Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.637
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kv99 kaže...

molim nekoga da mi pomogne i kaze kako najlakse instalirati apk aplikacije koje nisu u google play na xiaomi mi android tv stick, s obzirom da stick nema usb.Hvala

 Ima nekoliko načina, neki koriste, kao što je kolega predložio Downloader, ali meni osobno je najjednostavniji način da na xiaomi instaliraš network browser (ima ga u google playu). To je zapravo local network browser koji "vidi" sherane foldere na lokalnoj mreži.

 

Ne treba biti neki haker da na kompu složiš sheranje jednog foldera (možda već i imaš), i lijepo elegantno skidaš .apk u njega. Na xiaomi mi samo otvoriš taj folder, i klikneš na apk, i etogac.

 

Znači, downloadaš na kompu, instaliraš iz sheranog foldera, i obrišeš. Teško da može jednostavnije.

 

Poslije u taj folder možeš stavljati slike, filmove..., i sve će to biti vidljivo na tv-u   :)

 

EDIT;

Samo pazi, nisu sve aplikacije predviđene za TV i daljinski.... Malo prosurfaj prije nego samo instaliraš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 19:33 (ZdravacVZ).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@ kv99..
za Xiaomi Tv stick koristim apps sa Google playa " Send files to Tv " za sve apk koje zelim imati na Tv stick -u,
Apps imam i na mobu ( android) , jer na mobu najlakse nadem apk koji mi treba i tako " upareno " prebacim na stick
Na Sticku koristim "Tv file Commander " kao file manager .Prebacivanje je bezicno, po meni odlicno rjesenje
Drugi nacin koji sam isto koristio je preko Cloud apps ( Google Drive , Dropbox , Box - to Tv file Commnder)
Ove dvije opcije sam koristio i za fotke, glazbu .. ponekad film
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 9:15 (blackE-1).
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dali mozda neko zna kako stupiti u kontakt sa vlasnikom iptv placa.work, molio bih na pm ako moze

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ja nakon dve godine kod R.Devila i Nove IPTV (koja mi služi kao back up od punca) uzeo godinu dana od tvvieta.Moram reći da je kvaliteta i stablnost liste najbolja od svih koje sam koristio i da 10 eura za sve što ima je full realna svota...

 

Uloženo je puno u snimalicu i videoteku i vidi se stalni napredak na listi.SK4K kad je Formula 1 ili tu i tamo premier liga pravi je gušt za oko...

 

Ovo je moje realno mišljenje iz iskustva , i ne bih volio da se smatra kao neko "drukanje" za listu...eto ako ikada bude netko od domaćih se pojavio na ovom nivou neka se javi tu na forum...

 
1 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imate li vi problema s plaćanjem NOVA MEDIA IPTVa putem PayPala?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne radi im PayPal.

Kontaktiraj ih i poslat ce ti link gdje placas direktno karticom.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Evo ja nakon dve godine kod R.Devila i Nove IPTV (koja mi služi kao back up od punca) uzeo godinu dana od tvvieta.Moram reći da je kvaliteta i stablnost liste najbolja od svih koje sam koristio i da 10 eura za sve što ima je full realna svota...

 

Uloženo je puno u snimalicu i videoteku i vidi se stalni napredak na listi.SK4K kad je Formula 1 ili tu i tamo premier liga pravi je gušt za oko...

 

Ovo je moje realno mišljenje iz iskustva , i ne bih volio da se smatra kao neko "drukanje" za listu...eto ako ikada bude netko od domaćih se pojavio na ovom nivou neka se javi tu na forum...

 Nije drukanje i reklama...ali u konacnici ipak je...

dobar je taj tvviet...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Blackcastle kaže...

Evo ja nakon dve godine kod R.Devila i Nove IPTV (koja mi služi kao back up od punca) uzeo godinu dana od tvvieta.Moram reći da je kvaliteta i stablnost liste najbolja od svih koje sam koristio i da 10 eura za sve što ima je full realna svota...

 

Uloženo je puno u snimalicu i videoteku i vidi se stalni napredak na listi.SK4K kad je Formula 1 ili tu i tamo premier liga pravi je gušt za oko...

 

Ovo je moje realno mišljenje iz iskustva , i ne bih volio da se smatra kao neko "drukanje" za listu...eto ako ikada bude netko od domaćih se pojavio na ovom nivou neka se javi tu na forum...

 Nije drukanje i reklama...ali u konacnici ipak je...

dobar je taj tvviet...

 Ja sam samo iznosio svoje činjenice od kada sam se upustio u IPTV svijet....Recimo jučer u finalu ATP barcelona okrenem na NOVU iptv na SK1 HR čisto da vidim sliku a ono SD slika gora od stare analogije....ima i Tvviet da mu HBO zašteka ili da mu padnu HRT kanali ali ih riješi vrlo brzo....ali da mu je rezolucija pala na bilo kojem sportskom kanalu ili reciom HRT-u koliko ga ja koristim NIJE.

 

Drugo što mi je najbitnije da kad budu jake utakmice tipa LP ili svjetskog prvenstva ili sl gdje se mnogo ljudi zakači na taj kanal tu ima kvalitetu koju nemaju ove domaće liste....ili se bar tako nazivaju...

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

 Ja sam samo iznosio svoje činjenice od kada sam se upustio u IPTV svijet....Recimo jučer u finalu ATP barcelona okrenem na NOVU iptv na SK1 HR čisto da vidim sliku a ono SD slika gora od stare analogije....ima i Tvviet da mu HBO zašteka ili da mu padnu HRT kanali ali ih riješi vrlo brzo....ali da mu je rezolucija pala na bilo kojem sportskom kanalu ili reciom HRT-u koliko ga ja koristim NIJE.

 

Drugo što mi je najbitnije da kad budu jake utakmice tipa LP ili svjetskog prvenstva ili sl gdje se mnogo ljudi zakači na taj kanal tu ima kvalitetu koju nemaju ove domaće liste....ili se bar tako nazivaju...

 Ma sve OK, sve si dobro napisao i sve realno stoji, svaka pohvala je na neki nacin pozitivna-dobra reklama a pokuda losa reklama i to je to.

 

Ima jos dobrih takozvanih domacih lista koje drze kvalitetu i stabilnost i cijenom su alpari tvviet, jedino sto tvviet u toj mjesecnoj cijeni ima onu ponudu za tri konekcije na istoj IP i dodatnu na drugoj IP adresi...

2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel zna netko gdje ima za kupit ethernet adapter za Firestick 4k ? Mislim ima na ebayu i to al ne vidim nigdje da u Hr trgovini netko to prodaje.

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da pitam jos jedanput, dali mozda neko zna kako stupiti u kontakt sa vlasnikom iptv placa.work, molio bih na pm ako moze

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zoxinho10 kaže...

Jel zna netko gdje ima za kupit ethernet adapter za Firestick 4k ? Mislim ima na ebayu i to al ne vidim nigdje da u Hr trgovini netko to prodaje.

 

 Znam da sam tražio prije mjesec dana pa nisam uspio naći kod nas. Nije baš da sam se pretrgao od traženja, ali definitivno nije nešto što ima svaki dućan. 

 

Ebay, Amazon, možda njuškalo...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ima na amazonu,za par dana dobijes posiljku.

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kv99 kaže...

Da pitam jos jedanput, dali mozda neko zna kako stupiti u kontakt sa vlasnikom iptv placa.work, molio bih na pm ako moze

 To i mene zanima,ali mislim da češ teško doći do ove liste, problem je u tome što su dobrim djelom zatvorene i ne primaju nove korisnike ili to ide po preporuci starih korisnika.

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel tko plaćao za novu iptv preko one stranice "Start Oms, oms product" tako nešto?
Guglao sam i nigdje je nema.
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li tko kontakt mail ili telefon od NOVA iptv ?

Jesu i njega mijenjali ? Može na PM ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imaš pp
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim info da li je moguce povuci bilo koji epg preko duplex iptv app instaliranom na tizenu neovisno o listi,buduci da aplikacija to omogucava prilikom registracije?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...

Molim info da li je moguce povuci bilo koji epg preko duplex iptv app instaliranom na tizenu neovisno o listi,buduci da aplikacija to omogucava prilikom registracije?

 

 

 ovo i mene zanima, ubacio sam listu i link na epg u duplex aplikaciju ali nije radilo??? U drugoj aplikaciji se uredno prikazuje

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav svima..koje url link trebam upisat u iptv smarters app kako bi gledao tvviet. prešao sam na iphone, pa više nemam pristup njihovoj app za gledanje. pod username/password pretpostavljam da upišem svoje login od tvvieta?

imate neku drugu app za preporučit za gledanje preko iphonea?

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja gledam preko GSE IPTV, ali link svejedno moras traziti od njih.. za gledati van njihove aplikacijr treba ti m3u lista.. javi im se na viberu i rijesit ce ti
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

imam i ja instalirano GSE, ali mi nekak djeluje iptv smarters kao bolja..nju sam imao na androidu..pa bi htio probat da vidim kak radi na ios

 

poslo sam im na viber pa nisam dobio nikakv odogovor još..

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
guzda22 kaže...

pozdrav svima..koje url link trebam upisat u iptv smarters app kako bi gledao tvviet. prešao sam na iphone, pa više nemam pristup njihovoj app za gledanje. pod username/password pretpostavljam da upišem svoje login od tvvieta?

imate neku drugu app za preporučit za gledanje preko iphonea?

 kontaktiraj podršku preko maila .. mislim da taj app nije podržan

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 11:41 (BoTiA).
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko ima iskustva sa ovim novim boxom  Formuler GTV UHD 4K Ultra IP Mediaplayer H.265 HEVC Bluetooth Dual-WiFi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jeli tko probao Global telecom.eu?Čini mi se da su dosta dobri.Imao sam njihovu listu na jedan sat.10 eur mj.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ništa specijalno kvalitetom, da je cijena 4-5e rekao bi dobra lista.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima neka legalna stranica sa pretplatom za La Ligu? Da nije dazn..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
9111963 kaže...
Jeli tko probao Global telecom.eu?Čini mi se da su dosta dobri.Imao sam njihovu listu na jedan sat.10 eur mj.

 Lista je OK, ima dobru kvalitetu i stabilnost, mozda za nas malo preskupa...ko voli nek izvoli...

 

Medju prvima su poceli vrtiti Arena Sport 7 do 10.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 21:28 (Bugov moljac).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...

Molim info da li je moguce povuci bilo koji epg preko duplex iptv app instaliranom na tizenu neovisno o listi,buduci da aplikacija to omogucava prilikom registracije?

 

 

 Duplex misterija?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Za tu app ne znam, a GSE provjereno radi, samo im se javis preko vibera ili maila i u dogovoru s njima posalju ti url liste i to je to...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice