Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.159.310
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tinostp kaže...

Pozz ljudi, ima netko linkove od stranica gdje se mogu kupiti kojekakvi accounti, ono vpn, spotify..... Treba mi za F1 TV PRO, netko je pisao za to, ali ide samo preko bitcoina, ja imam samo paypal.

KLIK

 

Provjereno mogu reći da F1TV radi, i NBA radi, i još neki drugi, hahaha   

Gore je klik za moj referral. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2021 16:43 (ZdravacVZ).
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
tinostp kaže...

Pozz ljudi, ima netko linkove od stranica gdje se mogu kupiti kojekakvi accounti, ono vpn, spotify..... Treba mi za F1 TV PRO, netko je pisao za to, ali ide samo preko bitcoina, ja imam samo paypal.

KLIK

 

Provjereno mogu reći da F1TV radi, i NBA radi, i još neki drugi, hahaha   

Gore je klik za moj referral. 

 Drug da li ima samo F1 tv ili ima i ostali linkovi iz kamere sa bolida ,box itd. ? 

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima sve.

Znači, kao da si kupio pretplatu, legalnu. Dobiješ username i pass, i vozi...

S obzirom da je sezona skoro pri kraju, preporučam 3 mjeseca pretplatu.

 

Al nebi ovak sad javno dalje o detaljima. Vjerujem da se isplati isprobati, pa vidi jel to TO!  ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2021 21:27 (ZdravacVZ).
 
2 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala vam svima na linkovima, i ovima ovdje i ovima na pm.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel se moze i dalje tvviet gledat na dvije razlicite IP adrese ako imas pretplatu na godinu dana?

 
0 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da ,kupis pretplatu na godinu dana i ako zelis dobijas 3 konekcije dve sa iste ip i jos jedna sa druge ip.

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim Vas ako netko moze poslati kontakte u pp za:

Tvviet, Nova i Red Devil

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

poz, ima neko da koristi trenutno neku listu s aliexpresa? ako ima kakvih preporuka može u pp, hvala. najviše me zanima da je gledljivo za tekme i to.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz,moze li se igdje(tvviet) nocas pratit box Furry-Wilder?Thx
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Pozz,moze li se igdje(tvviet) nocas pratit box Furry-Wilder?Thx

 pa Arena CRO.... kud ces bolje

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala :)
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Arena Sport na čijem će prvom kanalu biti prijenos (Arena Sport 1). Program počinju emitirati uživo u 4 sata ujutro.

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

glavni mec pocinje oko 5 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ekipi sto gleda preko RD liste, stekali vam zadnjih par dana nemilo svi kanali? Pola ni ne radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Istekao mi je ugovor sa iskonom... 

 

Sad se mislim gdje prijeci...trenutno placam 230kn internet,tv i telefon. Od programa nemam nikakve dodatne kanale, samo arena 1 i 2. 

 

Jedna od opcija je prijeci kod nekog drugog pruzatelja usluga a druga je uzeti samo telefon i internet a kupiti godisnji pretplatu za tv viet.

 

Sto mislite o ovim opcijama?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Istekao mi je ugovor sa iskonom... 

 

Sad se mislim gdje prijeci...trenutno placam 230kn internet,tv i telefon. Od programa nemam nikakve dodatne kanale, samo arena 1 i 2. 

 

Jedna od opcija je prijeci kod nekog drugog pruzatelja usluga a druga je uzeti samo telefon i internet a kupiti godisnji pretplatu za tv viet.

 

Sto mislite o ovim opcijama?

 Ovu zadnju opciju ja imam samo bez telefona (iskon internet i iptv). Doduse, imam još i evo tv (uzeo ga na nekoj akciji za 35kn mjesecno, ne vrijedi ni toliko) ali ga nitko i ne gleda. 

10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Istekao mi je ugovor sa iskonom... 

 

Sad se mislim gdje prijeci...trenutno placam 230kn internet,tv i telefon. Od programa nemam nikakve dodatne kanale, samo arena 1 i 2. 

 

Jedna od opcija je prijeci kod nekog drugog pruzatelja usluga a druga je uzeti samo telefon i internet a kupiti godisnji pretplatu za tv viet.

 

Sto mislite o ovim opcijama?

 Ovu zadnju opciju ja imam samo bez telefona (iskon internet i iptv). Doduse, imam još i evo tv (uzeo ga na nekoj akciji za 35kn mjesecno, ne vrijedi ni toliko) ali ga nitko i ne gleda. 

 I kako ti se pokazao tv viet na duzi period?

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

 I kako ti se pokazao tv viet na duzi period?

 Sve preporuke za tvviet, kući imam samo optiku i iptv, nikakvih problema nema.

Dođi sebi dok još imaš kome
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...
JackIsBack kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Istekao mi je ugovor sa iskonom... 

 

Sad se mislim gdje prijeci...trenutno placam 230kn internet,tv i telefon. Od programa nemam nikakve dodatne kanale, samo arena 1 i 2. 

 

Jedna od opcija je prijeci kod nekog drugog pruzatelja usluga a druga je uzeti samo telefon i internet a kupiti godisnji pretplatu za tv viet.

 

Sto mislite o ovim opcijama?

 Ovu zadnju opciju ja imam samo bez telefona (iskon internet i iptv). Doduse, imam još i evo tv (uzeo ga na nekoj akciji za 35kn mjesecno, ne vrijedi ni toliko) ali ga nitko i ne gleda. 

 I kako ti se pokazao tv viet na duzi period?

 Meni radi super iako ja nisam zahtjevan korisnik. Uglavnom gledam sportske događaje i tu i tamo pokoji filmski program.

2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li jos neko problem sa tvviet sad trenutno ? stekaju polovina kanala...apk tivimate,net ok lista od RDi Nove radi normalno.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze mi netko poslati Nova iptv kontakt? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
trolljegeren kaže...

Moze mi netko poslati Nova iptv kontakt? hvala

Imaš PP. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koleee kaže...

Ima li jos neko problem sa tvviet sad trenutno ? stekaju polovina kanala...apk tivimate,net ok lista od RDi Nove radi normalno.

 Nikakve probleme ne vidim. Na tvviet savršeno bez ikakve greške rade apsolutno svi kanali na listi. Čak niti ne pamtim kada nešto nije funkcioniralo u najboljem redu 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Složio bih se .... po meni top lista....malo i "fehtam" da SK HR kanale slože u FHD 50 FPS-a i to bi bilo TO

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Složio bih se .... po meni top lista....malo i "fehtam" da SK HR kanale slože u FHD 50 FPS-a i to bi bilo TO

 SK HR kanali 1,2, i 3 su u 50 fps... Bilo bi super da sve srpske arene i hrvatska Arena 6 rade u 50 fps..

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 npr Dr.fit ???
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 11:57 (vide).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
tuškanac07 npr Dr.fit ???

 Ne gledam taj kanal niti sam ga ikada gledao pa nisam primjetio da ga nema. Postoji korisnička podrška koja brzinski riješi takve stvari. Vjerujem da ih nitko nije zvao. Većini su bitni sportski, filmski,dokumentarni, informativni, dječji, nacionalni, glazbeni kanali... Mislim da taj kanal i izbace iz ponude da ne bi izgubili niti jednog pretplatnika. Ostalih 220 kanala uredno rade. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trebalo bi ako vec imaju u ponudi,radit.Tako mogu i tisucu stavit a da (po tvom) radi njih 220
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Trebalo bi ako vec imaju u ponudi,radit.Tako mogu i tisucu stavit a da (po tvom) radi njih 220

 Zato sam i 7 godina na tvviet sa dvije pretplate zato što je najstabilniji i uglavnom s maksimalno dostupnom kvalitetom slike na našem tržištu na većini kanala. Definitivno pretplata za zahtjevnije korisnike. RD nikada nisam isprobao, Novu IPTv jesam - mnogo kanala nije radilo, nikada nisi znao hoće li željeni kanal raditi ili neće, čak niti jedan jedini kanal nisu imali u full HD itd. Također imam i pretplatu na EON HR i to premium paket, dakle i to još plaćam mjesečno 160kn. Dakle, zainteresiran sam samo za ono što je kvalitetno.  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice