Cibalia : Dinamo = 3:4

poruka: 13
|
čitano: 4.435
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Cibalia : Dinamo = 3:4

 

          Kakva, utakmica, 7 golova, oh, gubili 0:2 dinamovci i onda ovako završi...ovo vraćanje me podsjeća na ona vraćanja prije par sezona protiv Varteksa i Osijeka, kada su isto tako gubili 20 minuta prije kraja dva-tri gola razlike.

 

Mamiću stoput ti hvala za sve što si učinio za Dinamo!

...baš je dobro vidjeti ti Vas opet..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cibalia : Dinamo = 3:4

aj se klepni šta si rekao ovo molim te!!
ŠTA JE TO MAMIĆ NAPRAVIO ZA DINAMO?!

 

Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
16 godina
offline
Cibalia : Dinamo = 3:4

lol počeo sam gledati u 65 minuti, napokon nešto zaimljivo u našoj ligi, makar i to pokazuje koliko je liga jadna kad obrane mogu biti tako loše, hitno trebamo kupiti po dva talijana u svaku momčada da igraju obranu

 

a ova izjava za mamića ti baš i nije najpametnija, ako ikad nekog razljutiš na ovom forumu šaljemo screenshot tvoje poruke u upravu BBBa da te pronađu i naprave ateista od tebe Namigiva

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
Cibalia : Dinamo = 3:4

 

Oprostite na ovom postu, bio sam mlad u glup. Sramim se

 

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2009 22:14 (thuglife).
16 godina
offline
RE: Cibalia : Dinamo = 3:4
Garfield-LŠ kaže...

 

          Kakva, utakmica, 7 golova, oh, gubili 0:2 dinamovci i onda ovako završi...ovo vraćanje me podsjeća na ona vraćanja prije par sezona protiv Varteksa i Osijeka, kada su isto tako gubili 20 minuta prije kraja dva-tri gola razlike.

 

Mamiću stoput ti hvala za sve što si učinio za Dinamo!

Mene podsjeća na Milan-Liverpool Cool
Inače, Mamić nema nikakve veze s Dinamom (onak, gledajući sa strane pravih navijača iliti BBB-a)

Evo i jedne slike iz moje sobe, sry Butina :D
CroGrid-Montoya
16 godina
offline
Cibalia : Dinamo = 3:4

@thuglife: ajde idemo biti mala djeca pa se sada posvađati oko takvih gluposti, nadam se da će se ovakvi ispadi sankcionirati žutim kartonom, ili možda PLAVIM Smijeh

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 23:01 (ZC_Someone).
16 godina
neaktivan
offline
Cibalia : Dinamo = 3:4

Najjači je onaj Mršić, čitavo vrijeme dok ga nije isključio sudac moglo je cijelo gledateljstvo slušati njegove "kulturne" opaske na račun sudije i njegove bliže rodbine i onda mu nije jasno zasto ga je isključio Neodlučan I onda na usporenoj snimci na kraju vidi 3. gol dinama i kaže:"Evo 3 igrača u zaleđu!", koji čoban ... Viče 

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cibalia : Dinamo = 3:4
thuglife kaže...

HAJDUK RULAAAAAAAAAAA

TORCIDAAAAAAAAAAAAAA

 Hehehehe too brate tako triba
AMD Athlon 64 X2 4800+ GeCube x1650 ddr3 512, PCI x16 2048 mb ASUS M2N-SLI
15 godina
neaktivan
offline
Cibalia : Dinamo = 3:4

Opet tema za svađanje... Mislim da ovaj forum nije za takve teme, zasto te teme ne otvarate na forum.hr... U zadnje vrijeme sve manje tema vezane za ono zasta je ovaj forum prije svega napravljen, a sve vise beskorisnih tema u kojima se svađa i provocira nekog...

Be NooB To Be Cool...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cibalia : Dinamo = 3:4

Ajde komentari bijedne nam lige ali da jos moram  gledat poster Dinama preko njega krunica sigurno je negdje i tonsonov album odozada...hahahahahaha pa dugo se nisam ovako nasmijo...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cibalia : Dinamo = 3:4
ZC_Someone kaže...

@thuglife: ajde idemo biti mala djeca pa se sada posvađati oko takvih gluposti, nadam se da će se ovakvi ispadi sankcionirati žutim kartonom, ili možda PLAVIM Smijeh

  Ma nad*kan san da dinamo otkad su počeli pi*dit o hajduku čin smo ih prišli
 
Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
16 godina
offline
RE: Cibalia : Dinamo = 3:4
mislav_01 kaže...

Ajde komentari bijedne nam lige ali da jos moram  gledat poster Dinama preko njega krunica sigurno je negdje i tonsonov album odozada...hahahahahaha pa dugo se nisam ovako nasmijo...

Nije!
Pa kaj ne smijem imati krunicu u sobi?
Volim Dinamo, kaj ne smijem?
Ko i netko Hajduk ili recimo Osijek; svatko ima svoj izbor i u to se neću miješati.

I da, ovo nije poster već kalendar kojeg ima (ak ima), vrlo malo ljudi s ovog foruma!
CroGrid-Montoya
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cibalia : Dinamo = 3:4

Ma samo kazem kako izgleda na prvu. Ko iz nekog filma, zato mi je smijesno. Osmijeh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice