Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.197.296
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ništa nije udobnije i prostranije u toj klasi od Astre. Imaš dojam da je dosta veći auto nego što zaista jest. Imam J sa 1.6 CDTI (famozni problematik sa lancom iako ja sa svojih sada 117.000 taj ''problem'' nisam doživio, a nedavno je potvrđeno da postoji i konačno rješenje tog problema u ovlaštenim servisima) i ne mogu se žalit da je slab iako je 110 ks. zašto? Jer 1.6 ima nešto veći obrtni moment i kada se dođe do granice bez problema povlači i kamion za sobom. Nije nešto elastičan ali oko 1700 okretaja vuče ko zmaj. Ova od 130ks verzija tog motora bi trebala bit još bolja...

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nudi mi se Clio 1.4, 2000. god, benzinac, regan jos 5 mjeseci za 4500 kn, 150 tisuca km, servo, abs, centralno daljinsko, el. podizaci stakla. Vlasnik garantira za limariju, kocnice i motor, jedino kaze da kroz koju tisucu km obavezno treba mijenjati lamelu (100 eur). Vec duze vrijeme trazim nesto u segmentu Clio/Punto oko 2000. god i 1000 eur i eto sto kazete na ovu ponudu? Ima tko iskustva s Cliom 1.4, neki generalni savjet?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

1.6CDTI ide odlicno za kubikazu. Imamo u obitelji takvog clia, sa motorom nije bilo problema. Od problema je bilo da se zapalila kutija osiguraca zbog kratkog spoja na zarulji tablice, zadnja kljesta mjenjana, senzor bregaste i crknio radio. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Diplomirani pješak kaže...

Nudi mi se Clio 1.4, 2000. god, benzinac, regan jos 5 mjeseci za 4500 kn, 150 tisuca km, servo, abs, centralno daljinsko, el. podizaci stakla. Vlasnik garantira za limariju, kocnice i motor, jedino kaze da kroz koju tisucu km obavezno treba mijenjati lamelu (100 eur). Vec duze vrijeme trazim nesto u segmentu Clio/Punto oko 2000. god i 1000 eur i eto sto kazete na ovu ponudu? Ima tko iskustva s Cliom 1.4, neki generalni savjet?

 

Po iskustvu mojih poznanika definitivno manje kvarova od Punta istog godišta. Dost ok auto i motor, s obzirom na godište a i oprema se čini dost dobra.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Diplomirani pješak kaže...

Nudi mi se Clio 1.4, 2000. god, benzinac, regan jos 5 mjeseci za 4500 kn, 150 tisuca km, servo, abs, centralno daljinsko, el. podizaci stakla. Vlasnik garantira za limariju, kocnice i motor, jedino kaze da kroz koju tisucu km obavezno treba mijenjati lamelu (100 eur). Vec duze vrijeme trazim nesto u segmentu Clio/Punto oko 2000. god i 1000 eur i eto sto kazete na ovu ponudu? Ima tko iskustva s Cliom 1.4, neki generalni savjet?

 

Za tu lovu dobar izbor, po meni bolji od npr. Punta, pogotovo zbog bolje limarije. Zamjena lamele nije bas 100 eura, ali nije ni puno vise. Ako je ostatak ok, ja ne bih puno dvojio. Nakon kupnje napravit servis i gas.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U plodinama imate aparat za gasenje pozara, 1kg 100kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 16:27 (ivanzu).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 kolko bi tek ovaj pjesaka sjebo da je bilo usred dana

https://www.vecernji.hr/vijesti/procurila-snimka-stravicne-nesrece-u-zagrebu-audijem-u-punoj-brzini-pokosio-tramvajsku-stanicu-1381991

 

jednom me takva bitanga pretekla na novoj branimirovoj u nekom merc CL-u, iza ponoci, necu pretjerat ako velim da je preko 150 vozio i uopce nije dozivljavao semafore, nadam se da je negdje 3 metra pod zemljom zavrsio u medjuvremenu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas mi se javio znak "Diesel particulate filter: owners manual!". Predpostavljam da se začepio DPF, jer žena ga vozi kratku relaciju kuća-posao (4km). Što napraviti? Mogu što učiniti sam prije nego idem na servis? Hoće li pomoći da odem na autoput i malo ga propušem? Golf VII 2.0 DSG 2013, 159k km

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 18:24 (Osa).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel teško uzet onda owners manual i potražiti što kaže?

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Osa kaže...

Danas mi se javio znak "Diesel particulate filter: owners manual!". Predpostavljam da se začepio DPF, jer žena ga vozi kratku relaciju kuća-posao (4km). Što napraviti? Mogu što učiniti sam prije nego idem na servis? Hoće li pomoći da odem na autoput i malo ga propušem? Golf VII 2.0 DSG 2013, 159k km

 Auto ti je doslovno rekao što trebaš, pročitaj priručnik, ako nemaš nađi negdje na netu i vidi što proizvođač kaže da treba napraviti. Oni savjete da voziš točno 76.5km/h u 4 brizini 12minuta i 38 sekundi zanemari.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 18:36 (INCOGNITO99).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa ti savjeti uglavnom i jesu ispravni, za razliku od onih "propuši ga brate do crvenog", samo je pitanje za koji točno auto(model,motor,godina). 

Zato pročitati upute od svog auta. 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
INCOGNITO99 kaže...
 Oni savjete da voziš točno 76.5km/h u 4 brizini 12minuta i 38 sekundi zanemari.

 Nije to izmisljeno, to pise u manualu od vecine tdi motora (mozda i svih, ne znam).

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 Ford Focus je automobil od 220 000 kuna.

 

Ne znam da li ja krivo razmisljam - ali meni su Golf i Focus automobili za mame koje kolicima Lidla gule boju, djeca nogama razbijaju interijer, posvuda smeca i te fore, udaranje po branicima, automobili za gazenje.

 

Boli me glava da mi se Golf prodaje kao luksuz.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Službeno u STP treba dati prometnu dozvolu da bi se mogla provjeriti kilometraža. Koliko se toga oni drže? Imam broj šasije, a prometna je kod vlasnika, jel moguće progledat mi kroz prste? Vezu nažalost nemam.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...
INCOGNITO99 kaže...
 Oni savjete da voziš točno 76.5km/h u 4 brizini 12minuta i 38 sekundi zanemari.

 Nije to izmisljeno, to pise u manualu od vecine tdi motora (mozda i svih, ne znam).

 hm, po tome onda svi tdi motori imaju identičnu getribu sa identičnim omjerima...
U 4-oj brzini pri 76km/h neće svi(većina) tdi motori biti na istim okretajima, pa je upitna takva primjenjivost baš na svakome, jer regeneracija dpf-a zahtjeva konstantne određene okretaje motora u zadanome vremenskom periodu rada...

 

 

BTW:
Zato sam si ja kupio benzinca i ja vozam njega, a ne on mene

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Diplomirani pješak kaže...

Službeno u STP treba dati prometnu dozvolu da bi se mogla provjeriti kilometraža. Koliko se toga oni drže? Imam broj šasije, a prometna je kod vlasnika, jel moguće progledat mi kroz prste? Vezu nažalost nemam.

 Eh...
Sad bi ti ženio susjedovu kćer i htio bi prije provjerit jel nevina bez da se sazna...
Teško će ti to uspjeti...

 


Al šta je problem pitati vlasnika da ti priloži na uvid potvrdu o prijeđenim kilometrima, dobije se sa važećom prometnom i 20/25kn?
Plati vlasniku čevape ako nije motiviran sam tražiti tu potvrdu

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
hahhaajaads kaže...

 hm, po tome onda svi tdi motori imaju identičnu getribu sa identičnim omjerima...
U 4-oj brzini pri 76km/h neće svi(većina) tdi motori biti na istim okretajima, pa je upitna takva primjenjivost baš na svakome, jer regeneracija dpf-a zahtjeva konstantne određene okretaje motora u zadanome vremenskom periodu rada...

 

 

BTW:
Zato sam si ja kupio benzinca i ja vozam njega, a ne on mene

 Ne znam za ove sa 5 brzina, ali vjerovatno je slicno... Ne voze se 75-80 nego 90-95 u 4 brzini.

 

Sto se tice rucne, majstora nema tak da sam danas jednostavno skinuo sajlu tak da sad rucnu drzi jedino desni kotac. I jos sam nesto skuzio, kolko god je rucna bila razrađena sa wdom i bila je niska kad se potegne, opet sam vidio da pri vracaju ne vrati skroz u nazad sto bi znacilo da je tokom cijelog vremena (od 6mj prosle god) to kocenje bilo prisutno, ne jako ali ga je bilo 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Jel taj a3 udobniji od astre? vozio sam se u takvom audiju tog godista i jako je tvrd auto, astra j mi je udobnija bila u voznji

 Ovisi. A3 na standard ovjesu i 16" gumama je slican astri. Na 17" je tvrđi, a ako je i s line podvozje onda je još tvrđi. Ja trenutno imam Eibach sportline opruge i 17" i ja zadovolljan

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Remzi kaže...
domac5 kaže...

Jel taj a3 udobniji od astre? vozio sam se u takvom audiju tog godista i jako je tvrd auto, astra j mi je udobnija bila u voznji

 Ovisi. A3 na standard ovjesu i 16" gumama je slican astri. Na 17" je tvrđi, a ako je i s line podvozje onda je još tvrđi. Ja trenutno imam Eibach sportline opruge i 17" i ja zadovolljan

 Ma kakvi, bas sam se i vozio na standard ovjesu sa 16" gumama dok je astra na 17" i svejedno je udobnija.. 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Poštovani, ako se uzima puni kasko za auto, da li se plaća samo kasko ili se plaća kasko + polica obveznog osiguranja? Što najčešće spada u puno kasko kod Croatia osiguranja? Hvala.

7 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

@hrčak

Polica obveznog je obvezna, a kasko je tvoj izbor i kasko neisključuje niti zamjenjuje obvezno osiguranje.

Svaka osiguravajuća kuća ti ima free broj fona, te nekakve pogodnosti i akcije, pa u momentu kada se odlučiš zatraži ponude od svih i vidio buš kaj ko nudi. Dobro pročitaj sve uvjete svake police koju ti ponude, visine franšiza, kaj sve uključuje....

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gdje ima za uzeti zglobne okaste kljuceve sa racnom? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 11:14 (ivanzu).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Diplomirani pješak kaže...

Nudi mi se Clio 1.4, 2000. god, benzinac, regan jos 5 mjeseci za 4500 kn, 150 tisuca km, servo, abs, centralno daljinsko, el. podizaci stakla. Vlasnik garantira za limariju, kocnice i motor, jedino kaze da kroz koju tisucu km obavezno treba mijenjati lamelu (100 eur). Vec duze vrijeme trazim nesto u segmentu Clio/Punto oko 2000. god i 1000 eur i eto sto kazete na ovu ponudu? Ima tko iskustva s Cliom 1.4, neki generalni savjet?

 Evo jedan update, jučer razgledali auto i fakat sve kak je navedeno u oglasu, motor radi bez bilo kakvih problema i dima, limarija je jako dobra (toliko da mislim da je poslije prepravljano nešto dolje), kočnice fakat nove, oprema sve navedeno osim što jedan podizač prozora ne radi al ajde to sam znam popravit. Dogovorili da u servisu pitamo kolika je cijena lamele sa zamjenom i da spustimo cijenu onda da barem dio te zamjene pokrijemo, prodavač se složio. E sad, neda ti vrag mira kad je nešto toliko dobro i provjerom broja tablice dolazimo do broja šasije, s brojem šasije pronalazim izvješće zadnjeg tehničkog, sve je prošao jedino pao zbog kočnica koje su sad nove stavljene, znači priča i dalje izgleda jako dobro jer mi je točno tak i ispričao čovjek.

 

Ali, najbitnije zašto je meni sumnjivo, prodavač kaže da je to od kolegice auto na telefon (nije nemoguće), a uživo da je to od šogora (opet nije nemoguće), a da je kod njega privremeno dok ne kupi neki bolji al u prometnoj nije on vlasnik, i meni to cijelo vrijeme zvoni da mulja nešto, provjerom broja telefona utvrđujem da mu to nije prvi auto kojeg je prodao zadnjih godina, a da je pred par godina bio vlasnik firme za prodaju automobila, već sad polagano odustajem od auta. Na to sve saznajem da mu je brat zapravo još veći preprodavač i ima pun fejs auti s probnim tablicama. Tu već 99% odustajem od kupnje, a kilometre još nisam ni provjerio, žao mi je jer auto fakat dobar, ali ne znam dosta mi je ovo nepovoljan splet okolnosti.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 12:00 (Diplomirani pješak).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Zna nekad bit u Lidlu ali nisu neka sreća, nema ništa gore kad ti se taj mehanizam raspadne u nekom skučenom prostoru, ima u pevexu suki ali su oko 90kn po komadu, a najbolje ti uzet 10,13,15,17,19 znači gledaš oko 450kn investicije.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Diplomirani pješak kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Nudi mi se Clio 1.4, 2000. god, benzinac, regan jos 5 mjeseci za 4500 kn, 150 tisuca km, servo, abs, centralno daljinsko, el. podizaci stakla. Vlasnik garantira za limariju, kocnice i motor, jedino kaze da kroz koju tisucu km obavezno treba mijenjati lamelu (100 eur). Vec duze vrijeme trazim nesto u segmentu Clio/Punto oko 2000. god i 1000 eur i eto sto kazete na ovu ponudu? Ima tko iskustva s Cliom 1.4, neki generalni savjet?

 Evo jedan update, jučer razgledali auto i fakat sve kak je navedeno u oglasu, motor radi bez bilo kakvih problema i dima, limarija je jako dobra (toliko da mislim da je poslije prepravljano nešto dolje), kočnice fakat nove, oprema sve navedeno osim što jedan podizač prozora ne radi al ajde to sam znam popravit. Dogovorili da u servisu pitamo kolika je cijena lamele sa zamjenom i da spustimo cijenu onda da barem dio te zamjene pokrijemo, prodavač se složio. 

 

E sad, neda ti vrag mira kad je nešto toliko dobro i provjerom broja tablice dolazimo do broja šasije, s brojem šasije pronalazim izvješće zadnjeg tehničkog, sve je prošao jedino pao zbog kočnica koje su sad nove stavljene, znači priča i dalje izgleda jako dobro jer mi je točno tak i ispričao čovjek. Ali, najbitnije zašto je meni sumnjivo, prodavač kaže da je to od kolegice auto na telefon (nije nemoguće), a uživo da je to od šogora (opet nije nemoguće), a da je kod njega privremeno dok ne kupi neki bolji al u prometnoj nije on vlasnik, i meni to cijelo vrijeme zvoni da mulja nešto, provjerom broja telefona utvrđujem da mu to nije prvi auto kojeg je prodao zadnjih godina, a da je pred par godina bio vlasnik firme za prodaju automobila, već sad polagano odustajem od auta. Na to sve saznajem da mu je brat zapravo još veći preprodavač i ima pun fejs auti s probnim tablicama. Tu već 99% odustajem od kupnje, a kilometre još nisam ni provjerio, žao mi je jer auto fakat dobar, ali ne znam dosta mi je ovo nepovoljan splet okolnosti.

 

Ok, a kaj bi mogo smuljat osim kilometraže i tereta na autu? Većinu stvari si zapravo uživo vidio i isprobao, ostaju ti ove ''nevidljive'' i skuplje stvarčice...

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Diplomirani pješak kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Nudi mi se Clio 1.4, 2000. god, benzinac, regan jos 5 mjeseci za 4500 kn, 150 tisuca km, servo, abs, centralno daljinsko, el. podizaci stakla. Vlasnik garantira za limariju, kocnice i motor, jedino kaze da kroz koju tisucu km obavezno treba mijenjati lamelu (100 eur). Vec duze vrijeme trazim nesto u segmentu Clio/Punto oko 2000. god i 1000 eur i eto sto kazete na ovu ponudu? Ima tko iskustva s Cliom 1.4, neki generalni savjet?

 Evo jedan update, jučer razgledali auto i fakat sve kak je navedeno u oglasu, motor radi bez bilo kakvih problema i dima, limarija je jako dobra (toliko da mislim da je poslije prepravljano nešto dolje), kočnice fakat nove, oprema sve navedeno osim što jedan podizač prozora ne radi al ajde to sam znam popravit. Dogovorili da u servisu pitamo kolika je cijena lamele sa zamjenom i da spustimo cijenu onda da barem dio te zamjene pokrijemo, prodavač se složio. 

 

E sad, neda ti vrag mira kad je nešto toliko dobro i provjerom broja tablice dolazimo do broja šasije, s brojem šasije pronalazim izvješće zadnjeg tehničkog, sve je prošao jedino pao zbog kočnica koje su sad nove stavljene, znači priča i dalje izgleda jako dobro jer mi je točno tak i ispričao čovjek. Ali, najbitnije zašto je meni sumnjivo, prodavač kaže da je to od kolegice auto na telefon (nije nemoguće), a uživo da je to od šogora (opet nije nemoguće), a da je kod njega privremeno dok ne kupi neki bolji al u prometnoj nije on vlasnik, i meni to cijelo vrijeme zvoni da mulja nešto, provjerom broja telefona utvrđujem da mu to nije prvi auto kojeg je prodao zadnjih godina, a da je pred par godina bio vlasnik firme za prodaju automobila, već sad polagano odustajem od auta. Na to sve saznajem da mu je brat zapravo još veći preprodavač i ima pun fejs auti s probnim tablicama. Tu već 99% odustajem od kupnje, a kilometre još nisam ni provjerio, žao mi je jer auto fakat dobar, ali ne znam dosta mi je ovo nepovoljan splet okolnosti.

 To je preprodavač garant, uvijek iste spike. Preskoči, tko zna što je sve zamaskirano.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

A muči me da je lik muljator, čak je i prezime bio mijenjao, prodaje priču šogor kolegica privremeni auto ovo ono, a tko zna ko je ovaj upisan u prometnu dal su opće kakav rod, tu mi nešto jako ne štima. Dobro još ću se malo konzultirat pa ćemo vidjeti.

 

EDIT: I da, tih par oglasa koje sam našao svi su skoro pa iste forme, a sumnjam da je svaki od njih redovito servisiran i to on ne može znati kad nije prvi vlasnik. Al dobro, zato imamo internet, ko zna što bi sve saznao da još imam koji kontakt u policiji ili tehničkom.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 12:03 (Diplomirani pješak).
14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Diplomirani pješak kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Nudi mi se Clio 1.4, 2000. god, benzinac, regan jos 5 mjeseci za 4500 kn, 150 tisuca km, servo, abs, centralno daljinsko, el. podizaci stakla. Vlasnik garantira za limariju, kocnice i motor, jedino kaze da kroz koju tisucu km obavezno treba mijenjati lamelu (100 eur). Vec duze vrijeme trazim nesto u segmentu Clio/Punto oko 2000. god i 1000 eur i eto sto kazete na ovu ponudu? Ima tko iskustva s Cliom 1.4, neki generalni savjet?

 Evo jedan update, jučer razgledali auto i fakat sve kak je navedeno u oglasu, motor radi bez bilo kakvih problema i dima, limarija je jako dobra (toliko da mislim da je poslije prepravljano nešto dolje), kočnice fakat nove, oprema sve navedeno osim što jedan podizač prozora ne radi al ajde to sam znam popravit. Dogovorili da u servisu pitamo kolika je cijena lamele sa zamjenom i da spustimo cijenu onda da barem dio te zamjene pokrijemo, prodavač se složio. E sad, neda ti vrag mira kad je nešto toliko dobro i provjerom broja tablice dolazimo do broja šasije, s brojem šasije pronalazim izvješće zadnjeg tehničkog, sve je prošao jedino pao zbog kočnica koje su sad nove stavljene, znači priča i dalje izgleda jako dobro jer mi je točno tak i ispričao čovjek.

 

Ali, najbitnije zašto je meni sumnjivo, prodavač kaže da je to od kolegice auto na telefon (nije nemoguće), a uživo da je to od šogora (opet nije nemoguće), a da je kod njega privremeno dok ne kupi neki bolji al u prometnoj nije on vlasnik, i meni to cijelo vrijeme zvoni da mulja nešto, provjerom broja telefona utvrđujem da mu to nije prvi auto kojeg je prodao zadnjih godina, a da je pred par godina bio vlasnik firme za prodaju automobila, već sad polagano odustajem od auta. Na to sve saznajem da mu je brat zapravo još veći preprodavač i ima pun fejs auti s probnim tablicama. Tu već 99% odustajem od kupnje, a kilometre još nisam ni provjerio, žao mi je jer auto fakat dobar, ali ne znam dosta mi je ovo nepovoljan splet okolnosti.

 ček, auto košta 4500 kn, registriran još par mjeseci, u cijeni su nove kočnice, skinuti će cijenu za novu lamelu... gdje je drama? skini navedene iznose i ispada da će te koštati kao 50 porcija ćevapa bez kajmaka i lepinje.

a ja se čudim kad mi se javljaju kojekakvi likovi i gledaju me kao da sam najveći lopov i prevarant jer je neobično da se auto vozi samo 10000 km godišnje.

ovaj za 4500 kn bih poklonio nekome umjesto se zaje*avao sa kupcima

PSN - darklydexter
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ezio kaže...

 ček, auto košta 4500 kn, registriran još par mjeseci, u cijeni su nove kočnice, skinuti će cijenu za novu lamelu... gdje je drama? skini navedene iznose i ispada da će te koštati kao 50 porcija ćevapa bez kajmaka i lepinje.

a ja se čudim kad mi se javljaju kojekakvi likovi i gledaju me kao da sam najveći lopov i prevarant jer je neobično da se auto vozi samo 10000 km godišnje.

ovaj za 4500 kn bih poklonio nekome umjesto se zaje*avao sa kupcima

 

Točno to, ne vidim da se lik može previše obogatit niti da preproda 10 takvih... Da je jača muljaža, ne bi uopće pristao skinut cijenu za lamelu, niti bi naveo problema sa lamelom. Obično kažu neke sitne stvari tipa, kvrcke ili neki lako zamjenjivi i jeftini dio.

 

Ima li tragova jačeg habanja na sicevima, volanu, papučicama i mjenjaču? Ima li recki po habi i sa strane ili nema niti jednu sitnu ogrebotinu po tim djelovima i staklu? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice