Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.510
|
čitano: 7.151.012
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Eto baš sam na tvviet i mislio.U ovim vodama sam oko 5 godina i nitko osim tvvieta nije se hvalio vlastitim streamom.Tako da sve što sam vidio i probao po testovima je manje više ista stvar samo je promjena kako je složena lista , ajde negdje je videoteka bolja ili lošija , snimalicu neki imaju neki nemaju al sve jeto isto....Recimo meni je jedini koji mi je kvalitetom bio ok je Red devil lista , ali jedan veliki ALI je da kad je počela bilo koja važnija utakmica bilo je negledljivo.Upravo zato sam na tvvietu već cca 2 godine i sve radi super."Štucne" i njima ponekad ali rijetko....a korisnička služba na viberu im je odlična.Tako da tih "velikih" 3 ili 4 eura je razlika....ali razlika koja se vidi okom.I da još nešto...sav sport tipa Arena i SK im je u tvrdom FHD-u na 6 mbs .....što je za mene još jedan od glavnih aduta.Jer kad daš 12.000 kn za novi tv vidiš veliku razliku u bitrateu i rezoluciji....

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koristi li tko firestick? Zanima me da li se previše zagrije? Koliko sam uspio pročitati puno je bolja opcija od Xiaomi sticka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...
Koristi li tko firestick? Zanima me da li se previše zagrije? Koliko sam uspio pročitati puno je bolja opcija od Xiaomi sticka.

 Ima nas sigurno nekoliko koji ga koristimo. Kod mene je 4K verzija. To je nešto što uštekaš u TV iza i više nikad ne pogledaš. Dal se zagrijava ili ne, baš mi je svejedno. Uredno radi već 2 godine. Uključen je trenutno 4h i na dodir je mlak ako ti to išta znači.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala ti puno. To je to što me zanima, da radi odlično. 4k verzija me i zanima. U biti IPTV i YouTube se samo gleda. Hvala👍
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dođeš umoran razjeban s posla , potrošio pare za cigare i koju zdenu , ali nije bitno ti si zašparao na listi par eura ,  znači onako razjeban i umoran sjedaš u staru fotelju i čekaš ligu prvaka , pa malo šteka pa malo muljava slika pa stane link nema veze imaš još 5 areni  za rezervu hahahaha ili fhd slika  i bitrate 50 kb  hahaha , pa trebaš naočale za švasanje za to gledat , ma ne 5 eura , 5 lipa nebi dao za te liste ....... ili čekaš  cijeli dan ligu prvaka i znaš dok dođeš onakav razjeban kući da će bar utakmica biti bez prekida  u super slici  i odmah je osmijeh na licu , samo je jedan tvviet , pozdrav luc

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 23:38 (fukavac).
 
10 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
mariclius kaže...
Koristi li tko firestick? Zanima me da li se previše zagrije? Koliko sam uspio pročitati puno je bolja opcija od Xiaomi sticka.

 Ima nas sigurno nekoliko koji ga koristimo. Kod mene je 4K verzija. To je nešto što uštekaš u TV iza i više nikad ne pogledaš. Dal se zagrijava ili ne, baš mi je svejedno. Uredno radi već 2 godine. Uključen je trenutno 4h i na dodir je mlak ako ti to išta znači.

 Točno to sam i ja htio napisati, imam 3 om 4K modela, nikad problema. (kupio sam i 4K Max verziju za backup ako koji vrisne, stoji u ladici neraspakiran, jednostavno mi se neda slagati kad ovi rade bez problema)

 

Dal su vrući ili ne, pojma nemam, nikad nisam probavao.  :)

 

Inaće, rade čak i ako instaliraš VPN, znači sami kriptiraju podatke. Isprobano sa NordVPN i PIA VPN

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

dođeš umoran razjeban s posla , potrošio pare za cigare i koju zdenu , ali nije bitno ti si zašparao na listi par eura ,  znači onako razjeban i umoran sjedaš u staru fotelju i čekaš ligu prvaka , pa malo šteka pa malo muljava slika pa stane link nema veze imaš još 5 areni  za rezervu hahahaha ili fhd slika  i bitrate 50 kb  hahaha , pa trebaš naočale za švasanje za to gledat , ma ne 5 eura , 5 lipa nebi dao za te liste ....... ili čekaš  cijeli dan ligu prvaka i znaš dok dođeš onakav razjeban kući da će bar utakmica biti bez prekida  u super slici  i odmah je osmijeh na licu , samo je jedan tvviet , pozdrav luc

 Sva sreća pa je moja 7 eura lista, koja nema tih problema.

Barem ne moraju ljudi pljunuti 15 e mjesec pa kmecati po foruma.. :)

 

Ovako ako na ovoj od 5 eura i slučajno ako i šteka, neće se čovjek buniti.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2022 13:26 (manipulator).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li je zaista neka razlika na mjesecnom nivou izmedju 5, 7 i 10e...

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da li je zaista neka razlika na mjesecnom nivou izmedju 5, 7 i 10e...

 Nekome tko puno gleda nije. Ako ti je ta usluga primarni izvor za gledanje i stream gledaš svaki dan onda je 10 € i preniska cijena. Ako ilegalni iptv imaš samo kao backup za programe koji ti nisi dostupni preko legalnog operatera pa ih gledaš 3 sata mjesečno onda zvuči puno. Da netko ponudi prepaid po satu (paketi od X sati) ja bih to odmah uzeo. Za uslugu koju možda cijeli mjesec ne pokrenem niti jednom sve je puno. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A šta je s nama koji smo plaćali sve pakete 3 u1 ili Magente i nikada nismo mogli gledati sav sport osim Max tv-a koji da bi gledao sve trebao izdvojiti oko 400 kn.Šta je s nama koji smo razvlačili koaksijalac po stanovima , plačali SAT sutave i to sve gledali na jedonm tv-u.I gle čuda što se desi, moj primjer konkretno.A1 1 gbs brzina 169 kn + tvviet 10 eura (75 kn) pritom moram reći ekipa mi dala 13 mj umjesto 12 i hvala još jednom.Zbrojeno 240 kn i gle čuda gledam cijeli taj max tv a i više od toga na 3 tv-a i daju mi da četvrtu konekciju koju gledam s druge lokacije na njihovoj aplikaciji.Meni osobno su uštedjeli 200 kn i dali mi sve što sam očekivao u top kvaliteti koja je moguća od IPTV-a.Još bi uštedio i na A1 20 kn da sam uzeo brzinu 200 mbs.Druga je stvar ako imate pakete i još tvviet da pokrije neke kanele koje nemate , a pitanje je čemu to....

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da li je zaista neka razlika na mjesecnom nivou izmedju 5, 7 i 10e...

 Mi u ZG bi rekli , razlika je kod Gige u šupi....

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa.

Kupio sam pred mjesec dana Xiaomi tv stick 4k.

https://mi.hr/xiaomi-tv-stick-4k

Služi mi za netflix,hbo itd. Imam instaliranu aplikaciju za iptv i to je to.

Problem nastaje da se nakon nekog vremena stick i tv izgase sami od sebe. Ne nužno kad gledam tv nego zna u pozadini biti neki kanal s muzikom i samo se odjednom izgasi. Upalim ga natrag i sve ok.

Jel netko imao problem s tim stickom?

Napominjem da sam u postavkama složio da se nikad ne gasi.

Nervira ponekad jako a pošto je pod garancijom ne znam dal ga šaljem na servis ili da ga probam vratit na tvorničke..

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AngeL_FreaK kaže...

Pozdrav ekipa.

Kupio sam pred mjesec dana Xiaomi tv stick 4k.

https://mi.hr/xiaomi-tv-stick-4k

Služi mi za netflix,hbo itd. Imam instaliranu aplikaciju za iptv i to je to.

Problem nastaje da se nakon nekog vremena stick i tv izgase sami od sebe. Ne nužno kad gledam tv nego zna u pozadini biti neki kanal s muzikom i samo se odjednom izgasi. Upalim ga natrag i sve ok.

Jel netko imao problem s tim stickom?

Napominjem da sam u postavkama složio da se nikad ne gasi.

Nervira ponekad jako a pošto je pod garancijom ne znam dal ga šaljem na servis ili da ga probam vratit na tvorničke..

Hvala unaprijed.

 Imao sam taj problem,iako sam u postavkama sticka podesio da se nikada ne gasi. Za problem je bio odgovoran TV jer u njegovim postavkama bilo da se gasi ako nema tv signala određeni broj sati. A ovaj signal sa sticka preko hdmi očito je prolazio kao da nema signala. Uglavnom i na tv-u sam naštimao da se nikada ne gasi i problem riješen 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na odgovoru. Isprobam odmah danas

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da li postoji već EPG za Max Sport 1 i 2? Ubacio sam ih u svoju listu, pa da bude sve ukomponirano. Tnx
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
David87 kaže...
Da li postoji već EPG za Max Sport 1 i 2? Ubacio sam ih u svoju listu, pa da bude sve ukomponirano. Tnx

 Jutros je tvprofil pod nazivima Maxsport 1 i Maxsport 2 ubacio kanale na svoju web stranicu i EPG listu, ali još uvijek nema podataka. Tvviet koristi tvprofil za EPG tako da vjerujem da će lucluc to riješiti čim proradi.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Samo jedan info....od 1.8 kanali Sportkub izlaze iz ponude Max tv-a , tako da još jedan razlog za prijeći na IPTV liste....

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AngeL_FreaK kaže...

Hvala na odgovoru. Isprobam odmah danas

 Evo isprobao sam i dalje isto. Stavio sam i na tv i na uređaj da se nikad ne gase. Još jedna stvar. Frend mi je dao acc za evo tv. Radi uredno i onda nakon dan-dva se zamrzne (zvuk ide dalje normalno ali slika je zamrznuta) dok njemu radi normalno. Kad ga odštekam iz struje i zaštekam natrag onda opet radi. Nisam imao vremena sprobati na drugom tv-u ali nekako si mislim da je do uređaja. Nisam našao na netu da je netko imao sličnih problema. Pomoć?

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kološari TV Viet nedaju test sutra za utakmicu ,sram vas bilo
 
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zoki splico kaže...
Kološari TV Viet nedaju test sutra za utakmicu ,sram vas bilo

 Gluplju rečenicu nisam dugo pročitao. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I bolje da ne gledaš kako će Hajduk popiti 5 komada.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Zoki splico kaže...
Kološari TV Viet nedaju test sutra za utakmicu ,sram vas bilo

 Gluplju rečenicu nisam dugo pročitao. 

  Recenica je glupa totalno i nepismena. Nećemo se vrijedjati, nemoj biti kološar.  Ali isto mi je nejasno zašto ne daju test sutra kad su serveri opterećeni više nego inace?  Normalno ako čovjek već nije uzimao prije test.  

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa sam si sebi odgovorio. Zašto da dodatno opterete server i potencijalno zeznu one koji plaćaju? Onaj tko stvarno želi testirati uslugu će platiti mjesec dana i bok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2022 22:59 (Hexfire).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

takoje, sram ih i stid bilo, ti bi, jadan, mukte pogledao tekmu a oni skužili i ne daju...

 

ne bi ti sad dao da uplatiš ne znam kakve pare... uzmi si maxtv pa gledaj koliko te volja, da vidiš kako telekom dere kožu s leđa

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Realno ljudi placaju liste po 2-3eur i onda kad zele pogledati nesto bitno jave se nama za test, odgledaju tu utakmicu i onda nastave gledati tu listu koja im ne garantuje kvalitet. Pretplatite se, ako bude prekidalo mi vratimo novac. ne moze postenije. Nudili smo test jucer da se vidi kako izgledaju max sport kanali. Ako jucer nije prekidalo nece ni veceras jer se zna da tvviet radi ok pod opterecenjem. Da nas netko iskoristava bezveze, od toga nema nista

 

Gospodin koji tvrdi da smo kolosari, klosari ili kako je vec nazvao, trebao je spomenuti i da kada je imao problem sa placanjem, dobio je mjesec gratis od nas...

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2022 7:57 (lucluc).
 
12 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lucluc bavo,samo tako.Nema dzabe ni kod stare babe.Trebas stavit kako si i najavljivao da nema novih korisnika nego samo postojecih.Nek škoti zicaju drugdje.
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala. Nasi max sport kanali rade na 8-10mbps u 50fps, veliki su troskovi da se to tako odradi. Nismo pustili u 2-3mbps, pa da bude "muljava" slika kao kod vecine, a takodjer jako puno providera nije htjelo uloziti bilo sta da bi dodali te kanale barem u 3mbps. Sad trebam ja biti lud i ciniti uslugu drugima da bi njihovi korisnici mogli pogledati utakmicu. Tako da smatram da sam 100% u pravu... Veceras kada na listama od nekoliko eura pocnu da prekidaju, dosta ljudi ce shvatiti da tvviet zapravo i nije skup :-))

 
8 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko ima info kako mogu doći do ovih (http://iptvtree.net:8080), pošto bih hteo kupiti listu kod njih? Hvala.

Izvinjavam se što pišem javno, ali kako drugačije da pitam...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za korisnike koji nemaju dovoljan protok, odnosno 10mbps za maxsport1, moci ce veceras gledati utakmicu na kanalu arena 5 hr. Tu smo stavili max sport1 sa nesto nizim bitrate

 
5 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc , pozdrav. 😀

Imate li mogućnost za "bolji" epg ? Znam primjetiti da ponekad za neke kanale piše krivi sadržaj , a za neke kanale ( CineStar tv 1, cinemania ... ) uvjek u epg piše "nema informacija" ...
Bunker
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice