Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.983
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
takoder imam plex share a godinama sam koristio kodi sa addonsima, cak sam prvi i pokrenio temu kodi addonsi..... glavni dobitak je da znas da nece krepat neki addon, da nece otici neki link, i ogromno su vece kvalitete filmova i serija nego pomocu ovih linkova na realdebridu....i daleko puno više ima filmova sa normalnom kvalitetom dok na realdebridu cesto stariji naslovi nemaju bas neki source..... plex radi i na smart tvu dok kodi ne radi, i sto je najbolje ,na tim raznim stranica sa private libraryima ima request sistem i cak ak nema neke serije ili filma moze se zatraziti te se doda....

ja koristim neki library sa 60 000+ filmova i 14000 tv show, ima dosta 4k sadržaja i cak ima jedan cijeli sektor sa 3d-om

nikad više kodi jer puno pocne zauzimat sa vremenom na vrijeme, troši više resursa itd
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Stremio je izasao sa androidTV verzijom, za RD ima mogućnost torrentio i orion(orion 100linkova dnevno).

Za titlove opensubtitles, titlovi.com i podnapisi.

 Ultra brzo i fluidno iskustvo.

 

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Smece2 kaže...

Stremio je izasao sa androidTV verzijom, za RD ima mogućnost torrentio i orion(orion 100linkova dnevno).

Za titlove opensubtitles, titlovi.com i podnapisi.

 Ultra brzo i fluidno iskustvo.

 

 to se mora probati, na win platformi ne vidim mogucnost ubacivanja RD naloga, nazalost

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moje razmišljanje; Već neko vrijeme (par godina) imam baš sve što se može gledati. Kompletno bazu filmova i serija Syncler+, nekoliko IPTV, svi mogući kanali, sportovi preko aplikacija (NBA, F1TV...), i drugo...

 

No, sve to je nepotrebno. Jednostavno, ne treba mi baza sa 20.000 filmova i serija, ne treba mi 10.000 iptv kanala..., više me ne impresionira to što imam sve, već mi je puno draže to što, kad mi se nešto gleda, mogu instantno pustiti i da to radi kvalitetno.

 

Za to mi je dovoljno naši nacionalni HR kanali (+ neki regionalni), SKY UK, i USA Premium kanali. Nekome možda treba RAI, ili SKY DE ili IT.

Ja na primjer gledam najviše sportske kanale, netko gleda dokumentarne, ali poanta je da svi mi vrtimo cca 50-ak kanala konstantno, ne više od toga. To si izdvojim u Favorite, i sa cca 30-ak eura mjesečno riješio sam IPTV. (može i sa 20-ak)

 

Real debrid + private torrent tracker + infuse app na Apple TV (ili syncler+ za android). S time instantno riješeno filmovi i serije, ne treba kućni server za to jer može se desiti da skinete na svoj media server 1000 filmova, a vama se baš gleda neki stari kojega nemate (recimo 12 žigosanih. :) 

A možda ga nema ni taj od koga zakupite pristup preko plexa.

Plex je za nekoga kome se neda zajebavati sa pretplatama i nije baš najsretnije riješenje za bluray remuxe jer guta bandwitch onome ko nudi tu uslugu, pa onda zna dolaziti do ograničenje...

 

Sve to sam ja tijekom godina, probao, imao, koristio, ali sad sam reducirao, izbacio, maknuo nepotrebno, i ostavio samo ono što uistinu i koristim / gledam, ali to što sam probrao / ostavio, radi baš kvalitetno.

 

 

 

 

 

 

 
8 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Moje razmišljanje; Već neko vrijeme (par godina) imam baš sve što se može gledati. Kompletno bazu filmova i serija Syncler+, nekoliko IPTV, svi mogući kanali, sportovi preko aplikacija (NBA, F1TV...), i drugo...

 

No, sve to je nepotrebno. Jednostavno, ne treba mi baza sa 20.000 filmova i serija, ne treba mi 10.000 iptv kanala..., više me ne impresionira to što imam sve, već mi je puno draže to što, kad mi se nešto gleda, mogu instantno pustiti i da to radi kvalitetno.

 

Za to mi je dovoljno naši nacionalni HR kanali (+ neki regionalni), SKY UK, i USA Premium kanali. Nekome možda treba RAI, ili SKY DE ili IT.

Ja na primjer gledam najviše sportske kanale, netko gleda dokumentarne, ali poanta je da svi mi vrtimo cca 50-ak kanala konstantno, ne više od toga. To si izdvojim u Favorite, i sa cca 30-ak eura mjesečno riješio sam IPTV. (može i sa 20-ak)

 

Real debrid + private torrent tracker + infuse app na Apple TV (ili syncler+ za android). S time instantno riješeno filmovi i serije, ne treba kućni server za to jer može se desiti da skinete na svoj media server 1000 filmova, a vama se baš gleda neki stari kojega nemate (recimo 12 žigosanih. :) 

A možda ga nema ni taj od koga zakupite pristup preko plexa.

Plex je za nekoga kome se neda zajebavati sa pretplatama i nije baš najsretnije riješenje za bluray remuxe jer guta bandwitch onome ko nudi tu uslugu, pa onda zna dolaziti do ograničenje...

 

Sve to sam ja tijekom godina, probao, imao, koristio, ali sad sam reducirao, izbacio, maknuo nepotrebno, i ostavio samo ono što uistinu i koristim / gledam, ali to što sam probrao / ostavio, radi baš kvalitetno.

 

 

 

 

 

 

 plex je daleko najbolje riješenje ,jer uvijek instant radi ako imas dobar remote od nekog lika, tu di ja imam library ima 10 gbps mrežu nema nikad trzanja uvijek sve instant radi(i iskreno, doslovno svaki film koji sam trazio je bio u libraryu, ne računam na naše filmove oni nisu popularni nigdje :) ). dok realdebrid cesto zna da popucaju linkovi od određenih hosting servera....za ostalo se slazem, ja svaki put kad uzmem iptv svede se na to da gledam sam kad je neka tekma i ništa drugo, na kraju mi se ni ne isplati placat za to malo sto gledam

 

 

btw postoji i emby sa istim principom no meni se nije toliko svidio da bi ostao na njemu

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 10:57 (dado16).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
ZdravacVZ kaže...

Moje razmišljanje; Već neko vrijeme (par godina) imam baš sve što se može gledati. Kompletno bazu filmova i serija Syncler+, nekoliko IPTV, svi mogući kanali, sportovi preko aplikacija (NBA, F1TV...), i drugo...

 

No, sve to je nepotrebno. Jednostavno, ne treba mi baza sa 20.000 filmova i serija, ne treba mi 10.000 iptv kanala..., više me ne impresionira to što imam sve, već mi je puno draže to što, kad mi se nešto gleda, mogu instantno pustiti i da to radi kvalitetno.

 

Za to mi je dovoljno naši nacionalni HR kanali (+ neki regionalni), SKY UK, i USA Premium kanali. Nekome možda treba RAI, ili SKY DE ili IT.

Ja na primjer gledam najviše sportske kanale, netko gleda dokumentarne, ali poanta je da svi mi vrtimo cca 50-ak kanala konstantno, ne više od toga. To si izdvojim u Favorite, i sa cca 30-ak eura mjesečno riješio sam IPTV. (može i sa 20-ak)

 

Real debrid + private torrent tracker + infuse app na Apple TV (ili syncler+ za android). S time instantno riješeno filmovi i serije, ne treba kućni server za to jer može se desiti da skinete na svoj media server 1000 filmova, a vama se baš gleda neki stari kojega nemate (recimo 12 žigosanih. :) 

A možda ga nema ni taj od koga zakupite pristup preko plexa.

Plex je za nekoga kome se neda zajebavati sa pretplatama i nije baš najsretnije riješenje za bluray remuxe jer guta bandwitch onome ko nudi tu uslugu, pa onda zna dolaziti do ograničenje...

 

Sve to sam ja tijekom godina, probao, imao, koristio, ali sad sam reducirao, izbacio, maknuo nepotrebno, i ostavio samo ono što uistinu i koristim / gledam, ali to što sam probrao / ostavio, radi baš kvalitetno.

 

 

 

 

 

 

 plex je daleko najbolje riješenje ,jer uvijek instant radi ako imas dobar remote od nekog lika, tu di ja imam library ima 10 gbps mrežu nema nikad trzanja uvijek sve instant radi(i iskreno, doslovno svaki film koji sam trazio je bio u libraryu, ne računam na naše filmove oni nisu popularni nigdje :) ). dok realdebrid cesto zna da popucaju linkovi od određenih hosting servera....za ostalo se slazem, ja svaki put kad uzmem iptv svede se na to da gledam sam kad je neka tekma i ništa drugo, na kraju mi se ni ne isplati placat za to malo sto gledam

 

 

btw postoji i emby sa istim principom no meni se nije toliko svidio da bi ostao na njemu

Fakat ne znam kada mi je pukno link na RD. Imam 1GB optiku i linkovi su mi sortirani po kvaliteti i uvijek odabirem onaj prvi najkvalitetnimi 4k koji izgleda fenomenalno. Nikada mi nije puknuo.

 

Jedino sam znao primjetiti da nekad nema nekog sourcea koji cesto koristim ali onda uzmem prvi sljedeci koji je jednako kvalitetan.

RD meni radi besprijekorno na kodiu. Uz iptv za sport ne treba mi ništa drugo, sve ostalo sam odjavio.

 

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za ovo koliko ja gledam tv, sasvim dosta mi je jedna solidna iptv lista, draze mi je izici van i sa drustvom prosetat, otic na pice, na koncert, utakmicu, bilo sta sto me raduje vise od provedenog vremena u stanu i gledanja televizije, a na tv ne mogu nista propustiti jer sve sto me stvarno zanima mogu po potrebi pogledat drugi dan.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kodi sam imao, i meni je radio besprijekorno, ali eto, ružan mi je user interface, i nekako imam osjećaj da su pokrili dostupnost na svim platformama, ali nijedan nije dobro optimiziran, a i ja volim sučelje poput netflixa...

Torrente odavno već ne downloadam na komp, samo ga prebacim na RD, i instant mi je film dostupan. Uglavnom streamam bluray remuxe oko 40 GB (imam plazmu 1080p), i nikada se ne događa buffering. Probao sam par puta i 4K oko 70 GB, i isto nema buffering.

 

Ko nije probao, mogu shvatiti da ne vjeruje, no oni koji to koriste, znaju o čemu pričam.

 

Plex je i kod mene dobro radio, ali kažem, reducirao sam sve što mi ne treba, a između plexa i RD, odabrao sam RD

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...

Za ovo koliko ja gledam tv, sasvim dosta mi je jedna solidna iptv lista, draze mi je izici van i sa drustvom prosetat, otic na pice, na koncert, utakmicu, bilo sta sto me raduje vise od provedenog vremena u stanu i gledanja televizije, a na tv ne mogu nista propustiti jer sve sto me stvarno zanima mogu po potrebi pogledat drugi dan.

 E, sa ovime se potpuno slažem. Više aktivnosti, manje igrica i TV-a  :)

 

Eto, ja sam do sada obrezivao grane u dvorištu i sitnio ih u šrederu. Sad sam gotov, gledam film i srkam juice-votku  

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ima li neki provider da nudi low bandwidth linkove? 500kbit ili tu negdje. Čak bi i SD rezolucija slike bila OK.
Opcija je i transcode/restream ali slutim da bi to moglo biti preskupo i komplicirano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
ZdravacVZ kaže...

Moje razmišljanje; Već neko vrijeme (par godina) imam baš sve što se može gledati. Kompletno bazu filmova i serija Syncler+, nekoliko IPTV, svi mogući kanali, sportovi preko aplikacija (NBA, F1TV...), i drugo...

 

No, sve to je nepotrebno. Jednostavno, ne treba mi baza sa 20.000 filmova i serija, ne treba mi 10.000 iptv kanala..., više me ne impresionira to što imam sve, već mi je puno draže to što, kad mi se nešto gleda, mogu instantno pustiti i da to radi kvalitetno.

 

Za to mi je dovoljno naši nacionalni HR kanali (+ neki regionalni), SKY UK, i USA Premium kanali. Nekome možda treba RAI, ili SKY DE ili IT.

Ja na primjer gledam najviše sportske kanale, netko gleda dokumentarne, ali poanta je da svi mi vrtimo cca 50-ak kanala konstantno, ne više od toga. To si izdvojim u Favorite, i sa cca 30-ak eura mjesečno riješio sam IPTV. (može i sa 20-ak)

 

Real debrid + private torrent tracker + infuse app na Apple TV (ili syncler+ za android). S time instantno riješeno filmovi i serije, ne treba kućni server za to jer može se desiti da skinete na svoj media server 1000 filmova, a vama se baš gleda neki stari kojega nemate (recimo 12 žigosanih. :) 

A možda ga nema ni taj od koga zakupite pristup preko plexa.

Plex je za nekoga kome se neda zajebavati sa pretplatama i nije baš najsretnije riješenje za bluray remuxe jer guta bandwitch onome ko nudi tu uslugu, pa onda zna dolaziti do ograničenje...

 

Sve to sam ja tijekom godina, probao, imao, koristio, ali sad sam reducirao, izbacio, maknuo nepotrebno, i ostavio samo ono što uistinu i koristim / gledam, ali to što sam probrao / ostavio, radi baš kvalitetno.

 

 

 

 

 

 

 plex je daleko najbolje riješenje ,jer uvijek instant radi ako imas dobar remote od nekog lika, tu di ja imam library ima 10 gbps mrežu nema nikad trzanja uvijek sve instant radi(i iskreno, doslovno svaki film koji sam trazio je bio u libraryu, ne računam na naše filmove oni nisu popularni nigdje :) ). dok realdebrid cesto zna da popucaju linkovi od određenih hosting servera....za ostalo se slazem, ja svaki put kad uzmem iptv svede se na to da gledam sam kad je neka tekma i ništa drugo, na kraju mi se ni ne isplati placat za to malo sto gledam

 

 

btw postoji i emby sa istim principom no meni se nije toliko svidio da bi ostao na njemu

 

Dado, ako nije bed, daj mi i ti na privatne poruke posalji kojeg plex providera koristis?

Try and fail, but never fail to try.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bok,

trebam savijet za IPTV.
Od cure stari živi i radi u Njemačkoj i sad trazi nekakvu IPTV listu sa sto vise HRV sadržaja (klasika HR programi/EX-YU) i sport paketi.
Procitao sam dijelom dosta odgovora ali guglajuci liste koje su neki naveli ne nalazim da imaju nesto previse HR sadržaja

hvala svima, linkove moze i na pm ;) 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
in_rust_we_trust kaže...

Bok,

trebam savijet za IPTV.
Od cure stari živi i radi u Njemačkoj i sad trazi nekakvu IPTV listu sa sto vise HRV sadržaja (klasika HR programi/EX-YU) i sport paketi.
Procitao sam dijelom dosta odgovora ali guglajuci liste koje su neki naveli ne nalazim da imaju nesto previse HR sadržaja

hvala svima, linkove moze i na pm ;) 

 

 

 Pogledaj malo ovaj forum unazad. Većina korisiti RD i Tvviet.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Di se može vidjeti RD ponuda programa?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Više mi spada ovdje nego u oglase; dobio sam 3 mjeseca besplatnog Iskon TV Play zbog kupnje televizora.

Piše da u promociju upadaju svi kanali i videoteka, vraćanje 7 dana unazad, itd.

Ako bi netko otkupio, da ne dodjem u napast sam ga isprobavati (već imam iptv), neka se javi porukom s ponudom.

 

 

 
1 0 hvala 1
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Koga zanima client portal lista ima RAI 4K kanal koji ce prenositi SP u Kataru

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

Koga zanima client portal lista ima RAI 4K kanal koji ce prenositi SP u Kataru

 I kod RD ide vec para dana Rai 4k hdr,kao test kanal.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

LG izgleda ima problema s titlovima na RD. Aplikacija je SmartIPTV, a probao sam i par drugih i ništa. Jel se netko susreo s ovim?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo Android. Koliko znam, uvek neki problemi na Samsung i LG s titlovima. Nekome radi, nekome ne.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 15:40 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nordic je ubacio grupu Svjetsko prvenstvo sa utakmicama za prvih par dana. Svaka ima FHD i UHD link. Pretpostavljam kanal Telia UHD

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel netko možda isprobao aplikaciju Tivimax IPTV Player za Apple TV? Po slikama u App storeu se baš ne može zaključiti, ali nekako sliči TiviMate aplikaciji za android. :)

 

Ako i ide u smjeru "kopiranja", to bi čak bilo dobro.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Može preporuka za Android app s titlovima i web sučeljem za dodavanje liste?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za Android mislim da koga kog da pitas reci ce - Tivimate.
Al nema web sucelje za dodavanje liste. Mislim, sta ce ti to. Nema bolje aplikacije od Tivimate (bez obzira na sistem).

 

 
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav. Nisu trenutno, u 25fps su

 AreneP "trenutno" i dalje na 25fps. "Tenutno" već drugi mjesec👌

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mamafu kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav. Nisu trenutno, u 25fps su

 AreneP "trenutno" i dalje na 25fps. "Tenutno" već drugi mjesec👌

 

Ne broji se sta je bilo jucer, samo trenutno. 

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...
Mamafu kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav. Nisu trenutno, u 25fps su

 AreneP "trenutno" i dalje na 25fps. "Tenutno" već drugi mjesec👌

 

Ne broji se sta je bilo jucer, samo trenutno. 

 Logično😁

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pozz, koje su najbolje iptv liste sta ste probali od stranih? Geni iptv, Nordic ili nesto trece?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...
pozz, koje su najbolje iptv liste sta ste probali od stranih? Geni iptv, Nordic ili nesto trece?

 king box , dmtn 

sve radim samo da ne radim
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
pejak84 kaže...
pozz, koje su najbolje iptv liste sta ste probali od stranih? Geni iptv, Nordic ili nesto trece?

 king box , dmtn 

 Vipmax, neomixs, clientportal...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice