Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.893
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ajd, kad si već tu, da sad ne pišem PM-ove, da malo pređemo na "teže" teme  :)

 

Znam da je fokus na Arenama i SK, i znam da oni dosta pokrivaju široki opseg sportova, ali imam nekoliko opaski, da možda razmotriš ima li dovoljno takvih korisnika ko ja, pa da im je ovo možda važno, a da tebi ne stvori preveliko sranje i trošak;

 

- Mislim da bi sportove UFC, NBA i F1 trebao dodatno "pokriti";

UFC - neka me forumaši isprave, ali mislim da jedan kanal koji streamaš prenosi live event (možda fight channel, ili tak neki). Ako da, onda bi dobro bilo snimalicu podesiti da snima po noći. Jer je live uglavnom iz Las Vegasa, baš po noći.

NBA - da se stavi snimalica iz istog razloga i tak podesi, ali i da vidiš da se prebaci u 50 fps (ne znam odakle imaš original izvor, ali recimo NBA League pass znam da je u 50fps.

 

Formula1 - E, ovo je trenutno najbolnija točka i otvara pitanje SKY UK i da li si spreman dati 100 EUR / mjesečno za vlastiti (satelitski) izvor 

Na taj način riješio bi problem (SKY UK F1 FHD 50fps) i otvorio još hrpu dodatnih mogučnosti koje ti možda trenutno nisu u planu, ali imaju potencijala.

 

Imam ja još nekih ideja, ali znam tvoj fokus i razmišljanje, pa sad da ne idem naširoko! 

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koristim također Tivimate aplikaciju i premotavanje mi uopće ne radi ni na jednom kanalu ni na VOD-u dok sa aplikacijom Extreme IPTV radi savršeno. I slika je na njoj bolja. Jedina zamjerka bi joj bila što joj za prebacivanje kanala treba par sekundi dok je Tivimate puno brži. Ako ima ideju kako riješit ove probleme bilo bi super.

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ZdravacVZ 

Znam da je fokus na Arenama i SK, i znam da oni dosta pokrivaju široki opseg sportova, ali imam nekoliko opaski, da možda razmotriš ima li dovoljno takvih korisnika ko ja, pa da im je ovo možda važno, a da tebi ne stvori preveliko sranje i trošak;

 - Mislim da bi sportove UFC, NBA i F1 trebao dodatno "pokriti";

UFC - neka me forumaši isprave, ali mislim da jedan kanal koji streamaš prenosi live event (možda fight channel, ili tak neki). Ako da, onda bi dobro bilo snimalicu podesiti da snima po noći. Jer je live uglavnom iz Las Vegasa, baš po noći.

NBA - da se stavi snimalica iz istog razloga i tak podesi, ali i da vidiš da se prebaci u 50 fps (ne znam odakle imaš original izvor, ali recimo NBA League pass znam da je u 50fps.

Formula1 - E, ovo je trenutno najbolnija točka i otvara pitanje SKY UK i da li si spreman dati 100 EUR / mjesečno za vlastiti (satelitski) izvor 

Na taj način riješio bi problem (SKY UK F1 FHD 50fps) i otvorio još hrpu dodatnih mogučnosti koje ti možda trenutno nisu u planu, ali imaju potencijala.

 Imam ja još nekih ideja, ali znam tvoj fokus i razmišljanje, pa sad da ne idem naširoko! 

 

Sporta ima sasvim dovoljno druze,bez ljutnje.

ja ocekujem od lucluc  da konacno ubaci Rtv Vojvodina 1 kao sto je obecao  

Za takav jedan kanal se mora naci mesta,da se ne ponavljam...ima nekih kanala koji bi se mogli redukovati u filmskoj sekciji koji su duplirani npr. ili slicno.

Pozdrav. 

 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koleee kaže...

ZdravacVZ 

Znam da je fokus na Arenama i SK, i znam da oni dosta pokrivaju široki opseg sportova, ali imam nekoliko opaski, da možda razmotriš ima li dovoljno takvih korisnika ko ja, pa da im je ovo možda važno, a da tebi ne stvori preveliko sranje i trošak;

 - Mislim da bi sportove UFC, NBA i F1 trebao dodatno "pokriti";

UFC - neka me forumaši isprave, ali mislim da jedan kanal koji streamaš prenosi live event (možda fight channel, ili tak neki). Ako da, onda bi dobro bilo snimalicu podesiti da snima po noći. Jer je live uglavnom iz Las Vegasa, baš po noći.

NBA - da se stavi snimalica iz istog razloga i tak podesi, ali i da vidiš da se prebaci u 50 fps (ne znam odakle imaš original izvor, ali recimo NBA League pass znam da je u 50fps.

Formula1 - E, ovo je trenutno najbolnija točka i otvara pitanje SKY UK i da li si spreman dati 100 EUR / mjesečno za vlastiti (satelitski) izvor 

Na taj način riješio bi problem (SKY UK F1 FHD 50fps) i otvorio još hrpu dodatnih mogučnosti koje ti možda trenutno nisu u planu, ali imaju potencijala.

 Imam ja još nekih ideja, ali znam tvoj fokus i razmišljanje, pa sad da ne idem naširoko! 

 

Sporta ima sasvim dovoljno druze,bez ljutnje.

ja ocekujem od lucluc  da konacno ubaci Rtv Vojvodina 1 kao sto je obecao  

Za takav jedan kanal se mora naci mesta,da se ne ponavljam...ima nekih kanala koji bi se mogli redukovati u filmskoj sekciji koji su duplirani npr. ili slicno.

Pozdrav. 

 

 Apsolutno ne vidim nikakvu zanimljivost oko RTV Vojvodina, neka ništa ne izbacuje :). Doduše ne vidim zanimljivost oko nijednog regionalnog programa, ili su sve ponovljene reprize od reprize ili je politika u pitanju koju odmah prebacim

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja već dugo navijam da se SK HR kanali "nabriju" koliko ide......tako da nemam šta više za reći a Formula 1 mi je sport odmah iza tenisa....i znam da SKY radi najbolju produkciju u EU ali sam jako zadovoljan SK 4k slikom tako da mi čak i ovi naši luzeri nisu tako loši.Inače....mislim da je ekipa na Areni za ove neše balkanske pojmove radila najbolji prijenos...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Ja već dugo navijam da se SK HR kanali "nabriju" koliko ide......tako da nemam šta više za reći a Formula 1 mi je sport odmah iza tenisa....i znam da SKY radi najbolju produkciju u EU ali sam jako zadovoljan SK 4k slikom tako da mi čak i ovi naši luzeri nisu tako loši.Inače....mislim da je ekipa na Areni za ove neše balkanske pojmove radila najbolji prijenos...

 Hr komentatori na SK 4K su užas. Većinu vremena ni ne znaju šta prenose. Kada bi mogli oni sa SR biti na 4K ne treba dalje tražiti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ukusi su razliciti,ali taj kanal svakako nije los sa svojom programskom semom i to sto je namenjen svim nacionalnim manjinama a pogotovo sto na njemu nema raznih rijaliti sr**a i slicnog smeca od programa koju emituju razni drzavni kanali.

Da si malo upuceniji koliko dobrih emisija ima kao npr. 5kazanje sa legendarnim Borom Oticem pa onda Raglednice,Art-erija,Drzavni posao,komsijske price,

Paleta pa do emisija namenjenim manjinama Hrvatima,Madjarima,Rumunima,Slovacima i ostalim koji zive u vojvodini drugacije bi imao misljenje.

Dao sam predlog da gazda lucluc ubaci ako se ukaze prilika.A sport nebi trebao biti uvek i jedini sa prioritetom dodavanja kanala kada istih ima sasvim dovoljno.

Od mene toliko,nemam nameru nikoga uvrediti samo dajem svoje misljenje.

Lep pozdrav svima na forumu.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice snimalice, provjerit cu ima li mjesta za jos kanala. Sky f1 UK mi nije uopste problem platiti 100e za satelitski izvor, ali kako ga dobiti tacno? Ako se dobije kartica sa modulom, rado bih kupio. ako imas neku opciju, javi pa da vidim. Mada nezgodno mi je montirati jos jednu antenu za taj satelit, ali iskombinovao bih nesto.

 

Ps rtv vojvodina je dosta trazen kanal i pokusat cu sutra to finalizirati

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 19:03 (lucluc).
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sto se tice snimalice, provjerit cu ima li mjesta za jos kanala. Sky f1 UK mi nije uopste problem platiti 100e za satelitski izvor, ali kako ga dobiti tacno? Ako se dobije kartica sa modulom, rado bih kupio. ako imas neku opciju, javi pa da vidim. Mada nezgodno mi je montirati jos jednu antenu za taj satelit, ali iskombinovao bih nesto.

 

 lucluc nekoliko stranica prije je bilo pisanja o SKY UK, pa je par forumaša potvrdilo da ova firma iz HR nudi (polu)legalno opremu i uslugu. KLIKNI OVDJE za kontakt, a OVDJE baš za karticu ( s tim da treba i skybox receiver). 

Ima telefon, ti si stručniji od mene, znaš točno što ih treba pitati, a oni to nude, pa će ti sigurno objasniti. (za proviziju ćemo preko PM-a, hahahaha)

 

Ja osobno nisam zvao, jer iskreno govoreći, nama kao pojedincima to je ipak preskupo. Ti bi od toga profitirao. A što se tiče montiranja antene, dolazim ja, pa ćemo namontirati wavefrontier T90 (to ti ja imam doma), jedna antena, a na šinju samo slažeš lnb-ove po stupnjevima satelita.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 19:28 (ZdravacVZ).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice snimalice, provjerit cu ima li mjesta za jos kanala. Sky f1 UK mi nije uopste problem platiti 100e za satelitski izvor, ali kako ga dobiti tacno? Ako se dobije kartica sa modulom, rado bih kupio. ako imas neku opciju, javi pa da vidim. Mada nezgodno mi je montirati jos jednu antenu za taj satelit, ali iskombinovao bih nesto.

 

 lucluc nekoliko stranica prije je bilo pisanja o SKY UK, pa je par forumaša potvrdilo da ova firma iz HR nudi (polu)legalno opremu i uslugu. KLIKNI OVDJE za kontakt, a OVDJE baš za karticu ( s tim da treba i skybox receiver). 

Ima telefon, ti si stručniji od mene, znaš točno što ih treba pitati, a oni to nude, pa će ti sigurno objasniti. (za proviziju ćemo preko PM-a, hahahaha)

 

Ja osobno nisam zvao, jer iskreno govoreći, nama kao pojedincima to je ipak preskupo. Ti bi od toga profitirao. A što se tiče montiranja antene, dolazim ja, pa ćemo namontirati wavefrontier T90 (to ti ja imam doma), jedna antena, a na šinju samo slažeš lnb-ove po stupnjevima satelita.

 

 

 jao brate ukra si mi ric iz usta. taman sam tio spomenit njih. jos kad bi ubacio BT Sport od njih u 4K i ostalo, otplatili bi mi nekako u ratama

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne znam da li ima ljubitelja NFL-a ali mislim da bi trebalo da se ubaci npr. NFL network ili espn, Fox sport.
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice snimalice, provjerit cu ima li mjesta za jos kanala. Sky f1 UK mi nije uopste problem platiti 100e za satelitski izvor, ali kako ga dobiti tacno? Ako se dobije kartica sa modulom, rado bih kupio. ako imas neku opciju, javi pa da vidim. Mada nezgodno mi je montirati jos jednu antenu za taj satelit, ali iskombinovao bih nesto.

 

 lucluc nekoliko stranica prije je bilo pisanja o SKY UK, pa je par forumaša potvrdilo da ova firma iz HR nudi (polu)legalno opremu i uslugu. KLIKNI OVDJE za kontakt, a OVDJE baš za karticu ( s tim da treba i skybox receiver). 

Ima telefon, ti si stručniji od mene, znaš točno što ih treba pitati, a oni to nude, pa će ti sigurno objasniti. (za proviziju ćemo preko PM-a, hahahaha)

 

Ja osobno nisam zvao, jer iskreno govoreći, nama kao pojedincima to je ipak preskupo. Ti bi od toga profitirao. A što se tiče montiranja antene, dolazim ja, pa ćemo namontirati wavefrontier T90 (to ti ja imam doma), jedna antena, a na šinju samo slažeš lnb-ove po stupnjevima satelita.

 

 

 Ovaj link od sky uk-a treba uzeti sa zrnom soli..

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala, istrazit cu. Imam jednu free gibertini od oko 150cm, samo bojim se da me ne optuze za spijunazu kada vide koliko antena ima :-))

 

Salim se, vidjet cu sve i ako bude opcija sa modulom, odmah uzimam i to nema problema. ako je kartica koja radi samo u resvieru, onda to ne mozemo iskoristiti jer nam treba modul koji se ocita preko streaming kartice i na taj nacin otkljucava kanal

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala, istrazit cu. Imam jednu free gibertini od oko 150cm, samo bojim se da me ne optuze za spijunazu kada vide koliko antena ima :-))

 

Salim se, vidjet cu sve i ako bude opcija sa modulom, odmah uzimam i to nema problema. ako je kartica koja radi samo u resvieru, onda to ne mozemo iskoristiti jer nam treba modul koji se ocita preko streaming kartice i na taj nacin otkljucava kanal

 NetUP koristite i dalje? :)

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Moram reći da je novi Eurosport 4K u HDR-u ne dobar nego vrhunski i to taman prije početka AO i to na novom OLEDU.Bravo svaka čast!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 9:39 (Blackcastle).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, da, odlično izgleda. 

Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
lucluc kaže...

Hvala, istrazit cu. Imam jednu free gibertini od oko 150cm, samo bojim se da me ne optuze za spijunazu kada vide koliko antena ima :-))

 

Salim se, vidjet cu sve i ako bude opcija sa modulom, odmah uzimam i to nema problema. ako je kartica koja radi samo u resvieru, onda to ne mozemo iskoristiti jer nam treba modul koji se ocita preko streaming kartice i na taj nacin otkljucava kanal

 NetUP koristite i dalje? :)

 

Da, koristimo. To je bas pro linija i dugi niz godina rade bez greske. Duplo ili troduplo su skuplje od kineskih rodjaka, ali su samim time i pouzdanije barem duplo, a dugotrajnije ne znam koliko tacno jer se jos uvijek ni jedna nije pokvarila :-))

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, koristim tvviet par mjeseci i sve pohvale za uslugu i kvalitetu. Imam pitanje u vezi videoteke, vidim da se tu i tamo novi filmovi dodaju i nijedan od njih mi nece radit, tipa Harry Potter ili Matrix, nezz jel samo meni tako ili i kod drugih. Pozdrav

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
playertwo kaže...

Pozdrav, koristim tvviet par mjeseci i sve pohvale za uslugu i kvalitetu. Imam pitanje u vezi videoteke, vidim da se tu i tamo novi filmovi dodaju i nijedan od njih mi nece radit, tipa Harry Potter ili Matrix, nezz jel samo meni tako ili i kod drugih. Pozdrav

 Upravo sam provjerio na PC-u u Kodi addonu tvviet i oba filma koja si naveo idu normalno. Provjerio i na njihovoj android aplikaciji i također je sve u redu. Nisi nam naveo u kojem playeru gledaš VOD...

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 12:21 (tuškanac07).
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledam na tvviet playeru na android boxu..

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probaj staviti externi player u settings i koristi mx player recimo koji skineš sa google playa

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E super, namjestio sam eksterni player za video i sada radi. Vec sam bio gledao nesto po postavkama i vidio da se to moze namjestiti ali nisam, pa eto hvala na pomoci. 

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jel zna netko zasto tivimate odmah ne doda epg na kanale, nego moram rucno dodijelit epg za svaki pojedini kanal i onda tek radi...
battletag:MasnaKrvavic#2275
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko koristi MAG uređaje i da li mu radi vraćanje unazad na TVVIET? Pauziranje radi bez problema, ali kada hoću da vratim unazad tu neće i ako ima ikonica da je to uključeno? Na android aplikaciji to radi, čisto kao info.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jel to isti princip kao STALKER portal ? 

Ja imam stalker preko TiViMate i često neće puštati raniji sadržaj .

Rekao samo to LucLuc ali nema odgovora do koga je to..

 

 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kako se ulogiraš u Extreme IPTV ? On prima m3u ili stalker podatke ?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...

Jel to isti princip kao STALKER portal ? 

Ja imam stalker preko TiViMate i često neće puštati raniji sadržaj .

Rekao samo to LucLuc ali nema odgovora do koga je to..

 

 

 Jeste. Mislim da LucLuc koristi Flussonic DVR server za stream varijantu kada su u pitanju premotavanja kanal, pa odatle vuče. Druga stvar može da bude verzija Flussonic platforme i Ministra platforme koja se nalazi na privatnom serveru LucLuc-a.

 

Fast Forward and Rewind function don't seem to work at all in Stalker v 4.9.15 and Flussonic 4.4.8 , ovo sam našao u nekom od komentara, ali treba obratiti pažnju na to...

 

Da li ti uoppšte radi neki kanal ili neće nijedan koji si probao? Pošto kažeš da često neće...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Premotavanje trenutnog kanala ne radi jer mi koristimo multiplatform snimalicu. Premotavanje kanala koji ste pustili od prije, odnosno ono sto je vec snimljeno, to nije do nas... Odnosno mi nikako ne uticemo na premotavanje kanala koji je dostupan za gledanje unazad

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Premotavanje trenutnog kanala ne radi jer mi koristimo multiplatform snimalicu. Premotavanje kanala koji ste pustili od prije, odnosno ono sto je vec snimljeno, to nije do nas... Odnosno mi nikako ne uticemo na premotavanje kanala koji je dostupan za gledanje unazad

 Hvala na odgovoru. Da li ima mogućnost da se na ministra platformi za mag uređaje podesi da može da vrati neku emisiju unazad kao tv na zahtev što ima za android aplikaciju? Ovo za trenutno premotavanje unazad sam razumeo.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ista stvar i ista konfiguracija kod mene... cca 25% sadržaja za premotavanje (catch up) neće da učita dok tu istu emisiju preko tvviet app uredno učita al zeza kad premotam reklame. Čudno je da sutradan tu istu emisiju tivimate ipak učita ?!?

I ja bi htio da možemo live kanal premotat od početka. Nažalost tu smo u problemu jer je sustav postavljen da radi na više platformi a ne samo za stalker. Potpuno razumljivo al svejedno me kopka kad znamo da je moguće. Otkad sam prešao sa maxtva na tvviet žena samo zbog toga još gunđa :-)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice