Koji media player kupiti?

poruka: 160
|
čitano: 121.337
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Android TV Box, molim preporuku, Vaš audio kutak
4 godine
neaktivan
offline
Koji media player kupiti?

Bok,

 

ja imam jedan problem, moj TV   LG nema passtrough za dolby atmos i DTS:X a imam AV reciver od Onkya koji ima tu mogucnost.

 

Imate preporuku za neku media player koju bi bio poveznica izmedu TV i AV recivera. Jedino znam za Dune 4k pro ali problem je sto on nemoze sa Netflixa reproducirati atmos.

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji media player kupiti?

Ma problem mi je sto trebam gledati u specifikacijama, kontaktirao sam tako bio i ZIDO pa su mi rekli da na njihovom nijednom modelu NETFLIX se nemoze reproducirati u Atmosu. 

Znam samo da Nvidia ima tu mogucnost

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 14:27 (zgdcar).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji media player kupiti?

Hvala puno :) odmah saljem mail :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?
Nema nijedan pass ako nema zadnju verziju HDMI-ja... Ako mislis na ARC to dobit... Cak ni DDHDMaster niti DTSHDMaster neprolaze jer nema dovoljne propusnosti... Ja sam to rijesio tako sto mi iz nvidie ide hdmi u receiver pa pass samo sliku salje na tv... I tu radi sve ok... Tako sa mozes tako probat ako receiver moze imat pass video signala...
VenAtoR#2231
11 godina
neaktivan
offline
Koji media player kupiti?

Ima li tko kakva iskustva s Venztech v10 playerom? Gledam filmove preko hdd-a (yifi rip, znači nisu prezahtjevni) i nakon 5-10 min gledanja počne laggati svako malo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji media player kupiti?

Pozdrav, 

 

Imam 4k tv i namjeravam kupiti 4k media player sa dolby atmos, dts-x, pa bi molio preporuke do najvise 1500 kn. Ako je nesto puno bolje za tipa par stotina kuna, moze i to.  Hvala kao i svaki put na preporukama 

ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?
Nvidia shield...nema boljeg...ako treba sluzikao i konzola za igranje i sve zivo....
VenAtoR#2231
3 godine
offline
Koji media player kupiti?

Preporuka za neki flac player, jel svejedno s ceg ih pustam s PC-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji media player kupiti?
Softverski, neki player?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Koji media player kupiti?

Ovako, ne planiram nositi laptop na brod zbog težine, treba mi media player samo da spojim externi hdd, hdmi na TV  i gledam serije i filmove na televiziji. Nista wifi, igrice, smart tv.....samo serije i muzika

 

Navedeno je da ima 4gb ram ali izgleda da je u stvari 2gb rama.

 

https://www.elipso.hr/informatika/media-playeri/PARADOKS-8106/

 

Kakav vam se ovaj čini, kakav je ovaj CPU. Ili imate neki drugi prijedlog u rangu 500-ak kuna. Trebam ga kupiti u naredna 2,3 dana u Splitu, tako da gearbest i slicno, ne dolazi u obzir.

Treba čitati sve bitne formate.

 

Btw...imao sam savno asusov media player i bio je skroz ok

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 12:37 (Igp).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Android TV Box, molim preporuku, Vaš audio kutak
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice