Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.063
|
čitano: 13.201.216
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gume tjeraju u kanal.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 a i radije cu voziti smirenije u skladu s ne markiranim gumama, nego divljati ko jucer (nisam stvarno JAKO dugo toliko divljao) i riskirati kazne i sudare...ima solidnih jeftinih guma s kojima se isto ok vozis, ne tjeraju te u grijeh

 

Uvijek mozest vozit mirnije, ali u kriticnim situacijama koje ne mozes predivjeti ili kontrolirati, markice svakako dobro dodu.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Znači nije problem u gumama nego je problem u tvojoj vožnji kad imaš normalnu gumu a ne neko random g*vno. 

As expected.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ugradi tipku na kljuc koja gasi i pali mapu, a kljuc daj zeni

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Je li itko isao u Lidl u zadnjih par dana? Mislim uzeti ove nasadne kljuceve za udarni odvijac pa me zanima je li ima nekakva procedura, minimalna kupovina? 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Je li itko isao u Lidl u zadnjih par dana? Mislim uzeti ove nasadne kljuceve za udarni odvijac pa me zanima je li ima nekakva procedura, minimalna kupovina? 

 Bio sam ja danas, ima svega osim kvasca   

 

uđeš, kupuješ što ti srce poželi kao i inače

 

 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Je li itko isao u Lidl u zadnjih par dana? Mislim uzeti ove nasadne kljuceve za udarni odvijac pa me zanima je li ima nekakva procedura, minimalna kupovina? 

 Jesam ja danas u VGu, red ispred ducana ("red", bilo je 10ak ljudi ali kao da je bilo 200 zbog distance) i 5 ljudi smije uc odjednom, kupujes kolko hoces i obavezno je nosit rukavice + masku.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Jesam ja danas u VGu, red ispred ducana ("red", bilo je 10ak ljudi ali kao da je bilo 200 zbog distance) i 5 ljudi smije uc odjednom, kupujes kolko hoces i obavezno je nosit rukavice + masku.

 Lidl Vukovarska - nema redova (u 11h), ljudi ulaze unutra bez čekanja i problema

 

obaveza nije ni rukavica ni maska, obaveza je samo dezinficirati ruke na ulazu čim uđeš

 

 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 

obaveza nije ni rukavica ni maska, obaveza je samo dezinficirati ruke na ulazu čim uđeš

 

 

Mislim da mi to nemamo (bar nisam vidio da to ostali rade, a i nisam vidio nesto s cime mogu dezinficirat ruke), ovdje znaci maska (ili bilo sta, samo da imas prekrivena usta i nos) i rukavice (bilo kakve isto tako).

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Mislim da mi to nemamo (bar nisam vidio da to ostali rade, a i nisam vidio nesto s cime mogu dezinficirat ruke), ovdje znaci maska (ili bilo sta, samo da imas prekrivena usta i nos) i rukavice (bilo kakve isto tako).

 Ulaziš u Lidl i stoji mlada gospodična koja ti pokazuje na dozator s tekućinom za dezinfekciju ruku i to je to :)

 

 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Staviš gaće na glavu i miran si

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Samo da vas podsjetim da su svjetla i dalje obavezna do 1.4. nije više do dana kad se prelazi na ljetno računanje vremena.Evo ja upravo popušio opomenu.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Samo da vas podsjetim da su svjetla i dalje obavezna do 1.4. nije više do dana kad se prelazi na ljetno računanje vremena.Evo ja upravo popušio opomenu.

 Hvala.

A zakonski rok za zimske gume?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Do 15.4.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Simpatična puca, i fakat ima pravo dolnji dio auta mora bit dobro izglancan.S obzirom kak izgleda itd, malo me podsječa na našu Anči/anshika05 koja je nekad bila vrlo aktivna na  forumu.

 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/nespavalice-22h-06h/11094.aspx?jumpto=2181260&sort=asc&view=flat&page=3459

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 21:11 (rambox).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
rambox kaže...

Simpatična puca, i fakat ima pravo dolnji dio auta mora bit dobro izglancan.S obzirom kak izgleda itd, malo me podsječa na našu Anči/anshika05 koja je nekad bila vrlo aktivna na  forumu.

 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/nespavalice-22h-06h/11094.aspx?jumpto=2181260&sort=asc&view=flat&page=3459

 Ma ti si lud.
Žena nije dobra za volanom, a kamoli ispod njega

Al ježi ga...
Vremena se mjenjaju, muški se pale kad žene šrafaju po autu, a žene se pale kad muški kuhaju, anyway...vrijeme je da počneš kuhat

 

al da btw sve ih je više po jubitou...

 

 

A si videl kak šlepere voze hjoooj

 

 

A enduro po svjetu?

 

Al niš ne brini, ak te hertz strefi, velike su šanse da neka simpatična puca dođe po tebe u vozilu hitne pomoći

Jedino kaj se onda trebaš pohvalit kako radiš odlične tortilje, pureće rolice ili tako nešto egzotično, od pečenih jajca možeš jedino puce u 80tim šarmirat i to na pauzi dok ne hrane golubove u parku

 

EDIT:
Sad sam tek skužio da sam ti nesvjesno preporučio kanale za vrijeme karantene na you tube-u

Pa eto uživaj

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 23:06 (1BIT).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
RuskeGTT kaže...

 a i radije cu voziti smirenije u skladu s ne markiranim gumama, nego divljati ko jucer (nisam stvarno JAKO dugo toliko divljao) i riskirati kazne i sudare...ima solidnih jeftinih guma s kojima se isto ok vozis, ne tjeraju te u grijeh

 

Uvijek mozest vozit mirnije, ali u kriticnim situacijama koje ne mozes predivjeti ili kontrolirati, markice svakako dobro dodu.

 inace sam pekar koji vozi 3200km godisnje i koj nezna se izvuc iz kriticne situacije...

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nego decki, dal postoje oni smart retrovizori sa kamerama, itd. ali da se kace na prednju sajbu, neovisno o postojecem retrovizoru, znaci bez onih gumenih zakacka, nego neki nosac tipa ovi za go pro na sukciju? nisam bas vidio, a ako netko zna, moze mi linkati

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Iskreno ti to ne preporucam - ako trebas straznju kameru,

onda kupi kit sa kamerom i malim LCD-om koji montiras iznad ili pored ogledala.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

trebam ogledalo. to je prvenstvena namjena, kamera je samo koristan dodatak

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Onda prvenstveno kupi ogledalo. Je ta "smart" ogledala imaju losu refleksiju.

A ako hoces pravo ogledalo koja iza ima skriveni LCD, to kosta vise od ovih kineskih 2in1 solucija.

Osobno nisam sretan s njima, sestricna ima namontirano, odsjaj je po meni nikakav, osobito kad vozis nocu,

svjetla od vozila otraga su "razlivena" i neugodno djeluju i smetaju u voznji.

 

Zato prvenstveno kupi ogledalo, ili ogledalo sa automatskim zatamnjivanjem.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav dečki, moram na obje Mazde raditi mali servis, pa me zanima od ovih nabrojanih proizvođača, koji biste Vi kupili? Mann filter, Filtron, Purflux, Blue Print. Meyle ili Knecht-Mahle? Ili ako imate nekog drugog za preproučiti bio bih zahvalan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 12:37 (hrčak).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Kupis koji je OEM i to je to, razlika u cijeni OEM filtra i aftermarket ti je uglavnom nikakva.

Ako je OEM Denso, kupujes Denso, ako je Bosh, Bosh, ako je Siemens, Siemens.

 

Za 2-3€ ustede se ne isplati komplicirati sa filtrom ulja.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ja stavljam uvijek MANN sve filtere, Bosch ako nema MANN na stanju a treba mi odmah.

 

Btw pakne za ML320 CDI, TRW ili Bosch? Prednje i zadnje TRW su mi 1.243kn, a Bosch 1.023, i na te cijene imam još 20-30% popusta.

 

Bosch sam mislio primarno, ali opravdava li TRW tih 150-200kn veću cijenu, i zašto?

11 TRW
1 Bosch
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

Pozdrav dečki, moram na obje Mazde raditi mali servis, pa me zanima od ovih nabrojanih proizvođača, koji biste Vi kupili? Mann filter, Filtron, Purflux, Blue Print. Meyle ili Knecht-Mahle? Ili ako imate nekog drugog za preproučiti bio bih zahvalan.

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLp1xeXGI6MV1imLMJu1d17elelrFF82s5

 

Evo tu imas playlistu testova, tldr, mann je medju najboljima i jeftiniji je...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uzeo udarne kljuceve iz Lidla, kvaliteta za cijenu odlicna.

 Bosch samo prepakira, TRW, ATE i Textar su medu najboljima. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 13:37 (ivanzu).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Ja stavljam uvijek MANN sve filtere, Bosch ako nema MANN na stanju a treba mi odmah.

 

Btw pakne za ML320 CDI, TRW ili Bosch? Prednje i zadnje TRW su mi 1.243kn, a Bosch 1.023, i na te cijene imam još 20-30% popusta.

 

Bosch sam mislio primarno, ali opravdava li TRW tih 150-200kn veću cijenu, i zašto?

 Naručen TRW, prednje i zadnje pločice plus 4 senzora 914kn. (ML320 CDI 2007 godina). Usporedbe radi, Bosch kompet bi bio 800.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

nego decki, dal postoje oni smart retrovizori sa kamerama, itd. ali da se kace na prednju sajbu, neovisno o postojecem retrovizoru, znaci bez onih gumenih zakacka, nego neki nosac tipa ovi za go pro na sukciju? nisam bas vidio, a ako netko zna, moze mi linkati

 Upravo jučer najavljen Xiaomiev model

https://forum.bug.hr/forum/topic/videokamere/koji-dashcam/251051.aspx?page=9&jumpto=6099487&sort=asc&view=flat

 

Pogle dal ti to paše

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 16:01 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas sam se vozikao sa jednim cliom rs, slucajno se nasli na cesti i isli istim putem, ne znam vlasnika, al auto je odličan

 
 

Tek sad sam skužio, tj kad uživo vidim clia rs, da ustvari ima skrivena dva završetka auspuha, jedva primjetna što je čudno, jer se to obično ponosno istiće

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

clio 197 ima takve zamaskirane nastavke, radi difuzora, a na 201ici nisu bas pazili na to i nakeljili ih...meni osobno izgleda odlicno na 197ici, da ih je istac srebrnom bojom koja se nikad ne zablati cadom, pretpostavljam da ih tesko ispolirati svako toliko kad se zacrne...

 

sto se tice filtera, sve sta si nabrojao, ali gdje brate ides stavljati blu print medu te markice???

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice