Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.359
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo blokiranje kod mene je jako zanimljivo.Dešava se od 19:30 do cca 22:30.Svo ostalo vrijeme radi savršeno.Ne razumijem .

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Ovo blokiranje kod mene je jako zanimljivo.Dešava se od 19:30 do cca 22:30.Svo ostalo vrijeme radi savršeno.Ne razumijem .

 tada ljudi najviše gledaju TV, vjerojatno je to razlog.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bump!

 

Imam Fire stick 4K po nabavnoj cijeni. Ako nekom treba, javite se u PM

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MadDogMattis kaže...
mrvica12 kaže...

Ovo blokiranje kod mene je jako zanimljivo.Dešava se od 19:30 do cca 22:30.Svo ostalo vrijeme radi savršeno.Ne razumijem .

 tada ljudi najviše gledaju TV, vjerojatno je to razlog.

 Ne bi smjelo biti do toga.Na mobitelu i drugom operateru radi bez trzaja dok na TV blokira.Probao sam i to.Uskoro kreće blokiranje,a sada radi savršeno.

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo u 20 h krenuo blokiranje i nakon 22 opet će biti sve normalno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Evo u 20 h krenuo blokiranje i nakon 22 opet će biti sve normalno.

 Možda ti operater throttla kad je najvece opterecenje u vecernjim satima.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
mrvica12 kaže...

Evo u 20 h krenuo blokiranje i nakon 22 opet će biti sve normalno.

 Možda ti operater throttla kad je najvece opterecenje u vecernjim satima.

 Moguće,evo od 22 je sve normalno.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Onda uzmi VPN. On ima veći prioritet od streaminga i kad je zagušena infrastruktura onda preko VPN-a ne šteka za razliku od tvog problema.
 
1 0 hvala 0
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

ajmo prva 2 forumasa koji gledaju preko tivimate ili stb emu da se jave da testaju listu ? hvala 

 

p.s.

 

zavrseno ...hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2021 11:08 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
matteo.st kaže...
Onda uzmi VPN. On ima veći prioritet od streaminga i kad je zagušena infrastruktura onda preko VPN-a ne šteka za razliku od tvog problema.

 Uzeo bi ali tv i router mi ne podržavaju VPN. Koji uređaj bi mogao uzeti za gledanje iptv-a da mogu koristiti na njemu VPN.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...
matteo.st kaže...
Onda uzmi VPN. On ima veći prioritet od streaminga i kad je zagušena infrastruktura onda preko VPN-a ne šteka za razliku od tvog problema.

 Uzeo bi ali tv i router mi ne podržavaju VPN. Koji uređaj bi mogao uzeti za gledanje iptv-a da mogu koristiti na njemu VPN.

 Firestick

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav.
Može li neki kontakt od Nova iptv i Red devil
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel postoji za LG webos besplatna app koja omogućuje gledanje MAC Portal lista?
Za m3u liste koristim OTT Player ali on nema mogućnost za MAC liste..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nema
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav, moze neka kvalitetna lista na pp? fala!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kad već razgovaramo o VPN-u, ovako je to kod mene; Kombinacija Mikrotik hEX S router za cca 450 kuna i NordVPN IKEv2 + IPSec.

Ne morate baš biti stručnjak za RouterOS, tutorijala ima kolko hoćete, baš ono, step by step.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koji OS na TV-u? Koja aplikacija?

Vidim da IPTV Extreme Pro ima u izbornicima da može koristiti OpenVPN. Nisam isprobao, možda za koji dan kad budem doma.

Možda i neki drugi player može?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije bitan OS i aplikacija na TVu kad je njemu VPN na ruteru.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Nema

 
A koje aplikacije na webOS-u podržavaju portal liste?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@Scylla98

Odgovarao sam Mrvica12, ali kad odgovaraš preko mobitela citati su loše riješeni.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@Ico_Zg
Ima jedna, mislim da nešto stb u nazivu, ali moraš znati da ta aplikacija nija za liste koje idu đabe:)), a i nije jeftina koliko se sjećam.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pegula.00 kaže...
Pozdrav, moze neka kvalitetna lista na pp? fala!

 Imaš PP.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tko ima reddevila može gledati prijenos boksa - Joshua - Usik...💪🏻
Slika je vrhunska.

 
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mene zanima koju aplikaciju uzeti za gledanje?smart iptv?duplexplay?tivimate?ili neku trecu?na storeu ih ima vise..moguce da su neke besplatne?koliko sam vidio smart iptv se placa 5,49€..nije losa..probao sam trial verziju...duplexplay se placa 2 dollara godisnje..nisam vidio da ima uzet lifetime licencu..niti sam je testirao..tivimate?vidim dosta je hvalite tu..koje su njene prednosti u odnosu na spomenute?besplatna je?mogu loadat nova iptv listu bez da kupim program..ako sam ja dobro da sada pohvatao
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedno pitanje za lucluc 

ima te li u planu prosiriti malo ponudu s nova tv kanalima (nova cinema, family...)?


hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2021 11:31 (the.shano).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beowulf112 kaže...
Mene zanima koju aplikaciju uzeti za gledanje?smart iptv?duplexplay?tivimate?ili neku trecu?na storeu ih ima vise..moguce da su neke besplatne?koliko sam vidio smart iptv se placa 5,49€..nije losa..probao sam trial verziju...duplexplay se placa 2 dollara godisnje..nisam vidio da ima uzet lifetime licencu..niti sam je testirao..tivimate?vidim dosta je hvalite tu..koje su njene prednosti u odnosu na spomenute?besplatna je?mogu loadat nova iptv listu bez da kupim program..ako sam ja dobro da sada pohvatao

Meni je Duplex bez premca i po cijeni i po kvaliteti. Imaš ga i u većini TV-a kao aplikaciju ( LG provjerno ima). Problem je da zadnje vrijeme najavljuju gašenje. Tivimate ide samo na box, ne i na TV. Samo da znaš. Nisi napisao bili gledao preko TV ili boxa?

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav što se događa s nettvviet uslugom? Kad radi, radi super, ali u zadnje vrijeme recimo 2-3 tjedna, jednom kad za šteka program, nema boga da se opet pokrene.. Ne radi ni live tv, ni serije, a ni filmovi. Playback error 5/5.. Druge usluge recimo YouTube i twitch rade bez problema. Reset uređaja ne pomaže. Što se događa? Koristio sam preko pola godine i bio prezadovoljan ali bih uskoro prešao na novu listu ako se stvari ne poprave dok imam plaćeni uslugu do kraja 10.mjeseca.. Koju listu bi preporučili da nema ovakvih problema? Hvala

 

Edit:nadogradio sam aplikaciju iptv smarters pro, ista stvar i na staroj i na novoj verziji

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2021 13:27 (Marko_95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kako,ja evo sinoc odgledao box(Joshua) i sad evo idem na sk 4k formulu gledat(ajmo Maaax)
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stipest kaže...
beowulf112 kaže...
Mene zanima koju aplikaciju uzeti za gledanje?smart iptv?duplexplay?tivimate?ili neku trecu?na storeu ih ima vise..moguce da su neke besplatne?koliko sam vidio smart iptv se placa 5,49€..nije losa..probao sam trial verziju...duplexplay se placa 2 dollara godisnje..nisam vidio da ima uzet lifetime licencu..niti sam je testirao..tivimate?vidim dosta je hvalite tu..koje su njene prednosti u odnosu na spomenute?besplatna je?mogu loadat nova iptv listu bez da kupim program..ako sam ja dobro da sada pohvatao

Meni je Duplex bez premca i po cijeni i po kvaliteti. Imaš ga i u većini TV-a kao aplikaciju ( LG provjerno ima). Problem je da zadnje vrijeme najavljuju gašenje. Tivimate ide samo na box, ne i na TV. Samo da znaš. Nisi napisao bili gledao preko TV ili boxa?

Duplex više nije moguće skinuti ni za jednu platformu, na moju veliku žalost: Izgleda da više nije moguće ni produljiti pretplatu. Ovo je sa njihovih stranica:

 

Important

 

Due to the insistence of several unauthorized websites/social accounts in using our name (DuplexPlay) in promoting and selling their products/content which deceives end-users and make them believe that we are the seller of their products/content, we had to take the following actions:

  • We have stopped the selling of new DuplexPlay activations (new licenses).

 

Thanks for your understanding

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

najbrza 2 forumasa dobijaju na test odlicnu listu koja ce raditi dugooo....uslov je da imaju instaliran STB emu ili tivimate...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice