Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.152
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
tomy92 kaže...
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

 Hvala. Ako nije problem napisati u odnosu na koje usluge su nasi sportski kanali losijeg kvaliteta?

Ja mislim da je to upuceno na druge kanale u unutar liste. Jer neki dokumentarni i filmski programi su bolje kvalitete, ali po meni je to vise stvar žanra nego stream-a, jer cinema format od 24fps-a ce izgledat bolje jer je tako namjenjen za gledanje, dok za sport di su brze kretnje i vise dinamike, ako stream nije savrsen onda je percepiran kao losiji, iako mozda je postavkama kvalitetr jednak kao i neki dokumentarni ili filmski

 

Da upravo na to mislio, stream sportova di je kretanje i dinamika brza, u tim segmentima npr Nova i Red Devil imaju kvalitetniji stream i sliku , jer dok usporedis na dva tv npr Arenu 1HR(tvviet) i Arenu 1HR(reddevil/nova) onda vidis stvarno razliku u kvaliteti... nekako je bolja slika i ostrija na njima nego npr na tvvietu di cesto lopta zna trepereti a na redu ne treperi... eto te neke sitnice, vjerojatno je do izvora prijenosa streama...

 Ne znam kakvo je sad stanje kod RedDevilsa ili Nove, ali u trenutku kad sam birao, prije koju godinu Viet je meni osobno ima najbolju kvalitetu. Mozda su sad bolji ali nisam se ni trudio uzimat u njih jer sam zadovoljan Vietom. Sta se tice te "muljave" slike ili ti ga ghostinga, velik udio u tome moze imati i sam tv, tj. ako je neka od opcija tipa clear motion, motion clear, auto motion omogucena tada se zna pojavljivati taj ghosting, pa je mozda i to bila razlika tada. Ono po cemu se moze najbolje mozda vidjeti kvaliteta slike za sport je tenis, i na tome sam ja uglavnom trazio razliku, jer ako je na tenisu loptica jasna i vidljiva onda je to to. Ali da se jos nadovezem, apsolutno je najvaznija kvaliteta izvora, a to se moze najbolje vidjeti i kod samog Vieta na primjerima BT Sporta i ostalih sportskih kanala.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Q-Tip kaže...
Blackcastle kaže...

 Mislim da niti jedna lista ne može pratiti servise tipa HBO GO , Netflix , Amamzon i dr..... bar što se tiče serija jer to bi zahtijevalo puno resursa a i posla....što se tiče filmova možda bi se dalo "počupati" najbolje u godini jer ih zapravo i nema previše ali nikada nije realno očekivati od tv vod da će biti na nivou spomenutih stream servisa iz kojih realno idu najbolje serije i filmovi....i sve to u konačnici na 10-12 eura....

 

Što si ti sad napričao, majko moja... veze s vezom nema.

 Poanta moje priče je bila da ljudi traže da se svi novi filmovi pa i serije nađu što prije u videoteci sto zahtijeva resurse i puno vremena.

 

2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel mi moze netko poslati kontakte za liste red devil i nova?

Hvala unaprijed 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I ja bih molio za kontakte red devil i nova iptv u pp.
Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Q-Tip kaže...
Blackcastle kaže...

 Mislim da niti jedna lista ne može pratiti servise tipa HBO GO , Netflix , Amamzon i dr..... bar što se tiče serija jer to bi zahtijevalo puno resursa a i posla....što se tiče filmova možda bi se dalo "počupati" najbolje u godini jer ih zapravo i nema previše ali nikada nije realno očekivati od tv vod da će biti na nivou spomenutih stream servisa iz kojih realno idu najbolje serije i filmovi....i sve to u konačnici na 10-12 eura....

 

Što si ti sad napričao, majko moja... veze s vezom nema.

 Poanta moje priče je bila da ljudi traže da se svi novi filmovi pa i serije nađu što prije u videoteci sto zahtijeva resurse i puno vremena.

 

 

Pa zapravo i ne, ima puno ljudi ovdje na forumu koji su vec nudili svoje Vod preko plexa itd.... sve se da nači kad se želi, naravno da ljudi žele potpunu videoteku npr listanu po godinama i onda kad upalis tv navecer upalim Kuma i gledam ga 104040 put :D Mislim jbg filmoljupci uvijek tako razmisljaju, meni osoobno nije problem kad mogu preko torrenta skinut za par minuta neki film koji trazim, al neki nemaju tu mogucnost, onda im ostaju netflix,hbo,amazon a svi zajedno ako ih koristis kostaju do 50 60 e mjesecno.

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mi da imamo interes da imamo VOD sa 100000 naslova imali bismo ga vec. Imati ogroman VOD je puno lakse i jednostavnije nego imati kvalitetan live. Sta znaci VOD? Instaliramo tri servera sa velikim kapacitetom, prekopiramo kompletnu bazu od nekoliko upload sources i gotovo. Ako netko zeli ogroman VOD, tada tvviet nije usluga za njega... Znaci mi u VOD stavljamo nove naslove i to je to... Ne stavljamo kolekcije, turske serije i razne spotove. Vecina nasih korisnika gleda i tv unatrag, tako da se na 104 kanala 8 dana unatrag moze svega toga naci sto bi bilo i u videoteci ako je rijec o starijim naslovima

 

Interes za velikim VOD-om ce se pojaviti kada budemo zasticena grupa, sad zasad ni slucajno iz raznih razloga koje ne bih sada da navodim. Napomenuo bih samo jos i da vecina servisa koje nude VOD nemaju VOD na svojim serverima, zato korisnici tih servisa mogu prije nadrljati nego ovaj koji ih nudi u svojoj usluzi. Zato VOD PAZNJA. hahahhaha

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 10:50 (lucluc).
 
4 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Potpisujem,samo nove i bolje filmove stavljat a ne sve i svasta(samo malo cesce :) )
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Mi da imamo interes da imamo VOD sa 100000 naslova imali bismo ga vec. Imati ogroman VOD je puno lakse i jednostavnije nego imati kvalitetan live. Sta znaci VOD? Instaliramo tri servera sa velikim kapacitetom, prekopiramo kompletnu bazu od nekoliko upload sources i gotovo. Ako netko zeli ogroman VOD, tada tvviet nije usluga za njega... Znaci mi u VOD stavljamo nove naslove i to je to... Ne stavljamo kolekcije, turske serije i razne spotove. Vecina nasih korisnika gleda i tv unatrag, tako da se na 104 kanala 8 dana unatrag moze svega toga naci sto bi bilo i u videoteci ako je rijec o starijim naslovima

 

Interes za velikim VOD-om ce se pojaviti kada budemo zasticena grupa, sad zasad ni slucajno iz raznih razloga koje ne bih sada da navodim. Napomenuo bih samo jos i da vecina servisa koje nude VOD nemaju VOD na svojim serverima, zato korisnici tih servisa mogu prije nadrljati nego ovaj koji ih nudi u svojoj usluzi. Zato VOD PAZNJA. hahahhaha

 Serije izlaze kao gljive poslije kiše na svim popularnim streaming servisima , tako da pratiti ih i nadodavati s titlovima bilo bi gotovo neizvedivo....filmovi ipak manje izlaze tako da bi se tu moglo malo profiltrirati što valja i nadodati...

 

Samo da napomenem za one koji ne znaju ...svi stream servisi se daju uzimati kao djeljeni account , ja recimo s prijateljima dijelim Netfilx i HBO GO , tako da tko hoće gledati dobre serije i filmove može se to za malo para, neki čak uzmu full pretpaltu pa djele na 4 različita TV-a...što ispadne smješne pare....

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moje misljenje da VOD ne spada i da nije potreban u unutar IPTV liste. Za to postoje druge stvari, ali razumijem potrebu ljudi da na jednom mistu imaju sve stvari. I tu moram pohvalit lucluc-a sto je na prijedlog ode na forumu uveo VOD, ali moram i reci da je nacin na koji je to integrirano u unutar liste malo nepregledno, a i ono sto sam na brzinu upalio nekoliko filmova i serija, za moj standard apsolutno nedovoljna kvaliteta slike. Sta se toga tice mozda sam ja malo zahtjevan, ali za malo novaca postoji puno bolja alternativa, od kvalitete do korisnickog iskustva. Ali hej, ode je unutar liste " besplatno" i postujem i razumijem da je to nekome dovoljno kao bonus uz IPTV. 
Da se razumimo, kad kazem VOD mislim na dio za serije i filmove, vracanje unazat je genijalan potez i to podrzavam

 
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedna zanimljivost,imam priliku gledati orginal EON Srbija, TViet Tv, i razlika da je EON 20 sekundi brzi ako se gleda nogomet,a EON ott platforma zaostaje oko 20 sekundi za Max Tv orginal..

Znaci Tvviet zaostaje 50 sekundi, to mi se cini jako puno..

Sad dali je netko to usporedivo? 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@mari27 @LEGIJA 

Imate poruke

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...

Jedna zanimljivost,imam priliku gledati orginal EON Srbija, TViet Tv, i razlika da je EON 20 sekundi brzi ako se gleda nogomet,a EON ott platforma zaostaje oko 20 sekundi za Max Tv orginal..

Znaci Tvviet zaostaje 50 sekundi, to mi se cini jako puno..

Sad dali je netko to usporedivo? 

 

 

 

 

 Po vasoj racunici TVVIET ne zaostaje 50, nego 40 sekundi. U biti podeseno je sa nase strane 20 sekundi u odnosu na satelit sto je standard za iptv, ali sve zavisi i od brzine intenreta i postavki apliakcije preko koje gledate. eon recimo ima manje podesen buffer

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
renco83 kaže...

Jedna zanimljivost,imam priliku gledati orginal EON Srbija, TViet Tv, i razlika da je EON 20 sekundi brzi ako se gleda nogomet,a EON ott platforma zaostaje oko 20 sekundi za Max Tv orginal..

Znaci Tvviet zaostaje 50 sekundi, to mi se cini jako puno..

Sad dali je netko to usporedivo? 

 

 

 

 

 Po vasoj racunici TVVIET ne zaostaje 50, nego 40 sekundi. U biti podeseno je sa nase strane 20 sekundi u odnosu na satelit sto je standard za iptv, ali sve zavisi i od brzine intenreta i postavki apliakcije preko koje gledate. eon recimo ima manje podesen buffer

 U tivimate ima nekoliko opcija buffera .....nista,malo,srednje,veliko i jako veliko.Pretpostavljam ako stavim na opciju ništa onda vrti ono što dobije odmah od net-a?Jel tako?

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Gledam preko tivimate vas servis, kako onda moram podesiti taj buffering?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cao svima,

Da li postoji neki program za convertovanje Mac listi u m3u format?

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipo, jel može preporuka za neku provjerenu  kungfu listu sa alija? Moze i u privatnom poruci :) Unaprijed se zahvaljujem pozz 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
lucluc kaže...
renco83 kaže...

Jedna zanimljivost,imam priliku gledati orginal EON Srbija, TViet Tv, i razlika da je EON 20 sekundi brzi ako se gleda nogomet,a EON ott platforma zaostaje oko 20 sekundi za Max Tv orginal..

Znaci Tvviet zaostaje 50 sekundi, to mi se cini jako puno..

Sad dali je netko to usporedivo? 

 

 

 

 

 Po vasoj racunici TVVIET ne zaostaje 50, nego 40 sekundi. U biti podeseno je sa nase strane 20 sekundi u odnosu na satelit sto je standard za iptv, ali sve zavisi i od brzine intenreta i postavki apliakcije preko koje gledate. eon recimo ima manje podesen buffer

 U tivimate ima nekoliko opcija buffera .....nista,malo,srednje,veliko i jako veliko.Pretpostavljam ako stavim na opciju ništa onda vrti ono što dobije odmah od net-a?Jel tako?

 Da ,tako je.

renco83 kaže...

Gledam preko tivimate vas servis, kako onda moram podesiti taj buffering?

 Nazaalost nisam u mogucnnosti trenutno da provjerim opciju buffera, ali mozete se javiti i nasoj korisnickoj podrsci da vam provjere i dadnu upute

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...

Moje misljenje da VOD ne spada i da nije potreban u unutar IPTV liste. Za to postoje druge stvari, ali razumijem potrebu ljudi da na jednom mistu imaju sve stvari. I tu moram pohvalit lucluc-a sto je na prijedlog ode na forumu uveo VOD, ali moram i reci da je nacin na koji je to integrirano u unutar liste malo nepregledno, a i ono sto sam na brzinu upalio nekoliko filmova i serija, za moj standard apsolutno nedovoljna kvaliteta slike. Sta se toga tice mozda sam ja malo zahtjevan, ali za malo novaca postoji puno bolja alternativa, od kvalitete do korisnickog iskustva. Ali hej, ode je unutar liste " besplatno" i postujem i razumijem da je to nekome dovoljno kao bonus uz IPTV. 
Da se razumimo, kad kazem VOD mislim na dio za serije i filmove, vracanje unazat je genijalan potez i to podrzavam

 

 

Na sta konkretno mislis s ovim "za to postoje druge stvari"?

Osim klasika netflix i slicno...

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...
tomy92 kaže...

Moje misljenje da VOD ne spada i da nije potreban u unutar IPTV liste. Za to postoje druge stvari, ali razumijem potrebu ljudi da na jednom mistu imaju sve stvari. I tu moram pohvalit lucluc-a sto je na prijedlog ode na forumu uveo VOD, ali moram i reci da je nacin na koji je to integrirano u unutar liste malo nepregledno, a i ono sto sam na brzinu upalio nekoliko filmova i serija, za moj standard apsolutno nedovoljna kvaliteta slike. Sta se toga tice mozda sam ja malo zahtjevan, ali za malo novaca postoji puno bolja alternativa, od kvalitete do korisnickog iskustva. Ali hej, ode je unutar liste " besplatno" i postujem i razumijem da je to nekome dovoljno kao bonus uz IPTV. 
Da se razumimo, kad kazem VOD mislim na dio za serije i filmove, vracanje unazat je genijalan potez i to podrzavam

 

 

Na sta konkretno mislis s ovim "za to postoje druge stvari"?

Osim klasika netflix i slicno...

 Kodi

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...
tomy92 kaže...

Moje misljenje da VOD ne spada i da nije potreban u unutar IPTV liste. Za to postoje druge stvari, ali razumijem potrebu ljudi da na jednom mistu imaju sve stvari. I tu moram pohvalit lucluc-a sto je na prijedlog ode na forumu uveo VOD, ali moram i reci da je nacin na koji je to integrirano u unutar liste malo nepregledno, a i ono sto sam na brzinu upalio nekoliko filmova i serija, za moj standard apsolutno nedovoljna kvaliteta slike. Sta se toga tice mozda sam ja malo zahtjevan, ali za malo novaca postoji puno bolja alternativa, od kvalitete do korisnickog iskustva. Ali hej, ode je unutar liste " besplatno" i postujem i razumijem da je to nekome dovoljno kao bonus uz IPTV. 
Da se razumimo, kad kazem VOD mislim na dio za serije i filmove, vracanje unazat je genijalan potez i to podrzavam

 

 

Na sta konkretno mislis s ovim "za to postoje druge stvari"?

Osim klasika netflix i slicno...

Googlaj malo Real Debrid + Syncler. Moze i kodi ali je jednostavnije u Syncleru. Znaci, 4K, HDR i audio od Dolby Atmosa i drugih formata, izvori od 80GB, znaci blu-ray izvori, najbolja moguca kvaliteta sto postoji, i to vecina filmova

i serija

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2021 22:23 (tomy92).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Citam ovaj forum duze od godinu dana i ovde san pronasao iptv za sebe,probao sam vise njih i godinu dana sam kod RD i ne znam o kojim problemima u radu pricas ?  Kod mene u Minhenu radi sve super,vodafone net 250mbps. Kvalitet slike odlican. Pre RD sam uzeo test od tv viet i prekidalo je i preko njihove apk i preko iptv smartes apk, a odustao sam zbog bolje ponude kanala najvise.

Svako trazi za sebe sta mu odgovara,pa tako nekom odgovara jedna usluga nekome druga.Ne hvalim nikoga samo iznosim moje iskustvo.Neko hvali Art listu da je najbolja ali do njih nikako nisam mogao doci. Pozdrav svima,izvinjavam se na duzem postu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 12:46 (Kale_boy).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Novi profil i udri..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kale_boy kaže...

Citam ovaj forum duze od godinu dana i ovde san pronasao iptv za sebe,probao sam vise njih i godinu dana sam kod RD i ne znam o kojim problemima u radu pricas ?  Kod mene u Minhenu radi sve super,vodafone net 250mbps. Kvalitet slike odlican. Pre RD sam uzeo test od tv viet i prekidalo je i preko njihove apk i preko iptv smartes apk, a odustao sam zbog bolje ponude kanala najvise.

Svako trazi za sebe sta mu odgovara,pa tako nekom odgovara jedna usluga nekome druga.Ne hvalim nikoga samo iznosim moje iskustvo.Neko hvali Art listu da je najbolja ali do njih nikako nisam mogao doci. Pozdrav svima,izvinjavam se na duzem postu.

 Za tvviet niste mogli dobiti test za smarters app, tako da ste nesto pogrijesili sigurno

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ala volim ove nove profile, samo ignore

 
2 1 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže..

Googlaj malo Real Debrid + Syncler. Moze i kodi ali je jednostavnije u Syncleru. Znaci, 4K, HDR i audio od Dolby Atmosa i drugih formata, izvori od 80GB, znaci blu-ray izvori, najbolja moguca kvaliteta sto postoji, i to vecina filmova

i serija

 

Ovaj Real Debrid je odlicna stvar, uzeo sam jedan mjesec da probam... nisam znao za to prije... jedino sto ne mogu nikako hr titlove koristiti.... imas mozda neki savjet?

 

Koristim Kodi + The Crew add-on... al onako, nisam nesto odusevljen... imas li mozda prijedlog neceg drugog?

Syncler mi iz nekog razloga ne radi iako sam uredno dodao RD acc...

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...
tomy92 kaže..

Googlaj malo Real Debrid + Syncler. Moze i kodi ali je jednostavnije u Syncleru. Znaci, 4K, HDR i audio od Dolby Atmosa i drugih formata, izvori od 80GB, znaci blu-ray izvori, najbolja moguca kvaliteta sto postoji, i to vecina filmova

i serija

 

Ovaj Real Debrid je odlicna stvar, uzeo sam jedan mjesec da probam... nisam znao za to prije... jedino sto ne mogu nikako hr titlove koristiti.... imas mozda neki savjet?

 

Koristim Kodi + The Crew add-on... al onako, nisam nesto odusevljen... imas li mozda prijedlog neceg drugog?

Syncler mi iz nekog razloga ne radi iako sam uredno dodao RD acc...

 Godinama koristim real debrid na kodiu i titlovi mi uredno rade. Imam integrirane titlovi.com i opensubtitles i podešeno da mi prvo izbaci hr/srb/bos titlove i ne pamtim kada je bila situacija da nije našo neki titl.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...
tomy92 kaže..

Googlaj malo Real Debrid + Syncler. Moze i kodi ali je jednostavnije u Syncleru. Znaci, 4K, HDR i audio od Dolby Atmosa i drugih formata, izvori od 80GB, znaci blu-ray izvori, najbolja moguca kvaliteta sto postoji, i to vecina filmova

i serija

 

Ovaj Real Debrid je odlicna stvar, uzeo sam jedan mjesec da probam... nisam znao za to prije... jedino sto ne mogu nikako hr titlove koristiti.... imas mozda neki savjet?

 

Koristim Kodi + The Crew add-on... al onako, nisam nesto odusevljen... imas li mozda prijedlog neceg drugog?

Syncler mi iz nekog razloga ne radi iako sam uredno dodao RD acc...

 Ja sam s KODI-em koristio Gaia addon, nekako mi je bio najbolji. Sto ce tice titlova ja sam ih vecinom lokalno skida pa onda ubaciva u stream. Jos jedna opcija je da napravis account na opensubtitles, logiras se u kodi u postavkama na njega i tribalo bi ti automatski vuci titlove.

Ono kako sam ja postavio je da mi stream radi priko eksternog playera, MX player i unutar njega ubacivao titlove, tako mi je bilo najlakse.

Jos jedna alternativa koja ti je dobra je CinemaHD, povezes sa Real Debridom, isto eksterni player i to je to.

Sto se mene tice najbolja ti je opcija Syncler-Real Debrid - MX Player. Morat ces se malo poigrat sa njim, jer vrlo vjerovatno si imao neku gresku u koracima pri integraciji Real Debrida, jer to ti je najbolja kombinacija

 

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel netko probao MAG 520?

Jel ima kakvog unapređenja s obzirom na starije boxeve ili na 524?

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...

 Ja sam s KODI-em koristio Gaia addon, nekako mi je bio najbolji. Sto ce tice titlova ja sam ih vecinom lokalno skida pa onda ubaciva u stream. Jos jedna opcija je da napravis account na opensubtitles, logiras se u kodi u postavkama na njega i tribalo bi ti automatski vuci titlove.

Ono kako sam ja postavio je da mi stream radi priko eksternog playera, MX player i unutar njega ubacivao titlove, tako mi je bilo najlakse.

Jos jedna alternativa koja ti je dobra je CinemaHD, povezes sa Real Debridom, isto eksterni player i to je to.

Sto se mene tice najbolja ti je opcija Syncler-Real Debrid - MX Player. Morat ces se malo poigrat sa njim, jer vrlo vjerovatno si imao neku gresku u koracima pri integraciji Real Debrida, jer to ti je najbolja kombinacija

 

 

Super, poigrat cu se malo. Hvala.

 

Daj mi samo jos reci koji koristis provider package u Syncleru?

Mislim da bi zbog toga nece linkove da vuce...

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...
tomy92 kaže...

 Ja sam s KODI-em koristio Gaia addon, nekako mi je bio najbolji. Sto ce tice titlova ja sam ih vecinom lokalno skida pa onda ubaciva u stream. Jos jedna opcija je da napravis account na opensubtitles, logiras se u kodi u postavkama na njega i tribalo bi ti automatski vuci titlove.

Ono kako sam ja postavio je da mi stream radi priko eksternog playera, MX player i unutar njega ubacivao titlove, tako mi je bilo najlakse.

Jos jedna alternativa koja ti je dobra je CinemaHD, povezes sa Real Debridom, isto eksterni player i to je to.

Sto se mene tice najbolja ti je opcija Syncler-Real Debrid - MX Player. Morat ces se malo poigrat sa njim, jer vrlo vjerovatno si imao neku gresku u koracima pri integraciji Real Debrida, jer to ti je najbolja kombinacija

 

 

Super, poigrat cu se malo. Hvala.

 

Daj mi samo jos reci koji koristis provider package u Syncleru?

Mislim da bi zbog toga nece linkove da vuce...

Trenutno sam na Express jer imam Syncler+, ali je funkcioniralo i na Kosmosu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice