Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.894
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MaciStyle kaže...

Lp, što mi je najbolje kupiti za gledanje IPTV sadržaja sto se tice ovih smart tv stickova , vidim ima xiaomi mi tv stick u hrv za 280kn ili ovi amazon fire tv lite takodjer u Hrv za 280kn ? Koja je razlika izmedu njih i ako biste mi neki posebno preporučili ? Hvala unaprijed 

 Što god od toga uzmeš,nećeš pogriješiti.Ja imam Amazon firestick 4k,a curi sam stavio Xiaomi stick..I jedan i drugi rade super,samo ih nemoj opteretiti sa puno aplikacija.Ja imam posloženo Tivimate za iptv,Smartyoutube,Netflix,Eon tv i Tune in radio.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
luckyluke kaže...

Poslano ti u inbox.

 

Ima li netko iskustva s novim načinom plaćanja kod NOVA IPTV ? Više ne primaju paypal, nego neku stranicu di se upisuje broj kartice itd. Zanima me da li je sigurno ?

 

 

Nista nije sigurno na internetu.

 

Revoult virtualna kartica koja vrijedi samo za tu transakciju i problem rijesen, za svaku internet kupovinu generira novi broj kartice koji se moze upotrijebiti samo jednom.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
luckyluke kaže...

Ništa od revoluta, traži cijelo more osobnih podataka i kompliciran mi je. Što se tiče prepaid kartice, ja sam u zabi i čitam da su prije pola godine ukinuli te kartice. Ima još neka mogućnost za sigurno plaćanje ?

 

EDIT: ili ako imate za preporučit neku dobru IPTV listu u sličnom cijenovnom rangu kao NOVA IPTV. Hvala !

Ne znam koje sve banke daju tu web prepaid karticu. Zam da OTP daje. Ja je imam i sve živo njome plaćam na internetu, i u HRV i vani. Minut prije kupnje prebacim potrebni broj kuna na tu karticu, platim i mirna Bosna. A svaka transakcija još usput treba biti potvrđena Visa Authentification-om, dakle šalju ti kod na mobitel koji moraš ukucati. To je dodatna sigurnost.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 9:31 (mmatic123).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
Bugov moljac kaže...

A kad su par zadnjih utakmica Dinama, Osjeka i Rijeke prenosili bas na HNTV, ko im dade prava prijenosa utakmica na takvoj losoj rezoluciji, uzas

 Ide HNTV i u HD rezoluciji na vrlo malom broju legalnih provajdera(fantastična slika je recimo na Gonet TV). Ali kod velike većine legalnih, i svih manje legalnih, nažalost ide u mulju od slike, patnja živa  Žalio sam se luclucu već duže vrijeme za taj kanal, ali nažalost nije uspio trajno riješiti problem. Bio je HNTV HD riješen ali samo na nekoliko tjedana. Zadnjih tjedana iz tehničkih razloga vraćen je SD. Jedina je dobra stvar da će dalje prijenosi kvalifikacija ići na Arenama. Opet, utakmice 2.lige te još neki dobri prijenosi ponekad idu na HNTV, ali i jako dobre studijske emisije s Rajkom Magićem i Zoranom Zekićem... 

Legija-Dinamo slika na HNTV bila odlična, Rijeka i Osijek prekjučer negledljivo.

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...
tuškanac07 kaže...
Bugov moljac kaže...

A kad su par zadnjih utakmica Dinama, Osjeka i Rijeke prenosili bas na HNTV, ko im dade prava prijenosa utakmica na takvoj losoj rezoluciji, uzas

 Ide HNTV i u HD rezoluciji na vrlo malom broju legalnih provajdera(fantastična slika je recimo na Gonet TV). Ali kod velike većine legalnih, i svih manje legalnih, nažalost ide u mulju od slike, patnja živa  Žalio sam se luclucu već duže vrijeme za taj kanal, ali nažalost nije uspio trajno riješiti problem. Bio je HNTV HD riješen ali samo na nekoliko tjedana. Zadnjih tjedana iz tehničkih razloga vraćen je SD. Jedina je dobra stvar da će dalje prijenosi kvalifikacija ići na Arenama. Opet, utakmice 2.lige te još neki dobri prijenosi ponekad idu na HNTV, ali i jako dobre studijske emisije s Rajkom Magićem i Zoranom Zekićem... 

Legija-Dinamo slika na HNTV bila odlična, Rijeka i Osijek prekjučer negledljivo.

 Tocno, neke su IPTV liste pustile utakmicu iz Poljske u rezoluciji 1920x1080 FHD-u i normalno da je bila odlicna u osnosu na SD, a vrlo je moguce da su ju Poljaci i snimali-pustali u FHD-u, dok su ove utakmice koje se igraju kod nas izgleda jos snimaju-prikazuju u SD, pitanje je kakvu uopce opremu ima HNTV .

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
mmatic123 kaže...
tuškanac07 kaže...
Bugov moljac kaže...

A kad su par zadnjih utakmica Dinama, Osjeka i Rijeke prenosili bas na HNTV, ko im dade prava prijenosa utakmica na takvoj losoj rezoluciji, uzas

 Ide HNTV i u HD rezoluciji na vrlo malom broju legalnih provajdera(fantastična slika je recimo na Gonet TV). Ali kod velike većine legalnih, i svih manje legalnih, nažalost ide u mulju od slike, patnja živa  Žalio sam se luclucu već duže vrijeme za taj kanal, ali nažalost nije uspio trajno riješiti problem. Bio je HNTV HD riješen ali samo na nekoliko tjedana. Zadnjih tjedana iz tehničkih razloga vraćen je SD. Jedina je dobra stvar da će dalje prijenosi kvalifikacija ići na Arenama. Opet, utakmice 2.lige te još neki dobri prijenosi ponekad idu na HNTV, ali i jako dobre studijske emisije s Rajkom Magićem i Zoranom Zekićem... 

Legija-Dinamo slika na HNTV bila odlična, Rijeka i Osijek prekjučer negledljivo.

 Tocno, neke su IPTV liste pustile utakmicu iz Poljske u rezoluciji 1920x1080 FHD-u i normalno da je bila odlicna u osnosu na SD, a vrlo je moguce da su ju Poljaci i snimali-pustali u FHD-u, dok su ove utakmice koje se igraju kod nas izgleda jos snimaju-prikazuju u SD, pitanje je kakvu uopce opremu ima HNTV .

Tako je, HNTV je preuzimao sliku od poljskog kanala TVP Sport, i njegova oznaka je bila u kutu, i bio je u rezoluciji 1920x1080.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Netko ima preporuku za IPTV listu, uglavnom najviše bi gledao sport, najbitnije mi je da mi stream ne puca i da je solidna kvaliteta slike. Gledao bi preko aplikacije na LG televizoru.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da ponovim pitanje. Ima koji iptv provider u cjenovnom rangu Nove iptv za preporučiti? Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze netko poslati kontakt za Nova Iptv listu?

Hvala

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...

Moze netko poslati kontakt za Nova Iptv listu?

Hvala

PP 

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svaka cast na kvalitet slike kod RD.. samo on ima i srpske i hrvatske arene u 50 fps. Jedino neznam kako je stabilnost kod njega u udarnim termina recimo veceras kad bude liga prvaka

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Svaka cast na kvalitet slike kod RD.. samo on ima i srpske i hrvatske arene u 50 fps. Jedino neznam kako je stabilnost kod njega u udarnim termina recimo veceras kad bude liga prvaka

 Utisci?

Kod mene je bilo sve u redu.Gledao Zvezdu,saltao i druge utakmice,bez ikakvog prekida.
I na srpskim i na hrvatskim arenama.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Svaka cast na kvalitet slike kod RD.. samo on ima i srpske i hrvatske arene u 50 fps. Jedino neznam kako je stabilnost kod njega u udarnim termina recimo veceras kad bude liga prvaka

Imam RD od početka rada RD-a (prije 3-4godine)...i dalje se na njemu a probao sam sve moguće liste.

 

ps. Ni Tvviet nije loš pa vidi sam koja ti lista više odgovara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2021 14:38 (R36).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze mi neko privat poslati kontakt za RD?

 

Hvala

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

 

 

       Moze li neko poslati kontakt za Nova iptv i Tvviet?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebao bih kontakt za RD.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel netko koristi RD-listu na fire tv sticku.

Zanima koje su aplikacije najbolje za gledat ovu listu.

Isprobana smart iptv,zanima ima li koja bolja

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Promatrač kaže...

Jel netko koristi RD-listu na fire tv sticku.

Zanima koje su aplikacije najbolje za gledat ovu listu.

Isprobana smart iptv,zanima ima li koja bolja

 TiviMate

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moze neka dobra dusa prosljedit kontakt za Nova iptv. Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Inače, koliko dođe RD i Tvviet na mjesec dana?

 

I ako može njihove kontakte.

 

Hvala.

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GeneralPag1997 kaže...
Moze neka dobra dusa prosljedit kontakt za Nova iptv. Hvala

Kolega @redragonNG ti je dao jedan kontakt. Ja sam ti u PP pustio drugi. A tko će znati koji je pravi, moj je od prije dvije godine.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 19:46 (mmatic123).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

isti je, tj. ja sam poslao na onaj tvoj stari, a odgovorili mi s ovog drugog

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, ima li tv viet ponudu za 2 konekcije sa iste ip adrese i još jednu za različitu ip, znači sveukupno 3 uređaja, koliko bi izišla cijena za mjesec dana a koliko za godinu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Iscodisco22 kaže...

Pozdrav, ima li tv viet ponudu za 2 konekcije sa iste ip adrese i još jednu za različitu ip, znači sveukupno 3 uređaja, koliko bi izišla cijena za mjesec dana a koliko za godinu?

 Ima. Za godinu dana 100e i mozes gledat na 3 uredaja sa iste IP adrese i sa jos jednog uredaja sa druge IP adrese.

 

Moze netko kontakt za RD? Htio bi nakon tvvieta probat kako funkcionira.

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...
Iscodisco22 kaže...

Pozdrav, ima li tv viet ponudu za 2 konekcije sa iste ip adrese i još jednu za različitu ip, znači sveukupno 3 uređaja, koliko bi izišla cijena za mjesec dana a koliko za godinu?

 Ima. Za godinu dana 100e i mozes gledat na 3 uredaja sa iste IP adrese i sa jos jednog uredaja sa druge IP adrese.

 

Moze netko kontakt za RD? Htio bi nakon tvvieta probat kako funkcionira.

 120e godisnje je 3 kon. 1 sa druge ip.

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dobra ponuda imli neki kontakt za RD

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...
Iscodisco22 kaže...

Pozdrav, ima li tv viet ponudu za 2 konekcije sa iste ip adrese i još jednu za različitu ip, znači sveukupno 3 uređaja, koliko bi izišla cijena za mjesec dana a koliko za godinu?

 Ima. Za godinu dana 100e i mozes gledat na 3 uredaja sa iste IP adrese i sa jos jednog uredaja sa druge IP adrese.

 

Moze netko kontakt za RD? Htio bi nakon tvvieta probat kako funkcionira.

 Gdje ima za 100€ za 3 uredzaja i plus jedna sa druge ip imas neki kontkakt

 

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Da li neko moze da mi posalje kontakt za Nova Iptv listu

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2021 17:58 (nedza).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nedza kaže...

 

Da li neko moze da mi posalje kontakt za Nova Iptv listu

Imaš PP. 

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav može li mi netko poslati kontakt od Red Devila u PM? Hvala

 
1 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice