk i nisu sinkronizirani, barem su komentatori prva klasa, a ne k'o na RTL-u, gdje onaj jedan rudlavi jadnik komentira sve žive sportske događaje koje prenose...

 

 Apsolutno se slažem...
HTV ima najbolje prijenose i komentatore, ostali su amateri u usporedbi sa njima i trebaju još puuuuuno učiti
What Would Biran Boitano Do?
15 godina
neaktivan
offline
RE: ROM vs CRO
noob007 kaže...
FlyBoy kaže...
 Apsolutno se slažem...
HTV ima najbolje prijenose i komentatore, ostali su amateri u usporedbi sa njima i trebaju još puuuuuno učiti
 Ma to se je oduvijek znalo da je HTV najbolji za prijenos bilo kakvog sporta.........Onaj RTL prvo mora naci normalne komentatore pa tek onda on dolazi u obzir..........
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
offline
RE: ROM vs CRO
Hrvojestr kaže...

Igra Hrvatske nije bil bog zna kakva(bar u prvom poluvremenu)...u drugom je bilo nesto bolje ali i dalje nije to bilo to.....Rumunji su ok igrali....imali su par vrlo dobrih prilika....onaj gol sta su dali(po meni cista pogreska stopera...u ovom slucaju cini mi se Krizanca)....nas prvi gol po meni dosta sretno ali sta je tu je.......u drugom poluvremenu puno bolja igra makar im nismo bas puno prijetili.......onaj gol Kranjcara je bio ok....a i drago mi je da se Dudu vratio i odma bez ikakvog straha igrao(sto mu je u ovom trenutku najvaznije)....cak je i asistirao....hehehe.......

Da si ikad igra nogomet vidia bi da se kiržanac bacia, poput prave sikire,
po meni su više krivi Šimunić (on više) i Prajić, jer su bili daleko od svojih igrača
tj. njihov je igračutrča i zabija gol!
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
15 godina
neaktivan
offline
RE: ROM vs CRO
Makić kaže...
Hrvojestr kaže...

 

Da si ikad igra nogomet vidia bi da se kiržanac bacia, poput prave sikire,
po meni su više krivi Šimunić (on više) i Prajić, jer su bili daleko od svojih igrača
tj. njihov je igračutrča i zabija gol!
 Ahahahaha....bas si smjesan momak......simunic je kriv a stajao iza krizanca....ako prvo lopta se nikad ne izbija u sredinu nego na stranu,.....ako igras nogomet to bi trebao znati.....ahhahaha......bas si smjesan....a sta je on napravio umjesto da pukne dalje od gola ili na stranu on uklize na nju i doda je u sredinu..........eto ako si ikada igrao nogomet...a vjerujem da jesi....razmisli malo sta trener govori stoperu a i svim igracima...uvijek na stranu nikad u sredinu.....bar nama trener tako govori........a covjek je profesionalac bio.....
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2009 14:19 (Hrvojestr).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice