Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.040
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...
Pote kaže...
x18x05x kaže...
Pote kaže...

Ne kupujte liste kod resellera pod imenom dadotb !!!

 Razlog??

 Već 3 dana me je*e sa portalima i mac adresama i evo opet ne radi. Mislim i da na forum.hr isti tip dila liste nordic pod drugim nickom.

Nije stvar u 15€ nego budi profesionalan a ne bezobrazan.

 LOL, ako je tako onda izgleda da vam prodaje ukradene accounte. I to još po 15€... 

 sta se cudis ___ 15 eur je 3 mjeseca, vidi regularne cijene...prodajem i drugu listu gdje sam reseller pa zna biti problema, ovo je piraterija, mora nekada stucnuti, ali tu sam i rijesim u kratkom roku !!! evo nek se javi ko koristi Nordik od mene, svima radi fluidno

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 8:50 (dadotb).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

u ovoj močvari  ti si najveći mulj , ljudi pa on vam prodaje  ukradene liste  hahahaha koji cirkusant

sve radim samo da ne radim
 
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

u ovoj močvari  ti si najveći mulj , ljudi pa on vam prodaje  ukradene liste  hahahaha koji cirkusant

 to su vise konekcijske liste, ne mlati leba ti... rade fluidno, a ko hoce regularne liste neka placa 18 eur na mjesec, kod mene je mjesec 5 eur.. toliko...

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dijelim 3 Nordik liste, gleda se na tivimate, OTT player ili SFVIP player...liste su validne 4-9 mjeseci, uslov je da napisu recenziju ovde na temi !!! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
fukavac kaže...

u ovoj močvari  ti si najveći mulj , ljudi pa on vam prodaje  ukradene liste  hahahaha koji cirkusant

 to su vise konekcijske liste, ne mlati leba ti... rade fluidno, a ko hoce regularne liste neka placa 18 eur na mjesec, kod mene je mjesec 5 eur.. toliko...

 Nisam siguran da kod njih ima mac listi a da su višekonekcijske - čini mi se da je napisano kako je čovjek mjenjao mac adrese.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2023 16:19 (torpedooo).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ove jesu, ne brigaj !!! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nordik 3 liste podijeljene, ocekujem recenzije ovih dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
duka44 kako doć do tvoje liste
stršljen
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
dadotb kaže...
fukavac kaže...

u ovoj močvari  ti si najveći mulj , ljudi pa on vam prodaje  ukradene liste  hahahaha koji cirkusant

 to su vise konekcijske liste, ne mlati leba ti... rade fluidno, a ko hoce regularne liste neka placa 18 eur na mjesec, kod mene je mjesec 5 eur.. toliko...

 Nisam siguran da kod njih ima mac listi a da su višekonekcijske - čini mi se da je napisano kako je čovjek mjenjao mac adrese.

 Da, mijenjao sam mac adrese. Svaki dan ujutro radi par sati i onda stane i to je to. Danas radila 3-4h, stala i sad nema ničeg...

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
torpedooo kaže...
dadotb kaže...
fukavac kaže...

u ovoj močvari  ti si najveći mulj , ljudi pa on vam prodaje  ukradene liste  hahahaha koji cirkusant

 to su vise konekcijske liste, ne mlati leba ti... rade fluidno, a ko hoce regularne liste neka placa 18 eur na mjesec, kod mene je mjesec 5 eur.. toliko...

 Nisam siguran da kod njih ima mac listi a da su višekonekcijske - čini mi se da je napisano kako je čovjek mjenjao mac adrese.

 Da, mijenjao sam mac adrese. Svaki dan ujutro radi par sati i onda stane i to je to. Danas radila 3-4h, stala i sad nema ničeg...

 imas geoblock na listi, u BiH nema problema s tom listom 

2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, može preporuka za IPTV, koristio sam do nedavno tvviet, pa bih sad da malo promjenim, iz meni nekih razloga. Da lista posjeduje uredan epg i logo programa, ne tražim kvantitet nego kvalitet... 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

https://www.reddit.com/r/plexshares/

 

Koliko su "sigurni" besplatni shareovi od ovdje? Da li netko može napraviti nešto jer si spojen na njega? Host vidi IP adresu pretpostavljam?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav, vračam se ponovo u temu jer tražim dalje prijedloge za rođaka koji je na A1 optici i ima problema sa trzanjem/blokiranjem/bufferingom.
Do sada je probao Terminator i Exyu Nettv listu. Jel može preporuka od nekoga koji koristi A1 da mu je lista OK. Cijena do 10€ mjesećno

Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristim A1 na coaxu i nemam problema s tvvietom a i drugim listama....

2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet zadnjih mjeseci veoma loš. 

Jedno vrijeme AreneP u 25fps,kažu  brzo će se riješiti i vratiti na staro, na 50fps. Tako je trajalo min mjesec dana, ako ne i dva.

Pa sada AreneP kasne po 2 minuta i više, što je neprihvatljivo. 

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

neka mu ugase CG NAT , moze tel

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zvao je u A1 neki dan i kažu da na optici nema CG NAT-a
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nani kaže...
Zvao je u A1 neki dan i kažu da na optici nema CG NAT-a

 Samo mobilni internet ima cg nat

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
protest431 kaže...

https://www.reddit.com/r/plexshares/

 

Koliko su "sigurni" besplatni shareovi od ovdje? Da li netko može napraviti nešto jer si spojen na njega? Host vidi IP adresu pretpostavljam?

 Pitas dosta specificno pitanje, vidim da nitko nije dao odgovor, pa cu ja dat savjet posto ni ja ne znam odgovor...


Probaj se uclanit na neku od placenih usluga, (sve funkcioniraju preko Discorda), pa pitaj tamo u support kanalu i pricekaj da ti neki admin odgovori. Jer onaj tko to drzi bi trebao znati odgovor na ovakvo pitanje, pa najbolje tamo pitat da dobijes sto tocniji odgovor.

Try and fail, but never fail to try.
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
nani kaže...
Zvao je u A1 neki dan i kažu da na optici nema CG NAT-a

 Samo mobilni internet ima cg nat

 Otkud onda problemi sa iptvom na optici, al ne na kabelu?

moj kolega isto muku muci na a1 optici..

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MarioArt kaže...
Pote kaže...
nani kaže...
Zvao je u A1 neki dan i kažu da na optici nema CG NAT-a

 Samo mobilni internet ima cg nat

 Otkud onda problemi sa iptvom na optici, al ne na kabelu?

moj kolega isto muku muci na a1 optici..

 Nikakvih problema nemam sa IPTV-om na A1 optici...

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jeli jos postoji nova iptv ili neka lista da je dobra a da kosta cca 5 eura?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
nani kaže...
Zvao je u A1 neki dan i kažu da na optici nema CG NAT-a

 Samo mobilni internet ima cg nat

 Ne nužno , korisnik sam telemachBH kabelskog interneta i mnogi korisnici su u CG NAT-u u zadnjih par mjeseci . 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

nike098 ,neki dan sam je testirao i tak-tak je.Za cijenu nisam pitao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2023 21:25 (9111963).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nike098 kaže...
Jeli jos postoji nova iptv ili neka lista da je dobra a da kosta cca 5 eura?

 Postoji i cijena je jos uvijek ista. 5 eura mjesec, 15 eura 3mj itd , od nasih nisam cuo osobno za nikog vise a da je 5 eura.. mozda neko drugi zna, jedino kinezi, oni su ti jos jeftiniji

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 10:25 (kameni_zg).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
protest431 kaže...

https://www.reddit.com/r/plexshares/

 

Koliko su "sigurni" besplatni shareovi od ovdje? Da li netko može napraviti nešto jer si spojen na njega? Host vidi IP adresu pretpostavljam?

 Ako nemaš otvorene portove na svom nekom lokalnom serveru/servisu prema van onda ne brini. A i ako imaš onda valjda imaš neki security. Ne vidim što bi to mogli oni napravit jer si spojen na njih? 

 

Ima li netko preporuku za domaću stabilnu listu koja ima catchup? Dakle ako zakasnim s početkom gledanja nekoliko minuta da to mogu i vratiti.

Preferiram HR titlove na našim kanalima.

 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

tv viet

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

tv viet

 Par minuta, a ne da moram čekat sat-dva da se završi emisija i transkodira, dakle live vraćanje (timeshift?)

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nema takve liste

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trawis kaže...
Ima li netko preporuku za domaću stabilnu listu koja ima catchup? Dakle ako zakasnim s početkom gledanja nekoliko minuta da to mogu i vratiti.

televio.hr  ali nema baš sportskih kanala

dadotb kaže...

nema takve liste

 ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice