Razer slušalice se stišale?

poruka: 7
|
čitano: 1.806
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Razer slušalice se stišale?

Pozdrav ekipo,

 znaci kao sto u naslovu pise slusalice su se stisale same od sebe, riječ je o slušalicama Razer Carcharias...

Ušao sam u discord i od onda mi rade na kojih 50% manje, izašao sam iz discorda i sve ali ništa, opet isto, zna li ko u čemu bi bio problem?

Pregledao sam postavke i sve i svugdje su na 100% i na kutijici od razera je sve na max tako da ne kuzim zapravo o čemu je problem..

Hvala i lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razer slušalice se stišale?

Jesu se svugdje stišale (u drugim aplikacijama, na drugom uređaju) ili? Ako da, onda je problem u slušalicama; vjerojatno su pri kraju.

14 godina
offline
Re: Razer slušalice se stišale?

Probaj ovo dvoje odznačiti u Sound Control Panelu na slusalicama.

 

Takoder ako imas Razerove drivere za slusalice probaj ih reinstalirati (ili samo deinstalirati).

14 godina
offline
Re: Razer slušalice se stišale?
Marko :D kaže...

Jesu se svugdje stišale (u drugim aplikacijama, na drugom uređaju) ili? Ako da, onda je problem u slušalicama; vjerojatno su pri kraju.

 Nažalost svudje su se stišale.. budem probao ovaj savjet od kolege iznad pa javim ako se šta promijeni

9 godina
offline
Razer slušalice se stišale?

Provjeri da nisi na kotačiću na donglu stišao

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Razer slušalice se stišale?

Provjerio sam vec sve je na max..

 

Uglavnom sad radi, otišao sam u Upravitelj uređaja, zvuk i deinstaliro sam ih i restartao pc, sad rade normalno..

 

Hvala svima na trudu i lijep pozdrav.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Razer slušalice se stišale?

 Provjeri da ti je na donjoj postavki. Ljudi ovo ne kuže pa sumnjaju na svašta, a samo je postavka koja utiša zvukove ako prepozna voice aplikaciju (uključujući Discord).

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice