PRESVLAČENJE AUTA u foliju

poruka: 19
|
čitano: 84.709
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Pozdrav , tko u Zagrebu radi presvlačenja auta u foliju i da je zadovljan ,a ne fušeraj?

Koja je okvirno cijena ,kako to računaju  ?

7 godina
protjeran
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Ne znam za ZG, ali znam da dosta ljudi dolazi u SK bas zato sto im je netko sfusao.

https://www.facebook.com/pg/Folije-Studio-%C4%8Camber-1445406189096601/photos/?ref=page_internal

 

Njih nazovi i pitaj sta te zanima, mozda ti mogu dati preporuku za ZG.

15 godina
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Racunaj od 10 tisuca kuna pa na dalje, zavisno kakvu foliju izaberes.

I to je cijena za auto golf klase.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
11 godina
protjeran
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Materijal za neki prosječni hatchback cca 5-6000 kn. I sad tko koliko ruke računa.

 

Car wrap https://www.golmax.hr/firma/kontakt

 

Pošalji upit sa podacima o autu, već danas ćeš dobiti ponudu.

 

Dosad nitko nije imao problema s njima.

 

Alternativa je i https://www.linea.hr/index.php?opt=formular&lang=hr

 

Mada je Golmax jeftiniji (ne računaju ruke ko da su zlatne).

 

U Zagrebačkoj županiji car wrap firmi ima dvadesetak, jedine dvije pouzdane su 4 km jedna od druge i to van glavnog grada.

Do Ivanić Grada autoputom iz Zg imaš 15 minuta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 13:10 (Jarvan).
4 godine
neaktivan
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Hvala na odgovorima . lp.

14 godina
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Mislim da ako ga oblijepiš tako da nije prepoznatljiva prvotna boja možda trebaš to unijeti i u prometnu od auta...

15 godina
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Sjetih se jos jedne poznate ''firme'' Sp auto folije, kontaktiraj i njih za ponudu.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
4 godine
neaktivan
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Hvala svima na odg.

14 godina
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

dobro deru, obzirom da su najskuplje folije 30-35€/m2 (a ima i jeftikanera već po 5-6€).

7 godina
protjeran
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

S tim da racunaj da puni wrap traje 7-10 dana, ako se radi kak spada, a ne ubrzano sfusano.

14 godina
offline
Re: PRESVLAČENJE AUTA u foliju

https://www.carwrapsupplier.com/faq/how-long-does-it-take-to-wrap-my-car/

 

10 dana mi se ne čini razumno. Vjerojatno parkiraju auto iza garaže na tjedan dana kako bi klijent mislio da je oko toga više posla nego stvarno jest i kako bi opravdali cijenu. Za 10 dana se odradi pravo lakiranje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 19:44 (jozef).
11 godina
protjeran
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Puni wrap ako je zahtjevniji auto i ako imaš materijal pri ruci kao i potreban alat je 2 dana max.

Ja ko laik sam omotao Insigniu za dan i pol s frendom. Prije 5 godina, još sad se drži odlično osim dijela gdje kamenčići napravili svoje.

4 godine
protjeran
offline
Re: PRESVLAČENJE AUTA u foliju
Bravo, oko tog wrap-a se pravi takva znanost da je to nevjerojatno, a neki su se i obogatili na tome. Pogotovo ako kupac često mijenja reklame ili je veće taxi poduzeće. Zapravo treba spretne ruke i nešto vježbe.
12 godina
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje.

 

Prije dosta vremena sam razbio retrovizor i kupio drugi polovan. Problem mi je sto je taj crni, a boja auta je plavo-ljubicasta. Sad, zanima me hoce li biti ikakvih problema sto se tice prometne/legalnosti auta ako bi oba retrovizora dao omotati u karbonsku foliju? Vec imam dio na autu koji dolazi od karbona (makar isto mislim da je to folija, ali je originalni dio u tom paketu) na donjem dijelu zadnjeg branika pa bi onda i retrovizore omotao da pasu izgledom uz to.

 

Razmatram jel pametnije to omotati ili dati lakirati retrovizor u boju auta?

 

7 godina
protjeran
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Nebi trebalo biti problema, posto vec imas karbonske dijelove, moguce da je to upisano u knjizicu.

 

A ako i pogledas, nova vozila se mogu kupiti sa crnim retrovizorima, u boji vozila, karbon presvucena ili u nekoj dodatnoj boji,

tako da mislim da te za to nemaju sta zezat.

15 godina
offline
Re: PRESVLAČENJE AUTA u foliju
Grozni_Zabac kaže...

Da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje.

 

Prije dosta vremena sam razbio retrovizor i kupio drugi polovan. Problem mi je sto je taj crni, a boja auta je plavo-ljubicasta. Sad, zanima me hoce li biti ikakvih problema sto se tice prometne/legalnosti auta ako bi oba retrovizora dao omotati u karbonsku foliju? Vec imam dio na autu koji dolazi od karbona (makar isto mislim da je to folija, ali je originalni dio u tom paketu) na donjem dijelu zadnjeg branika pa bi onda i retrovizore omotao da pasu izgledom uz to.

 

Razmatram jel pametnije to omotati ili dati lakirati retrovizor u boju auta?

 

Nema problema nikakvih.

Ja sam na proslom autu stavio u foliju retrovizore, i krov u crno (naravno auto nije bio crne boje).

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
7 godina
protjeran
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Inace, vidio sam automobil koji je presvucen u dva dana, izdaleka izgleda super, al kad se priblizis i vidis kako su lose odradjeni rubovi,

cini se kao bacen novac. Good things need time, if you push it, it is shit.

 

Uvjek bilo i uvjek ce biti.

11 godina
protjeran
offline
Re: PRESVLAČENJE AUTA u foliju
Čitatelj kaže...

Inace, vidio sam automobil koji je presvucen u dva dana, izdaleka izgleda super, al kad se priblizis i vidis kako su lose odradjeni rubovi,

cini se kao bacen novac. Good things need time, if you push it, it is shit.

 

Uvjek bilo i uvjek ce biti.

 Očito budale radile.

7 godina
protjeran
offline
PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Negdje u sloveniji, ne znam tko ni gdje. Fina folija, crna sa ljubicastim odsjajem,

sreo sam tu obitelj u Zadru, Ford Mustang, divan automobil, i bas pitam za folije,

pa gledam, i nije mi jasno kako je tako ofrlje odradjeno. Al i vlasnik je primjetio

te nedostatke tek nakon nekog vremena, pa je za plakanje kasno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice