Guess who's back, DU-DU is back!!!!!

poruka: 6
|
čitano: 1.956
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Guess who's back, DU-DU is back!!!!!

momci, vratija se ši....., ovaj dudu

 

napokon se i to desilo, sve pohvale za momka i jučer je pokazao da je puno falio.

 

 

još nije onaj stari ali mogao bi biti

 

LP

15 godina
neaktivan
offline
Guess who's back, DU-DU is back!!!!!

Ma svaka mu cast....jucer je usao zadnjih pola sata i ok je odigrao...ne boji se duela bar kolko sam ja primjetio(sto je trenutnonajvaznije za njega).....fizicki se je skroz oporavio...jos samo forma i psiha i opet ce biti onaj stari golgeter kakvog znamo od prije godinu i pol....

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   WELCOME BACK EDUARDO AND GOOD LUCK

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
Guess who's back, DU-DU is back!!!!!

Ma svaka mu cast....jucer je usao zadnjih pola sata i ok je odigrao...ne boji se duela bar kolko sam ja primjetio(sto je trenutnonajvaznije za njega).....fizicki se je skroz oporavio...jos samo forma i psiha i opet ce biti onaj stari golgeter kakvog znamo od prije godinu i pol....

 

 

 

 

 

 

                                    WELCOME BACK EDUARDO AND GOOD LUCK

 

 

 

 

 

 

 

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
protjeran
offline
RE: Guess who's back, DU-DU is back!!!!!

momku treba skinut kapu, šta je sve preživio

 

još mu faliona dobra stara rastrčanost, kad je leto po terenu ko mutav (to je bilo za vrijeme dinama) kad je pravio velik pritisak u napadu i uvijek pomagao našoj obrani

 

jučer nije zabio gol, ali zato ga servirao na tacni kranjčaru, neki drugi bi opalio loptu pa gdje ode.

 

 

sretan sam kao da je moje dijete na terenu!!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
Guess who's back, DU-DU is back!!!!!

A ipak je to prva tekma nakon godinu dana.......normalno da nece jos par tekmi(5-6)uci u onu formu koju on moze dostici.....ali i jucer je odigrao bolje od dosta igraca(necu sada imenovat jer smo pobjedili pa nebi bilo ok da pljujem po nekom a Dudua favoriziram)....

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
offline
Guess who's back, DU-DU is back!!!!!

Ma kralj je, nema šta... Čim sam ga vidiija da je prvi put ukliza, zna sam da je dobro.

Ja nisan moga izdržat kad nisam moga igrat 2 ipo miseca, a mis da on puca od želje.

Dudu samo naprid

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice