Pojačalo ili nešto drugo za Pioneer 5.1 zvučnike

poruka: 2
|
čitano: 1.637
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Pojačalo ili nešto drugo za Pioneer 5.1 zvučnike

Radi se o zvučnicima sa kućnog kina, glavna upotreba bi bila za puštanje zvuka s računala preko kabla , može i Bluetooth neki ,ali nije mi previše bitan. Kad je kućno kino radilo to je radilo u 2.1 modu , iako mi ni 5.1 mod nebi bio na odmet. Ne u punom smislu nego samo da rade svi zvučnici bez "pravog" 5.1 iskustva.

 

Kino je bilo ovakvo:

• Amplifier section RMS

Power Output: Front, Center, Surround . . . 60 W per channel (1 kHz, 10 % T.H.D., 4 Ω) 50 W per channel (1 kHz, 10 % T.H.D., 6 Ω)

Subwoofer . . 60 W (100 Hz, 10 % T.H.D., 4 Ω) 50 W (100 Hz, 10 % T.H.D., 6 Ω)

 

Zvučnici:

 • Front/surround speakers Enclosure . . . . . . . . . Closed-box bookshelf type (magnetically shielded) System. . . . . . . . . . . . . . . . . 7.7 cm 1-way system Speakers . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7.7 cm cone type Nominal impedance. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 Ω Frequency range . . . . . . . . . . . . 80 Hz to 20 kHz Maximum input power. . . . . . . . . . . . . . . . . 60 W Dimensions . . 100 (W) mm x 136 (H) mm x 80 (D) mm Weight . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0.55 kg

• Center speaker Enclosure . . . . . . . . . Closed-box bookshelf type (magnetically shielded) System. . . . . . . . . . . . . . . . . 7.7 cm 1-way system Speakers . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7.7 cm cone type Nominal impedance. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 Ω Frequency range . . . . . . . . . . . . 75 Hz to 20 kHz Maximum input power. . . . . . . . . . . . . . . . . 60 W Dimensions . . . 270 (W) mm x 96 (H) mm x 90 (D) mm Weight . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0.78 kg

• Subwoofer Enclosure . . . . . . Bass-reflex floorstanding type System. . . . . . . . . . . . . . . . . 16 cm 1-way system Speaker . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .16 cm cone type Nominal impedance. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 Ω Frequency range . . . . . . . . . . . . 30 Hz to 2.5 kHz Maximum Input Power. . . . . . . . . . . . . . . . . 60 W Dimensions . . . 190 (W) mm x 360 (H) mm x 320 (D) mm Weight . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4.0 kg

 

Što bi sad bilo najbolje kupiti da zamijeni kino koje je pogonilo to ? Možda neka pojačala s ebaya kao ovo npr.

Up2Stream AMP V3 WiFi and Bluetooth 5.0 HiFi Stereo

 

Neko staro kućno kino rabljeno loviti možda? Receiveri mi se čine preskupi ,a  i prejaki (nisam siguran za ovaj dio).

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Pojačalo ili nešto drugo za Pioneer 5.1 zvučnike

Nitko ništa? 

 

Gledam malo i koliko vidim AVR mi ne igra jer svi imaju koliko vidim za aktivni subwoofer izlaz ,a ovo je pasivni.

Znači neko staro kućno kino po mogućnosti bez zvučnika samo? Da li da uzimam jače slobodno ili bi trebalo biti točne jačine izlazi kao što su zvučnici? Da li malo veća impendancija može škoditi isto kao i vataža?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice