Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.656
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na tivimate aplikaciji pojavio mi se code 502 i ne zeli mi ni jedan program upaliti, trazim po netu sta bi to moglo biti, ali nitko ne daje nikakav konkretan odgovor (preko istoga kor. racuna se gleda na dva tv-a, tj. preko stalker portal). Ima li tko kakvo rjesenje ili ideju da ne moram svaki puta se iznova prijavljivati?

 

Hvala  :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

 ja nemogu shvatiti ljude na ovom forumu.. jel ovde su samo clanove tvieta?

Najbolja lista tviet? Hahha.

Evo da vas pitam jel znate koliko ima sportskih kanala tvviet u 50 fps? 

Samo 9 arene hr i 3 sport kluba. Jel vam to najbolja lista? 

Od kad su najavjivali da ce arene sr ubace u 50 hr i nista .. arene premium nisu im u 50 fps a svi znamo razliku kad gledate sport u 25 fps i 50 fps. 

Uzmite test od nordic pa onda recite da je tvviet najbolji. Nordic ima sve srpske arene i premium u 50 fps slika sjajna .

Nikad lista za 12 kanala u 50 fps nemoze biti najbolja.

Kad ih neko pita zasto arene premium nisu u 25 oni kazu tako su izvorno. Epa ljudi iz tvieta uzmite test od rd,nordic,rapida i vidite sta je kvalitet na premium arene 

 Te liste strane koje pominješ su namjenjene za gledanje svega sem naših kanala koje je logikom nama najbitnije. Pojma on nema jel mu pod Arena hr ili sr a ponekad nije uopšte arena unutra. Kupi majstor na kilu (svi oni koriste isti izvor za razliku od viet-a) i nema pojma šta mu radi nit ga zaboli da to osposobi ako ne radi. Količina kanala je nebitan faktor, većina ljudi gleda 20-30 kanala u vrh glave. A cijene su im i po 20 evra, ko voli nek izvoli.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

 


Uzmite test od nordic pa onda recite da je tvviet najbolji. Nordic ima sve srpske arene i premium u 50 fps slika sjajna .

 

Kad ih neko pita zasto arene premium nisu u 25 oni kazu tako su izvorno. Epa ljudi iz tvieta uzmite test od rd,nordic,rapida i vidite sta je kvalitet na premium arene 

 Nije istina, na nordic listi, sve Arene Sport i sve Sport Klub i HR i SR su sad ovaj cas u 25 FPS...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
greathander kaže...

na tivimate aplikaciji pojavio mi se code 502 i ne zeli mi ni jedan program upaliti, trazim po netu sta bi to moglo biti, ali nitko ne daje nikakav konkretan odgovor (preko istoga kor. racuna se gleda na dva tv-a, tj. preko stalker portal). Ima li tko kakvo rjesenje ili ideju da ne moram svaki puta se iznova prijavljivati?

 

Hvala  :D

 Za početak apdejtuj , juče je izašao novi apdejt.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

 ja nemogu shvatiti ljude na ovom forumu.. jel ovde su samo clanove tvieta?

Najbolja lista tviet? Hahha.

Evo da vas pitam jel znate koliko ima sportskih kanala tvviet u 50 fps? 

Samo 9 arene hr i 3 sport kluba. Jel vam to najbolja lista? 

Od kad su najavjivali da ce arene sr ubace u 50 hr i nista .. arene premium nisu im u 50 fps a svi znamo razliku kad gledate sport u 25 fps i 50 fps. 

Uzmite test od nordic pa onda recite da je tvviet najbolji. Nordic ima sve srpske arene i premium u 50 fps slika sjajna .

Nikad lista za 12 kanala u 50 fps nemoze biti najbolja.

Kad ih neko pita zasto arene premium nisu u 25 oni kazu tako su izvorno. Epa ljudi iz tvieta uzmite test od rd,nordic,rapida i vidite sta je kvalitet na premium arene 

 Svaka lista ima svog gledatelja. Daleko od toga da Nordic nije dobra lista. Dobra je kvaliteta kanala i u 99% slučajeva je stream stvarno onaj koji kanal piše, ali nije ni blizu kako ti navodiš. Bio sam u potrazi za Sky UK, pa sam, između ostalih isprobao i nordic. Tjedan dana sam platio 5 eur. Ako nekog zanima, KLIK ovdje

3 mjeseca za 2 uređaja je 70 EUR !

Ja osobno nisam bio impresioniran. A nije baš ni toliko kanala bilo u 50 fps (čak niti sportskih, ali ne govorim samo o sportskim kanalima nego općenito), i iznenađujuće dosta puta sam doživio 10-ak sec konstantni loop.

 

Recimo, primjer kvalitetne liste, ali za USA i Kanada kanale, je brute iptv (liste su kombinacija pegasus i caesar iptv) i to je uistinu brutalno, ali samo USA i CAN

E da, i košta 20 EUR mjesečno   :)

 

Dobri ljudi su mi poslali gratis liste, koje su me više impresionirale od nordic, ali na žalost, njih ne mogu "legalno" naći da ih zakupim.

 

Puno toga sam isprobao, ali eto, ipak preferiram TVVIET. I to već godinama. Najbolja overall ocjena (stabilnost ilitiga uptime, kvaliteta slike i brza podrška)!

No, ima nešto u onih 50 fps koje si spomenuo. Ja bih podržao 50 fps i na drugim kanalima, ne samo sport. Jednostavno je razlika vidljiva. Da ujedno ubacim i savjet za lucluca, ja bih prvo izvor uzeo sa satelita, sve živo što se može. To bih strimao u 1080p 50fps, a tek onda samo za ono što nema na satelitu, uzeo sa npr kablovske, ili negdje dalje.

 

E sad, sav onaj tehnički dio oko konverzije signala (interlaced progressive, i ostalo), neću uopće ulaziti u raspravu jer nemam dovoljno znanja, tu je lucluc tatamata. Čovjek ima opremu i zna što se može a što ne  :)

 

Uglavnom, koristim i CS na satelitu, a lucluc je već na razini, da mu po usluzi nije konkurencija ostale iptv liste, nego CS.

Znači lucluc, nabavi 2 Panasonic plazme od 50", stavi jednu pored druge, na jednoj satelit, a na drugoj lagani fine tuning iptv streamova! Pusti ove priče o broju kanala!  

 

EDIT;

pod "fine tuning" sam mislio; pusti, brate mili, stream u 10-12 Mbps, daj si slobode i prostora! Premium je premium, sigurno danas taj protok večini nas nije problem.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 18:33 (ZdravacVZ).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pošto me arene premium baš previše na zanimaju jer sve gledam na arenama HR , jedino što mislim da bi im bio korak naprijed je da SK HR kanale stave u FHD rezu....ja nisam zahtjevan korisnik tipa da mi trebaju 3.000 kanala.Od sporta pratim nogomet,tenis i formulu tako da su mi SK i Arene dosta bitne.....za serije i filmove imam Netflix i HBO GO...al i movie kanali su im u FHD rezi....

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 20:28 (Blackcastle).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo jedan primjer kako to izgleda kod ovih stranih provajdera  

https://i.imgur.com/G417Oxu.png

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

 ja nemogu shvatiti ljude na ovom forumu.. jel ovde su samo clanove tvieta?

Najbolja lista tviet? Hahha.

Evo da vas pitam jel znate koliko ima sportskih kanala tvviet u 50 fps? 

Samo 9 arene hr i 3 sport kluba. Jel vam to najbolja lista? 

Od kad su najavjivali da ce arene sr ubace u 50 hr i nista .. arene premium nisu im u 50 fps a svi znamo razliku kad gledate sport u 25 fps i 50 fps. 

Uzmite test od nordic pa onda recite da je tvviet najbolji. Nordic ima sve srpske arene i premium u 50 fps slika sjajna .

Nikad lista za 12 kanala u 50 fps nemoze biti najbolja.

Kad ih neko pita zasto arene premium nisu u 25 oni kazu tako su izvorno. Epa ljudi iz tvieta uzmite test od rd,nordic,rapida i vidite sta je kvalitet na premium arene 

 

Isprobao sve liste, cak neke koje tu nisu nabrojane, uglavnom prica je takva da ovaj podforum vecinom se preporuke za tvviet i red devila, veci broj pojedinaca aludira non stop na tvviet vjerojatno u nekakvom svom dogovoru s njime da se malo stisne, a s druge strane tako i vredi za red devila, bilo je tu velikih rasprava vec koja je najbolja lista, ali kako kaze narodna svaka budala ima svog kupca :D

 

Uglavnom tvviet se mora jos puno popraviti, od sportskih kanala nadalje, posebni minus mu je videoteka, nabacana i nikakav raspored. tolko da ju ima.

 

Red ima problem s prenosima meceva, tada vecinom telekomi blokiraju pa svima steka prenosi nekih vecih događaja ali realno za 8 eura nemozes ni drugacije ocekivat.

 

Dok tvviet vec za svoju uslugu od 12 e mjesecno bi moral imat vecinu razinu supporta i rjesavanja problema ali opet ponekad kasne odgovori na email po dan pola dana. 

 

 

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ko stvarno zeli dobru listu i oni koji vole Sky Sport,USA,Velika Britanija,CANADA itd. ljudi imaju stvarno dobru listu i cijena normalna.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam Vivaxov tv koji je preslab za Kodi,a i šteka ako je nešta u HD,tako da bi ja trebao preporuku nokoga tko je jeftin,ima dokumentarne programe(samo to i gledamo) i da koristi besplatan jednostavan programcic za tu listu.

Koristio sam prije IPTV extreeme,no on se sada placa,pa mi to bas i ne odgovara.

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

 Moze li netko iznjeti svoja iskustva sa listom "ott.global-telecom"...

 Najbolje ti je uzeti na testiranje, pa vidis ..

 

Meni osobno jedan od najboljih (ako ne i najbolji) servera s EX YU teritorija .. Necu radit usporedbe koje sam drugdje vec bezbroj puta nabrojao, al imaju doslovce sve sto vrijedi .. Od domacih kanala (SVE, znaci SVE .. i sve s izvornim titlovima .. Znaci, imaju slovenski HBO s slovenskim titlovima a ne srpskim .. Isto vrijedi i za ostale kanale) .. VOD Sekcija je dobra .. Bezbroj sportskih kanala, itd itd .. I u velikoj vecini slucajeva bez ikakvog štekanja (cak i tokom prijenosa utakmica)

 

U svakom slucaju, moja preporuka (a isprobao sam lista i lista s naseg teritorija)

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo ja listu na test i moram reći da je lista fino posložena a sport lista nema šta nema na nivou svijeta sporta.Arene i SK klasika u HD-u 25 fps-a ali fino stabilno i uredno posloženo.E sad...lista košta 10 eura mj ....nekom kome je bitno da ima puno kanala i moram reći skoro pa nigdje manje nego u HD rezoluciji lista vrijedi te pare...stabilnost na jako gledanom sportu nisam mogao gledati osim davis cupa danas i sve je išlo fluidno...

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koga zanima ta lista neka se javi u PM može dobit i spisak kanala i u kojoj resoluciji odajamo koji. Kanal
mmmm
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

imam Samsung smart tv.. UE43MU6172.. Tizen sustav. Izbacuje mi nekoliko iptv aplikacija (SmartOne, Bay, Gecko, Fliy, Fox, Liria, Set, Net, Home, Royal...) . Je li moguće gledati uopće preko ijedene ili mora biti android tv?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Crosale kaže...

Pozdrav,

 

imam Samsung smart tv.. UE43MU6172.. Tizen sustav. Izbacuje mi nekoliko iptv aplikacija (SmartOne, Bay, Gecko, Fliy, Fox, Liria, Set, Net, Home, Royal...) . Je li moguće gledati uopće preko ijedene ili mora biti android tv?

Sve ove ti rade:

IBO Player, BAY TV, OTT Player, Home IPTV Player.

Neke se plaćaju, neke su besplatne.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...
Bugov moljac kaže...

 Moze li netko iznjeti svoja iskustva sa listom "ott.global-telecom"...

 Najbolje ti je uzeti na testiranje, pa vidis ..

 

Meni osobno jedan od najboljih (ako ne i najbolji) servera s EX YU teritorija .. Necu radit usporedbe koje sam drugdje vec bezbroj puta nabrojao, al imaju doslovce sve sto vrijedi .. Od domacih kanala (SVE, znaci SVE .. i sve s izvornim titlovima .. Znaci, imaju slovenski HBO s slovenskim titlovima a ne srpskim .. Isto vrijedi i za ostale kanale) .. VOD Sekcija je dobra .. Bezbroj sportskih kanala, itd itd .. I u velikoj vecini slucajeva bez ikakvog štekanja (cak i tokom prijenosa utakmica)

 

U svakom slucaju, moja preporuka (a isprobao sam lista i lista s naseg teritorija)

  OK, znaci priice koje sam cuo od nekoliko forumasa su ipak istinite da je to jedna od boljih lista sto potvrdjuje tvoj post ali i post postovanog @Blackcastle

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na odgovoru. Preko kojeg bi bilo najbolje? Moze i uz placanje.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
slanipotok kaže...
Koga zanima ta lista neka se javi u PM može dobit i spisak kanala i u kojoj resoluciji odajamo koji. Kanal

 

Jedan dobronamjeran savjet... dajte to stavite direktno na stranicu - vidim da ste web izgenerirali preko servisa "mobirise", pa kaj niste mogli ubaciti neki "Menu" button i recimo dva dodatna html pagea - tipa imas landing page koji moze sadrzavat cijene i kontakt mail + dva dodatna, "lista programa" i opet "kontakt" ili neki "o nama" (koji naravno sadrzi kontakt mail ili kontakt formu).. s tim cete si dic kvalitetu stranice znatno.

 

Sama stranica, s obzirom na to kako je odradjena, ne ulijeva mi povjerenje da iza liste stoji netko tko zna kaj radi - sorry.

 

I prije nego krenu napadi na mene da to pisem samo zato jer sam tvviet korisnik - procitajte slobodno moje postove od prije, i dan danas stojim iza toga da tvviet ima tehnicki dobru stranicu (najnapredniji backend i funkcionalnost) dok je front end jako lose odradjen. Ali sami sistem placanja i automatske aktivacije i payment history itd itd - sve je to odradjeno odlicno - no vama je citava stranica obicni template, i s obzirom na to da je template, jako je lose odradjeno. Lista programa je must have po meni. Kazem - dobronamjeran savjet, da se to obavi treba 5 minuta, a vi shvatite kako god zelite.

 

 

Try and fail, but never fail to try.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Crosale kaže...

Hvala na odgovoru. Preko kojeg bi bilo najbolje? Moze i uz placanje.

Meni je najbolji DuplexPlay ali na žalost nema ga više za skinuti, ali onaj tko ima staru instalaciju može je produljiti.

Od ovih nabrojanih probao sam BAY TV, 7 dana, plaća se. Meni nije loš.

Kažu da je dobar i IBO Player, ne znam je li se plaća.

Ova dva zadnje se mislim ne plaćaju, probao sam ih testno, par dana.

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Iptv extreme koristim i neplaca se osim pro verzije

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Milka30 kaže...

Imam Vivaxov tv koji je preslab za Kodi,a i šteka ako je nešta u HD,tako da bi ja trebao preporuku nokoga tko je jeftin,ima dokumentarne programe(samo to i gledamo) i da koristi besplatan jednostavan programcic za tu listu.

Koristio sam prije IPTV extreeme,no on se sada placa,pa mi to bas i ne odgovara.

 

 Koristim i ja iptv extreme i ne placam mozda se pro verija placa

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
druže sve ste vi to lijepo napisali ali niste baš upravu,u ovom slučaju je važno kako kanali rade a ne kakva je stranica,to je moje mišljenje
mmmm
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

meni je tvviet vrlo dobar, bio bi odlican da stavi i bibisi jedan i dva u ponudu 

 

 

a ovi ostali koji hvale da ima jos boljih lista, slobodno nek mi u inbox posalju probne liste da ja vidim jel to bolje... 

 

ne imanje razdvojenih HR i SR sportklubova i arena je diskvalifikacijski element, te kad igra hajduk ne smoje nijednom zakasljucat signal

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pogotovo sad kad je proigrao :)
 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja mislim da nema vizualno losije app od tvviet, kao da su poceci interneta...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...

Ja mislim da nema vizualno losije app od tvviet, kao da su poceci interneta...

 

Tako je, ali nasa app radi i na android boxovima sa androidom 4.1.2 i sa 1gb ram-a bez problema i stucanja :-))

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MarioArt kaže...

meni je tvviet vrlo dobar, bio bi odlican da stavi i bibisi jedan i dva u ponudu 

 

 

a ovi ostali koji hvale da ima jos boljih lista, slobodno nek mi u inbox posalju probne liste da ja vidim jel to bolje... 

 

ne imanje razdvojenih HR i SR sportklubova i arena je diskvalifikacijski element, te kad igra hajduk ne smoje nijednom zakasljucat signal

 Ako nisi do sad probao druge liste osim tvviet-a, mislim da je krajnje vrijeme da "progledaš"

 

Jos jednom napominjem, dobar je tvviet za one koji su zadovoljni s malim brojem kanala (dobre kvalitete) .. Moji "apetiti" su veci pa samim time zahtjevam puno vise dobrih kanala (vrhunske kvalitete) .. I po tome je, za pocetak, global telecom bolji .. I ne, nemam njihovu listu te isto tako nemam nikakve koristi od njih trenutno (slobodno mi udjele koji mjesec gratis ako baš žele hehe .. hvala unaprijed)

 

PS: znam onu staru narodnu, kako "nema džabe ni u stare babe" .. Zato sam više iz šale napisao ono

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
Pote kaže...

Ja mislim da nema vizualno losije app od tvviet, kao da su poceci interneta...

 

Tako je, ali nasa app radi i na android boxovima sa androidom 4.1.2 i sa 1gb ram-a bez problema i stucanja :-))

 Btw. cekao sam 9h DEVET SATI ! na odgovor na email jer sam imao problem sa tvviet. Nije otvaralo nijedan kanal, davalo je gresku 501. 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...
Bugov moljac kaže...

 Moze li netko iznjeti svoja iskustva sa listom "ott.global-telecom"...

 Najbolje ti je uzeti na testiranje, pa vidis ..

 

Meni osobno jedan od najboljih (ako ne i najbolji) servera s EX YU teritorija .. Necu radit usporedbe koje sam drugdje vec bezbroj puta nabrojao, al imaju doslovce sve sto vrijedi .. Od domacih kanala (SVE, znaci SVE .. i sve s izvornim titlovima .. Znaci, imaju slovenski HBO s slovenskim titlovima a ne srpskim .. Isto vrijedi i za ostale kanale) .. VOD Sekcija je dobra .. Bezbroj sportskih kanala, itd itd .. I u velikoj vecini slucajeva bez ikakvog štekanja (cak i tokom prijenosa utakmica)

 

U svakom slucaju, moja preporuka (a isprobao sam lista i lista s naseg teritorija)

 Mogu li se programi gledati unazad? :-)

 

Pote - skini si viber - tamo su brzi..

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 20:56 (kameni_zg).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Overflow1984 kaže...
Bugov moljac kaže...

 Moze li netko iznjeti svoja iskustva sa listom "ott.global-telecom"...

 Najbolje ti je uzeti na testiranje, pa vidis ..

 

Meni osobno jedan od najboljih (ako ne i najbolji) servera s EX YU teritorija .. Necu radit usporedbe koje sam drugdje vec bezbroj puta nabrojao, al imaju doslovce sve sto vrijedi .. Od domacih kanala (SVE, znaci SVE .. i sve s izvornim titlovima .. Znaci, imaju slovenski HBO s slovenskim titlovima a ne srpskim .. Isto vrijedi i za ostale kanale) .. VOD Sekcija je dobra .. Bezbroj sportskih kanala, itd itd .. I u velikoj vecini slucajeva bez ikakvog štekanja (cak i tokom prijenosa utakmica)

 

U svakom slucaju, moja preporuka (a isprobao sam lista i lista s naseg teritorija)

 Mogu li se programi gledati unazad? :-)

 

Pote - skini si viber - tamo su brzi..

 Imam whatsapp u to mi je previse, nek se prilagode i naprave ga.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice