Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.883
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav! Postoji li neki IPTV koji preprodaje programe od NOVA IPTV? Ne sviđa mi se ovaj novi način plaćanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Amazon fire 4K

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...

Amazon fire 4K

 ??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bojannds kaže...
8ax kaže...

Isprobao sam par listi dosad i najbolja mi je Pro4K od TNT-IPTV.CA, dosta tog kaj pise da je 4K nije al je 1080p sa jako solidnim bitrateom a u videoteci ima 4K filmova koji isto jako dobro izgledaju.

Jedino fale titlovi na nekim programima koji bi ih trebali imat al mislim da je to do SmartSTB aplikacije.

 

Dakle za 16$ nude sve ExYu kanale ukljucujuci nase premium stvari tipa HBO 1,2 HD, svi ArenaSportovi itd, kolko sam vidio neki sportski programi idu i u 1080i50/high FPS.

Osim tog ima jako puno US/UK/CA kanala u 1080 rezoluciji sa skroz solidnim bitrateom ukljucujuci premium stvari tipa AMC Hallmark HBO Showtime FX, jos mozes gledat na vecini tjedan dana unatrag.

Uptime im je zasad isto odlican a 24/7 kanali su fora ideja, cijelo vrijeme vrte seriju i uletis na random epizodu.

 

Takodjer ima EPG za skoro sve.

 

IMO vrijedi bar probat free trial.

 

I pitanje, frend bi si uzeo isto ovu listu al nema Smart TV, jel mu pametnije uzet bas IPTV box za 250-350kn ili neki Android box pa prek toga?

 Brate ovo je mnogo skupo,bar za nase uslove.Ja imam Red Devil listu i oni kostaju 10e mesecno,ako se uzima na vise meseci i godinu bude to dosta jeftinije.Mozete se dogovoriti i za dve konekcije.Lik je bas dobar i cesto izlazi u susret.Sto se tice kanala gotovo svi exyu nacionalni kanali su u ful hd sa visokim bitrejtom i 50fps.Isto tako i sport je gotova sam u visokoj rezoluciji sa visokim bitrejtom i sve ide fluidno.A tek sto ima vod listu filmova.Sve se to popunjava adekvatno kad god izadje neki novi film ili serija.

Video sam mnoge liste ali sto se tice nas iz exyu ovo je ubedljivo najbolja.

 Meni su osobno bitniji strani programi, tipa američki Comedy Central, HBO Comedy, AMC, FXX i takve stvari pa sam zato uzeo ovo.

Ovi imaju tipa 12000 filmova na VOD i 5000 serija al ih ne koristim previse posto za to preferiram ipak top kvalitetu s torenta i rokam preko Plexa.

Recimo da im je VOD i raznolikost programa dovoljno dobra da bi uzeo ovo izmedju jedne od streaming usluga (Netflix/Prime/HBO) da moram birat, samo da je malo bolji klijent al jebiga posto je Tizen dobro da uopce i postoji preko njihovog storea.


SSIPTV je dobar klijent kad se sideloada al posto ovo ide prek portala mogu se jebat kaj se tice njega.

 

A iskreno 10€=$12 nije neka velika razlika do $16, al istina ovi ne nude neki preveliki popust na trajanje usluge.

Kazem, vrijedi probat free trial, naših kanala ima mislim oko 350, usporedio bi s tom Red Devil listom al pretpostavljam da je privatna posto je nemrem nac online.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 12:51 (8ax).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...
Kanca_1 kaže...

 

Ja sam odlučio za takva plaćanja koristit Revolut karticu.Vjerujem da nije muljaža, ali opreza nikad dosta.Prebacim sredstva na revolut koliko mi treba i s njega plaćam pretplatu.

Ne razumijem zašto se peglate sa nekim tamo karticama. Mislim da skoro svaka banka daje mogućnost da izvadiš web prepaid karticu. Prebaciš na nju sredstava koliko ti treba i prijavljuj je gdje želiš, ne može ti nitko uzeti ništa ako nemaš na kartici. 

 Pa na isti način funkcionira revolut.Imam na njemu love dovoljno da platim pretplatu.

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako nekoga zanima Eurosport player trenutno 50% popust,samo za nove korisnike.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tko tu prima Paysafe bonove kao oblik plaćanja? Ne želim ostavljati svoje podatke nikome. Želim anonimnost kod plaćanja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
izzy007 kaže...
Tko tu prima Paysafe bonove kao oblik plaćanja? Ne želim ostavljati svoje podatke nikome. Želim anonimnost kod plaćanja.

 Pogledaj na forum.hr

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

 Znaci po kvaliteti bolji od tvviet?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

 Znaci po kvaliteti bolji od tvviet?

 ako ne gledaš stabilnost, onda možda

nemam za potpis
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

 Znaci po kvaliteti bolji od tvviet?

 Reddevils ima veći izbor kanala,Tvviet manje kanala,ali je stabilniji.Po meni su ove dvije liste jedine liste koje su ok za normalno gledanje i uz koje možeš biti koliko toliko siguran kako će ti raditi dobro i u vremenu Lige prvaka,Formule 1 i sl..Mnoge liste su jeftinije od Tvvieta i Reddevilsa,ali i puno nestabilnije.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

 Znaci po kvaliteti bolji od tvviet?

 Reddevils ima veći izbor kanala,Tvviet manje kanala,ali je stabilniji.Po meni su ove dvije liste jedine liste koje su ok za normalno gledanje i uz koje možeš biti koliko toliko siguran kako će ti raditi dobro i u vremenu Lige prvaka,Formule 1 i sl..Mnoge liste su jeftinije od Tvvieta i Reddevilsa,ali i puno nestabilnije.

 Je uzeo sam test Red Devila, nije to to.. gledam preko tivimate samo su hr arene u 50 fps ovo ostalo 0 bodova...Tviviet je po kvaliteti bolji... Ali te nade liste se ne mogu mjeriti sa nekim stranima, di vec 50 fps je standard polako...

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel zna neko ko ima listu gde srpske arene idu u 50 fps? Hrvatske znam da ima ali do sada jedino nordic je imao srpske arene u 50 fps ali nazalost vise ih nema, pa ako zna neko ko drugi ih ima neka pise. Pozdrav

 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet je obećao uskoro arene sr u 50fps, za mjesec dana

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

 Znaci po kvaliteti bolji od tvviet?

 Reddevils ima veći izbor kanala,Tvviet manje kanala,ali je stabilniji.Po meni su ove dvije liste jedine liste koje su ok za normalno gledanje i uz koje možeš biti koliko toliko siguran kako će ti raditi dobro i u vremenu Lige prvaka,Formule 1 i sl..Mnoge liste su jeftinije od Tvvieta i Reddevilsa,ali i puno nestabilnije.

 Je uzeo sam test Red Devila, nije to to.. gledam preko tivimate samo su hr arene u 50 fps ovo ostalo 0 bodova...Tviviet je po kvaliteti bolji... Ali te nade liste se ne mogu mjeriti sa nekim stranima, di vec 50 fps je standard polako...

50fps kanale u Vietu mozes na prste prebrojat, dok na RDu je svaki drugi kanal u 50fps.
 E sad, moras imat uredjaj koji vrsi deinterlaciju da bi imao 50fpsa jer su kod RD u pitanju interlaced 25i strimovi, inace ces imati svega par kanala u 50p progressive kao kod Viet, kao sto ti kazes. Bas me zanima koji uredjaj koristis.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 17:15 (scylla98).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

 Znaci po kvaliteti bolji od tvviet?

 Reddevils ima veći izbor kanala,Tvviet manje kanala,ali je stabilniji.Po meni su ove dvije liste jedine liste koje su ok za normalno gledanje i uz koje možeš biti koliko toliko siguran kako će ti raditi dobro i u vremenu Lige prvaka,Formule 1 i sl..Mnoge liste su jeftinije od Tvvieta i Reddevilsa,ali i puno nestabilnije.

 Je uzeo sam test Red Devila, nije to to.. gledam preko tivimate samo su hr arene u 50 fps ovo ostalo 0 bodova...Tviviet je po kvaliteti bolji... Ali te nade liste se ne mogu mjeriti sa nekim stranima, di vec 50 fps je standard polako...

50fps kanale u Vietu mozes na prste prebrojat, dok na RDu je svaki drugi kanal u 50fps.
 E sad, moras imat uredjaj koji vrsi deinterlaciju da bi imao 50fpsa jer su kod RD u pitanju interlaced 25i strimovi, inace ces imati svega par kanala u 50p progressive kao kod Viet, kao sto ti kazes. Bas me zanima koji uredjaj koristis.

 Ja koristim Tivimate Premium ispod svakog kanala Pise dali je 50 fps ili 25fps, al to se odmah vidi kad gledaš sport npr nogomet.. koristio sam par vrhunskih lista stranih pa znam kako to izgleda .

Koristim sve preko aplikacija ne koristim box..

 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koristim jednu listu vec mjesec i pol dana i placam ju 6 eura a nasi kanali, i dosta ostalih je 50 fpsa, arene nisu stalno u 50 fpsa dok SK vecinom je pa mi je malo blesavo da ti kanali sa 50 fpsa nisu u RD ili TVViet listi a te liste su duplo skuplje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kao sto rekoh, kad su u pitanju interlaced kanali zavisi od uredjaja. Zato na nekom uredjaju ce kod RD na vecini kanala prikazati 50fps a kod nekih nece skoro na nijednom ako uredjaj nije u stanju da izvrsi full motion deinterlaciju.
Kod Viet ce na tim kanalima gde je 50fps prikazivati uvek bez obzira na uredjaj jer je progressive u pitanju.
Kazem ja, godine prolaze a ljudi i dalje nisu naucili razliku izmedju 50 progressive i 25 interlaced.

"Koristim sve preko aplikacija ne koristim box.."
a ovo necu ni da komentarisem

kao prvo, niko nije spomenuo box

kao drugo, ja sam te pitao preko kog UREDJAJA koristis

kao trece, kazes ne koristis box koristis preko aplikacije

a tu aplikaciju pokreces u VAZDUHU? ahhaaah

 

PS: mogu ti i ja slikat i viet i RD u Tivimate pa da vidis koliko kanala prikazuje u 50fps (naravno na uredjaju koji vrsi ispravno full motion deinterlaciju)

al dzaba, ti ne razumes nista

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 16:50 (scylla98).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Kao sto rekoh, kad su u pitanju interlaced kanali zavisi od uredjaja. Zato na nekom uredjaju ce kod RD na vecini kanala prikazati 50fps a kod nekih nece skoro na nijednom ako uredjaj nije u stanju da izvrsi full motion deinterlaciju.
Kod Viet ce na tim kanalima gde je 50fps prikazivati uvek bez obzira na uredjaj jer je progressive u pitanju.
Kazem ja, godine prolaze a ljudi i dalje nisu naucili razliku izmedju 50 progressive i 25 interlaced.

"Koristim sve preko aplikacija ne koristim box.."
a ovo necu ni da komentarisem

kao prvo, niko nije spomenuo box

kao drugo, ja sam te pitao preko kog UREDJAJA koristis

kao trece, kazes ne koristis box koristis preko aplikacije

a tu aplikaciju pokreces u VAZDUHU? ahhaaah

 

PS: mogu ti i ja slikat i viet i RD u Tivimate pa da vidis koliko kanala prikazuje u 50fps (naravno na uredjaju koji vrsi ispravno full motion deinterlaciju)

al dzaba, ti ne razumes nista

 

Chillaj malo, brenzaj, popi koju pivicu... nemoj ljude odma napadat

 

Cemu takvo agresivno pisanje :-) ljudi pisu ono sta je njima bolje a i moras prihvatiti da 90% korisnika boli tuki za interlaced/progressive spike, kupe si iptv da si pogledaju utakmicu/neki ppv event... e sad........ Dal je nuzno bolje interlaced?,,bar za nase trziste di velika vecina ima box za 35 eura s tim da je to cijena sa ukljucenom postarinom? Mislim da je to diskutabilno jer ovisi kakvu imas opremu i di mislis gledat (po meni). Zasto?


Recimo, ja kad god cujem da programi kod nekoga idu interlaced, vec znam da kada cu gledat na kompu (VLC), imat cu te cudne linije specificne za interlaced streamove (ne znam tocan naziv, ispravi me slobodno), dok recimo kod providera koji daju progressive nemas taj problem. Koji program je na kompu sposoban obavit tu full motion deinterlaciju ako znas mozda? Jer recimo kada sam ja probao preko VLC-a interlaced stream to nije za gledat, dok recimo preko TV-a mi je bilo OK. Tak da neko moze probat na kompu i rec da je za k..... i realno je za k. je preko kompa gledat interlaced (barem u VLC-u). Tak da ove fore "mogu ti ja slikat" ti ne drze vodu jer mogu i ja sad zatrazit test od reddevila i slikat ti kako to izgleda na kompu kod njega a kako kod tvvieta pa ce ispast da je reddevil kvaliteta uzas - a sve ovisi di gledas i kakvu opremu imas.

 

A sad ako cemo bas TvViet kao primjer, osobno mislim da TvViet nebi trebao gledat da ide rutom interlaced streamova jer ce im onda cijeli web player (koji je meni osobno jako koristan) sve to ce izgledat za k.... bez obzira na fps nekog kanala, mislim da oba providera imaju dobru sliku, no za tvviet progressive je apsolutno najbolji odabir, tim vise jer imaju web player, koji je, kazem - jako koristan jer do svojih programa mozes doci sa bilokojeg kompjutera od bilogdje bez instaliranja dodatnih softwarea i kvaliteta toga direktno iz web playera je cisto solidna ako vec nisi kod kuce uz TV gdje je naravno najbolje. :-)

Try and fail, but never fail to try.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svaki komp koji nije iz doba pentiuma. Trebao si samo ukljuciti deinterlaciju :D
Generalno jeste progressive bolji tip u odnosu na interlaced. Medjutim kad je IPTV u pitanju, shvatis da je mozda ipak interlaced bolji jer to u najvecem broju slucajeva znaci da je strim original i nije transkodiran (znaci najbolji moguci kvalitet). Medjutim provajderi uzmu strim, transkodiraju i dobijas progressive 1080p 25 frejma i mali bitrejt. Uvek sam za interlaced u tom slucaju. E sad, ako imas progresiv, 50 frejma i bitrejt kao original izvor, onda je bolji progresiv. Ali tu se ne zavrsava prica, ima jos fora (npr. mogucnost biranja titlova i audia kog nema kod progresiv i slicno). Svakako individualno je, kome sta vise odgovara, oba imaju prednosti i mane.

PS: znas ti sta vecina imaju

firestick za 35e radi deinterlaciju kako treba :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 18:48 (scylla98).
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze kontakt od nova iptv

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Svaki komp koji nije iz doba pentiuma. Trebao si samo ukljuciti deinterlaciju :D
Generalno jeste progressive bolji tip u odnosu na interlaced. Medjutim kad je IPTV u pitanju, shvatis da je mozda ipak interlaced bolji jer to u najvecem broju slucajeva znaci da je strim original i nije transkodiran (znaci najbolji moguci kvalitet). Medjutim provajderi uzmu strim, transkodiraju i dobijas progressive 1080p 25 frejma i mali bitrejt. Uvek sam za interlaced u tom slucaju. E sad, ako imas progresiv, 50 frejma i bitrejt kao original izvor, onda je bolji progresiv. Ali tu se ne zavrsava prica, ima jos fora (npr. mogucnost biranja titlova i audia kog nema kod progresiv i slicno). Svakako individualno je, kome sta vise odgovara, oba imaju prednosti i mane.

PS: znas ti sta vecina imaju

firestick za 35e radi deinterlaciju kako treba :D

 

E vidis jbt, ja koji se ne smatram bas totalnim noobom nisam znao da to moram ukljucit, e sad kako bi to znao neki laik koji si plati reddevil i upali na VLC. Pa njemu to izgleda koma.
A ovo za firestick, ima nas dosta tu s foruma firestick, al to je vjerujem rezultat dobre cijene a i prica se svako malo tu po forumu o njemu, a mi na forumu nismo nikako vecina, ljudi koji se registriraju da naprave neki mali "research" o IPTV-u su u manjini, velika vecina neide tako daleko. Uzmu prvu opciju i ono sto im provider kaze. Ali znam da firestick radi dobro sa interlaced streamovima, no osobno za mene to nije opcija neka jer ja volim gledat i dok sam na kompu a za tako nesto pobjedjuje progressive jer netrebas se nista drkat, samo palis i gledas. Ovo za opciju u VLC-u eto prvi put cujem da to uopce moram podesit, sad kada znam lako izguglat i upalit al eto, do sad nisam znao.

 

Try and fail, but never fail to try.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dinamo prenosi hntv negledljivo  , zato tko ima ovaj program  može gledati u odličnoj slici  https://programtv.onet.pl/program-tv/tvp-2-hd-145

jedino poljski komentatori 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

dinamo prenosi hntv negledljivo  , zato tko ima ovaj program  može gledati u odličnoj slici  https://programtv.onet.pl/program-tv/tvp-2-hd-145

jedino poljski komentatori 

 Stari dobri losegledljivi SD...

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...
sibica kaže...
renco83 kaže...

Jel ovdje netko korisnik RED Devil iptv liste? 

Ima netko kontakt? Jel oni imaju dosta kanala u 50 fps? To me zanima ili mozda 4k kanale? 

 Imao sam njihovu listu do prije mjesec,dva..Dosta Arena,Sportklubova i sl.je bilo u 50 fps.Općenito je kvaliteta slike na većini kanala bila odlična. 4k kanale nisu imali,jedino ako ih nisu sad ubacili.

 Znaci po kvaliteti bolji od tvviet?

 Reddevils ima veći izbor kanala,Tvviet manje kanala,ali je stabilniji.Po meni su ove dvije liste jedine liste koje su ok za normalno gledanje i uz koje možeš biti koliko toliko siguran kako će ti raditi dobro i u vremenu Lige prvaka,Formule 1 i sl..Mnoge liste su jeftinije od Tvvieta i Reddevilsa,ali i puno nestabilnije.

 Je uzeo sam test Red Devila, nije to to.. gledam preko tivimate samo su hr arene u 50 fps ovo ostalo 0 bodova...Tviviet je po kvaliteti bolji... Ali te nade liste se ne mogu mjeriti sa nekim stranima, di vec 50 fps je standard polako...

 Sta pricas covece skoro svi sportski kanali su mu u 50fps ili sa velikim bitrejtom pa sve ide fluidno.Svi sport klubovi su mu u 50fps a ovi strani da ne pricam.90% sportskih kanala kazem ili su u 50fps ili su u visokom bitrejtu pa sve ide fluidno ko da je u 50fps.Niko pa ni tvviet nema kvalitet slike na sportskim kanalima kao Red Devil.To tvrdim!

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Samo mi reci kad češ na Red Devilu gledati neki meč tipa Barca-Real ili slično tj bilo koju utakmicu koja je jako posjećenija dali će ti stream ići glatko.Ja sam Red Devil imao skoro dvije godine i kod gotovo svake važne utakmice sam se prebacivao na Novu IPTV koja je imala lošiju sliku ali je bila stabilna.Net imam 150 mbs tako da nije do njega.Nakon što završi bilo koja "jača" utakmica sve ide odlično stabilno.Nakon što mi je bilo dosta više nestabilnog RD uzimam tvviet na tri mjeseca pa onda na godinu dana i mogu reći da je lista za te novce od ovih domaćih meni osobno najbolja.Ovo sve što sam rekao je moje iskustvo dakle nije nabadanje napamet.

Za moj pojam može netko imati i sav sport u 4k ali kad je tekma onda krene kotačić u sredini ekrana, onda badave ti kvaliteta slike koju u tom trenutku nemaš.

Za moj pojam tvvietu bi samo trebalo da SK HR kanale digne u FHD na 50 fps-a kao Arene to bi onda bilo top!!!

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

Moze kontakt od nova iptv

 Itko?

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
maxy0 kaže...

Moze kontakt od nova iptv

 Itko?

 Poslano na PP

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 11:28 (kameni_zg).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice