Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.757
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Od utorka na tim kanalima je Liga prvaka i jos mnogo toga ce biti jer je Arena otkupila jos La Ligu i jos stosta....

 

Moram dodati da je Tvviet jedini dodao ove kanale u fhd 50 fps formatu slike(vecina ih jos ni nema u nikakvom obliku).

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Svaka ti dala Lucluc.Sad bi bila fora da je tvviet zatvorenog tipa(samo je za postojece korisnike),tj.da ne prima nove korisnike kako je bilo rijeci o tome prije hehe
 
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, to ce biti jos malo i podeseno, odnosno zatvorene nove registracije. LP

 

hvala na lijepim rijecima

 
7 0 hvala 4
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ma lucluc je najjaci, oko 4godine sam kod njega, usluga ide samo naprijed i svaka cast na trudu i slusanju korisnika sta bi trebalo unaprijediti 👌👌💪💪😊
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 14:50 (pejak84).
 
3 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, to ce biti jos malo i podeseno, odnosno zatvorene nove registracije. LP

 

hvala na lijepim rijecima

Hoce onda odabranima poskupjeti pretplata?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A zasto bi???
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne, pretplata nece poskupljivati niti pojeftiniti :-)). U biti ista je pretplata 8 godina

 

Ps to nisu odabrani, nego jednostavno ce biti prekinute registracije novih clanova...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 20:03 (lucluc).
 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 zna li neko kako da pokrenem iptv smarters plejer na roku tv,mislim kad ukucam korisnicko,pas i url nikako da krene 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Postoji li neka lista samo sa sportklub programima drugi programi mi ne trebaju. Ništa me drugo ne zanima ali da lista radi normalno, a ne da mi miješa malo hrv malo srb sportklubove kao u ovih drljavih kineza. Zanima me sportklub samo zbog F1 i MotoGP.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Također tražim sportklub programe, isključivo zbog F1 i MotoGP... nemam više volje mijenjati operatere kako oni ukidaju programe.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo posto ste se javili u support temu tv-vieta i imate srece sto ste oboje milijunti poster, mozete dobiti ovu listu koja uz sport klub gratis dolazi i sa svim ostalim programima!!! Ali pazite, budite brzi jer jos malo pa nestalo, uskoro se zatvaraju prijave jer lucluc ima previse love.

 

 

nhf luc i staff, all respect due, sala mala

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 9:14 (Dojitza).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nadimak_forumaša kaže...

Postoji li neka lista samo sa sportklub programima drugi programi mi ne trebaju. Ništa me drugo ne zanima ali da lista radi normalno, a ne da mi miješa malo hrv malo srb sportklubove kao u ovih drljavih kineza. Zanima me sportklub samo zbog F1 i MotoGP.

 

Sandra1602 kaže...
Također tražim sportklub programe, isključivo zbog F1 i MotoGP... nemam više volje mijenjati operatere kako oni ukidaju programe.

 Ima nas puno takvih. Ja bih uz F1 i Moto GP dodao i tenis i NFL. Ali ne vjerujem da će netko nuditi listu samo sa SK-ovima. Na žalost . Najbliže tome bi trebao biti OTT EON od Unaited Grupe. Ako ga pokrenu, kad ga pokrenu( kad se promijeni zakon) i ako bude sportski paket u njemu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 10:13 (stipest).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mene zanima cisto informativno (da mozemo bolje pomoci) zasto se bas trazi lista "samo sport"? Da li je problem novac, ako da koliko je prihvatljiva cijena tako da vam se moze predloziti nesto. Ili visak programa jednostavno smeta?

 

Imate liste kod nas po 5 eura mjesec, na aliexpress i manje 2-4 eura kung fu liste, od nasih imate nova iptv 5 eu/mj. Ako vam smeta ostatak programa, imate besplatni program Notepad++ s kojim se pobrise visak.

Try and fail, but never fail to try.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Mene zanima cisto informativno (da mozemo bolje pomoci) zasto se bas trazi lista "samo sport"? Da li je problem novac, ako da koliko je prihvatljiva cijena tako da vam se moze predloziti nesto. Ili visak programa jednostavno smeta?

 

Imate liste kod nas po 5 eura mjesec, na aliexpress i manje 2-4 eura kung fu liste, od nasih imate nova iptv 5 eu/mj. Ako vam smeta ostatak programa, imate besplatni program Notepad++ s kojim se pobrise visak.

 Vjerojatno ljudi misle da je nekome povoljnije baviti se samo streamingom sporta pa da je takva lista time i povoljnija. Realnost je da je vecini restreamera ako imaju i sport, marginalan trosak dodati i ostale kanale koji se ionako slabo gledaju. Rezultat je da se liste uzimaju uglavnom radi sporta a ostatak kanala je tu tek tolko da se podeblja.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne možeš ni na MaxTV uzeti samo sportski paket pa zašto bi ovdje bilo drugačije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Čini mi se kako je neko vrijeme član Manipulator imao u ponudi mogućnost uzimanja samo sportske liste.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ove nove Arene idu besplatno ovaj mjesec na Max TV-u?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dojitza kaže...
kameni_zg kaže...

Mene zanima cisto informativno (da mozemo bolje pomoci) zasto se bas trazi lista "samo sport"? Da li je problem novac, ako da koliko je prihvatljiva cijena tako da vam se moze predloziti nesto. Ili visak programa jednostavno smeta?

 

Imate liste kod nas po 5 eura mjesec, na aliexpress i manje 2-4 eura kung fu liste, od nasih imate nova iptv 5 eu/mj. Ako vam smeta ostatak programa, imate besplatni program Notepad++ s kojim se pobrise visak.

 Vjerojatno ljudi misle da je nekome povoljnije baviti se samo streamingom sporta pa da je takva lista time i povoljnija. Realnost je da je vecini restreamera ako imaju i sport, marginalan trosak dodati i ostale kanale koji se ionako slabo gledaju. Rezultat je da se liste uzimaju uglavnom radi sporta a ostatak kanala je tu tek tolko da se podeblja.

 Koliko sam ja skuzio, to su nekakvi restreamerski tokeni, znaci tipa 1 korisnik je 1 token itd itd. Ti ko reseller kupujes tokene koje koje pretvaras u loginove za usere. E sad mozda sam krivo shvatio, ako jesam slobodno me ispravite vi koji znate kak to funkcionira a ima ih tu na forumu. No ako sam ja to dobro shvatio, ili barem princip ako sam dobro shvatio, onda je reselleru totalno ne isplativo dati listu samo sporta za manje pare, jer mora iskoristit taj 1 token svejedno, a taj 1 token njega kosta isto ko da je i full lista.

Jedino sad recimo da je 1 token 5 eura, ti uslugu prodajes za 15, pa samo sport das za 10, onda je matematika cista i ajde mozda se isplati, al vidim zasto niko to ne radi, jer realno nemogu dat dobru cijenu za samo sport, ne isplati im se, pogotovo danas kad je average cijena IPTV-a kod nas 8-10 eura, nema tu onda profita nekog.

 

E sad zasto netko poput lucluca nema tako nesto (koji ima vecinu programa svoje), to je vjerojatno napravljeno tako da se ne overloadaju serveri. (pretpostavljam)

 

ps. splicanin nemoj to pisat, bus pobral karton ko tuskanac, bolje ne radi mira u kuci :-) 

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 19:11 (kameni_zg).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije to tako složeno. Kad bi ponudio 10kanala i rekao 10 evra odma bi bio komentar kako je 500 kanala 12 - lupam cifre.Druga stvar, mislim da je to većini komplikovano sa tehničke strane jer kod većine ako imaš jedan program možeš doći i do ostalih. Jednostavno se riješiti onoga što nikad ne gledaš tako da ja tu ne vidim problem. Jedino ako poenta priče nije ta da mislite da ćete proći jeftinije.

 
1 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dojitza kaže...

Evo posto ste se javili u support temu tv-vieta i imate srece sto ste oboje milijunti poster, mozete dobiti ovu listu koja uz sport klub gratis dolazi i sa svim ostalim programima!!! Ali pazite, budite brzi jer jos malo pa nestalo, uskoro se zatvaraju prijave jer lucluc ima previse love.

 

 

nhf luc i staff, all respect due, sala mala

 Nisi citirao kome se obračaš ali ako se meni obračaš nisam te ništa razumio. Ako se pak meni ne obračaš onda zaboravi.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nadimak_forumaša kaže...
Dojitza kaže...

Evo posto ste se javili u support temu tv-vieta i imate srece sto ste oboje milijunti poster, mozete dobiti ovu listu koja uz sport klub gratis dolazi i sa svim ostalim programima!!! Ali pazite, budite brzi jer jos malo pa nestalo, uskoro se zatvaraju prijave jer lucluc ima previse love.

 

 

nhf luc i staff, all respect due, sala mala

 Nisi citirao kome se obračaš ali ako se meni obračaš nisam te ništa razumio. Ako se pak meni ne obračaš onda zaboravi.

 Zanemari, sprdnja/pokusaj humora za one koje dulje prate ovu temu.

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moram reci da je slika dosta losa na ovim Arenama 7 i 9, super sto je  50 fps, al je dosta muljava, gledam na tvviet, nadam se da će to ovi iz croatela riješiti..

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

danas negledljiv Reddevil izgleda da tcom zesce jebe listu

ni preko mobilnog neta i preko fiksnog neta ni preko VPN ne radi nikako

svakih 2-3 sekunde buffering

imam neku staru listu od nekog bosanca i ona radi bez frke i uopce nije podlazna ovim zezancijama od t-com firewall-a

ne kuzim

p.s. frend ima isto listu od reddevila preko A1 fiksnog vdsl-a radi mu ok

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...

Moram reci da je slika dosta losa na ovim Arenama 7 i 9, super sto je  50 fps, al je dosta muljava, gledam na tvviet, nadam se da će to ovi iz croatela riješiti..

Očito je smanjen bitrate...na MAXtv-u je kristalno čista. 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mogu potvrditi da trenutno kombinacija T-com i Red zeza. Na planetsportu buffering svako tolko, ali zato mobilni internet (ht) i hotspot sljakaju.

PS. zanimljivo da tokom pauze izmedu poluvremena nije bio buffering niti jednom

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...

Moram reci da je slika dosta losa na ovim Arenama 7 i 9, super sto je  50 fps, al je dosta muljava, gledam na tvviet, nadam se da će to ovi iz croatela riješiti..

 

Ne bi smjelo... bas citam u nasoj viber grupi da ljudi pisu da je odlicna slika... preuzimamo preko satelita i podeseni su originalni paramteri... Bitrate je podesen na 6mbps kao i na satelitu... iste postavke su za sve hr arene

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 22:23 (lucluc).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

heheh, odgovor je transcode

nikad nece biti kvalitet isti kao original :D

jbg fizika

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije moguce isporuciti sa satelita na ott bez transcode, ali sa novim parametrima koje koristim, nema neke razlike... Dalje ne bih odgovarao na ovu temu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
renco83 kaže...

Moram reci da je slika dosta losa na ovim Arenama 7 i 9, super sto je  50 fps, al je dosta muljava, gledam na tvviet, nadam se da će to ovi iz croatela riješiti..

 

Ne bi smjelo... bas citam u nasoj viber grupi da ljudi pisu da je odlicna slika... preuzimamo preko satelita i podeseni su originalni paramteri... Bitrate je podesen na 6mbps kao i na satelitu... iste postavke su za sve hr arene

 Meni je također slika pomalo losa.. cak gledam tekmu na planetsportu u 25fps jer mi je i tako bolje nego na areni 7. Nekako kao da tijekom kretanja kamere se dosta pokvari slika. Gledam na 55" tv.. mozda ovi koji govore da je slika odlicna gledaju na manjim tv 🤷🏻‍♂️

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moguce je da je na tv.u ukljucena opcija true motion ili kako vec... tu opciju bi trebalo iskljuciti

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice