Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.545
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Stevo , kod mene je onaj simbol ( kružić sa strelicom) uz kanale koje mogu gledati unatrag . Nemožeš gledati nekaj kaj je upravo prošlo nego par sati unazad probaj odabrati nešto...

Nije im taj dio savršen ( npr nikako nemogu nijednog senfielda pogledati drugi dan na kockici ) ali generalno radi za većinu kanala uz koje je simbol....

Mene više pati epg, zna biti netočan, ili ga čak i nema za neke kanale...

No i dalje su hjuston naspram svega ostaloga kaj sam probao.
Bunker
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 20:37 (bunker).
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bunker kaže...

Stevo , kod mene je onaj simbol ( kružić sa strelicom) uz kanale koje mogu gledati unatrag . Nemožeš gledati nekaj kaj je upravo prošlo nego par sati unazad probaj odabrati nešto...

Nije im taj dio savršen ( npr nikako nemogu nijednog senfielda pogledati drugi dan na kockici ) ali generalno radi za većinu kanala uz koje je simbol....

 Kod mene je problem što se taj simbol nalazi uz svaki kanal na listi, a za nijedan ne radi, nego samo resetira live stream. Pokušat ću reinstalirati Tivimate pa se možda i to sredi

15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

Moze prijedlog iptv-a i ponudu u pp za sportske kanale

 

I ako ima mogucnost gledanja na pc-u, aplikacija ili preko browsera

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Ja imam hibrid i brzina nije ni izbliza kao na mobitelu, recimo meni mob ide i do 100 mbs, a hibrid nejde više od 45, s time da je uglavnom oko 20.
Pitao sam ja tcom o tome, a njihov odgovor ide u stilu : obečali smo vam do 30mbs i to imate.

 je, al on nema ni 10 tako da će mu u svakom slučaju biti napredak i to velik

nemam za potpis
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da li je Hajduk prijenos samo na MAXSport1? Netko napiso da bude taj program i na AS6.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da li se moze gledati tvviet tv u njemackoj bez problema, tj. bez sankcija, jer sam ovdje na terenu i pogledao bih tekmu hajduka?

Nisam nikad koristio tvviet tv van Hrvatske pa zato pitam. :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

greathander 

Ja gledam vec duze od godinu bez vpn i nema problema.Videoteku jedino sa vpn za svaki slucaj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2022 21:06 (Koleee).
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...
Da li je Hajduk prijenos samo na MAXSport1? Netko napiso da bude taj program i na AS6.

 koliko vidim, samo je na MAXsport1.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
greathander kaže...
mariclius kaže...
Da li je Hajduk prijenos samo na MAXSport1? Netko napiso da bude taj program i na AS6.

 koliko vidim, samo je na MAXsport1.

 Samo tri programa prenose. Jedan naš ostalo portugalski programi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Blokira li Iskon IPTV?

 

Možda bi na jednoj lokaciji uzeo Iskon optiku (osnovnu brzinu 100Mbit), sad na drugoj lokaciji imam HT 200/100 optiku, koristim tvviet i sve radi super.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koristim tvviet na iskonu (nije optika) i radi ko urica.

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
dadotb kaže...

koristim tivi mate placeni i 4 liste na njemu, ni na jednoj ne radi komplet EPG, max radi na 20% kanala...ima li rjesenja ???? koji epg url postaviti kao primaran ?? hvala

 SF.

serbian forum , probao, slabo vuce

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Syke kaže...

Blokira li Iskon IPTV?

 

Možda bi na jednoj lokaciji uzeo Iskon optiku (osnovnu brzinu 100Mbit), sad na drugoj lokaciji imam HT 200/100 optiku, koristim tvviet i sve radi super.

Ne.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
torpedooo kaže...
dadotb kaže...

koristim tivi mate placeni i 4 liste na njemu, ni na jednoj ne radi komplet EPG, max radi na 20% kanala...ima li rjesenja ???? koji epg url postaviti kao primaran ?? hvala

 SF.

serbian forum , probao, slabo vuce

 Nisam baš shvatio šta slabo vuče. Pokriva sve domaće kanale i radi bez greške na tivimate. Ako se neki od kanala ne poklapa nazivom ručno ga namjestiš.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
StevoLopata kaže...

Pitanje za @lucluc, ima li nade da se u skorijoj budućnosti ubacw hrvatske verzije Nova Sport i SKHD kanala u tvviet listu? EON TV će od preksutra ionako biti jedini izvor za hrvatske Sport Klubove, a tamo se nalaze i navedena dva kanala. Također, na hrvatskom EONu su svi SK kanali u 1080p 50fps, tako da ima li nade i za nadogradnju kanala SK5-SK10?

 Pozdrav. Imam u planu. nadam se za 10-15 dana

 Svaka čast, lucluc je ispunio obećanje  Svi Sport Klub kanali idu u full HD (Nova Sport, SK HD i SK1-10, dakle 12 SK kanala + SK4K+ SK Fight) 

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jesu li Tvviet arene uvijek u 50fps? Te kakva je kvaliteta ovih filmskih kanala te Hrvatskih kanala.  Razmisljam o prelasku na malo bolji IPTV sa jeftinije Nova iptv. Hvala unaprijed na info

 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
lucluc kaže...
StevoLopata kaže...

Pitanje za @lucluc, ima li nade da se u skorijoj budućnosti ubacw hrvatske verzije Nova Sport i SKHD kanala u tvviet listu? EON TV će od preksutra ionako biti jedini izvor za hrvatske Sport Klubove, a tamo se nalaze i navedena dva kanala. Također, na hrvatskom EONu su svi SK kanali u 1080p 50fps, tako da ima li nade i za nadogradnju kanala SK5-SK10?

 Pozdrav. Imam u planu. nadam se za 10-15 dana

 Svaka čast, lucluc je ispunio obećanje  Svi Sport Klub kanali idu u full HD (Nova Sport, SK HD i SK1-10, dakle 12 SK kanala + SK4K+ SK Fight) 

 Svaka čast lucluc, brutalno izgledaju svi. Šteta doduše da su još uvijek samo srpske varijante Nova Sport i SK HD dostupne.

 

EDIT: tuškanac07 gdje si našao SK Fight, ne nalazim ga na listi

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2022 23:10 (StevoLopata).
2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, ako može neko proslijediti kontakt za test za kova i batman listu?? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav, ako moze pomoc

 

veceras bi pogledao roma-shaktar, al prenos ima samo dazn italia

pa ako netko zna neku dobru talijansku listu koja daje probu na 24h i ima dazn bio bi jako zahvalan

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, trebam preporuku IPTV liste koja bi mi imala full sportski paket, filmski, muzički, exyu te da ima jako dobro videoteku za serijama i filmovima, našao sam spektra 400kn godišnje, dali ima tko šta bolje možda?

 
0 0 hvala 0
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako si našao takvu listu sa takvim sadržajem da radi kako treba

Odmah uzmi.. Ali odmah. Za te pare i da je kvalitet nećeš nigdje naći.  Moja ima sve to i odlično radi ali za te pare nebi išlo. Dobar server treba i održavati kao sto kaže lucluc i tu ga podržavam.. 

 

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

znaci gledan samo sportske kanale, bitno mi je da su tu liga prvaka i hnl( maxcro kanal ili kako se vec sad zove)... cijena da je donekle ok, tvviet mi je preskup npr... ponude u pp...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StevoLopata kaže...
tuškanac07 kaže...
lucluc kaže...
StevoLopata kaže...

Pitanje za @lucluc, ima li nade da se u skorijoj budućnosti ubacw hrvatske verzije Nova Sport i SKHD kanala u tvviet listu? EON TV će od preksutra ionako biti jedini izvor za hrvatske Sport Klubove, a tamo se nalaze i navedena dva kanala. Također, na hrvatskom EONu su svi SK kanali u 1080p 50fps, tako da ima li nade i za nadogradnju kanala SK5-SK10?

 Pozdrav. Imam u planu. nadam se za 10-15 dana

 Svaka čast, lucluc je ispunio obećanje  Svi Sport Klub kanali idu u full HD (Nova Sport, SK HD i SK1-10, dakle 12 SK kanala + SK4K+ SK Fight) 

 Svaka čast lucluc, brutalno izgledaju svi. Šteta doduše da su još uvijek samo srpske varijante Nova Sport i SK HD dostupne.

 

EDIT: tuškanac07 gdje si našao SK Fight, ne nalazim ga na listi

 Kod lucluca se pod Fight Channel nalazi SK Fight.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam vam ja preporuku za stabilnu listu sa dvije konekcije sa normalnim cijenama od 60€ godišnje sa Mac sport i preko 250 sportskih programa sa ovima što čovjek iznad traži kao talijanski Sky sport it'd. Imate pp

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2022 18:24 (markanez).
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To što govoriš nije normalna cijena, to je jako niska cijrna. 

Uzmimo ovako. Hrt pretplata za 4 kanala košta 110 eura godišnje. Npr.

Održavanje servera isto košta a ako zarađuješ 2 eura po korisniku ti server nemožeš održavati i to nemože biti na duge staze. Po meni za ono što neke iptv liste nude.. Kao recimo ovo gore nabrojano čak i više sto se tiće filmskih. Pa još uz to i video teku.. To već prićamo o par servera a ne o jednom.

Normalna cijena bi bila između 10 i 15 eura mjesećno. To je moje mišljenje ljudi koji hoće kvalitet, stabilnost na duge staze, fulhd, 4k. To nemože za 5,6 eura mjesečno. Mislim može ali dokle i kako. Tebi svaka čast ako je lista stabilna i ti daješ za tu cijenu i uspiješ pokriti troškove i još da nešto ti ostane.

Svaka čast onda. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Gledaj ti sebe i svoju matematiku.

Sve je pitanje jel prodavač kapitalista i jel želi pljačkati ljude. Nisu svi gladni novca. Neko je zadovoljan s manje zarade a da ima više kupaca. Sumnjam da je tvoja lista bolja od ove.

Zasto moraš zaraditi na listi od 12 mjeseci 100€ zašto ne uzmes 30€ profita i budeš sretan. Nemoj biti gladan.

Ja znam kako se kreću kredit. Nemoj meni solit pamet o cijenama.

Tvviet je 120€ godišnje ako se ne varam i nemoze mu niko dodat vode.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2022 0:25 (markanez).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li mislis za resellere koji kupuju kredite i preprodaju jednu te istu uslugu ili za restreamere koji zakupe server i prosljedjuju linkove koje nadju ili na samostalne usluge kao sto je tvviet?

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo se odnosi na resellere koji sebe precijene.

Tvviet je druga pjesma. Davno smo utvrdili da je tvviet premium usluga. Ja za bolju neznam. Ako ima volio bi probati. Mislim naravno za tu cijenu.

20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne budi bezobrazan. To što ti ideš ispod cijene, nedaje ti pravo da govoriš da drugi pljačkaju ili kradu.. Treba cijenit druge ali i sebe. Neču više raspravljati.. Za mene kraj priće.. Više ti se neću obratiti.. Pozdrav i sretno ti želim

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2022 15:10 (duka44).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
No honor among thieves
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice