Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.707
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

https://www.ronis.hr/media-player-mag-420-iptv-za-stalker-midlleware-lan/422657/product/

 

ima ga povremeno i webshop pošte samo moraš naletit, za iste pare kao i ronis

 

trenutno je aktualan model 520

 

https://www.ekran-osijek.com/proizvod/mag-520/

 

pripazi na njuškalu da ti ne uvale neki kineski klon, izgledaju identično, ali ih prvi update ubije, možeš ga onda bacit u smeće

 

nema kod njega aplikacija i ostalog, upališ ga i odmah si na izborniku kategorija, odnosno kako davatelj ima poslagano

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 15:03 (Ico2005).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...
tenac kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Ok, ako netko ima viška Firestick za ok cijenu nek se javi na pp. 

 https://www.links.hr/hr/media-player-amazon-fire-tv-stick-2021-hd1080-dolby-atmos-alexa-hdmi-wi-fi-750200024

 Ne isplati se taj kupovat iz 2 razloga - prvo, nije 4k .. Drugo, na njuskalo ima jeftinijih a 4k verzija su. Isto novi.

 naravno da se ne isplati, al nekome tko se ne želi zezati s njuškalom ili mailboxom je i to opcija

nemam za potpis
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

U HR koliko ja znam jedino oni ga imaju MAG 420 4K IPTV Prijemnik,FullHD,Linux – Sat Media malo prosurfaj po njuškalu da se i tu naći pokoji dobar primjerak.Ja osobno nikada ne bih uzeo MAG-a jer za još nižu cijenu imate Google TV novi model koji ima daleko bolje mogučnosti Media player GOOGLE Chromecast Google TV, 4K, UHD, HDMI - HGSPOT - HGSPOT

 STA je po teb i bolje firestick ili taj novi chromecast? I dali se na njega moze instalirati  neki vpn? Da se mogu gledati strane aplikacije,,? 

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav imam android smart tv i može li preporuka za iptv? Znam kako funkcionira, planiram gledat preko aplikacije na tom tv-u. Samo mi preporučite koji iptv da uzmem i zašto baš taj.

 

Hvala unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako hoces iskljucivo Iptv da gledas moja preporuka Mag 420 ili 520.

Ja imam kod roditelja mag 520 i tvviet-listu i radi bez greske,njima je mnogo lakse rukovati preko Mag-a nego TiviMate.

Par dana im stavio Firestick sa TiviMate apk zvali me posle 3 dana dodji sine nosi ovo sokocalo,previse je to za nas 

zamenio sa Mag-om kaze calac to si trebao odmah da doneses a ne da mi uvaljujes neki mali daljinac bez tastera da se vezbam 

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lik1990 kaže...

Pozdrav imam android smart tv i može li preporuka za iptv? Znam kako funkcionira, planiram gledat preko aplikacije na tom tv-u. Samo mi preporučite koji iptv da uzmem i zašto baš taj.

 

Hvala unaprijed. 

 https://www.forum.hr/showthread.php?t=1155629&page=263

 

Citaj unatrag 10ak stranica

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...
Blackcastle kaže...

U HR koliko ja znam jedino oni ga imaju MAG 420 4K IPTV Prijemnik,FullHD,Linux – Sat Media malo prosurfaj po njuškalu da se i tu naći pokoji dobar primjerak.Ja osobno nikada ne bih uzeo MAG-a jer za još nižu cijenu imate Google TV novi model koji ima daleko bolje mogučnosti Media player GOOGLE Chromecast Google TV, 4K, UHD, HDMI - HGSPOT - HGSPOT

 STA je po teb i bolje firestick ili taj novi chromecast? I dali se na njega moze instalirati  neki vpn? Da se mogu gledati strane aplikacije,,? 

 

Odgovoriću ti ja pošto imam oba uređaja. Meni je lično više legao Chromecast with Google TV zato što ima Google play prodavnicu. Amazon  ima svoju prodavnicu aplikacija u kojoj nećeš pronaći neke aplikacije kojih ima na Google play-u (tivimate je jedna od njih). Naravno sve te aplikacije možeš pronaći i van Google play-a i instalirati ih na Firestick 4k ali je sa Google prodavnicom na uređaju to malo konfornije.

Takođe, na Chromecast with Google TV možeš da kastuješ neki stream direktno sa telefona što ponekad može biti zgodno. Nađeš zanimljiv video na Youtubeu na telefonu. I, ako ti je TV uključen, odmh ga prebaciš na njega  - tapneš na cast dugme i to je to.

Chromecast je za mrvicu fluidniji u radu pošto ima pola gigabajta RAM-a više. Sve prosto leti na njemu. Daleko od toga da je firestick trom - nijanse su u pitanju.

Sa druge strane, Firestick 4k ima kvalitetniji daljinac. Onaj na Chromecastu mi deluje kao da bi se raspao kad bi ga malo jače stegao. Poklopac od baterije se previše lako otvara. Par puta mi se desilo da ga nehotice otvorim.

Ako naiđeš na Firestick 4k Max razmisli o tom uređaju - ima 2GB RAM-a kao i Chromecast ali za razliku od Chromecasta ima podrškuza AV1 video.

VPN aplikac8je naravno rade na oba uređaja (nisu sve prerađene za TV boxove ali one najpoznatije jesu).

Ne razumem drugo pitanje - kakve strane aplikacije?

 

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...
renco83 kaže...
Blackcastle kaže...

U HR koliko ja znam jedino oni ga imaju MAG 420 4K IPTV Prijemnik,FullHD,Linux – Sat Media malo prosurfaj po njuškalu da se i tu naći pokoji dobar primjerak.Ja osobno nikada ne bih uzeo MAG-a jer za još nižu cijenu imate Google TV novi model koji ima daleko bolje mogučnosti Media player GOOGLE Chromecast Google TV, 4K, UHD, HDMI - HGSPOT - HGSPOT

 STA je po teb i bolje firestick ili taj novi chromecast? I dali se na njega moze instalirati  neki vpn? Da se mogu gledati strane aplikacije,,? 

 

Odgovoriću ti ja pošto imam oba uređaja. Meni je lično više legao Chromecast with Google TV zato što ima Google play prodavnicu. Amazon  ima svoju prodavnicu aplikacija u kojoj nećeš pronaći neke aplikacije kojih ima na Google play-u (tivimate je jedna od njih). Naravno sve te aplikacije možeš pronaći i van Google play-a i instalirati ih na Firestick 4k ali je sa Google prodavnicom na uređaju to malo konfornije.

Takođe, na Chromecast with Google TV možeš da kastuješ neki stream direktno sa telefona što ponekad može biti zgodno. Nađeš zanimljiv video na Youtubeu na telefonu. I, ako ti je TV uključen, odmh ga prebaciš na njega  - tapneš na cast dugme i to je to.

Chromecast je za mrvicu fluidniji u radu pošto ima pola gigabajta RAM-a više. Sve prosto leti na njemu. Daleko od toga da je firestick trom - nijanse su u pitanju.

Sa druge strane, Firestick 4k ima kvalitetniji daljinac. Onaj na Chromecastu mi deluje kao da bi se raspao kad bi ga malo jače stegao. Poklopac od baterije se previše lako otvara. Par puta mi se desilo da ga nehotice otvorim.

Ako naiđeš na Firestick 4k Max razmisli o tom uređaju - ima 2GB RAM-a kao i Chromecast ali za razliku od Chromecasta ima podrškuza AV1 video.

VPN aplikac8je naravno rade na oba uređaja (nisu sve prerađene za TV boxove ali one najpoznatije jesu).

Ne razumem drugo pitanje - kakve strane aplikacije?

 

 Hvala na odgovot to je to....inaće koristim i Android Tv Philips i koristim tu funkciju chromecast preko mobitela na Tv, ali npr nisu sve aplikacije za Android Tv neko samo za mobitel... Jel onda aplikacije te koje su za mobitel mogu instalirati na Google chromecast? Ili je to isto ko i Android Tv ? 

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da zaboravih dali ako promjenis lokaciju na vpn ? Jel postoji mogućnost da Ce onda na Google play biti aplikacije iz te drzave?se se moze mijenjat lokacija na Google chromecast?

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Što se tiče Play store-a i VPN-a mislim da aplikacije ostaju iste -nećeš videti aplikacije koje su namenjene američkom tržištu na primer ako uključiš VPN i pidesiš u njemu neki američki server. Te aplikacije moraš pronaći van Play prodavnice, instalirati ih pa onda, pre pokretanja istih, uključiti VPN i u njemu podesiti server države koja ti treba.

Što se tiče castovanja možeš castovati samo aplikacije koje imaju ono cast dugme u vrhu ekrana. Ako ga imaju znači da su predviđene za rad na Android televizoru.

Šta će ti Firestick/Cromecast with Google TV ako imaš Android TV? Možda sam preskočio tvoj post u kome si to objasnio. Ako imaš TV sa pravim Android TV operativnom sistemom nikakav uređaj ti ne treba. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...

 

 Hvala na odgovot to je to....inaće koristim i Android Tv Philips i koristim tu funkciju chromecast preko mobitela na Tv, ali npr nisu sve aplikacije za Android Tv neko samo za mobitel... Jel onda aplikacije te koje su za mobitel mogu instalirati na Google chromecast? Ili je to isto ko i Android Tv ? 

To i je Android TV, a i nema svrhe instalirati aplikacije koje nisu prilagođene za TV kad nemaju support za daljinski.

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko vidim dodana je RTV Vojvodina u tvviet , znam da su je mnogi tražili...ono što se isto da primjetiti je NOVA tv je u FHD-u...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I sad će 7 ljudi taj kanal gledati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trenutno je 111 kanala u full hd. Idemo dalje... Do kraja mjeseca ce biti preko 120 full hd kanala. Naravno to su full hd kanali sa 6mbps bitrate... Nije oko 2mbps, a rezolucija 1920x1080 :-))

 
5 0 hvala 5
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Što se tiče Play store-a i VPN-a mislim da aplikacije ostaju iste -nećeš videti aplikacije koje su namenjene američkom tržištu na primer ako uključiš VPN i pidesiš u njemu neki američki server. Te aplikacije moraš pronaći van Play prodavnice, instalirati ih pa onda, pre pokretanja istih, uključiti VPN i u njemu podesiti server države koja ti treba.

Što se tiče castovanja možeš castovati samo aplikacije koje imaju ono cast dugme u vrhu ekrana. Ako ga imaju znači da su predviđene za rad na Android televizoru.

Šta će ti Firestick/Cromecast with Google TV ako imaš Android TV? Možda sam preskočio tvoj post u kome si to objasnio. Ako imaš TV sa pravim Android TV operativnom sistemom nikakav uređaj ti ne treba. 

 Hvala ti na info...koristim inaće android 9.0..tv kupljen 2020... Skidam aplikacije u apk i onda koristim vpn.. samo sto npr LG webos i Samsung imaju bolju podršku.. Npr FUBO TV Now Tv uk Sky Q ne radi na android tv, koji ja imam.. Caka je u tome da onda chromecast ili firestick imaju bolju podršku...

 

 

 

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
renco83 kaže...

 

 Hvala na odgovot to je to....inaće koristim i Android Tv Philips i koristim tu funkciju chromecast preko mobitela na Tv, ali npr nisu sve aplikacije za Android Tv neko samo za mobitel... Jel onda aplikacije te koje su za mobitel mogu instalirati na Google chromecast? Ili je to isto ko i Android Tv ? 

To i je Android TV, a i nema svrhe instalirati aplikacije koje nisu prilagođene za TV kad nemaju support za daljinski.

 Je istina, na svakoj legalnoj aplikaciji Pise za koje uredske ima podršku

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koleee kaže...

Ako hoces iskljucivo Iptv da gledas moja preporuka Mag 420 ili 520.

Ja imam kod roditelja mag 520 i tvviet-listu i radi bez greske,njima je mnogo lakse rukovati preko Mag-a nego TiviMate.

Par dana im stavio Firestick sa TiviMate apk zvali me posle 3 dana dodji sine nosi ovo sokocalo,previse je to za nas 

zamenio sa Mag-om kaze calac to si trebao odmah da doneses a ne da mi uvaljujes neki mali daljinac bez tastera da se vezbam 

 e to je upravo to, za starije osobe je i ulazak u IPTV preko android aplikacije problem i zato tražim MAG.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico2005 kaže...

https://www.ronis.hr/media-player-mag-420-iptv-za-stalker-midlleware-lan/422657/product/

 

ima ga povremeno i webshop pošte samo moraš naletit, za iste pare kao i ronis

 

trenutno je aktualan model 520

 

https://www.ekran-osijek.com/proizvod/mag-520/

 

pripazi na njuškalu da ti ne uvale neki kineski klon, izgledaju identično, ali ih prvi update ubije, možeš ga onda bacit u smeće

 

nema kod njega aplikacija i ostalog, upališ ga i odmah si na izborniku kategorija, odnosno kako davatelj ima poslagano

 Hvala za info, njuškalo odbacujem, možda neki pouzdani web shopovi iz EU ? 

 

Moj provider IPTVa mi kaže da mi treba MAG sa linuxom, jel to problem ako nekad promijenim IPTV providera ?

Kakvi su ovi noviji modeli 523, 524 ? cijenom isti kao i 520:

https://www.dvbmarket.com/infomir

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 15:22 (givooo).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ova dva su ti linux, providere možeš mjenjat kao gaće, svaki dan :D svi imaju podršku za te boxove

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Registrirajte se i osvojite iptv paket u vrjednosti od 50 eura.
Inace jako dobar forum sa svim svjetskim i domacim kanalima potpuno besplatno.

https://balkaniptvclub.com/forum
[img]https://i.imgur.com/76Edvq6.gif[/img]
[img]https://i.imgur.com/hfnrl7y.gif[/img]
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet..imam ga na pc i na tabletu..ok je

 

moze se gledat na samsung tv? imam smart iptv aplikaciju

...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

I sad će 7 ljudi taj kanal gledati.

 7 ,77 ili 107 gazda lucluc  zna najbolje zbog cega je dodao kanal.

Da nije trazen verovatno ga nebi ni ubacili.Ukusi su razliciti.

Ja sam zadovoljan i svaka im cast sto dodaju nove kanale i rade na tome da bude jos bolji kvalitet.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ulaganje u kvalitetu vlastitog streama košta a treba i nešto znanja....tako da gledajući sve reselere kojih ima kao gljiva poslije kiše ovo što radi ekipa iz tvvieta je space suttler za većinu....Ovo da će imati 120 kanala vlastitog streama u FHD u 6 mbs protoka, videoteka , snimalica 7 dana za tu lovu.. to je samo za skinuti kapu i reći bravo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 22:24 (Blackcastle).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Respect za lucluc-a, ali kad vec poboljsavas stream, da li je moguce da se pozabavis sa Arenom 6 HR jer tamo bude poprilican broj zanimljivih utakmica a slika je u 25 framea. Kad bi bilo moguce u 50 bilo bi idealno 

 
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, planiramo u toku dana i arenu6 podici na 50fps. Hvala svima na lijepim rijecima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2022 15:58 (lucluc).
 
8 0 hvala 4
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc svaka cast na trudu. Dobro je sto imam info ovde da znam kada dolaze neke nove stvari kako bih ti se obratio da azuriram kanale na stalker portalu za MAG uredjaje.

 
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam osjecaj da bi ovaj podforum mogli nazvati 'tvviet' ..

 
6 2 hvala 2
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, najbolji ste, možeš li reći šta je sa interlaced test kanalom i da li ćete prebacivati skfhd kanale u 50fps interlaced?

 
2 1 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Interlaced kanal je bio testno da se proba kako radi sport klub u 50fps. Nakon testa smo sk hr kanale prebacili u full hd 50fps. Ucinit cemo to uskoro i sa srb sk kanalima

 
3 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...

Imam osjecaj da bi ovaj podforum mogli nazvati 'tvviet' ..

 

Izvinjavam se zbog puno pisanja o tvviet... Mozda drugi provideri nemaju nikakve novosti i slicno, pa se ne pise o njima... Ne znam koji bi drugi razlog mogao biti...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice