Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.103
|
čitano: 13.226.364
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Bome ja u dva tjedna neznam dal sam napravil 40km s autom. inace u jednom danu napravim oko 80.

 Ja od 23. napravio samo 2km 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
Ezio kaže...

 

 potrosnja prije korone (benzin 11kn i guzve i murija svuda): 10l

potrosnja tijekom korone (benzin 8.5kn, nema pasa a ni murijaka): 14l

 Ustedis jednu pivu na 100km, prava prilika.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nisam ih palio mjesec dana, trebalo bi staviti na punjac da ne odapnu akumulatori, provozati se ne mogu jer policija zaustavlja na svakom cosku. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 12:06 (ivanzu).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bok

Frend gleda nove ljetne gume pa sto bi preporucili kao best buy, 245 40 R18, index brzine da je 240+. Radi se o TT mk2 2.0 tfsi

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Najbolje neke kineske jeftine. Ionako ce ih mijenjati godisnje sa tim vozilom.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Ja od 23. napravio samo 2km 

 Al z motorom oko 150 oko opčine :D

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ja nisam palio auto vec mjesec dana, taman ga oprao jednu nedjelju, natankao nakon onog prvog pada cijena i pospremio u garazu.

valjda je jos u garazi lol

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

Bok

Frend gleda nove ljetne gume pa sto bi preporucili kao best buy, 245 40 R18, index brzine da je 240+. Radi se o TT mk2 2.0 tfsi

 Dunlop Sport Maxx RT2 - 833kn

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kod mene je milina za voziti, znatno manje auta + dosta semafora je iskljuceno.

Samo da malo zatopli pa cemo i skuter baciti u pogon :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U Zagrebu preporod, po prvi put izađeš u 16 sati sa posla i nema gužve, to ni sanjat nisam mogao

Vozim se sporije i dođem prije doma haha

 
 

 

EDIT:
Danas mi padobranac sletio na šoferšajbu dok sam čekao na semaforu, vozio sam ga dva kvarta dok nije odlučio otićhaha izguštala se mušica

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 21:56 (1BIT).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Zna li netko cijeli postupak kako updateati CIC BMW sustav?

2010. Godiste bmw 1 . Biznis navigacija. Nemam opciju "software update" u glavnom izborniku.

Negdje sam citao da na USB skines s BMW stranice preporucen sustav za tvoj auto koji dobijes unosom broja sasije. Ustekam USB u auto i kako da pokrenem instalaciju?

Na netu ima samo za sustave sto se vidi opcija za update software, nema za slucaj kao sto ja imam.
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Ja ne kuzim, kakva pamet moras bit da ovo radis sleperu ? Na kraju je dobio triple karmu, od iza, naprijed i jos kazna.

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Debila svugdje. Nikad ne tvrdim da sam dobar vozac, samo sretan vozac, da mi takvi majmuni/majmunice nisu naletjele pred volan.

Bezosjecajno, opasno za sebe i druge.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

očito mu je ovaj sa šleperom izletio, pa čovjek popizdio i zaj*bo se

#fsb
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

očito mu je ovaj sa šleperom izletio, pa čovjek popizdio i zaj*bo se

 I to sam uzeo u obzir, ali opet kakva pamet moras bit sleperu to radit...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

očito mu je ovaj sa šleperom izletio, pa čovjek popizdio i zaj*bo se

 Prije bi rekao da jedan od krakana što misli da je lijeva traka samo njegova i da mu se svi moraju micat. Vjv se vozio žešće i došao u trenutku kad je sleper preticao

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja popizdim kad mi tak kamionđije ili vozaci autobusa ili nekih krntija izlete u preticanje za 100 km/h, a ja se vozim 180-200... Al ajde malo potrubim, srednjak, psovka i idem dalje

#fsb
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uf vidi mazde kako pucketa 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Ja popizdim kad mi tak kamionđije ili vozaci autobusa ili nekih krntija izlete u preticanje za 100 km/h, a ja se vozim 180-200... Al ajde malo potrubim, srednjak, psovka i idem dalje

Jer si ti jako bitan frajer pa se svi drugi moraju skloniti kad stižeš.

Vozaču busa ili kamiona tih par minuta nekad znači da li je dan izgubljen ili nije. 

Tebi ne znači apsolutno ništa ako u miru pustiš da odradi pretjecanje i vrati se u svoju traku a ti nastaviš po svome sa 200. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...
sveupitni kaže...

Ja popizdim kad mi tak kamionđije ili vozaci autobusa ili nekih krntija izlete u preticanje za 100 km/h, a ja se vozim 180-200... Al ajde malo potrubim, srednjak, psovka i idem dalje

Jer si ti jako bitan frajer pa se svi drugi moraju skloniti kad stižeš.

Vozaču busa ili kamiona tih par minuta nekad znači da li je dan izgubljen ili nije. 

Tebi ne znači apsolutno ništa ako u miru pustiš da odradi pretjecanje i vrati se u svoju traku a ti nastaviš po svome sa 200. 

 Ako sam ja jedini auto u lijevoj traci, onda valjda moze pricekat da ja prodem, cinjenica je da ni ne pogledaju lijevu traku nego samo izlete. Takvih slucajeva Ri-Zg imam stalno, nikog nigdje nego eto on nije mogao pricekat 10ak sekundi da ja prodem.

Radi 10ak sekundi nije izgubio dan.

 

A da ne kazem koliko tih "bitnih fraera" u kamionu je na mobitelima. Barem 30ak%,a vjv sam i malo rekao.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 18:34 (ivanoile).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Treba imati razumijevanja za sofere, uvijek gledam da im se pomaknem ako treba, pustim ih i slicno.

 

Po meni bi bilo najbolje kad bi svatko imao priliku da proba sva prijevozna sredstva.

Ono, jedan dan u prometu na biciklu, motoru, u kamionu, traktoru, dostavnom vozilu, voznja prilikolice i slicne stvari.

Mislim da bi ljudi puno bili razumniji nego ovako kad je svatko najpametniji u svom autu, i boli ga briga za druge sudionike u prometu.

 

Takodjer, mnogi nemaju uopce pojma da teretna vozila, nemaju sanse zakociti jednakom brzinom kao i obicni auto.

Tu bi recimo i pjesake svrstao, koji samo izlete na zebru bez ikakvog pogleda na cestu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 18:32 (BORG).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Ja popizdim kad mi tak kamionđije ili vozaci autobusa ili nekih krntija izlete u preticanje za 100 km/h, a ja se vozim 180-200... Al ajde malo potrubim, srednjak, psovka i idem dalje

 meni osobno smetaju takvi kao ti koji voze iznad 150 a nemaju pojma o vožnji..

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Just for the record

 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nije problem pričekat kamion koji prestiže, ali ide mi na onu stvar kad onaj u desnoj traci namjerno neće usporit 5kmh da ga ovaj prestigne, pa onda ta utrka slonova traje par kilometara. Nije mi jasno, uz ovu svu novu tehnologiju da nemogu novim kamionima povisit blokadu barem na 100 kmh dok su na autoputu.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Nije problem pričekat kamion koji prestiže, ali ide mi na onu stvar kad onaj u desnoj traci namjerno neće usporit 5kmh da ga ovaj prestigne, pa onda ta utrka slonova traje par kilometara. Nije mi jasno, uz ovu svu novu tehnologiju da nemogu novim kamionima povisit blokadu barem na 100 kmh dok su na autoputu.

Jer kineticka energija kamiona (ili bilo cega drugog) raste eksponencionalno s brzinom i za tih 10kmh razlike se oslobada cca 25% vise energije koju moraju kocnice petrpiti.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja ako mi se negdje zuri vozim brzonom kojom hoću.I kad se s frendom u 458 vozimo 300+ ne znaci da nam itko ima pravo izletavati u lijevu traku. Cesta pusta ali ne, on bas sada mora nekog preci, mos mislit, totalni ignor za druge. Svaki vozač bilo čega mora biti sposoban procjeniti brznu vozila koja mu se približava. I mislim da nema potrebe za komentiranjem mojih vozačkih vještina kaj se znam brze povesti.

#fsb
15 godina
online
Auti - ultimativna tema

Tak je,reci ti njima!

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Šta bi vi uzeli na mom mjestu izmedju ovih guma ? 

 

7 Continental Premium Contact 6
11 Michelin Pilot Sport 4
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 23:13 (Rucipe).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Ja ako mi se negdje zuri vozim brzonom kojom hoću.I kad se s frendom u 458 vozimo 300+ ne znaci da nam itko ima pravo izletavati u lijevu traku. Cesta pusta ali ne, on bas sada mora nekog preci, mos mislit, totalni ignor za druge. Svaki vozač bilo čega mora biti sposoban procjeniti brznu vozila koja mu se približava. I mislim da nema potrebe za komentiranjem mojih vozačkih vještina kaj se znam brze povesti.

 Ma čemu se sekirati bezveze?
Lijepo si nađeš frenda pilota i i kad ti se negdje žuri fino preletite po zraku sve te budale na cesti

 

Savjetovao bi to i Čačiću, al već je pre kasno...

 

 

EDIT:
@Rucipe
Sve su to vrhunske gume, mislim da koju god odabereš, nećeš požaliti, čak bi dodao uz njih i dunlop sport maxx

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 23:24 (1BIT).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice