Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.321
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nansale kaže...
Pitanje za one koji gledaju IPTV na PC (kod mene je Windows 10)..koje aplikacije koristite za reprodukciju IPTV?

 Koristio sam vlc i kodi. Ali bolje je uzeti neki android box ili stick sa daljincem

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Znam da je bolje..radi se o zajedničkom PCu bez mogućnosti spajanja boxa/firesticka a lista uvijek ima
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nansale kaže...
Pitanje za one koji gledaju IPTV na PC (kod mene je Windows 10)..koje aplikacije koristite za reprodukciju IPTV?

 Kodi preko Simple IPTV Client. Najbolja slika, prikazuje epg i logo kanala.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, jedno kratko pitanje za znalce.

Trebao bih si uzeti tv box pošto moj Sony ne podržava instaliravanje aplikacija.

 

E sad što bi mi preporučili da šljaka?

 

Amazonov firestick ili neki android box? Cijena do nekih 500 kuna mogu ici. 

Dali ja mogu na firestick 4k ako ga uzmem staviti tivimate aplikaciju?

Ako ne mogu staviti tivimate pošto koristim tvviet listu dali ce to sve raditi normalno na smart iptv-u pošto vidim da njega stavljaju večinom na firestick.

Nisam našao da su instaliravali druge .apk na firestick osim Smart iptva. 

Unaprijed se zahvaljujem. 

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kratko i jasno - Fire stick 4k je u kombinaciji sa tivimate aplikacijom majka Mara za IPTV! TVVIet radi perfektno u ovoj aplikaciji a radi i preko istalih aplikacija na Fire stick 4k uređaju. Ali na Tivimatw radi najbolje. Takođe, manipulisanje daljincem u ovoj aplikacije je jednostavno da jednostavnije ne može biti.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Osobno koristim FireTV 4k i stvar radi savršeno. Baš sam nedavno uzeo još jednog s njuškala za 300kn za drugi tv. Na oba je tivimate i tvviet lista.

Radi ti i tvviet app na firetv. Nisam drugo isprobavao jer mi je tivimate odličan.


Edit: Direkt s Amazona se nabavi novi za cca 45 eura kad je na akciji, ali trebaš koristiti mailbox.de ili slično jer Jeff ne šalje u RH.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 11:34 (Hexfire).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Kratko i jasno - Fire stick 4k je u kombinaciji sa tivimate aplikacijom majka Mara za IPTV! TVVIet radi perfektno u ovoj aplikaciji a radi i preko istalih aplikacija na Fire stick 4k uređaju. Ali na Tivimatw radi najbolje. Takođe, manipulisanje daljincem u ovoj aplikacije je jednostavno da jednostavnije ne može biti.

 Točnije, 29€ Amazon 4K + 11€ mailboxde. Ja sam ga tako kupio

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, ali to ja valjda samo uz Amazon Prime. Inače ide i nešto za dostavu unutar DE. Ili je free bez obzira? Uglavnom par eura više manje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ja nakon cca godina instalirao Tvimate aplikaciju i mogu reći da je prva aplikacija koja mi je uspiješno zamijenila perfect player...puno brža je i ima jednostavno korištenje....i ugodan izgled

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Kratko i jasno - Fire stick 4k je u kombinaciji sa tivimate aplikacijom majka Mara za IPTV! TVVIet radi perfektno u ovoj aplikaciji a radi i preko istalih aplikacija na Fire stick 4k uređaju. Ali na Tivimatw radi najbolje. Takođe, manipulisanje daljincem u ovoj aplikacije je jednostavno da jednostavnije ne može biti.

koristim istu kombinaciju i slažem se da tivimate radi vrhunski, jednostavno sasvim drugo iskustvo gledanja TVa.

 

 

Može biti i bolje (kao što sam vidio sa drugom listom koja ima ovo riješeno), ako se TvViet gleda preko stalker portala koji omogućuje gledanje unatrag preko EPG-a, u aplikaciji TiViMate, ovo treba ispraviti:

 

- filmovi i serije su u jednom folderu, treba ih razvrstati jer ih je ovako nemoguće pratiti (ovo je do TvViet ekipe)

- filmovi i serije ne prikazuju poster (ovo je valjda do autora TiViMate aplikacije)

- live TV, ne postoji mogućnost premotavanja unatrag trenutne emisije (vjerojatno je i ovo do TvViet ekipe)

 

 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kova077 kaže...

Pozdrav, jedno kratko pitanje za znalce.

Trebao bih si uzeti tv box pošto moj Sony ne podržava instaliravanje aplikacija.

 

E sad što bi mi preporučili da šljaka?

 

Amazonov firestick ili neki android box? Cijena do nekih 500 kuna mogu ici. 

Dali ja mogu na firestick 4k ako ga uzmem staviti tivimate aplikaciju?

Ako ne mogu staviti tivimate pošto koristim tvviet listu dali ce to sve raditi normalno na smart iptv-u pošto vidim da njega stavljaju večinom na firestick.

Nisam našao da su instaliravali druge .apk na firestick osim Smart iptva. 

Unaprijed se zahvaljujem. 

 

Koristio fire stick 4K dva,tri dana i prodao ga.Nije mi nalegao.Prešao na android box a95x f3 i od tada(a tome ima godinu i nesto) prezadovoljan sa boxom.I naravno tivi mate-om na njemu.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A ja obrnuto, oba boxa u ormar, a 2 Fire u pogon. I više ni ne pomisljam na bilo koji box.

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...

A ja obrnuto, oba boxa u ormar, a 2 Fire u pogon. I više ni ne pomisljam na bilo koji box.

 vjerujem da sve zavisi od korištenja, ja FireTV koristim samo za Kodi, IPTV (TiViMate) i Youtube i to radi savršeno

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Iptv, netflix i youtub

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

korišteno više android box-ova, od neo, x96, svakakvih generičkih androida, do xiaomia koji podržavaju sve protokole i HDCP i sve ostalo što ide uz to, uz kombinacije svakakvih playera, ali ništa, apsolutno ništa do sada nije kao kombinacija FireTV i TiviMate. To dvoje jednostavno radi, uključi, sjedi, instaliraj i gledaj. Najbolje potrošenih 30€ ikad, da je i kupljen po punoj cijeni, i dalje vridi svake lipe. što se tiče androida, tu je uvik bilo nekog naštimavanja, prištimavanja, postavljanja i sličnih stvari da bi funkcioniralo, da ne pričam o wifi-u, pogotovo na xiaomiu, konstantno pucanje mreže. ne trebate mi govoriti za lan vezu direktnu, znam da je to idealna situacija, ali firestick na istoj lokaciji radi bez greške.

što se tiče generičkih android boxeva, realno za Iptv i ne treba nešto bolje, ali ako ga koristite za neke druge stvari, tu je već malo kompliciranije. za vas kojima je bitna videoteka unutar iptv liste, onda možete slobodno bez greške koristiti te boxeve, ali ako gledate malo kvalitetnije izvore filmova i serija, e tu već počinju male komplikacije, od audio passtrougha, HDCP-a, itd... (izuzev xiaomia, shielda i jos par ostalih).

long story short, Firetv i TiviMate dobitna kombinacija.

P.S.- da se nadovežem na post koji sam objavio prije par dana, moguća je intergracija IPTV u Plex, Emby i Jellyfin, samo se nisam ima vrimena sa tim poigrat, a i to je jos jedna od alternativa za integraciju IPTV-a

 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas imamo utakmice, jedva cekam da se jave korisnici reddevilsa sa pljuckanjem...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

to samo ovi na tcomu... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

Danas imamo utakmice, jedva cekam da se jave korisnici reddevilsa sa pljuckanjem...

 meni bez greske radilo 

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet, odgledao PSG-BAY prvo poluvrijeme na Areni, 2 puta mi je počeo buffering ali nakratko. Na poluvremenu šaltam po programima i skužim da su prijenosi i na BT Sport i odgledao do kraja tamo. Ni trznulo a slika mi čak i bolja nego na Areni i Planetsportu. Još k tome Englezi imaju ubačeno navijanje u pozadini a to mi je puuuno bolje nego tišina na stadionu makar je prazan.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

konacno imam i ja sportski kanal sa ligom prvaka, 4K slika, Bein, arapski komentator nazalost, ali nekad mi bolje slusat njih nego nase/.ne treba na pominjati da je lista za DZ, kao i sve moje... naravno, nijednom buffer, Mtel opticki net 200/100

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 6:34 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

konacno imam i ja sportski kanal sa ligom prvaka, 4K slika, Bein, arapski komentator nazalost, ali nekad mi bolje slusat njih nego nase/.ne treba na pominjati da je lista za DZ, kao i sve moje... naravno, nijednom buffer, Mtel opticki net 200/100

 

 

1920 a 4k?

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

konacno imam i ja sportski kanal sa ligom prvaka, 4K slika, Bein, arapski komentator nazalost, ali nekad mi bolje slusat njih nego nase/.ne treba na pominjati da je lista za DZ, kao i sve moje... naravno, nijednom buffer, Mtel opticki net 200/100

 

 

 OK ali to nije 4K vec FHD slika rezolucija je 1920x1080, jedino sto je FPS ako je vjerovati onome sto pise izmjerama na slici nestvarnih 100, bitrate je dobrih cca 7800.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

zato sam i stavio parametre da neko ko se razumije prokomentarise...imam 2 takva kanala Bein 1 i Bein 2 plus jos 10 ak nesportskih...generalno po zemljama, cini mi se da ful HD ima najvise USA u ponudi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

zato sam i stavio parametre da neko ko se razumije prokomentarise...imam 2 takva kanala Bein 1 i Bein 2 plus jos 10 ak nesportskih...generalno po zemljama, cini mi se da ful HD ima najvise USA u ponudi

 Amerikanci obicno koriste 60 FPS-a

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
dadotb kaže...

zato sam i stavio parametre da neko ko se razumije prokomentarise...imam 2 takva kanala Bein 1 i Bein 2 plus jos 10 ak nesportskih...generalno po zemljama, cini mi se da ful HD ima najvise USA u ponudi

 Amerikanci obicno koriste 60 FPS-a

 

Zato im i je onakva slika na npr.NBA,NFL ili sl.Nikakva oznacavanja 4k,full hd,hd i ostali bakraci.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav ekipa. Moze li ponuda u inbox za iptv? Hvala!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...
Bugov moljac kaže...
dadotb kaže...

zato sam i stavio parametre da neko ko se razumije prokomentarise...imam 2 takva kanala Bein 1 i Bein 2 plus jos 10 ak nesportskih...generalno po zemljama, cini mi se da ful HD ima najvise USA u ponudi

 Amerikanci obicno koriste 60 FPS-a

 

Zato im i je onakva slika na npr.NBA,NFL ili sl.Nikakva oznacavanja 4k,full hd,hd i ostali bakraci.

 tako je

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc Planirate li možda uvesti Sky sports uskoro?

The more things change, the more they stay the same.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trenutno nazalost nemamo u planu, ali kada tvviet postane zatvorena grupa, onda cemo vjerovatno dodati. hvala

 
5 0 hvala 2
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Trenutno nazalost nemamo u planu, ali kada tvviet postane zatvorena grupa, onda cemo vjerovatno dodati. hvala

 Jos ako budu kvalitete ko BT Sport.zakon

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice