Soundbar-preporuka

poruka: 840
|
čitano: 512.058
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
mzopg kaže...
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...
Warrior_35 kaže...

Ekipa, odnedavno sam vlasnik Sony HT-S40R bežičnog 5.1 soundbara. Iznimno sam zadovoljan, zvuk od 600W za moje potrebe fino udara. Međutim imam pitanje za vas, vlasnike bežičnih soundbara. Naime, kada je soundbar uključen, totalno mi ubije WiFi 2,4G vezu. Nema je, nestane. Naravno, workaround je prelazak na 5G, ali radije bih ostao na 2,4G radi pokrivenosti unutar kuće. Ovako uz 5G koristim još 2 dodatna wireless repeatera (dodatni trošak) da bih imao zadovoljavajući signal na prizemlju i na katu.

Došao sam u fazu da ga prodam i uzmem full žičani, ali ne nalazim u tom cjenovnom rangu (cca. 3000kn) pristojnu zamjenu. Ovaj Sony je savršen za tu lovu, samo je zamjerka da mi ubija WiFi. Ima li neki lijek te imate li i vi iskustva da vam ubije 2,4G mrežu? Naravno, promjena kanala nije riješila problem. Bez obzira na WiFi kanal, veza rokne.

Hvala…

 Ovako na prvu nekompatibilnost izmedju soundbara i routera..... Probaj drugi router ili ukljuci hotspot na mobitelu pa se pokusaj spajati na njega da vidis desava li se isto....

 

Nema tu šta biti kompatibilno. Ruter i soundbar nemaju nikakve veze jedan s drugim niti su spojeni zajedno. Totalno neovisni jedan o drugome osim što modem emitira WiFi na 2,4GHz za sve uređaje, laptope i mobitele u kući, a soundbar bass zvučnik emitira na 2,4GHz signal prema bežičnim stražnjim zvučnicima. I kada uključim soundbar, nestane mi WiFi konekcije i na mobu i na laptopu i na PS5, odnosno brzina padne na 1Mbps :)

 Probaj skinuti wifi analyzer aplikaciju ili nešto slično tome pa je upali, poskeniraj mrežu i dobiti ćeš podatke o svim vidljivim wifi mrežama, zauzeću kanala i slično. To bi ti trebalo reći gdje je problem.

 Probao sam to još ranije, ali aplikacija pokazuje samo WiFi mreže. Ne pokazuje ostala zračenja na 2,4GHz tipa zračenje soundbara ili, recimo, zračenje neke igračke na daljinski. Tako da ništa od toga. A i pisao sam da sam probao prebacivati WiFi na sve kanale i na niti jednom kanalu ne radi sve dok se soundbar ne isključi.

5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Warrior_35 kaže...
mzopg kaže...
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...
Warrior_35 kaže...

Ekipa, odnedavno sam vlasnik Sony HT-S40R bežičnog 5.1 soundbara. Iznimno sam zadovoljan, zvuk od 600W za moje potrebe fino udara. Međutim imam pitanje za vas, vlasnike bežičnih soundbara. Naime, kada je soundbar uključen, totalno mi ubije WiFi 2,4G vezu. Nema je, nestane. Naravno, workaround je prelazak na 5G, ali radije bih ostao na 2,4G radi pokrivenosti unutar kuće. Ovako uz 5G koristim još 2 dodatna wireless repeatera (dodatni trošak) da bih imao zadovoljavajući signal na prizemlju i na katu.

Došao sam u fazu da ga prodam i uzmem full žičani, ali ne nalazim u tom cjenovnom rangu (cca. 3000kn) pristojnu zamjenu. Ovaj Sony je savršen za tu lovu, samo je zamjerka da mi ubija WiFi. Ima li neki lijek te imate li i vi iskustva da vam ubije 2,4G mrežu? Naravno, promjena kanala nije riješila problem. Bez obzira na WiFi kanal, veza rokne.

Hvala…

 Ovako na prvu nekompatibilnost izmedju soundbara i routera..... Probaj drugi router ili ukljuci hotspot na mobitelu pa se pokusaj spajati na njega da vidis desava li se isto....

 

Nema tu šta biti kompatibilno. Ruter i soundbar nemaju nikakve veze jedan s drugim niti su spojeni zajedno. Totalno neovisni jedan o drugome osim što modem emitira WiFi na 2,4GHz za sve uređaje, laptope i mobitele u kući, a soundbar bass zvučnik emitira na 2,4GHz signal prema bežičnim stražnjim zvučnicima. I kada uključim soundbar, nestane mi WiFi konekcije i na mobu i na laptopu i na PS5, odnosno brzina padne na 1Mbps :)

 Probaj skinuti wifi analyzer aplikaciju ili nešto slično tome pa je upali, poskeniraj mrežu i dobiti ćeš podatke o svim vidljivim wifi mrežama, zauzeću kanala i slično. To bi ti trebalo reći gdje je problem.

 Probao sam to još ranije, ali aplikacija pokazuje samo WiFi mreže. Ne pokazuje ostala zračenja na 2,4GHz tipa zračenje soundbara ili, recimo, zračenje neke igračke na daljinski. Tako da ništa od toga. A i pisao sam da sam probao prebacivati WiFi na sve kanale i na niti jednom kanalu ne radi sve dok se soundbar ne isključi.

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 21:22 (Warrior_35).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

Jako čudno, meni je ovako složeno:

 

soundbar bass, iznad njega na polici računalo (wifi), playstation (wifi), router (wifi), desno od toga pod 90 stupnjeva je tv stolić na kojem su 2x amazon firestick (wifi), TV i ispred njega soundbar. i nemam nikakvih problema sa wifijem ni na 2.4 ni na 5GHz, a natrpano je da ne može biti natrpanije. 

isto Sony soundbar sa bluetooth zvučnikom samo drugi model.

5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

 

mzopg kaže...
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

Jako čudno, meni je ovako složeno:

 

soundbar bass, iznad njega na polici računalo (wifi), playstation (wifi), router (wifi), desno od toga pod 90 stupnjeva je tv stolić na kojem su 2x amazon firestick (wifi), TV i ispred njega soundbar. i nemam nikakvih problema sa wifijem ni na 2.4 ni na 5GHz, a natrpano je da ne može biti natrpanije. 

isto Sony soundbar sa bluetooth zvučnikom samo drugi model.

 Vjerovatno je prejak signal od sounbara. Ja bih to reklamirao.....

2 godine
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
mzopg kaže...
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

Jako čudno, meni je ovako složeno:

 

soundbar bass, iznad njega na polici računalo (wifi), playstation (wifi), router (wifi), desno od toga pod 90 stupnjeva je tv stolić na kojem su 2x amazon firestick (wifi), TV i ispred njega soundbar. i nemam nikakvih problema sa wifijem ni na 2.4 ni na 5GHz, a natrpano je da ne može biti natrpanije. 

isto Sony soundbar sa bluetooth zvučnikom samo drugi model.

Da, moj je isto soundbar s bluetooth bass zvučnikom i na tom zvučniku su kompletne komande i on šalje 2,4GHz signal prema stražnjim zvučnicima. Koji model imaš i da li je tvoj model isto wireless? 

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Posmatrač kaže...
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

 

mzopg kaže...
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

Jako čudno, meni je ovako složeno:

 

soundbar bass, iznad njega na polici računalo (wifi), playstation (wifi), router (wifi), desno od toga pod 90 stupnjeva je tv stolić na kojem su 2x amazon firestick (wifi), TV i ispred njega soundbar. i nemam nikakvih problema sa wifijem ni na 2.4 ni na 5GHz, a natrpano je da ne može biti natrpanije. 

isto Sony soundbar sa bluetooth zvučnikom samo drugi model.

 Vjerovatno je prejak signal od sounbara. Ja bih to reklamirao.....

Vjerojatno, ali nema mi smisla reklamirati jer vidim na netu da hrpa ljudi ima problema s WiFi 2,4GHz signalom ukoliko je wireless soundbar uključen, bio on Sony, LG, Samsung ili neka druga marka. To me malo tješi... Hmmm... 

 

5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...
....

 Vjerovatno je prejak signal od sounbara. Ja bih to reklamirao.....

Vjerojatno, ali nema mi smisla reklamirati jer vidim na netu da hrpa ljudi ima problema s WiFi 2,4GHz signalom ukoliko je wireless soundbar uključen, bio on Sony, LG, Samsung ili neka druga marka. To me malo tješi... Hmmm... 

 

 To je glupo.... Zar neko ocekuje da nemas wifi signal po kuci?  Iako sve vise uredjaja podrzava 5 GHz ipak ce proci dosta godina dok svi ne prijedju samo na 5GHz ako ikad....Imas li barem mogucniost da kabliras te zadnje zvucnike? 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Posmatrač kaže... 

 To je glupo.... Zar neko ocekuje da nemas wifi signal po kuci?  Iako sve vise uredjaja podrzava 5 GHz ipak ce proci dosta godina dok svi ne prijedju samo na 5GHz ako ikad....Imas li barem mogucniost da kabliras te zadnje zvucnike? 

Nažalost, nemam kalibraciju. Zar postoji uopće kalibracija da se smanji jačina signala? Jedini workaround je da sam se prebacio na 5GHz, a imam nekoliko uređaja dolje koji rade samo na 2,4GHz pa zbog njih imam extender koji se hrani 5GHz sgnalom s rutera te šalje 2,4GHz signal samo za te uređaje u toj prostoriji.

Znači, ugrožen mi je modem koji se nalazi u istoj prostoriji u kojoj je i soundbar i treba dati izlazni 2,4GHz signal. Da, strašno... A opet, žičani soundbar nisam našao, a da je tako dobar kao ovaj moj trenutni Sony da napravim zamjenu (i da je približno slično košta, do 3000kn).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
Warrior_35 kaže...
mzopg kaže...
Warrior_35 kaže...
Posmatrač kaže...

 Probaj drugi router ili drugi wifi uredjaj... 

 

Probao. I Huawei ruter i Speedport ruter uspore na 1Mbps čim se sound bar uključi. Naravno, ako odnesem modem na kat, onda sve uredno radi jer soundbar ne interferira toliko jako do kata. Probao sam udaljiti modem što dalje od bass zvučnika, ali oboje je u dnevnoj sobi pa se frekvencija kolje. Ne kužim da soundbar mora slati podatke prema stražnjim zvučnicima na 2,4GHz. Mogli su dići ili spustiti frekvenciju da ne interferira s WiFi mrežom.

Jako čudno, meni je ovako složeno:

 

soundbar bass, iznad njega na polici računalo (wifi), playstation (wifi), router (wifi), desno od toga pod 90 stupnjeva je tv stolić na kojem su 2x amazon firestick (wifi), TV i ispred njega soundbar. i nemam nikakvih problema sa wifijem ni na 2.4 ni na 5GHz, a natrpano je da ne može biti natrpanije. 

isto Sony soundbar sa bluetooth zvučnikom samo drugi model.

Da, moj je isto soundbar s bluetooth bass zvučnikom i na tom zvučniku su kompletne komande i on šalje 2,4GHz signal prema stražnjim zvučnicima. Koji model imaš i da li je tvoj model isto wireless? 

 

 Sony HT-G700, nemam zadnje zvučnike pa je možda kod mene wireless signal iz soundbara slabiji.

 

Ovo si vjerojatno već vidio, a i koliko vidim to su savjeti koje si prošao, evo link za buduće kolege pa neka pogledaju prije nego krenu u kupovinu:

https://diysmartthings.com/soundbars-interfere-with-wifi/

2 godine
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
mzopg kaže...

 Sony HT-G700, nemam zadnje zvučnike pa je možda kod mene wireless signal iz soundbara slabiji.

 

Ovo si vjerojatno već vidio, a i koliko vidim to su savjeti koje si prošao, evo link za buduće kolege pa neka pogledaju prije nego krenu u kupovinu:

https://diysmartthings.com/soundbars-interfere-with-wifi/

Da, vidio sam. Čak i u Sony manualu piše da u slučaju problema:

Switch the wireless LAN frequency of any nearby wireless LAN router or PC to 5 GHz range.

 

Bezveze...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Soundbar-preporuka
pozdrav ...

kupio sam tv 165Philips oled 806 .. iznenadio me zvuk .. puno bolji od proslog Sonya 905 serije .. sve jedno htio sam stavit ipak nekakav soundbar.. pa vas molim za misljenje ..gledal sam ovaj ..
Philips soundbar TAB8505

https://www.sancta-domenica.hr/soundbar-philips-tab8505.html
dj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

Uzel si super tv i mislim da je zvuk na philipsovim oledima nesto bolji nego na LG-evim.

Mozda samno savijet da odes poslusat neke soundbare do harvy normana jer ih dosta imaju izlozenih i mozes trazit prodavacae da ti puste nesto preko soundbara.

Nemam iskustva sa tim soundbarom ali sam neko vrijeme škical njegovog predhodnika tab8405 koji ima gotovo identicne specifikacije.

Ugl. nebi za taj sb dal vise od 2200 kolika mu je i bila najniza cijena na nabavi. Inace ima ducana gdje je isti model puno jefitiniji od ove cijene u SD.

Intel Core 2 Duo E6300 @3500Mhz - 1.4000V, CoolerMaster Hyper-TX, ASUS P5B deluxe, Crucial Ballistix DDR 677 2x1024MB 1000Mhz 4-4-4-8 - 2.45V, Gainward 8800GT 512MB, TV tuner ASUS P7131 Hybrid, HITACH
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2022 20:19 (elvis again).
11 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

Provjeri je li jači i napredniji model TAB8805/10 raspoloživ za tih cca. 3000 kn (nabava). Ima ga isto u Harvey-u pa možda napraviti to što je kolega predložio.

11 godina
offline
Soundbar-preporuka

Sony HT-ZF9 je postao podosta musicav,istina imam ga par godina ali to ne znaci da mora implodirat da bih otisao i kupio noviji model od Sonya.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

Kak to mislis "implodirao"?

Nisam mislio da cu to ikad rec, kad je zvuk u pitanju, ali mogel bi razmislit o Samsungu prije Sonya.

Slican model tvom Sonyu, bez fizickih saround satelita po pristojnoj cijeni.

 

Intel Core 2 Duo E6300 @3500Mhz - 1.4000V, CoolerMaster Hyper-TX, ASUS P5B deluxe, Crucial Ballistix DDR 677 2x1024MB 1000Mhz 4-4-4-8 - 2.45V, Gainward 8800GT 512MB, TV tuner ASUS P7131 Hybrid, HITACH
13 godina
offline
Soundbar-preporuka

Imam LG OLED 55'' i sad mi je nešto došlo da bi možda kupio soundbar neki. Uglavnom igram playstation i gledam netflix na TV-u pa me zanima hoće li zvuk toliko bolji biti da se isplati dati 2000-3000 kn za neki soundbar? Stvarno se ne kužim u to, a vidio kod susjeda neki dan i dopalo mi se :)

 

I jedno pitanje: Vidim da su ovi koji podržavaju Dolby Atmos, kojeg dosta ima po netflixu, osjetno skuplji pa me zanima hoće li na soundbaru koji nema Atmos zvuk biti slabiji nego na TV-u koji kao ima Atmos? Možda je glupo pitanje, ali eto, zato i pitam :) I da, je li bolje imati soundbar istog proizvođača kao TV ili je svejedno?

 

Pa ako može neke preporuke, bio bih zahvalan...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 12:50 (stef_zg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Soundbar-preporuka

Evo možda je nekome interesantan soundbar DENON DHT-S517 koji je još koji dan u Ekranu Osijek na popustu od 30% zbog 30 godišnjice i sada dođe 2.169,00 kn, a u Njemačkoj mu je cijena 399.00 eura. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Soundbar-preporuka

Pozdrav,

 

može li preporuka soundbara do cca 1.500 kn. Cilj soundbara je postići bolji zvuk nego defaultni zvuk televizije, nešto bogatiji, puniji...namjena je isključivo gledanje TV-a (filmovi, serije, utakmice, regular TV),slušanje muzike preko soundbara mi nije namjena.

 

Sub mi nije ključan iskreno (plus je ženi estetski neprihvatljiviji:) )

 

Čitajući, naišao sam na sljedeće modele pa ako ima netko iskustva s istima, slobodno napišite ili još bolje, ako u cjenovnoj rangu ima nešto bolje...

 

Denon DHT-S216
Sony HT-SF150
Hisense HS214 (Trenutno je u Elipsu cijena 600 kn što mi je posebno prihvatljivo :) )

Creative V2

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Soundbar-preporuka

uzeo soundbar samsung q800a, apsolutno se isplati, što se tiče filmova, posebno akcija, gdje imaš jeben osjećaj da se udara oko tebe...

 

jedinu borbu imam sa alexom i smartthingsom... televizija nakon dužeg perioda ugašenosti, nemože da se upali preko alexe i soundbara... javi da tv nije spojen na wi fi, međutim upali tv, ako unutar par minuta zatražim paljenje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Crocopzmaj12 kaže...

uzeo soundbar samsung q800a, apsolutno se isplati, što se tiče filmova, posebno akcija, gdje imaš jeben osjećaj da se udara oko tebe...

 

jedinu borbu imam sa alexom i smartthingsom... televizija nakon dužeg perioda ugašenosti, nemože da se upali preko alexe i soundbara... javi da tv nije spojen na wi fi, međutim upali tv, ako unutar par minuta zatražim paljenje...

 Kako ti je tacno povezano. Ja imam LG oled preko fire tv cube alexa uredno radi....

5 godina
offline
Soundbar-preporuka

tv-soundbar povezani hdmi

tv-smartthings

sounbar-smarthings

smartthings-alexa

 

alexa podešeno sve sa adresom u usa, tako da se skillovi mogu koristiti (u alexi enejblan smarthings)

 

znači tijekom dana, kada su tv i soundbar ugašeni na neko kraće vrijeme, mogu preko alexe upaliti i tv i soundbar.

 

ujutro mogu samo soundbar upaliti, kaže tv nije na mreži... što je najbolje ni u smartthingsu ga se ne vidi da je na mreži pa ga nemožeš ni preko te app upaliti

 

tv je spojen preko wirelessa...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Crocopzmaj12 kaže...

tv-soundbar povezani hdmi

tv-smartthings

sounbar-smarthings

smartthings-alexa

 

alexa podešeno sve sa adresom u usa, tako da se skillovi mogu koristiti (u alexi enejblan smarthings)

 

znači tijekom dana, kada su tv i soundbar ugašeni na neko kraće vrijeme, mogu preko alexe upaliti i tv i soundbar.

 

ujutro mogu samo soundbar upaliti, kaže tv nije na mreži... što je najbolje ni u smartthingsu ga se ne vidi da je na mreži pa ga nemožeš ni preko te app upaliti

 

tv je spojen preko wirelessa...

 

 

 Pogledaj u routeru da ga ne otkaci radi neaktivnosti... 

Kod mene su svi uredjaji sa fiksnim IP adresama. Nema razloga da ti tv bude na DHCP-u...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2022 11:16 (Posmatrač).
5 godina
offline
Soundbar-preporuka

0 bodova... nakon nwkog vremena kao da je tv ugašena a ne na stand by...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Crocopzmaj12 kaže...

0 bodova... nakon nwkog vremena kao da je tv ugašena a ne na stand by...

 Isključeci svi power save modovi na tvu?

5 godina
offline
Soundbar-preporuka

našao.... na tv mi bio isključen mod ip tv kontrol...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Crocopzmaj12 kaže...

našao.... na tv mi bio isključen mod ip tv kontrol...

 Super. Uvijek je neka glupost. Stavi sada tv na fiksni IP kao i sve ostale uredjaje koji su na mrezi i to na adrese izvan DHCP opsega adresa i to ti je to.....

5 godina
offline
Soundbar-preporuka

jbmupsmtr sad opet neće... bit će da je prošlo vrijeme kad se otkači sa veze..., a jebat ga

 

didai u fiksnu, promjenio na tv, ali ništ od toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

Pa imas li u routeru podesiti nakon koliko da diskonektuje uredjaj.....

5 godina
offline
Soundbar-preporuka

ništa od toga, najvjerojatnije se tv "otkači"

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice