Popravak zvučnika

poruka: 16
|
čitano: 23.734
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Popravak zvučnika

Da li netko ima dobrog majstora koji bi mogao zamjeniti ovjese na zvučnicima. Isti su istrunuli zbog starosti

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popravak zvučnika
Gigabyte091 kaže...

Da li netko ima dobrog majstora koji bi mogao zamjeniti ovjese na zvučnicima. Isti su istrunuli zbog starosti

Ima ih na Njuškalu. A koji zvučnici su u pitanju?

 

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
12 godina
offline
Popravak zvučnika

Na njuškalu ima sam jedan i taj se ne javlja ni na mail ni na telefon. Heco Spirit 300, švabo star 15ak godina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Popravak zvučnika

sedici sa c.i.c.e foruma

 

U Sloveniji je, ali nema što ne može popraviti i radi odličan posao

 

kontakt: +386 41929219 

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
offline
Popravak zvučnika

Htio bib izbjeći kojekakve komplikacijei slanje u druge države. treba mi neko iz zagreba, da mogu osobno odnjet drivere pa da procjeni koliko je sve to para za popravak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Popravak zvučnika

Lik je u ZG svakih par dana i samo se dogovoriš s njim za preuzimanje.

Dakle nema nikakvog slanja.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
offline
Popravak zvučnika

Pošalji mail ovome http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/popravak-zvucnika-oglas-1664683

 

Iako je oglas neaktivan, bio se javio mom frendu

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popravak zvučnika

Ovaj s njuškala se ne javlja, kaže da je nedostupan, probat cu opet kasnije. XXX da li znas okvirno cijene kod tog lika ? 

 

Ja bih te zvučnike kupio od frenda al želim prvo vidjet dal mi se isplati popravak, ne želim preplatiti njihovu vrijednost

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popravak zvučnika
Gigabyte091 kaže...

Ovaj s njuškala se ne javlja, kaže da je nedostupan, probat cu opet kasnije. XXX da li znas okvirno cijene kod tog lika ? 

 

Ja bih te zvučnike kupio od frenda al želim prvo vidjet dal mi se isplati popravak, ne želim preplatiti njihovu vrijednost

Kad sam bio pitao, bilo je 200 kn po membrani. Onzirom da sam zvučnike platio 600, ne dolazi u obzir, budem našao neke druge...

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
12 godina
offline
Popravak zvučnika

Kod ovog sa njuškala ? U tom slučaju bi me 800 kn ispalo... neznam koliko mije to isplativo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Popravak zvučnika
Gigabyte091 kaže...

XXX da li znas okvirno cijene kod tog lika ?

 Pojma nemam, znam samo da je uvijek bio jeftiniji od ostalih kad je meni radio.

Zovi pa pitaj...

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
15 godina
offline
Popravak zvučnika

Imam Genius SP-HF1800A zvučnike koji imaju priključak za slušalice na sebi.

Kad izvadim jack od slušalica više mi ne vraća zvuk na zvučnike.

Što bih mogao napraviti?

U čemu bi mogao biti problem?

Garancija je prošla.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popravak zvučnika
Matozan kaže...

Imam Genius SP-HF1800A zvučnike koji imaju priključak za slušalice na sebi.

Kad izvadim jack od slušalica više mi ne vraća zvuk na zvučnike.

Što bih mogao napraviti?

U čemu bi mogao biti problem?

Garancija je prošla.

 Je li ovo na slikama sliči na to da je crkao integralac/pojačalo koji je na hladnjaku?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Popravak zvučnika

Ekipa dali znate ikog da premotava zvučnike u slavoniji?
Mi smo prije premotavali no radi nedostatka vremena ne stignemo a meni izgorila 2 bass bina 15ce i 2 subwoofera 12ce u subotu mi planilo a trebam za iduću subotu opremu.

 

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popravak zvučnika

Malo da dignem temu iz mrvila. Da li netko zna da li senf jos uvijek radi zvucnike? Ili ako imate preporuku za nekog drugog tko dobro radi namatanje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popravak zvučnika

Bio je jedan stari servis u bivšoj Končarevoj sada Ozaljskoj, pored pizzerie Purger ali taj je čovjek umro. 

Mislim da imaš jedan servis na Knežiji rtv servis ali nisam ziher da li radi. Ovo sam našao na netu pa probaj nemaš kaj izgubiti.

 

daVruK
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice