Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.045
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li mi neko reći da li se MAC liste mogu gledati na Android uređajima i ako mogu preko kog playera to ide?

 

Edit: Našao aplikaciju

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 9:02 (panpetar).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
meanstreak kaže...
Pozdrav ekipa. Koristim tivimate i tvviet al catchup mi radi 4 dana te cca 25% sadržaja neće da premota (učita) ili pukne link kad premotamajem reklame.

Molim link od drugih davatelja što nude pouzdanije premotavanje i dobru videoteku pa da probam.. red devil, novatv, labetv, nešto treće

Tvviet mi se činio dobra ponuda za spajanje 2 tv na dvi lokacije uz plaćanje godinu unaprijed, plan je ugasiti maxtv i preći 100% iptv

 I meni treba neka takva usluga a da nije tvviet. Ako neko zna nekog takvog davatelja usluga nek mi pošalje pp

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bog,gdje mogu pronaći datoteku u sfplayeru gdje su liste pa da ih spremim na usb da mi nebi slučajno pao windows.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
meanstreak kaže...
Pozdrav ekipa. Koristim tivimate i tvviet al catchup mi radi 4 dana te cca 25% sadržaja neće da premota (učita) ili pukne link kad premotamajem reklame.

Molim link od drugih davatelja što nude pouzdanije premotavanje i dobru videoteku pa da probam.. red devil, novatv, labetv, nešto treće

 Također molim davatelja usluge sa bolje riješenim premotavanjem.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
_itsmoriarty kaže...

koja je po vama najbolja aplikacija za gledanje iptv-a? u pitanju su m3u programi

 Bez ikakve dileme, bolja aplikacija od TiviMate za gledanje IPTV-a ne postoji ..

 

Nema smisla ici u bilo koje rasprave dalje ..

 

I aplikacija mora biti Premium, vrijedi svaki cent.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Bolja je "MytvOnline2" koju imaju Formuler boxi 😀

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
HRVOJE346 kaže...

Bog,gdje mogu pronaći datoteku u sfplayeru gdje su liste pa da ih spremim na usb da mi nebi slučajno pao windows.

X:\Users\TvojeRacunalo\AppData\Roaming\SFVIP-Player\Accounts

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Za mene je do sada najbolja MytvOnline2 za iptv

mmmm
4 godine
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

HRVOJE346 kaže...

 

Napisao vam je elim vtpi na onom forumu i to je završilo ovako: "Hvala ti elime puno."

 

 

Poz.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 20:48 (DrugJozo).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. nisam bio duze vremena na forumu... Vidim i privatne poruke koje cu odgovoriti u toku dana. Da sad ne radim reply na svaki post vezan za tvviet, evo par osvrta globalno:

 

- Tivimate i gledanje unazad, ovih dana cemo podesiti opciju 7 dana unazad i na tivimate, ministra i mag i testirati da li ce se apliakcije usporiti. Ako performanse ostanu nepromijenjene, ostavit cemo 7 dana unazad. Ako video pukne u premotavanju na tivimate, to nije do nas, nego je nesto do same app... Preporuka je podesiti externi player i probati da li se isto ponasa. Snimalica ne radi od 2 do 6h ujutro. Na tu opciju smo se odlucili jer 95% sadrzaja u tom periodu su samo reprize, te kada se ne snima u tom periodu, ostaje mogucnost duzeg snimanja za ovih 106 kanala koji se mogu gledati unazad. Planiramo sljedeci mjesec prosiriti ponudu na jos 30-ak kanala

 

- Arene i 50fps, ove koje su u 25fps su takve originalno, te su i kod nas takve jer ako 25fps stream transcodiramo u 50fps, nista ne dobijamo osim sto u traci playera pokaze 50fps tako da to nije nikakvo rjesenje.

 

- Cekamo nove module te cemo uskoro hr streamove moci podici na full hd 50fps, a ove srb full hd dodatno podici bitrate, pa ce na njima slika biti jos bolja

 

- HNTV je HD zadnjih mjesec dana

 

- Dodat cemo danas ili ujutro rtl full hd 50fps radi rukometa

 

- Novi kanali koje sam obecao dodati bit ce ok u toku ove sedmice

 

Ako sam neko pitanje izostavio, izvinjavam se, prekontrolisat cu jos u toku dana

 

Ps. hvala svima na lijepim rijecima, a i sugestijama naravno

 
12 0 hvala 8
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kak se moze gledat HNTV preko Kodija 19.3? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Luc ja te već dugo molim samo jedno da SK HR kanale digneš na FHD

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav. nisam bio duze vremena na forumu... Vidim i privatne poruke koje cu odgovoriti u toku dana. Da sad ne radim reply na svaki post vezan za tvviet, evo par osvrta globalno:

 

- Tivimate i gledanje unazad, ovih dana cemo podesiti opciju 7 dana unazad i na tivimate, ministra i mag i testirati da li ce se apliakcije usporiti. Ako performanse ostanu nepromijenjene, ostavit cemo 7 dana unazad. Ako video pukne u premotavanju na tivimate, to nije do nas, nego je nesto do same app... Preporuka je podesiti externi player i probati da li se isto ponasa. Snimalica ne radi od 2 do 6h ujutro. Na tu opciju smo se odlucili jer 95% sadrzaja u tom periodu su samo reprize, te kada se ne snima u tom periodu, ostaje mogucnost duzeg snimanja za ovih 106 kanala koji se mogu gledati unazad. Planiramo sljedeci mjesec prosiriti ponudu na jos 30-ak kanala

 

- Arene i 50fps, ove koje su u 25fps su takve originalno, te su i kod nas takve jer ako 25fps stream transcodiramo u 50fps, nista ne dobijamo osim sto u traci playera pokaze 50fps tako da to nije nikakvo rjesenje.

 

- Cekamo nove module te cemo uskoro hr streamove moci podici na full hd 50fps, a ove srb full hd dodatno podici bitrate, pa ce na njima slika biti jos bolja

 

- HNTV je HD zadnjih mjesec dana

 

- Dodat cemo danas ili ujutro rtl full hd 50fps radi rukometa

 

- Novi kanali koje sam obecao dodati bit ce ok u toku ove sedmice

 

Ako sam neko pitanje izostavio, izvinjavam se, prekontrolisat cu jos u toku dana

 

Ps. hvala svima na lijepim rijecima, a i sugestijama naravno

 

Drago mi je da trudis, samo mi zao sto si videoteku stavio u drugi plan. Realno da poslozis videoteku posebno sektor serije da uradis foldere za svaku seriju zasebno npr LudZbunjenNormalan u jedan folder i tamo svi nastavci od prve sezone imao bi vrhunsku videoteku, steta sto vecina ljudi videoteke stavljaju u drugi plan, a zapravo ne shvacaju da komercijalno mogu i tako privuc određeni dio ljudi, jer neda se svima skidat torrente a neki ni nemaju taj luksuz ako su npr u Austriji,Njemackoj ili zemljama Beneluksa...

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav. nisam bio duze vremena na forumu... Vidim i privatne poruke koje cu odgovoriti u toku dana. Da sad ne radim reply na svaki post vezan za tvviet, evo par osvrta globalno:

 

- Tivimate i gledanje unazad, ovih dana cemo podesiti opciju 7 dana unazad i na tivimate, ministra i mag i testirati da li ce se apliakcije usporiti. Ako performanse ostanu nepromijenjene, ostavit cemo 7 dana unazad. Ako video pukne u premotavanju na tivimate, to nije do nas, nego je nesto do same app... Preporuka je podesiti externi player i probati da li se isto ponasa. Snimalica ne radi od 2 do 6h ujutro. Na tu opciju smo se odlucili jer 95% sadrzaja u tom periodu su samo reprize, te kada se ne snima u tom periodu, ostaje mogucnost duzeg snimanja za ovih 106 kanala koji se mogu gledati unazad. Planiramo sljedeci mjesec prosiriti ponudu na jos 30-ak kanala

 

- Arene i 50fps, ove koje su u 25fps su takve originalno, te su i kod nas takve jer ako 25fps stream transcodiramo u 50fps, nista ne dobijamo osim sto u traci playera pokaze 50fps tako da to nije nikakvo rjesenje.

 

- Cekamo nove module te cemo uskoro hr streamove moci podici na full hd 50fps, a ove srb full hd dodatno podici bitrate, pa ce na njima slika biti jos bolja

 

- HNTV je HD zadnjih mjesec dana

 

- Dodat cemo danas ili ujutro rtl full hd 50fps radi rukometa

 

- Novi kanali koje sam obecao dodati bit ce ok u toku ove sedmice

 

Ako sam neko pitanje izostavio, izvinjavam se, prekontrolisat cu jos u toku dana

 

Ps. hvala svima na lijepim rijecima, a i sugestijama naravno

 

Drago mi je da trudis, samo mi zao sto si videoteku stavio u drugi plan. Realno da poslozis videoteku posebno sektor serije da uradis foldere za svaku seriju zasebno npr LudZbunjenNormalan u jedan folder i tamo svi nastavci od prve sezone imao bi vrhunsku videoteku, steta sto vecina ljudi videoteke stavljaju u drugi plan, a zapravo ne shvacaju da komercijalno mogu i tako privuc određeni dio ljudi, jer neda se svima skidat torrente a neki ni nemaju taj luksuz ako su npr u Austriji,Njemackoj ili zemljama Beneluksa...

 Javi mi se u pp 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Luc ja te već dugo molim samo jedno da SK HR kanale digneš na FHD

 Da, tako je :-)). Cim stignu novi moduli, eto ih u full hd i 50fps

 

plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav. nisam bio duze vremena na forumu... Vidim i privatne poruke koje cu odgovoriti u toku dana. Da sad ne radim reply na svaki post vezan za tvviet, evo par osvrta globalno:

 

- Tivimate i gledanje unazad, ovih dana cemo podesiti opciju 7 dana unazad i na tivimate, ministra i mag i testirati da li ce se apliakcije usporiti. Ako performanse ostanu nepromijenjene, ostavit cemo 7 dana unazad. Ako video pukne u premotavanju na tivimate, to nije do nas, nego je nesto do same app... Preporuka je podesiti externi player i probati da li se isto ponasa. Snimalica ne radi od 2 do 6h ujutro. Na tu opciju smo se odlucili jer 95% sadrzaja u tom periodu su samo reprize, te kada se ne snima u tom periodu, ostaje mogucnost duzeg snimanja za ovih 106 kanala koji se mogu gledati unazad. Planiramo sljedeci mjesec prosiriti ponudu na jos 30-ak kanala

 

- Arene i 50fps, ove koje su u 25fps su takve originalno, te su i kod nas takve jer ako 25fps stream transcodiramo u 50fps, nista ne dobijamo osim sto u traci playera pokaze 50fps tako da to nije nikakvo rjesenje.

 

- Cekamo nove module te cemo uskoro hr streamove moci podici na full hd 50fps, a ove srb full hd dodatno podici bitrate, pa ce na njima slika biti jos bolja

 

- HNTV je HD zadnjih mjesec dana

 

- Dodat cemo danas ili ujutro rtl full hd 50fps radi rukometa

 

- Novi kanali koje sam obecao dodati bit ce ok u toku ove sedmice

 

Ako sam neko pitanje izostavio, izvinjavam se, prekontrolisat cu jos u toku dana

 

Ps. hvala svima na lijepim rijecima, a i sugestijama naravno

 

Drago mi je da trudis, samo mi zao sto si videoteku stavio u drugi plan. Realno da poslozis videoteku posebno sektor serije da uradis foldere za svaku seriju zasebno npr LudZbunjenNormalan u jedan folder i tamo svi nastavci od prve sezone imao bi vrhunsku videoteku, steta sto vecina ljudi videoteke stavljaju u drugi plan, a zapravo ne shvacaju da komercijalno mogu i tako privuc određeni dio ljudi, jer neda se svima skidat torrente a neki ni nemaju taj luksuz ako su npr u Austriji,Njemackoj ili zemljama Beneluksa...

 

U biti imamo i gledanje unazad na svim filmskim kanalima, pa se nekako i tako provlaci sto se toga tice. Stabilnost live kanala, te distribucija ka svim isp-ovima u peak time je bila uvijek na prvom mjestu. To sto kazes ima mjesta i vidjet cu kada se odrade jos neke zacrtane stvari da se posveti vise paznje videoteci

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc   Samo pozdravljam! Da, baš dugo te nije bilo, nadam se da si ok, i sve najbolje u Novoj godini želim! 

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala, dobro je sve. Puno nekih obaveza terenskih, pa me rijetko bilo online na forumima :-))

 

Mislim da cu se sutra javiti sa jednom first on the iptv novosti, ali vidjet cemo jos da ne ureknem. hahaha

 
8 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bok Luc, jesi mozda vidio moj upit za F1 na Sportklubu Srbija, jel se može to dic na 50fpsa il možda SK4K srpska verzija.
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nisam vidio, poslat cu privatnu por

 
1 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala, dobro je sve. Puno nekih obaveza terenskih, pa me rijetko bilo online na forumima :-))

 

Mislim da cu se sutra javiti sa jednom first on the iptv novosti, ali vidjet cemo jos da ne ureknem. hahaha

 
s nestrpljenjem iscekujemo "first on the iptv" novost :)

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bit ce Eurosport 4k veceras ili ujutro. Tivimate je podeseno na 7 dana gledanje unazad, a dodan je rtl full hd 50fps radi rukometa. Uzivajte

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 20:13 (lucluc).
 
7 0 hvala 8
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da li su to jedine vesti ili da očekujemo još nešto?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vladam06 kaže...
Da li su to jedine vesti ili da očekujemo još nešto?

 Ocekujte inflaciju 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trenutno su to jedine vijesti. Bit ce jos nekih domacih kanala, ali nista ekskluzivno, ali trazeno je od strane dosta korisnika

 
2 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobre su to vesti. Dobar posao radite.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Svaka čast na novim vijestima...što se mene tiče kad dignete SK HR kanale u dobrom bitreate-u u FHD i 50 fps-a ja nemam više nikakvih zahtijeva , a da se vidi da netko stoji iza odličnog posla vidi se da stoji!!!

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Neke cudne stvari kod tvvieta.. bas pred ep u rukometu oni digli rtl na 50 fps i slika je odlicna svaka cast. Ali oni kazu da izvorno je tako , kako bas pre ep u rukometu izvorno je tako a nije do sada bilo?kad narod pita za arene sr i sk kanale da podignu na 50 fps oni kazu da tako je izvorno i da ne mogu nista a kako mogu sad za rtl da podizu na 50 fps? Al pazite hrt 2 koi je iso u 50 fps vise nema al zato su rtl digli na 50fps. Jednog kanala izbace da ne ide u 50 a drugi dodadu. Ovde je nesto sumljivo. Znaci da oni mogu bilo koi kanal da povecaju na 50 fps samo se

stede resursi ili kako da to kazem pa zato jedan izbace a drugi dodaju

 
0 3 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sigurno ne mogu sve kanale, ali djelomično si u pravu jer neke mogu. Svejedno bolja je ponuda od A1 i Tcom-a jer ima više kanala te ih više mogu premotavat a kvaliteta streama je definitivno barem usporediva...usluga se stalno unaprijeđuje... bonusi IPTV usluge su da radi preko Wifi, preko 4G, da ga možeš prenosit u vikendicu i sl, više televizora za iste novce + na mob, ako ti se ne sviđa sučelje instaliraš drugu app, free videoteka, financijska ušteda bez kompromisa. Većina vas uzima IPTV zbog sportskog sadržaja i gunđa a ima 60 kvalitetnih sportskih kanala...ja gotovo da ne gledam sport i svejedno sam zadovoljan, a mogao bih gunđat jer se razvoj tvviet uspuge prioritetno razvija u sportskom pogledu a ne revimo na videoteku, premotaj live program od početka, alternativni SD stream (za 4G) i sl.

...krenuli su polako sa 4k

Btw nije mi nitko poslao kontakt za Red devil i Nova tv ...pa da usporedim
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 9:11 (meanstreak).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Neke cudne stvari kod tvvieta.. bas pred ep u rukometu oni digli rtl na 50 fps i slika je odlicna svaka cast. Ali oni kazu da izvorno je tako , kako bas pre ep u rukometu izvorno je tako a nije do sada bilo?kad narod pita za arene sr i sk kanale da podignu na 50 fps oni kazu da tako je izvorno i da ne mogu nista a kako mogu sad za rtl da podizu na 50 fps? Al pazite hrt 2 koi je iso u 50 fps vise nema al zato su rtl digli na 50fps. Jednog kanala izbace da ne ide u 50 a drugi dodadu. Ovde je nesto sumljivo. Znaci da oni mogu bilo koi kanal da povecaju na 50 fps samo se

stede resursi ili kako da to kazem pa zato jedan izbace a drugi dodaju

 

Nisi baš 100% u pravu, mislim da puno ovisi o tome odakle dobiva izvor kanala (kablovska, satelitska...)

Meni, kao laiku i koji nisam informatičar, se čini da svaki satelitski izvor ima koristi streamati u 50 fps, jer je razlika i više nego očigledna. Ja inaće primarno gledam preko satelita (CS), pa kad prebacim na 25fps IPTV, točno se vidi razlika.

 

Netko ko stalno gleda IPTV to neće tako primjetiti jer se oko privikne, ali kad ste na satelitu stalno, onda se baš vide razlike.

Ali da je balans potrošnje resursa u pitanju, vjerojatno je, ali ne za sportske kanale. Neki kao npr filmski ili dječji niti ne trebaju biti u 50fps.

 

Ne bih ja čak rekao ni da je ušteda u pitanju, nego se sve vrti oko te proklete potrošnje interneta, bitratea i procjene lucluca koji je najbolji omjer.

 

Ali čak i da ništa više ne radi na poboljšanju, daleko je najkvalitetniji za ex-yu ponudu.

...A mi smo ti ko Apple-ovi fanovi. Imamo iPad Pro koji je za nekoliko koplja iznad svih ostalih tableta, ali svejedno imamo kritike i htjeli bi još hrpu dodatnih opcija (recimo da baterija traje 5 dana, i tak to...)  

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 9:15 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, zdravac je dao odgovor... Proslo pitanje su pomijesane kruske i jabuke. Ja sam pricao o 50fps za arene za koje me se i pitalo. Nisam pricao o kanalima koji se podizu sa satelita i koji su svakako 50fps. Drzavni kanali kao sto su hrt, rtl, nova i slicno ne planiramo podizati u 50fps na 6mbps kao sto je slucaj sa rtl 50fps jer te kanale onda ne bi svi nasi korisnici mogli ni gledati, a i nema potrebe da budu u 50fps jer 50fps ima efekta kod sporta. Zasto je ukinut hrt2 50fps, a ubacen rtl 50fps, bas zbog toga jer je ranije rtl 50fps zamijenjen sa hrt2 50fps. To mjesto za kanal je dedicirano za periode kada bude puno sporta tu i kanal je podignut do maksimuma. Na tom transcoderu nemamo vise slobodnog mjesta da ostavimo i hrt2 50fps i rtl 50fps jer cekamo nove module, ali kada moduli stignu, oni ce biti iskoristeni za sport klub hr da se podignu u 50fps u full hd. Nadam se da sada nije nista cudno vezano za tvviet, a ako i jeste, javite da pokusam dodatno objasniti. U tvviet nitko nikoga ne vara i slicno. Ako netko misli da na nekoliko arena stedimo resurse, to je apsurdno jer da zaista stedimo resurse, onda bismo smanjili bitrate na skoro svim kanalima i slicno. Koja to na svijetu usluga ima 100 kanala u 1920x1080 sa 6mbps bitrate,a da pri tome na 3-4 kanala stedi resurse. Ova zadnja teza bas nema logike zar ne? Isto tako posto koristimo mocne gpu kartice za transcodiranje, podizanje iz 25fps u 50fps ama bas nikako ne trosi nikakve resurse dodatno...

 
8 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice