Ipod touch DA ili NE

poruka: 73
|
čitano: 15.576
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
ivan_1995 kaže...

sta mislite kakav  ce biti 3.generacije.......

 

ja bum uzeo 2.generacije.......

 a joj tebe,izvini ali postajes tezak
vise hoces neces tamo vamo,ako vec nemozes odlucit sta se vise gegas
Nije ti ni druga izasla davno,ako hoces kupi ako neces nemoras,sve sad znas na tebi je kupi ili ne,znam ljudi koji toliko ne razmisljaju o kupnji auta...
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
xxtoni kaže...
ivan_1995 kaže...

sta mislite kakav  ce biti 3.generacije.......

 

ja bum uzeo 2.generacije.......

 a joj tebe,izvini ali postajes tezak
vise hoces neces tamo vamo,ako vec nemozes odlucit sta se vise gegas
Nije ti ni druga izasla davno,ako hoces kupi ako neces nemoras,sve sad znas na tebi je kupi ili ne,znam ljudi koji toliko ne razmisljaju o kupnji auta...
 Nemaju svi nekoliko tisuća viška u džepu. Ovo je njegova tema, ako ti ne ne sviđa, nemoj čitati. Ako misliš da je spamer, prijavi. Ovako samo radiš nered beskorisnim postovima.
16 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
ivan_1995 kaže...

sta mislite kakav  ce biti 3.generacije.......

 

ja bum uzeo 2.generacije.......

 Hmmm....
O trecoj generaciji se jako malo toga govori (za softver se skoro sve zna, ali hardver...), iako izlazi negdje u 7. mjesecu.
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

ok...nema veze ja sam samo htio...pitati sta mislite o trecoj generaciji....

 

ja mislim da ce biti ista kao i druga........jer neznam sto bi se vise moglo ubaciti...u njega

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
ivan_1995 kaže...

ok...nema veze ja sam samo htio...pitati sta mislite o trecoj generaciji....

 

ja mislim da ce biti ista kao i druga........jer neznam sto bi se vise moglo ubaciti...u njega

 Pa kao prvo, mogo bi imat vise memorije (64GB), kao drugo, mogo bi imat kameru, kao trece mogo bi imat ugradjeni mikrofon, kao cetvrto mogo bi imat GPS....
Ima jos dosta toga sto se moze ugradit.
Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Assassin kaže...
  Pa kao prvo, mogo bi imat vise memorije (64GB), kao drugo, mogo bi imat kameru, kao trece mogo bi imat ugradjeni mikrofon, kao cetvrto mogo bi imat GPS....
  i kao peto mogo bi imat višu cijenu :)
Only God (& mod) can judge me
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Assassin kaže...
ivan_1995 kaže...

ok...nema veze ja sam samo htio...pitati sta mislite o trecoj generaciji....

 

ja mislim da ce biti ista kao i druga........jer neznam sto bi se vise moglo ubaciti...u njega

 Pa kao prvo, mogo bi imat vise memorije (64GB), kao drugo, mogo bi imat kameru, kao trece mogo bi imat ugradjeni mikrofon, kao cetvrto mogo bi imat GPS....
Ima jos dosta toga sto se moze ugradit.
 1)Memorija mozda
2)Ne sta ce nekom kamera na mp4 playeru
3)Da-ako ga mogu ugurat da ne pokvare design
4)Ne,ionako je prekratka baterija,GPS bi jos vise design unistio a neznam bas zasto bi nekom u mp4 playeru trebao GPS
5) i Najvazniji razlog,nikad nece ugradit sve te funkcije u itouch zato sto jednostavno nema smisla jer se sve te funkcije nalaze u iphone-u i tako bi samo kvarili trziste za drugi proizvod iz svoje kuce...
Ja smatram da bi najbolje bilo ubacit malo brzi procesor
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

Pa prije par godina mislio si sta ce ti slike.. slike stigle, pa si mislio sta ce ti video.. video stigao, pa si mislio sta ce ti wlan.. wlan stigao. Sve je moguce...

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

a cekaj malo onda ipod touch i iphone bili isti...bezveze

 

jos mi samo nemojte reci da ce napravit aplikaciju...putem koje se mogu pozivati brojevi i pisati sms-ovi  .....;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ipod touch DA ili NE

Joooj....

Krivo ste shvatili, ja sam samo htio pokazati da nikad nece niti jedan proizvod doci do tocke kada se vise nikako ne moze poboljsati!

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

Moj post se odnosi na xxtony-a, ako mislis na mene :)

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
krle kaže...

Moj post se odnosi na xxtony-a, ako mislis na mene :)

 nemas pojma o cemu pricas,kad se usredocis i skontas sta ti pokusavamo reci vrati se ponovo
I ja i Ivan ti govorimo da mi to htjeli ili ne TO SE NECE DOGODITI !
Zato sto se zna sta je mobitel a sta mp4 player,a sve da je Apple-u gusti to sve stavit da se oni izdvajaju (sto vole raditi) od konkruncije,nema smisla to stavljat jer onda samo bi GMS chip i natpis "ipod" razlikovao iphone od ipoda
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

Aj nanerviro si me idi ti citaj gore sta sam ja reko... Zasto bi izdali novi ipod ako nebi stavili nista novo....

 

 

 

2. Zasto ne? sta ce ti na mobitelu?

3. Kako nije pokvario dizajn na iphone-u? Malo je deblji (oko 5mm) i to ne zbog mikrofona jer je mikrofon na suprotnoj strani zvucnika...

4. Kako GPS moze unistiti dizajn? Koristio bi se npr. u autu?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
krle kaže...

Aj nanerviro si me idi ti citaj gore sta sam ja reko... Zasto bi izdali novi ipod ako nebi stavili nista novo....

 

 

 

2. Zasto ne? sta ce ti na mobitelu?

3. Kako nije pokvario dizajn na iphone-u? Malo je deblji (oko 5mm) i to ne zbog mikrofona jer je mikrofon na suprotnoj strani zvucnika...

4. Kako GPS moze unistiti dizajn? Koristio bi se npr. u autu?

 

 Znas sta,sad sam htio reci "ajd mrsko mi se sa tobom prepirat" jer mi je mrsko pisat,ali znam da bi to rezultiralo u djetinjastom ponasanju i rezultat bi bio vaki
"sad ti mrsko,neznas vise sta ces pa ti je mrsko"
2)Zato iako se vec ponavljam imaju vec uređaj koji ima sve nabrojano a njima iphone donosi vecu zaradu od ipod-a jer dobijaju novac od telekoma i zato nece da opadne prodaja iphone-a,onda tu je jos vrlo vazan faktor baterija,koja je znatno manja i slabija od iphone-ove a sve to sto ste vi nabrojali trosi mnogo baterije.
Ja mikrofon nisam siguran,ali nebi bio pretjerano koristan,koristit ipod kao diktafon hmm...moguce ali ne bas svacija ideja ipod-a je ipak multimedija...
GPS opet faktor baterije i sukoba interesa (iphone again)
I kao sto sam i prije rekao,zasto pravit 2 identicna uređaja
A sve ovo sto sam ja nabrijao je nista,jedan faktor je najvazniji znamo svi da apple ima super proizvode i nije ih stid naplatit
Zamisli koliko bi taj uređaj kostao
$300,400,500...
eto jednom i za sva vremena
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
16 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
xxtoni kaže...
krle kaže...

Aj nanerviro si me idi ti citaj gore sta sam ja reko... Zasto bi izdali novi ipod ako nebi stavili nista novo....

 

 

 

2. Zasto ne? sta ce ti na mobitelu?

3. Kako nije pokvario dizajn na iphone-u? Malo je deblji (oko 5mm) i to ne zbog mikrofona jer je mikrofon na suprotnoj strani zvucnika...

4. Kako GPS moze unistiti dizajn? Koristio bi se npr. u autu?

 

 Znas sta,sad sam htio reci "ajd mrsko mi se sa tobom prepirat" jer mi je mrsko pisat,ali znam da bi to rezultiralo u djetinjastom ponasanju i rezultat bi bio vaki
"sad ti mrsko,neznas vise sta ces pa ti je mrsko"
2)Zato iako se vec ponavljam imaju vec uređaj koji ima sve nabrojano a njima iphone donosi vecu zaradu od ipod-a jer dobijaju novac od telekoma i zato nece da opadne prodaja iphone-a,onda tu je jos vrlo vazan faktor baterija,koja je znatno manja i slabija od iphone-ove a sve to sto ste vi nabrojali trosi mnogo baterije.
Ja mikrofon nisam siguran,ali nebi bio pretjerano koristan,koristit ipod kao diktafon hmm...moguce ali ne bas svacija ideja ipod-a je ipak multimedija...
GPS opet faktor baterije i sukoba interesa (iphone again)
I kao sto sam i prije rekao,zasto pravit 2 identicna uređaja
A sve ovo sto sam ja nabrijao je nista,jedan faktor je najvazniji znamo svi da apple ima super proizvode i nije ih stid naplatit
Zamisli koliko bi taj uređaj kostao
$300,400,500...
eto jednom i za sva vremena
 Vidim da ste totalno promasili smisao mikrofona. Vidim da ne znate, ali iPod Touch 2. generacije ima PODRSKU za mikrofon (onaj na slusalicama), ja bi samo volio da se on UGRADI u iPod. Zasto? Evo zasto: Skype (i druge slicne aplikacije za komunikaciju), diktafon, Ocarina (i druge aplikacije koje koriste mikrofon kao senzor puhanja), aplikacija koja prepoznaje o kojoj se pjesmi radi tako da ju samo ukljucis i pustis tu pjesmu (ili ju sam odpjevas)...
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

ovo se je pretvorilo u temu iphone vs. ipod touch

 

stvarno bi se trebalo ugradit mikrofon...;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE

Mah, da se ubacim, ipod touch nebih nikada kupio, mislim glupo mi je danas nositi 2 uredaja (mobitel +''mp4'') kada mogu sve imati u jednom. Rade cu dati malo vise novca i em imam mobitel s kojim mogu zvat i slat poruke, imam wlan, i sve ostale funkcije kao i ipod touch (igre, mjuza, video, slike...) plus jos neke dodatne stvari sto iphone ima.

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

e da...a da si procitao......u prvom postu da ja nezelim iphone.....

 

 

i ne,,,,meni stvarno  netreba mob......

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE

Vidjeo sam da nezelis iphone, ja samo kazem svoje misljenje o ipod touchu. Malo mi je glupo nositi i mobitel i njega kada za malo vise novca imas sve u jednom. No ukoliko te to nesmeta Ipod touch je veoma dobra stvarcica, ima ju moj frend tako da ako bas nezelis iphone neces pogrijesiti sa ovime.

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 0:18 (Independent).
16 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Independent kaže...

Vidjeo sam da nezelis iphone, ja samo kazem svoje misljenje o ipod touchu. Malo mi je glupo nositi i mobitel i njega kada za malo vise novca imas sve u jednom. No ukoliko te to nesmeta Ipod touch je veoma dobra stvarcica, ima ju moj frend tako da ako bas nezelis iphone neces pogrijesiti sa ovime.

 iPhone (16GB)= 7300kn
iPod Touch(32GB)= oko 3000kn
Mislim da 4300 kn nije "malo vise novaca"!
I upravo zbog kolicine memorije ja nikada nebi kupio iPhone3G jer mi je 16GB jednostavno premalo.
Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

Ovako vidim da dosta vas ima ipod pa me zanima samo jedno. Imam ipod touch prve generacije i sad bi ga iskoristija kao skype bezicni telefon znaci da ga ne kupujem. Nedavno je izasa skype aplikacija lipo ju uredno instaliram podesim account sidnem isprid kuce nu dvoriste i slusam sugovornika lipo na slusalicama predobro. Ali sad dolazi problem koji vec pretpostavljate ja nemam mikrofon nego moram mu pisat i sad jeli postoji za kupit kakakv mikrofon za ipod touch 1g?

Hvala

WWW.CRO-MODDING.COM
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 11:52 (Fr33k).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Assassin kaže...
Independent kaže...

Vidjeo sam da nezelis iphone, ja samo kazem svoje misljenje o ipod touchu. Malo mi je glupo nositi i mobitel i njega kada za malo vise novca imas sve u jednom. No ukoliko te to nesmeta Ipod touch je veoma dobra stvarcica, ima ju moj frend tako da ako bas nezelis iphone neces pogrijesiti sa ovime.

 iPhone (16GB)= 7300kn
iPod Touch(32GB)= oko 3000kn
Mislim da 4300 kn nije "malo vise novaca"!
I upravo zbog kolicine memorije ja nikada nebi kupio iPhone3G jer mi je 16GB jednostavno premalo.
 Kakve 3000kn ?
Pa neces valjda za itouch dat 3000
Ja prije mjesec dana uzeo prijatelju itouch (32gb) za 2100kn
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

kaj nemas na slusalicama....?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Assassin kaže...
Independent kaže...

Vidjeo sam da nezelis iphone, ja samo kazem svoje misljenje o ipod touchu. Malo mi je glupo nositi i mobitel i njega kada za malo vise novca imas sve u jednom. No ukoliko te to nesmeta Ipod touch je veoma dobra stvarcica, ima ju moj frend tako da ako bas nezelis iphone neces pogrijesiti sa ovime.

 iPhone (16GB)= 7300kn
iPod Touch(32GB)= oko 3000kn
Mislim da 4300 kn nije "malo vise novaca"!
I upravo zbog kolicine memorije ja nikada nebi kupio iPhone3G jer mi je 16GB jednostavno premalo.
 kako kome, 16gb je dovoljno za normalnog korisnika, a za razliku u cijeni stvarno je prevelika i ne isplati se iPhone... ja osobno nebi nikad uzeo Touch jer je prevelik i preskup(ovdje), u americi isti dođe manje od 1000 kuna
C'est la vie
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Fr33k kaže...

Ovako vidim da dosta vas ima ipod pa me zanima samo jedno. Imam ipod touch prve generacije i sad bi ga iskoristija kao skype bezicni telefon znaci da ga ne kupujem. Nedavno je izasa skype aplikacija lipo ju uredno instaliram podesim account sidnem isprid kuce nu dvoriste i slusam sugovornika lipo na slusalicama predobro. Ali sad dolazi problem koji vec pretpostavljate ja nemam mikrofon nego moram mu pisat i sad jeli postoji za kupit kakakv mikrofon za ipod touch 1g?

Hvala

 http://www.macally.com/EN/Product/ArticleShow.asp?ArticleID=235
evo,samo sto nisam siguran da radi sa itouch-om ali istrazuj malo...
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
Ipod touch DA ili NE

ja sam ga i mislio narucit iz amerike....jer je puno jeftiniji....samo me zanima koliko ce kostati postarina

 

click

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Fr33k kaže...

Ovako vidim da dosta vas ima ipod pa me zanima samo jedno. Imam ipod touch prve generacije i sad bi ga iskoristija kao skype bezicni telefon znaci da ga ne kupujem. Nedavno je izasa skype aplikacija lipo ju uredno instaliram podesim account sidnem isprid kuce nu dvoriste i slusam sugovornika lipo na slusalicama predobro. Ali sad dolazi problem koji vec pretpostavljate ja nemam mikrofon nego moram mu pisat i sad jeli postoji za kupit kakakv mikrofon za ipod touch 1g?

Hvala

 Kratko i jasno: NE! Ne postoji mikrofon za iTouch 1. generacije. O tome sam vec pisao u gornjim postovima...
Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
xxtoni kaže...
Assassin kaže...
Independent kaže...

Vidjeo sam da nezelis iphone, ja samo kazem svoje misljenje o ipod touchu. Malo mi je glupo nositi i mobitel i njega kada za malo vise novca imas sve u jednom. No ukoliko te to nesmeta Ipod touch je veoma dobra stvarcica, ima ju moj frend tako da ako bas nezelis iphone neces pogrijesiti sa ovime.

 iPhone (16GB)= 7300kn
iPod Touch(32GB)= oko 3000kn
Mislim da 4300 kn nije "malo vise novaca"!
I upravo zbog kolicine memorije ja nikada nebi kupio iPhone3G jer mi je 16GB jednostavno premalo.
 Kakve 3000kn ?
Pa neces valjda za itouch dat 3000
Ja prije mjesec dana uzeo prijatelju itouch (32gb) za 2100kn
 http://store.apple.hr/IMC-Apple-Store/WebObjects/Asto.woa/wa/stockPageByName?name=iPod%20touch

ti si vjerojatno kupio 1. generaciju.
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
xxtoni kaže...
Assassin kaže...
Independent kaže...

Vidjeo sam da nezelis iphone, ja samo kazem svoje misljenje o ipod touchu. Malo mi je glupo nositi i mobitel i njega kada za malo vise novca imas sve u jednom. No ukoliko te to nesmeta Ipod touch je veoma dobra stvarcica, ima ju moj frend tako da ako bas nezelis iphone neces pogrijesiti sa ovime.

 iPhone (16GB)= 7300kn
iPod Touch(32GB)= oko 3000kn
Mislim da 4300 kn nije "malo vise novaca"!
I upravo zbog kolicine memorije ja nikada nebi kupio iPhone3G jer mi je 16GB jednostavno premalo.
 Kakve 3000kn ?
Pa neces valjda za itouch dat 3000
Ja prije mjesec dana uzeo prijatelju itouch (32gb) za 2100kn
 
Naravno ako kupujes iPhone neces uzeti u slobodnoj prodaji kod nas u hrvatskoj. Jednostavno je preskup. Uzmes na ugovor sa t-comom i svaki mjesec za 150kn imas 150 besplatnih minuta, 50 poruka i 1gb prometa, sto je itekako isplativo. Cijena sa pretplatom je 1900kn, tako da je 700kn razlike. Ako bas netko hoce bez pretplate (iako nevidim razlog zasto davati tolike novce ako nije dostupan 3g) moze ga kupiti u Italiji za 3500kn.

Sto se tice da ti je 16gb premalo to te stvarno ne razumijem, jest da ima ljudi koji imaju veliku kolekciju glazbe i filmova, ali stvarno nevidim razlog zasto bi ti 16gb bilo malo... Svaki film ti je max 700mb, znaci mozes staviti po 10 filmova, i jos ti ostane 9gb sto je i vise nego dovoljno za mjuzu i igre...
xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
RE: Ipod touch DA ili NE
Independent kaže...
xxtoni kaže...
Assassin kaže...
Independent kaže...

Vidjeo sam da nezelis iphone, ja samo kazem svoje misljenje o ipod touchu. Malo mi je glupo nositi i mobitel i njega kada za malo vise novca imas sve u jednom. No ukoliko te to nesmeta Ipod touch je veoma dobra stvarcica, ima ju moj frend tako da ako bas nezelis iphone neces pogrijesiti sa ovime.

 iPhone (16GB)= 7300kn
iPod Touch(32GB)= oko 3000kn
Mislim da 4300 kn nije "malo vise novaca"!
I upravo zbog kolicine memorije ja nikada nebi kupio iPhone3G jer mi je 16GB jednostavno premalo.
 Kakve 3000kn ?
Pa neces valjda za itouch dat 3000
Ja prije mjesec dana uzeo prijatelju itouch (32gb) za 2100kn
 
Naravno ako kupujes iPhone neces uzeti u slobodnoj prodaji kod nas u hrvatskoj. Jednostavno je preskup. Uzmes na ugovor sa t-comom i svaki mjesec za 150kn imas 150 besplatnih minuta, 50 poruka i 1gb prometa, sto je itekako isplativo. Cijena sa pretplatom je 1900kn, tako da je 700kn razlike. Ako bas netko hoce bez pretplate (iako nevidim razlog zasto davati tolike novce ako nije dostupan 3g) moze ga kupiti u Italiji za 3500kn.

Sto se tice da ti je 16gb premalo to te stvarno ne razumijem, jest da ima ljudi koji imaju veliku kolekciju glazbe i filmova, ali stvarno nevidim razlog zasto bi ti 16gb bilo malo... Svaki film ti je max 700mb, znaci mozes staviti po 10 filmova, i jos ti ostane 9gb sto je i vise nego dovoljno za mjuzu i igre...
E vidis, meni nije! Ja imam 11GB glazbe, oko 1GB aplikacija i oko 13GB videa. 16GB mi nikako nije dovoljno. Znam da je vecini ljudi to dovoljno, ja sam samo rekao zasto jqa nebi kupio iPhone, nego bi (kao sto i jesam) kupio iPod Touch 32GB.
Nothing is true, everything is permitted...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice