Ugradbeni zvučnici kao Dolby atmos zvučnici na pol

poruka: 2
|
čitano: 1.784
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ugradbeni zvučnici kao Dolby atmos zvučnici na pol
Možda je glupa ideja ali htio bi staviti Dolby atmos zvučnike na policu iznad TV-a. Gledao sam gotove Dolby atmos zvučnike ali su 1) skupi 2) Ne mogu stajati samostalno kada pucaju prema dolje (donji dio je uvijek uži) 3) Kablovi se spajaju s gornje strane. 4) Dosta znaju biti teški

I sad razmišljam da kupim ugradbene i napravim za njih kutiju ili isprintam kutiju na način da su okrenuti prema dolje. Ima li netko komentar, ideju ili savjet što i kako?

Mislio na ovakav zvučnik
https://www.magnat.de/en/detail/index/sArticle/564
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ugradbeni zvučnici kao Dolby atmos zvučnici na
CroDexter kaže...
Možda je glupa ideja ali htio bi staviti Dolby atmos zvučnike na policu iznad TV-a. Gledao sam gotove Dolby atmos zvučnike ali su 1) skupi 2) Ne mogu stajati samostalno kada pucaju prema dolje (donji dio je uvijek uži) 3) Kablovi se spajaju s gornje strane. 4) Dosta znaju biti teški

I sad razmišljam da kupim ugradbene i napravim za njih kutiju ili isprintam kutiju na način da su okrenuti prema dolje. Ima li netko komentar, ideju ili savjet što i kako?

Mislio na ovakav zvučnik
https://www.magnat.de/en/detail/index/sArticle/564

 

Ako ih staviš na policu iznad TVa imat ćeš "front height" zvučnike kaj nema veze sa Atmosom. 

 

Možeš pokušati policu iznad telke montirati da bude pod nekim kutem i na nju staviti Atmos zvučnike koji se odbijaju od stropa na poziciju slušatelja. 

 

Ako netko nema opciju za ugradnju pravog Atmos kanala onda ide na modele koji se obično stavljaju na prednje zvučnike al možeš i na policu ali moraš prilagodit kut. 

 

Ja sam za probu stavio neku dasku na ormar da ide preko mene do karniše, stegnuo sa stegama i na nju puknuo neke Logitech i bilo je do jaja, imao sam 7.1.2 ali je bilo nakaradno za vidjet.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice