Stari 5.1 zvučni sustav

poruka: 8
|
čitano: 2.319
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Stari 5.1 zvučni sustav

Dečki, pošto sam njubina za audio setupe, zanima me kako iskoristiti stari kvalitietni Sony dvd surround sustav (5.1) kojeg sam našao na tavanu.

 

Dakle zvučnici i woofer su stvarno kvalitetni (puno drvo, odlični sateliti i MEGA snažni wooferČina). Stari DVD je naravno služio kao amp.

 

Zvučnici samo imaju +- ulaze, pa me zanima kako od toga napraviti neku smart platformu za PC ili TV i koja je najeftinija verzija ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Stari 5.1 zvučni sustav
DarthMarkus kaže...

Dečki, pošto sam njubina za audio setupe, zanima me kako iskoristiti stari kvalitietni Sony dvd surround sustav (5.1) kojeg sam našao na tavanu.

 

Dakle zvučnici i woofer su stvarno kvalitetni (puno drvo, odlični sateliti i MEGA snažni wooferČina). Stari DVD je naravno služio kao amp.

 

Zvučnici samo imaju +- ulaze, pa me zanima kako od toga napraviti neku smart platformu za PC ili TV i koja je najeftinija verzija ?

 

Bez oznake koji je to Sony dvd surround sustav neće nitko znati...

12 godina
offline
Re: Stari 5.1 zvučni sustav
spiderhr kaže...
DarthMarkus kaže...

Dečki, pošto sam njubina za audio setupe, zanima me kako iskoristiti stari kvalitietni Sony dvd surround sustav (5.1) kojeg sam našao na tavanu.

 

Dakle zvučnici i woofer su stvarno kvalitetni (puno drvo, odlični sateliti i MEGA snažni wooferČina). Stari DVD je naravno služio kao amp.

 

Zvučnici samo imaju +- ulaze, pa me zanima kako od toga napraviti neku smart platformu za PC ili TV i koja je najeftinija verzija ?

 

Bez oznake koji je to Sony dvd surround sustav neće nitko znati...

 Ok, budem iskopao dvd ako ga nisam šiknuo. Mislim zašto je dvd bitan kad ga više ne budem spajao na njega ? Misliš zbog podrške za DTS i toga ?

 

Više mi je bitno koji cheap digitalni amp bi piknuo da ima pristojan zvuk.

 

Nemoj mi zamjerit, naveo sam da sam audio njubina. 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 19:46 (DarthMarkus).
14 godina
online
Stari 5.1 zvučni sustav

Nisi naveo ni koliko su zvučnici jaki. Koliko ohma imaju...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stari 5.1 zvučni sustav
DarthMarkus kaže...

 

Dakle zvučnici i woofer su stvarno kvalitetni (puno drvo, odlični sateliti i MEGA snažni wooferČina)

 

 Od ovog sam dobio epilepsiju i gubitak volje za pomaganjem  

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Stari 5.1 zvučni sustav
Ma šalim se malo sa opisom, pitam čisto radi ideje da li se uopće isplati tako nešto vraćati u pogon i koje je možda najbolje rješenje ? Dac/neki amp ili ostaviti DVD u pogonu i spojiti ga sa tvom. To mi je malo zastarjelo pa pitam. Kopa me što mi stoji. Budem iskopao model i snagu DVDampa točno, ako ga nađem dakako.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stari 5.1 zvučni sustav
Ako radi, zašto ne. Pogotovo kvalitetni zvučnici, puno drvo. Diš to bacat.
Daj model pojačala, zvučnika i svega. Valjda znaš čitati/slikat 😁
12 godina
offline
Re: Stari 5.1 zvučni sustav
Znam Mićo, kad se vratim doma iz zga budem u detalje.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice