Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.198.313
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, uskoro trebam uzimati na autu nove ljetne gume pa me zanima, ako trenutno imam gore 215/50/R17, a mogu stavit i 215/55/R17 (upisane u prometnu), da li ću dobiti nešto na udobnosti auta ako stavim te više gume? Par kuna su skuplje. Hvala

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kolko po vama vrijedi leon 2008 godina, 1.6 benzinac bez plina sa 160000 km? Garnitura remenja i vodene pumpe je rijesena, ima stylance opremu i covjek trazi 4000 eura.. Jel ima jos kaj pametnije za te pare a da je c segment sa 4 vrata i benzinac.. Dao bi i 1000 eura vise ak je neki dosta bolji auto od leona..

Zelja mi je bila astra j 1.4 turbo ali nazalost preskupa mi je trenutno

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jutros me docekala parkerica u zadnjoj lijevoj gumi...odgegao sam se 60km uz povremeno napumpavanje i sanirao...

dosli smo jos malo na 5000km, pa se pitam dal je pametno dat dobla na nulti servis (danas pregledao na sipci fali pola, neznam koliko je bilo kao nov, dal uopce stavljaju full?) i otkrio da turcin nije ugradio diskove iza, nego bubnjeve -.-

i plus: odveo lagunu na remont

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Land rover sa dodatnom opremom

 
 

Kad ti zakaže rikverc switch

 

Nisam expert, ali rekao bi da je ovaj ljubitelj letjelica

 
 

fiat albea...raritet

 
 

 

virus

 

Lancia 037 je ustvari kopija abarth-a 030, tko zna koliki bi abarth uspjeh postigao da je sudjelovao kao lancia u rallye-u...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 16:22 (1BIT).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Land rover sa dodatnom opremom

  

Kad ti zakaže rikverc switch

 

Nisam expert, ali rekao bi da je ovaj ljubitelj letjelica

  

fiat albea...raritet

  

 

virus

 

Lancia 037 je ustvari kopija abarth-a 030, tko zna koliki bi abarth uspjeh postigao da je sudjelovao kao lancia u rallye-u...
 

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

 Ružniji i od multiple?

 
 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

  

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

 Meni su svi ti originalni hatchacki koji su prilagođeni za bliskoistočna tržišta izrodi.

Pogled Renault Thalia, majko isusova

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cistio EGR kod staroga, jebes vanta black koliko je ovo crno da kamera ne moze uslikat .

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Jakovp kaže...

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

 Ružniji i od multiple?

  

 

Pa da, multipla je ružna ali su barem nešto pokušali.

 

nixass kaže...
Jakovp kaže...

  

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

 Meni su svi ti originalni hatchacki koji su prilagođeni za bliskoistočna tržišta izrodi.

Pogled Renault Thalia, majko isusova

 

Tako je, ti auto jednostavno nemaju dizajn, katastrofa. I npr. c-elisee ili kako se već piš, stara fabia sedan...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Multipla je ruzna, ali bome tesko je naci prakticniji automobil.

 

A Albea - doslovno svaki drugi taksi u Turskoj je Albea.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kakav lik

 

 

 

Hokus pokus there is a dent on your fokus (10:51min zadnji video)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 20:44 (1BIT).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

kakav lik

 

 

 

Hokus pokus there is a dent on your fokus (10:51min zadnji video)

 Taj decko je radio sa mnom na sezoni prije koju godinu. Ugl imao je Apriliu Pegaso, koju je mjenjao sa nekog Kawasakia (Ninja mislim) i snimio je 3 videa. Prvi video pokazuje motor, drugi video divlja s motorom, treci video razbio je motor hahah Te je obrisao

#fsb
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ima li u hr audi a3 druge generacije sa 2.0 tfsi motorom sa dsg mjenjačem?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Kolko po vama vrijedi leon 2008 godina, 1.6 benzinac bez plina sa 160000 km? Garnitura remenja i vodene pumpe je rijesena, ima stylance opremu i covjek trazi 4000 eura.. Jel ima jos kaj pametnije za te pare a da je c segment sa 4 vrata i benzinac.. Dao bi i 1000 eura vise ak je neki dosta bolji auto od leona..

Zelja mi je bila astra j 1.4 turbo ali nazalost preskupa mi je trenutno

 20-25 kila.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U nabavci sam auta za do/oko 5k eura, te mi je svakako u najužem izboru Civic 8e generacije. Što mislite? Imate li kakav primjer oglasa (mada sam ih pročešao sve), njemačka ulazi u obzir.
Usput pitanje, u mom kvartu je već skoro godinu dana jedan 1.8 type s. Stoji, propada. Stupio bih u kontakt nekako, imate li savjet?

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 14:31 (maks0806).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima neko iskustva za "reparacijom" interijera i plastike.


ako je netko ispravao ovako nesto? Htio bih poravnati ogrebotine te nakon toga prebojati.

Takodjer, ima li netko iskustva sa "koznim" vinyl naljepnicama? Je li netko to stavljao, koliko se to da razvuci?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 15:13 (ShadoW).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
maks0806 kaže...

U nabavci sam auta za do/oko 5k eura, te mi je svakako u najužem izboru Civic 8e generacije. Što mislite? Imate li kakav primjer oglasa (mada sam ih pročešao sve), njemačka ulazi u obzir.
Usput pitanje, u mom kvartu je već skoro godinu dana jedan 1.8 type s. Stoji, propada. Stupio bih u kontakt nekako, imate li savjet?

 posto je osiguran kod euroherca, najbolje da nazoves njih i pitas da li bi ti dali kontakt, mada sumnjam, ali ako imas veze u eurohercu...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ah to sam našao, brij šasije i police osiguranja. Ostavio sam bio na auto papir, ali je pala kiša, pa ću sada u nekoj plastičnoj foliji. 

Svaki dan prolazim pored njega, stvarno mi je žao vidjeti ga kako deteriorira. 

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Šta je bolje?
Bilstein B6

 

Koni sport

 

Trenutno je koni u maloj prednosti jer nudi podešavanje tvrdoće...

 

 

 

6 Bilstein B6
2 Koni sport yellow
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 21:32 (1BIT).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...

Ima li u hr audi a3 druge generacije sa 2.0 tfsi motorom sa dsg mjenjačem?

 Ima, ali rijetki su na oglasnicima 

15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa kakva vam je giulietta?Nisam  nikad vozio niti sjedio u jednoj no po oglasima me odbilo par stvari sto sam mogao vidjeti po slikama.Prvo kriminalno ruzan volan,mislim da je isti kao u fiat stilu,drugo obloge vrata djeluju jeftino i nekvalietno i trece;sjedala su uzasno neprofilirana pa imam osjecaj da se pri malo ostrijem zavoju tijelo osjetno giba po cijelom autu...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 

 

 

 Koni STR.T vec 3 godine bez problema, Bilsteini B14 nakon 2 god poceli problemi. B14 su bili tvrdi kao kamen, Koni malo meksi iako na oba su mjenjane opruge uz njih na neke druge. (sada je HR - HP3 kombinacija kao savrsena sredina)

Di2 & EPS FTW!
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...

Ekipa kakva vam je giulietta?Nisam  nikad vozio niti sjedio u jednoj no po oglasima me odbilo par stvari sto sam mogao vidjeti po slikama.Prvo kriminalno ruzan volan,mislim da je isti kao u fiat stilu,drugo obloge vrata djeluju jeftino i nekvalietno i trece;sjedala su uzasno neprofilirana pa imam osjecaj da se pri malo ostrijem zavoju tijelo osjetno giba po cijelom autu...

 Materijal interijera je kvalitetniji nego kod konkurencije, sad neznam kaj je tebi mjerilo jeftino i nekvalitetno ... bolje je od VW, lošije od Mercedesa (i dalje odlično).

Sjedala su dovoljno profilirana za normalnu i zahtjevniju vožnju, ako ideš na Grobnik onda nisu dovoljno.

 

Ako želiš bolje performanse i kontrolu nad autom, uzmi DNA, bolji ovjes i sve skupa bolje se vozi.

 

A volan, je ... iz nekog čudnog razloga netko je mislio kod pijanih talijana da je to kaj su stavili najbolje rješenje (ljepše je u 147 al jbg).

15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jel pase volan iz npr kasnijih verzija(facelifta) giuliette u prve modele?Tamo nešto bolje izgleda..

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...

Jel pase volan iz npr kasnijih verzija(facelifta) giuliette u prve modele?Tamo nešto bolje izgleda..

 Paše.

16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

 

Ke mislite o novoj A trojci. Izgleda futuristicki. Mislio sam da ce ju unistiti. :P

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

iznutra je odvratna, oni otvori za zrak uzas...podsjecaju me na sklopove tipaka i poluga sa fiat una

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Barem ima tipke prave za razliku od golfa sa onim glupostima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
8 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Zna netko koliki je vremenski period izmedu zahtjeva za povlastenom parking kartom u ZG i realizacijom iste? Drugi tjedan prenosim vozilo na sebe i odmah u pon podnosim zahtjev za kartom, pa me zanima koje vrijeme mora proći prije nego mogu parkirati u mojoj zoni?

16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ja se ne mogu pomirit samo sa ovim odvratnim mjenjačem. Mislim... ovaj moj u Opelu je ergonomičniji i ljepši. Taj Mjenjač nisu mijenjali godinama.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice