Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.126
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne, potrazis od njih m3u listu ili podatke za stalker i to ucitas u aplikacij.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tinmar11 kaže...

 Hvala na savjetu, ali ne da mi se zezati s emulatorom, kupit ću Fire Stick lite i kao gospodin daljincem upravljati. :D 

Bez obzira što imaš 1080p TV nemoj olako otpisati Fire stick 4K. Dolazi sa više RAM-a (od viška glava ne boli), ali možda i bitnije ima bolji daljinski.

 

Koliko vidim po slikama (ako dobro gledam), ovaj LITE nema na daljinskom mogućnost gašenja/paljenja televizora te regulacije glasnoće. Ako ti to nije pretjerano bitno onda uzmi LITE.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Uzet ću u obzir. Nije mi toliko bitno što nema te tipke, za 200kn više mi se to ne isplati, više bih eventualno zbog RAM-a uzeo u obzir jači model da bude više future-proof.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 19:32 (Tinmar11).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vjerojatno će i količina koju ima lite biti dosta samo za Tvviet. Već za Kodi recimo ne škodi da bude više.

Nisam mislio da je tolika razlika u cijeni. Znam da se 4K uzme za cca 300kn kad je na Amazon rasprodaji. Na njuškalu rabljeni za 350-400 isto nije loša opcija.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel nekome hbo ne radi kak treba na tvviet.

Ne bi pogledo gospodare  prstenova na miru da ga je....

I samo mi taj kanal ne radi

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Popravili smo. Izvinjavamo se zbog neugodnosti... Nekih 5-10 minuta je zezao taj kanal, pa smo ga resetovali

 
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Platio sam smart iptv za 3 mjeseca. Nigdje upute ni savjeta kako raditi s tim.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Šta si platio i kome?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sumnjicavac kaže...
Platio sam smart iptv za 3 mjeseca. Nigdje upute ni savjeta kako raditi s tim.

 Moraš malo precizniji biti što si platio i kome...ako si uzeo listu od nekoga da bi ju gledao imaš more aplikacija i na youtubu kako unesti podatke koje si dobio u njih....a možemo ti i mi tu na forumu pomoći samo budi malo precizniji....

2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ljudi,

 

Zanima me postoji li ikakva opcija da se instaliran tivimate premium na samsung tv t8072 kupljen prosle godine. 
preko firesticka ili necega? 
hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na Samsung tv ne možeš instalirati tivimate jer samsung ima tizen os, ali možeš kupiti firestick i njega instalirati tivimate.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, ali dok ga dopremiš u Hr je 42 eura, a i u posljednje vrijeme nije ga bilo nešto na akciji. Mislim da i 500 kn nije previše jer ga imaš odmah i sad.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nije bas cesto na akciji, max 2 puta godisnje 29€ + 11€ mailboxde dostava 

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo na linksu firestick 4k. 

Na amazonu je 60,00 eura . tak da i nije neka razlika. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja isto pikiram još jednoga, imam firestick na starom samsungu, a na lg-u stari minx u1 koji lagano ide prema kraju,tako da kad bude prva akcija kupujem.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pitam, ako mi je TV FHD jel ima svrhe uzimati njega 4K ili je dovoljno uzeti 1080, kakva ce slika biti na TV-u u kojoj rezoluciji...4K ili FHD...

 

Dali se na njega moze bez problema instalirati neka od IPTV aplikacija, pa i npr. STBemu...

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

Pitam, ako mi je TV FHD jel ima svrhe uzimati njega 4K ili je dovoljno uzeti 1080, kakva ce slika biti na TV-u u kojoj rezoluciji...4K ili FHD...

 

Dali se na njega moze bez problema instalirati neka od IPTV aplikacija, pa i npr. STBemu...

 Ako je samo za IPTV i KODI onda je opcija  i jeftiniji i odličan XIAOMI MI Stick,  za 250 kn se može nabaviti, vrti sve bez problema, imam 3 IPTV  aplikacije i 2 KODI Builda a njemu, nema štekanja i sve radi  fluidno i dobro.

 Ne podržava 4K ali to nije niti bitno za IPTV i Kodi

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

Pitam, ako mi je TV FHD jel ima svrhe uzimati njega 4K ili je dovoljno uzeti 1080, kakva ce slika biti na TV-u u kojoj rezoluciji...4K ili FHD...

 

Dali se na njega moze bez problema instalirati neka od IPTV aplikacija, pa i npr. STBemu...

 Naravno, radit ce ti sve kao i na 4k osim naravno da ne podržava 4k. Iste aplikacije možeš instalirati na oba uređaja.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ovima s NovaIPTV, PayPal ugasio racun a danas mi istice 3 liste kod njih. Divno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stvarno?
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, pokusavam uplatiti i pise da primatelj ne moze primiti novce.

Kontaktirao sam ih i rekli su da im paypal ne radi. Valjda ce mi javiti kako se drukcije moze uplatiti.
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

malo "zdrave" konkurencije nije na odmet :D

 

dečki se digli pa nekom zasmetalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Da, ali dok ga dopremiš u Hr je 42 eura, a i u posljednje vrijeme nije ga bilo nešto na akciji. Mislim da i 500 kn nije previše jer ga imaš odmah i sad.

 ja uzeo prije god dana, i to na ebayu, ispalo me 350 kn...ovo u linksu je bas puno

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma da, puno je, ali firestick po meni vrijedi i 500 kn jer je bolji od većine boxova, mislim na kineze. Probao sam više komada kineskih boxova i to ti je manje više isti šrot. Ima dobrih, ali to košta.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

molim nekoga da mi pomogne i kaze kako najlakse instalirati apk aplikacije koje nisu u google play na xiaomi mi android tv stick, s obzirom da stick nema usb.Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 15:20 (kv99).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Downloader

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
budi malo konkretniji, pozz
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ako moze link

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 18:32 (kv99).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice