Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.863
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
tomy92 kaže...

Ko je voljan platit, iptvx je bez ikakve konkurencije. Proba sam ih stvarno puno ali kad sam vidio dizajn i funkcije i opcenito rad aplikacije iptvx mi je osta jedini izbor za iOS uredjaje

 Ne vidim nigdje podatak, koliko kosta?

 

EDIT:


nasao

 

In-App Purchases

  • FULL - 1 Month $2.49
  • FULL - Yearly $19.99
  • FULL - 3 Months $6.49 

 

Dal se moze isto kao i na TiviMate aplikaciji direktno iz EPG-a gledati unazad programe u IPTVx aplikaciji?

 Ne moze se direktno sa EPG-a gledati unazat, cak u EPG-u nema mogucnosti vracanja unazat, nego samo trenutni i buduci sadrzaj

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
slanipotok kaže...

Koliko vidim ovo je forum samo za tvviet

 Jao Jao Jao

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav nekada davno sam koristio ovu listu, a nemam nikakve kontakte pa ako mi možete pomoći bio bih zahvalan
http://channels227070.clientportal.link

Ako nema to, interesuje me lista sa arenama u 50 fps, NOW Hk 4k i BT sport ultimate 4k

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 19:30 (aha23).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
aha23 kaže...

Pozdrav nekada davno sam koristio ovu listu, a nemam nikakve kontakte pa ako mi možete pomoći bio bih zahvalan
http://channels227070.clientportal.link

Ako nema to, interesuje me lista sa arenama u 50 fps, NOW Hk 4k i BT sport ultimate 4k

Imaš PP.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
slanipotok kaže...

Koliko vidim ovo je forum samo za tvviet

 Jao Jao Jao

 

Try and fail, but never fail to try.
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2022 11:19 (ministar).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

To je preprodaja... Kupi se po jednoj cijeni, kupac nalazi svoje korisnike i formira svoju prodajnu cijenu, odnosno odredjuje svoju marzu... To je onaj slucaj gdje se desava da krajnji korisnik iptv-a kupi 5 listi po razlicitim cijenama, a dobije na kraju 5 identicnih listi... Reseller "brandira" i predstavlja uslugu kao svoju, a zapravo kupuje sve gotovo...

 

Restreameri su ovi koji zakupe server, instaliraju panel, a nalaze i / ili kupuju gotove linkove koje lijepe u svoj panel i prosljedjuju dalje korisnicima ili resellerima

 

Postati restreamer zahtijeva minimalno znanje, a restreamer ne zahtijeva nikakvo znanje u oblasti informatike

 

U glavnom, treba probati uslugu i odluciti da li je za vas. Problem je sto ne mozete oko skoro ni jedne usluge procitati recenzije. Zbog toga je dobro sto se ovdje pise o tvviet i korisnici mogu saznati vise... Steta sto se ne pise i o drugim... neki se boje recenzija i onda kad se pise o tvviet, to im je trn u oku, pa posto znaju da ce recenzije biti lose, hajde da se ni o kome ne pise hahahhaha

 

Znaci, ti sam streamas sve kanale koje imas na listi?

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav, može kontakt za Nordik listu?  Hvala

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

zagalvio je glavni tuner, na arena 5 hr smo stavili sa backup tunera i tu nema prekida

 Danas na "AS1 HR" igra Dinamo, nadam se da nece opet tuner zaglaviti...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Stavili smo potpuno nove tunere jucer i danas, tako da je sve safe :-))

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2022 20:35 (lucluc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel samo na Arena HR 1 utakmica Dinamo?
Ubacio kolegi tvviet i sad ako šteka zove mene, a ne
lucluca😂
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na Nordik Listi Bodo Dinamo ima na 7 kanala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

izgleda da ce biti i na arena3, a i arena premium 2

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

na Nordik Listi Bodo Dinamo ima na 7 kanala 

 

Postoje li domaći prodavači Nordic liste? 

HZV
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc ima li još uvijek nade, nakon zadnje nadogradnje izvora za Sport Klubove, da se ubace hrvatski Sport Klub HD, Nova Sport i dva Eurosporta s EON TVa? Uz ta 4 kanala bi bila zaokružena cijela ponuda sportskih programa dostupnih u Hrvatskoj

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spilice05 kaže...
dadotb kaže...

na Nordik Listi Bodo Dinamo ima na 7 kanala 

 

Postoje li domaći prodavači Nordic liste? 

 ne

23 mjeseca
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kontakt za NORDIC IPTV,hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
SEMKO kaže...

kontakt za NORDIC IPTV,hvala

 imas pp

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
spilice05 kaže...
dadotb kaže...

na Nordik Listi Bodo Dinamo ima na 7 kanala 

 

Postoje li domaći prodavači Nordic liste? 

 ne

 Svojevremeno je netko iz BiH prodavao nordic listu i bio je povoljniji...

20 mjeseci
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StevoLopata kaže...

lucluc ima li još uvijek nade, nakon zadnje nadogradnje izvora za Sport Klubove, da se ubace hrvatski Sport Klub HD, Nova Sport i dva Eurosporta s EON TVa? Uz ta 4 kanala bi bila zaokružena cijela ponuda sportskih programa dostupnih u Hrvatskoj

 

Podzrav. planirali smo do kraja mjeseca

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
duka44 kaže...

 

 te slike ne značu ništa,mogu ja slikati liste od 10000 kanala,kakva je korist kada šteka svako 2 minuta...

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
duka44 kaže...

 

 da gatamo sta je poruka posta ?

20 mjeseci
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poruka posta je da lista ima sve što pitaju tvvivet kad će stavit. 

Od sporta. Pa ako netko želi može se javit. Rekli bi obična reklama. Ništa više

 
0 0 hvala 0
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nesjećam se da si probao pa istanovio da šteka. Svašta.

Prvo se nešto teatira pa onda komentira. Šta mi treba da se tako brukam, da ljepim slike od liste koja šteka.

 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Najbolje je da napises naziv liste, pozoves 5-10 ljudi koji su zainteresovani da probaju kako radi i ovdje napisu svoju objektivnu recenziju. tako bi se manje pisalo o tvviet... Ako bi ti ljudi htjeli da kroz recenzije uporedjuju sa tvviet, onda bih i ja dao istim tim ljudima test, pa da se moze uraditi realna usporedba... Zasto tvviet nema neke kanale, a druge liste imaju apsolutno ne znaci nista i o tome je vec vise puta pisano... Pozz

 
0 0 hvala 0
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Najbolje je da napises naziv liste, pozoves 5-10 ljudi koji su zainteresovani da probaju kako radi i ovdje napisu svoju objektivnu recenziju. tako bi se manje pisalo o tvviet... Ako bi ti ljudi htjeli da kroz recenzije uporedjuju sa tvviet, onda bih i ja dao istim tim ljudima test, pa da se moze uraditi realna usporedba... Zasto tvviet nema neke kanale, a druge liste imaju apsolutno ne znaci nista i o tome je vec vise puta pisano... Pozz

 Ma znam upravu si. Ali vidiš da sam novi na ovom forumu pa ljudi nemaju povjerenja ovdje. Naravno da bi dao test. Ali nije uredu da pišem nativ liste javno. Ja barem znam a i ti lucluc da nisu baš svi dobro namjerni. Naravno da bi dao test pa tako se i dobiju klikenti, pa neće nitko napamet uzeti. Evo na onom drugom forumu unazad nekih 5 ili 6 stranica već je jedan korisnik uspoređivao  mene sa vivet ali testirao novi kanal ovaj

Max sport. A to vjerujem da je izvor isti. Ja čak razmiščjam da se maknem sa ovog foruma. Vidim da su ljudi nepoverljivi a nije ni čudo. Tebe svi već znaju  i stekao si određen ugled.

Mislim da ču se odjavit ovdje a tebi sve najbolje.

Čak smo se jednom prilikom dopisivali malo na skajp haha.

Ali drugi nik.  Usput da ti kažem lista ti super radi. Bio sam je testirao.. Samo znaš sta je problem.. Kad sam je gledao štekala mi pomalo i ja se mislim zašto. Gledam net dobar, sve dobro. Šteka na fulhd i onda se sjetim. Stavim na jači android box i radi bez problema. Vidiš čak i nekad nije do liste ni do neta već do rama od boxa. 

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
duka44 kaže...
lucluc kaže...

Najbolje je da napises naziv liste, pozoves 5-10 ljudi koji su zainteresovani da probaju kako radi i ovdje napisu svoju objektivnu recenziju. tako bi se manje pisalo o tvviet... Ako bi ti ljudi htjeli da kroz recenzije uporedjuju sa tvviet, onda bih i ja dao istim tim ljudima test, pa da se moze uraditi realna usporedba... Zasto tvviet nema neke kanale, a druge liste imaju apsolutno ne znaci nista i o tome je vec vise puta pisano... Pozz

 Ma znam upravu si. Ali vidiš da sam novi na ovom forumu pa ljudi nemaju povjerenja ovdje. Naravno da bi dao test. Ali nije uredu da pišem nativ liste javno. Ja barem znam a i ti lucluc da nisu baš svi dobro namjerni. Naravno da bi dao test pa tako se i dobiju klikenti, pa neće nitko napamet uzeti. Evo na onom drugom forumu unazad nekih 5 ili 6 stranica već je jedan korisnik uspoređivao  mene sa vivet ali testirao novi kanal ovaj

Max sport. A to vjerujem da je izvor isti. Ja čak razmiščjam da se maknem sa ovog foruma. Vidim da su ljudi nepoverljivi a nije ni čudo. Tebe svi već znaju  i stekao si određen ugled.

Mislim da ču se odjavit ovdje a tebi sve najbolje.

Čak smo se jednom prilikom dopisivali malo na skajp haha.

Ali drugi nik.  Usput da ti kažem lista ti super radi. Bio sam je testirao.. Samo znaš sta je problem.. Kad sam je gledao štekala mi pomalo i ja se mislim zašto. Gledam net dobar, sve dobro. Šteka na fulhd i onda se sjetim. Stavim na jači android box i radi bez problema. Vidiš čak i nekad nije do liste ni do neta već do rama od boxa. 

 dux4 lijepo sam te zamolio da ne spamaš forum kao ostale,ali nažalost...

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...
 dux4 lijepo sam te zamolio da ne spamaš forum kao ostale,ali nažalost...

 A covjek je novi u svijetu IPTV-a, (barem kao sto pise na ovom forumu) pa se malo raspisao...to sto je on doajen u IPTV-u globalno nema veze...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2022 18:00 (Bugov moljac).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
SEMKO kaže...

kontakt za NORDIC IPTV,hvala

 imas pp

 

Dado,  može i meni? Hvala. 

HZV
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice