Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.157.376
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 mjeseci
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BlueMax
Smart iptv app ili iptv smarters pro app, po meni za samsung najbolje. A sto se tice providera po meni najstabilniji je tvviet, a onda global telecom.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2023 14:59 (alaman).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
alaman kaže...
BlueMax
Smart iptv app ili iptv smarters pro app, po meni za samsung najbolje. A sto se tice providera po meni najstabilniji je tvviet, a onda global telecom.

 Boldano sam shvatio, ovo dalje mi je kineski. Što su provideri i na koji način to ubacujem u aplikaciju?

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Provider = pruzatelj usluge iptv-a.
Kolega iznad je napisao koja 2 su se njemu pokazala najstabilnija - uglavnom napisao ti je preporuke. googlaj "tvviet iptv", "global telecom iptv" (zabranjeno je stavljat linkove)

Lista se kupi pa se ubaci u aplikaciju, a koraci su drugaciji ovisno o programu koji planiras koristiti za gledanje. Uglavnom, sa tim se nemoj zamarat sada, jer ce ti tu "provider" tj prodavac iptv usluge pomoci specificno za tvoj tv.

Try and fail, but never fail to try.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Otkaži MaxTV (ostavi samo internet), spoji antenu (da imaš osnovno kas je internet down) i uzmi tvviet na god dana jer dobiješ da moš istovremeno na tri konekcije (dnevni boravak, kćer i sin)

Naravno ne moraš ovo odma, uzmi test na 48h ili još bolje 1 mj plati i nek sin vidi jel mu odgovara pa se onda odlučite
Moj PC  
0 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Slažem se da su jedne od najbolji za moj ukus

mmmm
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
alaman kaže...
BlueMax
Smart iptv app ili iptv smarters pro app, po meni za samsung najbolje. A sto se tice providera po meni najstabilniji je tvviet, a onda global telecom.

Probaj instalirati i Duplecast aplikaciju, po meni također jako dobra. Nalazi ti se u Samsung trgovini.

Nju imaš 7 dana free za korištenje, taman da možeš isprobati neku listu. Vjerujem da i ostali daju tih 7 dana free.

Dakle aplikacija/player je jedno a lista je drugo. Aplikacija bez liste ti ne znači ništa i obratno.

Instaliraj Duplecast a ja ću ti dati listu za probu besplatno, možeš je sam ubaciti preko portala od aplikacije, a ako baš želiš možeš

meni u pp dati podatke iz aplikacije (device ID i device key) i ja ću ti ubaciti listu. Ti samo pokreneš aplikaciju, stisneš refresh i gledaj.

Pazi ne davaj javno ove podatke (device ID i device key). 

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@ BlueMax ako imaš MaxTv onda imaš i po tom računu MaxTv to go. Skini aplikaciju, imaš je u tizen store, logirsj se i riješeno. Što ima mala ima i mali.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Skinuo sam Maxtv go i od prijatelja dobio neku livego.club listu koju pokrećem preko IPTV Smarter Pro aplikacije. Sve super radi. Hvala svima na trudu!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BlueMax kaže...
Skinuo sam Maxtv go i od prijatelja dobio neku livego.club listu koju pokrećem preko IPTV Smarter Pro aplikacije. Sve super radi. Hvala svima na trudu!

Eto shvatio si, kako ti radi ta livego.club lista radit će ti i druge, možeš ih imati više odjednom, pa kad jedna stane imaš drugu.

Evo u pp sam ti ostavio još jednu pa i nju ubaci.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Labe je počeo kemijati s gledanjem, po novom može samo preko njihove aplikacije; pošto sam se naviknuo na TiviMate, lakše je naći novu dobru listu.

Molim preporuke/kontakt za neku sličnu listu (s puno exyu kanala i dobrom/ažuriranom videotekom).

Hvala!

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

zanima me da li je moguće gledati IPTV na 3 TV-a bez zamrzavanja, radi se o 3 apartmana koji su žičano spojeni na glavni ruter (45-50 mbps download speed) ili je potrebna optika. Ako netko zna koja bi bila dobra zamjena za satelitske kanale(GER, ITA, FRA).

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zokisan kaže...

Labe je počeo kemijati s gledanjem, po novom može samo preko njihove aplikacije; pošto sam se naviknuo na TiviMate, lakše je naći novu dobru listu.

Molim preporuke/kontakt za neku sličnu listu (s puno exyu kanala i dobrom/ažuriranom videotekom).

Hvala!

 Labe app je zakon, stvarno je dobra. A tvviet app je katastrofa

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
Zokisan kaže...

Labe je počeo kemijati s gledanjem, po novom može samo preko njihove aplikacije; pošto sam se naviknuo na TiviMate, lakše je naći novu dobru listu.

Molim preporuke/kontakt za neku sličnu listu (s puno exyu kanala i dobrom/ažuriranom videotekom).

Hvala!

 Labe app je zakon, stvarno je dobra. A tvviet app je katastrofa

 Miješaš kruške i jabuke!

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Podzrav. samo da javim da od sada imamo servere i u zagrebu. Povremeno korisnici manjih intenret providera iz HR imaju slabu brzinu van HR, pa smo zbog toga instalirali i HR servere iako su ti slucajevi rijetki, ali briga o korisnicima je ispred svega. Trenutno korisnici iz hrvatske koji koriste nasu app ili web su na tim serverima. M3u liste i stalker nisu jos uvijek dok ne zavrsimo instalaciju ostalih ZG servera

 

Uskoro cemo instalirati servere i u Beogradu

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 20:16 (lucluc).
 
9 0 hvala 4
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Lijepo za čuti .....bit će bitno skraćen put do korisnika u HR....a šta reći....palac gore!

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 sjajno za tv viet

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 6:52 (dadotb).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jakax kaže...

Pozdrav,

 

zanima me da li je moguće gledati IPTV na 3 TV-a bez zamrzavanja, radi se o 3 apartmana koji su žičano spojeni na glavni ruter (45-50 mbps download speed) ili je potrebna optika. Ako netko zna koja bi bila dobra zamjena za satelitske kanale(GER, ITA, FRA).

 

Hvala unaprijed.

 javi se na pp, imam takvu listu u ponudi, za cijenu 1 gledas na 3 uredjaja istovremeno, takodje lista moze da se istovremeno gleda u 3 stana na razlicitim IP adresama, pa mozes se s drugarima udruziti i kupiti listu i podijeliti troskove, stabilna lista sa odlicnom videotekom i puno kanala, mozes testati prvo

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2023 7:13 (dadotb).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
jakax kaže...

Pozdrav,

 

zanima me da li je moguće gledati IPTV na 3 TV-a bez zamrzavanja, radi se o 3 apartmana koji su žičano spojeni na glavni ruter (45-50 mbps download speed) ili je potrebna optika. Ako netko zna koja bi bila dobra zamjena za satelitske kanale(GER, ITA, FRA).

 

Hvala unaprijed.

 javi se na pp, imam takvu listu u ponudi, za cijenu 1 gledas na 3 uredjaja istovremeno, stabilna lista sa odlicnom videotekom i puno kanala, mozes testati prvo

 Potvrđujem, jako dobra lista

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može kontakt za tvviet na PM?

Nisam uspio naći na internetu, izbacuje me više stranica. Ne znam koja je prava. Hvala.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može preporuka neke liste?

Šta mi je bitno? Isključivo sport. Dakle nogomet i F1 (sky f1 ili šta već). 

Trenutno koristim listu Cable guy, ali nisam zadovoljan jer je kvaliteta prijenosa loša,  stalno puca preko app na TV-u televizo i kasni dosta. Nije do neta jer je stabilnih 100/50 fixni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imate pp

mmmm
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, pitanje u vezi srpske ott platforme Orion Tv, dali netko zna dali postoji koji vpn da otvara kanale, ja sam probao sa express vpn i ne otvara, tj otvara samo jedan kanal.. pricam za smart Tv android Tv.. na mobitelu radi sve..

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zanima me nesto u vezi Samsung S20 mobitela, unutra je Android 13.

 

Imam instaliran Simple IPTV app, mx player i neku bezveze m3u listu.

 

Problem je da mi app vise nece da ucita listu, tj izbaci mi da liste uopce nema a lista je u mobu.

 

Probao sam obrisati listu i ubaciti novu, bez uspjeha, kad na appu pokusam naci listu da je pokrenem, pokaze mi da je mapa prazna a lista se garantirano nalazi u toj mapi.

 

Kako rijesiti taj problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...

Zanima me nesto u vezi Samsung S20 mobitela, unutra je Android 13.

 

Imam instaliran Simple IPTV app, mx player i neku bezveze m3u listu.

 

Problem je da mi app vise nece da ucita listu, tj izbaci mi da liste uopce nema a lista je u mobu.

 

Probao sam obrisati listu i ubaciti novu, bez uspjeha, kad na appu pokusam naci listu da je pokrenem, pokaze mi da je mapa prazna a lista se garantirano nalazi u toj mapi.

 

Kako rijesiti taj problem?

 Jesi siguran da lista radi? 

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Naravno.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...

Naravno.

 Gle, ako si siguran da lista radi onda probaj ju pokrenuti ili na drugom uređaju ili barem s pomocu kakve druge aplikacije (ionako ih imaš bezbroj za Android / Samsung)

18 mjeseci
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel vam radi Tvviet?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav! Ne radi :-(

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koliko vidim radi normalno. Preko Tivimatea barem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni nista ni website niti NET Iptv.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice