Half life 2-problem

poruka: 8
|
čitano: 3.290
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
neznam dalje
pitanje

neznam kako dalje dosao sam do water hazard pa me neki helić ganao pa sam mu pobjego i sad neznam dalje ima jedan pit ali je po njemu neka kiselina koja me nagriza tam su neke bačve kaj da radim-pomoć

15 godina
neaktivan
offline
RE: neznam dalje

lijepo odi na www.youtube.com - upisi Half Life 2 walkthrough kaktisemisijazove i onda ces vidjet kak su to drugi prosli ;)
al to ti je glupo imo bolje sam otkrit nacin, nhf.

15 godina
neaktivan
offline
Half life 2-problem

Piratska? Dodeš do metalne pregrade i onda se ne podiže? AI je vjerovatno isključen! Ima način! Kupi original!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2-problem
vjeko kaže...

Piratska? Dodeš do metalne pregrade i onda se ne podiže? AI je vjerovatno isključen! Ima način! Kupi original!

Ima još jedan način da aktivira AI. U konzolu tijekom igre utipka "ai_disable 0" (koliko je meni ostalo u sjećanju), naravno bez navodnika. 
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
15 godina
neaktivan
offline
Half life 2-problem

Ima i još jedan problem! Kad se loada saved game i onda uključuje AI neke skriptrirane scene opet ne funkcioniraju (kad ti netko treba otvoriti neka vrata i sl.).

15 godina
neaktivan
offline
Half life 2-problem

To se i kod legalnih kopija HL-a 2 zna dogoditi. Ima patch ovdje.

16 godina
neaktivan
offline
Half life 2-problem

Gledaj walkthroughe Part 1, Part 2, Part 3 i Part 4. Ovo ti je za

The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
15 godina
protjeran
offline
RE: neznam dalje
Stubicaboy kaže...

neznam kako dalje dosao sam do water hazard pa me neki helić ganao pa sam mu pobjego i sad neznam dalje ima jedan pit ali je po njemu neka kiselina koja me nagriza tam su neke bačve kaj da radim-pomoć

 zelena kiselina (ako da)

onda:

uzmi gliser u blizini
predji gliserom do hidrocentrale ili kako vec dalje
tamo ti je iduci checkpoint
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice