Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.672
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tivimate je odlican, ne zalim paru sto sam uplatio premium. 

 

Bolji mi je od Kodija visestruko za gledanje tv-a.

 

Kodi sada koristim iskljucivo kao imitaciju Netflixa za gledanje filmova i serija. Tv gledam samo preko Tivimatea.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvar75 kaže...

Moze mi netko poslati kontakt od nova iptv?

Hvala

Pogledaj PP.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...
Q-Tip kaže...

 

Majstore, ti i ja se možemo kad god hoćeš usporediti po tom pitanju. Jedini razlog zašto imam IPTV je mafijaški dogovor naših providera oko sportskih kanala, pa ne mogu gledati sport koji me zanima iako ga želim platiti.

 

Ja uredno plaćam A1 televiziju, pretplate za HBO GO, Netflix, donedavno i Prime kojeg sam ugasio jer je sranje. Plaćam i Spotify, plaćam pretplatu New York Timesu, sav softver na mom kompu je legalan, od Windowsa preko Adobe paketa do malih programa poput Tivimatea. Sve igre koje kupujem na Steamu, Originu, Epicu su legalne. 

 

Za to vrijeme ti žicaš jebeni Tivimate od 42 kune godišnje. Godišnje.

 

Izostavija si da placas HRT pristojbu.

Ili ne placas?

A imas tv, radio, mobitel...

Hm...

 

Ili opet imas svoje objasnjenje kao i s "mafijaskim dogovorom nasih providera"...?

 

Kako god, opet si licemjer... jer ono sta ti ne odgovara ces platit, a ono sta nije, neces... To se majstore zove biti licemjer...

 

Jasno je da se uopce ne radi o novcu... svatko ima svoje razloge zasto nesto radi, to tebe ne bi trebalo zanimat...

Ja sam konkretno novi u iptv svijetu... nikad ni jednu aplikaciju nisam koristija... a kupija sam smartiptv i net iptv app "po preporuci"... i na kraju skuzija da mi i nisu nesto...

Tivimate sam htio isprobati s full mogucnostima prije kupnje, sto nije bilo moguce u trial verziji... zato sam trazio neku drugu umjesto 2.8, jer je 2.8 blokavala... A bi li kasnije kupio ili ne full verziju, to nije tvoj posa...

 

Tako da, pometi u svome dvoristu prvo i plati hrt-u pristojbu...

 

 

Plaćam i HRT pristojbu, hvala na pitanju. Mislim da ti nije baš jasna definicija licemjerja. Poanta je u tome da sam sve spreman platiti, ako mi je dostupno. Ne ono što mi odgovara, nego što mi je dostupno.

 

A ti maži oči kome hoćeš s time da si htio isprobati. Tivimate se bez problema može isprobati u trial verziji, a developer koji je izradio aplikaciju je nevjerojatno aktivan i responzivan prema korisničkim zahtjevima i više nego zaslužuje tih 42 kune.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li postoji kakva informacija tko će tekme eura prenositi u UHD rezoluciji...... Ard, zdf, orf ništa... bbc, itv možda..... magenta zasad najavila sve u 4k

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristim jedan provajder ovde u HR i zadovoljan sam,necu imenovati ovde nikog...

 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...

Da li postoji kakva informacija tko će tekme eura prenositi u UHD rezoluciji...... Ard, zdf, orf ništa... bbc, itv možda..... magenta zasad najavila sve u 4k

 

sve radim samo da ne radim
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
joozza kaže...

Da li postoji kakva informacija tko će tekme eura prenositi u UHD rezoluciji...... Ard, zdf, orf ništa... bbc, itv možda..... magenta zasad najavila sve u 4k

 

 V sport? čiji je to program,reklo bi se neki nordijski...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...
fukavac kaže...
joozza kaže...

Da li postoji kakva informacija tko će tekme eura prenositi u UHD rezoluciji...... Ard, zdf, orf ništa... bbc, itv možda..... magenta zasad najavila sve u 4k

 

 V sport? čiji je to program,reklo bi se neki nordijski...

 švedski program , gledao sve zadnje utakmice lige prvaka preko njega u 4k 

sve radim samo da ne radim
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
minix neo kaže...
fukavac kaže...
joozza kaže...

Da li postoji kakva informacija tko će tekme eura prenositi u UHD rezoluciji...... Ard, zdf, orf ništa... bbc, itv možda..... magenta zasad najavila sve u 4k

 

 V sport? čiji je to program,reklo bi se neki nordijski...

 švedski program , gledao sve zadnje utakmice lige prvaka preko njega u 4k 

 👍hvala kolega,morat cemo ga probat.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
minix neo kaže...
fukavac kaže...
joozza kaže...

Da li postoji kakva informacija tko će tekme eura prenositi u UHD rezoluciji...... Ard, zdf, orf ništa... bbc, itv možda..... magenta zasad najavila sve u 4k

 

 V sport? čiji je to program,reklo bi se neki nordijski...

 švedski program , gledao sve zadnje utakmice lige prvaka preko njega u 4k 

 

Upravo gledam Hrv-Bel preko svedskog C More fotboll,slika bolja nego na novoj tv.Svedani i ameri su zakon

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zbog cega nekad isti kanal nekad radi u 25 fps a nekad u 50 fps na ove iptv liste sta se nude? Svi znamo da u 25 fps sport gledati nije isto kao u 50 fps i razlika je velika. 

Zasto ne idu sve kanale u 50 fps  u cemu je tu problem  sto  vise kanala po iptv liste idu u 25 fps. Zamolio bih neko ko se razume u ovih stvari da odgovori zbog cega nema liste koi nude sve kanale u 50 fps. Pozdrav

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Zbog cega nekad isti kanal nekad radi u 25 fps a nekad u 50 fps na ove iptv liste sta se nude? Svi znamo da u 25 fps sport gledati nije isto kao u 50 fps i razlika je velika. 

Zasto ne idu sve kanale u 50 fps  u cemu je tu problem  sto  vise kanala po iptv liste idu u 25 fps. Zamolio bih neko ko se razume u ovih stvari da odgovori zbog cega nema liste koi nude sve kanale u 50 fps. Pozdrav

Pitanje je interesantno, bas me zanima sta ce na to odgovoriti postovani lucluc...

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

opustiš se i gledaš vrhunski tenis tj. čekaš i gledaš  đoleta i nadala u 4k  , vidiš uživo felš loptice  nikad ništa slično nisam vidio u tenisu

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 19:21 (fukavac).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Zbog cega nekad isti kanal nekad radi u 25 fps a nekad u 50 fps na ove iptv liste sta se nude? Svi znamo da u 25 fps sport gledati nije isto kao u 50 fps i razlika je velika. 

Zasto ne idu sve kanale u 50 fps  u cemu je tu problem  sto  vise kanala po iptv liste idu u 25 fps. Zamolio bih neko ko se razume u ovih stvari da odgovori zbog cega nema liste koi nude sve kanale u 50 fps. Pozdrav

 Pozdrav. Na koji kanal tacno mislite, pa cu provjeriti? hvala

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Evo i ruski Eurosport u 4K. Slika je WOW !!!
https://postimg.cc/sBc2sqPy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
Ace123 kaže...

Zbog cega nekad isti kanal nekad radi u 25 fps a nekad u 50 fps na ove iptv liste sta se nude? Svi znamo da u 25 fps sport gledati nije isto kao u 50 fps i razlika je velika. 

Zasto ne idu sve kanale u 50 fps  u cemu je tu problem  sto  vise kanala po iptv liste idu u 25 fps. Zamolio bih neko ko se razume u ovih stvari da odgovori zbog cega nema liste koi nude sve kanale u 50 fps. Pozdrav

 Pozdrav. Na koji kanal tacno mislite, pa cu provjeriti? hvala

 Postovani lucluc, mislim da to nema direktne veze sa tvvietom, pitanje je opcenito za IPTV liste, a kako ste vi tehnicki potkovana osoba mogli bi nam dati i opcenit odgovor.

Zasto je velika vecina TV programa u 25 FPS a ne u 50 FPS, koji je razlog.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

odgovor je usteda novca

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

odgovor je usteda novca

To je sukus odgovora par rijeci vise nije na odmet, ali onda to ide na ustrb kvalitete, izem ti kvantitetu ako nemas kvalitetu, narocito kod sporta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2021 11:27 (Bugov moljac).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Što ti tu nije jasno?

50 je duplo više od 25
Hardverski resursi su duplo iskorišteniji, a iskorišteniji hardver = manje mogućih korisnika, a manje mogućih korisnika = manje novaca prodavaču
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

odgovor je usteda novca

 

Ma ne vjerujem da je to razlog.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2021 19:01 (minix neo).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stipest kaže...
Evo i ruski Eurosport u 4K. Slika je WOW !!!
https://postimg.cc/sBc2sqPy

 Vidim da se gleda preko duplexa,👍Jos da je doci do epg-a

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sisko93 kaže...
Što ti tu nije jasno?

50 je duplo više od 25
Hardverski resursi su duplo iskorišteniji, a iskorišteniji hardver = manje mogućih korisnika, a manje mogućih korisnika = manje novaca prodavaču

 Ako je to razlog onda mogu balansirati nekako. Tako da bi recimo crtaci, filmski kanali, dokumentarni kanali, da idu u 25 fps jer tu i ne treba bas 50, ali sportskih kanala da budu u 50 jer sport u 25 fps je sranje. 21 vek ono sportskih kanala u 25 fps? .

Pozz

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...
sisko93 kaže...
Što ti tu nije jasno?

50 je duplo više od 25
Hardverski resursi su duplo iskorišteniji, a iskorišteniji hardver = manje mogućih korisnika, a manje mogućih korisnika = manje novaca prodavaču

 Ako je to razlog onda mogu balansirati nekako. Tako da bi recimo crtaci, filmski kanali, dokumentarni kanali, da idu u 25 fps jer tu i ne treba bas 50, ali sportskih kanala da budu u 50 jer sport u 25 fps je sranje. 21 vek ono sportskih kanala u 25 fps? .

Pozz

Da, to bi vrijedilo u teoriji kada bi se svi kanali jednako gledali.

 

90% ljudi uzima listu radi sporta i sportski kanala, nikakav balans tu nećeš dobiti. A da ne spominjem velike sportske događanje tipa finale lige prvaka i slično. Možeš imati sve kanale u25fps a samo taj jedan u 50fps gdje je finale i opet će biti veliko opterečenje na infrastrukturi IP providera jer će velika večina gledati baš taj kanal.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

opustiš se i gledaš vrhunski tenis tj. čekaš i gledaš  đoleta i nadala u 4k  , vidiš uživo felš loptice  nikad ništa slično nisam vidio u tenisu

 Jel to iptv? To mozda king-iptv?

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima netko za preporučiti IPTV? Trebaju mi i hrvatski programi. Gledao bih preko SmartIPTV aplikacije na Samsungu.

Moj hobi - Zdrave Minute - https://www.youtube.com/channel/UCA5Vt7sUGTktpleA_rT-Zqw https://austria-life.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nova iptv, jeftini, slika fenomenalna, preporuka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 0:07 (Cryogenic).
3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...

Nova iptv, jeftini, slika fenomenalna, preporuka.

 Ne bih rekao da je slika fenomenalna, al za tu cijenu ni ne treba biti.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Stižu neke novosti uoči Eura....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poz

 

Vi koji spominjete V sport i druge 4K kanale, molio bi samo napišite preko čega ih gledate, Hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice