Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.413
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
the.shano kaže...
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

 

 

 Hvala na odgovoru,

 

Mene osobno taj palac dolje i ne dira. Mislim bit moga posta je bas da vidim do cega bi moglo biti i dali netko drugi ima istih problema, kao sto si ti lijepo objasnio.

Ako netko prati moje postove mogu se samo uvjeriti za tvviet imam samo rijeci hvale i da su jedini iptv provider kojeg preporucam za dalje upravo zbog korisnicke podrske i kvalitete (nema iptv da je savrsen samo je stvar kako ko rjesava taj problem kad se desi).

btw do brzine mi nije bilo  jer imam kabelski internet 200/mbps brzinu a drugu listu koju imam cisto ako jedna zasteka  (losija kvaliteta) je radila bez problema i zbog toga sam sumnjao da je do njih. Ali posto je vecina rekla da je kod ostalih radilo ko podmazano onda je vjerovatno problem u toj ruti.

 

hvala i thumbs down guys :)

zivi bili i veseli

 

Ma imas tu par creeplova koji tuku stalno dolje palac cim se pise nesto negativno protiv luca , a kad on nesto napise on gore palac i hvala... tih par tipa tuskanca itd. Naviknut ces s vremenom, malo procitas zadnjih 10 postova i sve ti jasno ;)

 Kako bi ti sebe nazvao?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
the.shano kaže...
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

 

 

 Hvala na odgovoru,

 

Mene osobno taj palac dolje i ne dira. Mislim bit moga posta je bas da vidim do cega bi moglo biti i dali netko drugi ima istih problema, kao sto si ti lijepo objasnio.

Ako netko prati moje postove mogu se samo uvjeriti za tvviet imam samo rijeci hvale i da su jedini iptv provider kojeg preporucam za dalje upravo zbog korisnicke podrske i kvalitete (nema iptv da je savrsen samo je stvar kako ko rjesava taj problem kad se desi).

btw do brzine mi nije bilo  jer imam kabelski internet 200/mbps brzinu a drugu listu koju imam cisto ako jedna zasteka  (losija kvaliteta) je radila bez problema i zbog toga sam sumnjao da je do njih. Ali posto je vecina rekla da je kod ostalih radilo ko podmazano onda je vjerovatno problem u toj ruti.

 

hvala i thumbs down guys :)

zivi bili i veseli

 

Ma imas tu par creeplova koji tuku stalno dolje palac cim se pise nesto negativno protiv luca , a kad on nesto napise on gore palac i hvala... tih par tipa tuskanca itd. Naviknut ces s vremenom, malo procitas zadnjih 10 postova i sve ti jasno ;)

 

Ti se ukljucujes samo kad treba nesto spotaci za tvviet... Ako vec preprodajes nextgen, slobodno pisi malo o samoj usluzi, kvalitetu, novitetima... Nemoj samo pokusavati diskreditovati ljude koji vole tvviet, kao i tvviet kao uslugu. Pogrdnim imenima nazivati normalne ljude je nedolicno bilo gdje...

 

Ono nesto kao placeni botovi i slicno je davno palo u vodu jer evo i ljudi pisu da su zadovoljni sa tvviet koji su se u zadnje vrijeme prikljucili platformi

 

Hvala puno svima na lijepim rijecima i drago nam je da ste zadovoljni jer se bas trudimo da imamo sto zadovoljnije korisnike

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2021 12:39 (lucluc).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
the.shano kaže...
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

 

 

 Hvala na odgovoru,

 

Mene osobno taj palac dolje i ne dira. Mislim bit moga posta je bas da vidim do cega bi moglo biti i dali netko drugi ima istih problema, kao sto si ti lijepo objasnio.

Ako netko prati moje postove mogu se samo uvjeriti za tvviet imam samo rijeci hvale i da su jedini iptv provider kojeg preporucam za dalje upravo zbog korisnicke podrske i kvalitete (nema iptv da je savrsen samo je stvar kako ko rjesava taj problem kad se desi).

btw do brzine mi nije bilo  jer imam kabelski internet 200/mbps brzinu a drugu listu koju imam cisto ako jedna zasteka  (losija kvaliteta) je radila bez problema i zbog toga sam sumnjao da je do njih. Ali posto je vecina rekla da je kod ostalih radilo ko podmazano onda je vjerovatno problem u toj ruti.

 

hvala i thumbs down guys :)

zivi bili i veseli

 

Ma imas tu par creeplova koji tuku stalno dolje palac cim se pise nesto negativno protiv luca , a kad on nesto napise on gore palac i hvala... tih par tipa tuskanca itd. Naviknut ces s vremenom, malo procitas zadnjih 10 postova i sve ti jasno ;)

 

Ti se ukljucujes samo kad treba nesto spotaci za tvviet... Ako vec preprodajes nextgen, slobodno pisi malo o samoj usluzi, kvalitetu, novitetima... Nemoj samo pokusavati diskreditovati ljude koji vole tvviet, kao i tvviet kao uslugu. Pogrdnim imenima nazivati normalne ljude je nedolicno bilo gdje...

 

Ono nesto kao placeni botovi i slicno je davno palo u vodu jer evo i ljudi pisu da su zadovoljni sa tvviet koji su se u zadnje vrijeme prikljucili platformi

 

Hvala puno svima na lijepim rijecima i drago nam je da ste zadovoljni jer se bas trudimo da imamo sto zadovoljnije korisnike

 

Prvo nikad nisam reko nista protiv tebe direkt, nego protiv pojedinaca koji ovu temu pretvaraju u nesto sto nije trebala biti.... drugo nista ne prodajem nikakav nextgen niti ga imam niti neznam sto je to... trece uvijek pisem sto mislim, ako nemozete prihvatiti kritiku zao mi je, koristio sam i tvviet i red devil, ostao sam na red devilu.... moj izbor znam radi cega i imam svoje razloge... a minuse lako lupate do neba nije mi bitno, samo cu prijavit adminima da promjene temu u Tvviet kad vec tako imas tu korisnicku podrsku itd :)

 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luc, srpske arene?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
the.shano kaže...
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

 

 

 Hvala na odgovoru,

 

Mene osobno taj palac dolje i ne dira. Mislim bit moga posta je bas da vidim do cega bi moglo biti i dali netko drugi ima istih problema, kao sto si ti lijepo objasnio.

Ako netko prati moje postove mogu se samo uvjeriti za tvviet imam samo rijeci hvale i da su jedini iptv provider kojeg preporucam za dalje upravo zbog korisnicke podrske i kvalitete (nema iptv da je savrsen samo je stvar kako ko rjesava taj problem kad se desi).

btw do brzine mi nije bilo  jer imam kabelski internet 200/mbps brzinu a drugu listu koju imam cisto ako jedna zasteka  (losija kvaliteta) je radila bez problema i zbog toga sam sumnjao da je do njih. Ali posto je vecina rekla da je kod ostalih radilo ko podmazano onda je vjerovatno problem u toj ruti.

 

hvala i thumbs down guys :)

zivi bili i veseli

 

Ma imas tu par creeplova koji tuku stalno dolje palac cim se pise nesto negativno protiv luca , a kad on nesto napise on gore palac i hvala... tih par tipa tuskanca itd. Naviknut ces s vremenom, malo procitas zadnjih 10 postova i sve ti jasno ;)

 

Ti se ukljucujes samo kad treba nesto spotaci za tvviet... Ako vec preprodajes nextgen, slobodno pisi malo o samoj usluzi, kvalitetu, novitetima... Nemoj samo pokusavati diskreditovati ljude koji vole tvviet, kao i tvviet kao uslugu. Pogrdnim imenima nazivati normalne ljude je nedolicno bilo gdje...

 

Ono nesto kao placeni botovi i slicno je davno palo u vodu jer evo i ljudi pisu da su zadovoljni sa tvviet koji su se u zadnje vrijeme prikljucili platformi

 

Hvala puno svima na lijepim rijecima i drago nam je da ste zadovoljni jer se bas trudimo da imamo sto zadovoljnije korisnike

 

Prvo nikad nisam reko nista protiv tebe direkt, nego protiv pojedinaca koji ovu temu pretvaraju u nesto sto nije trebala biti.... drugo nista ne prodajem nikakav nextgen niti ga imam niti neznam sto je to... trece uvijek pisem sto mislim, ako nemozete prihvatiti kritiku zao mi je, koristio sam i tvviet i red devil, ostao sam na red devilu.... moj izbor znam radi cega i imam svoje razloge... a minuse lako lupate do neba nije mi bitno, samo cu prijavit adminima da promjene temu u Tvviet kad vec tako imas tu korisnicku podrsku itd :)

 

 Evo, prijavit ću ja tebe adminima zbog kršenja osnovnih pravila foruma. "Trolanje" - Postovi kojima je jedini cilj izazvati negativne reakcije drugih komentatora, izazivati i provocirati smatraju se trolanjem i brišu se, a autori kažnjavaju shodno procjeni moderatora

 

A javio se glavni troler kojeg sam vec jednom prijavio kada je svaku subotu i nedelju pisao "Danas na SK 4K na Tvvietu prijenos ovog onog" ...

 

Negativnu reakciju mogu izazvat jedino kod tebe i tvojih frendica koju ste ovu temu pretvorili u private show, i sad opet cu to napisat. Nisi vrijedan mog komentiranja a kamoli citiranja pa te zadnji put citiram a sljedeci put kad mi pises u pm da te ostavim na miru onda i ti mene ostavi na miru... 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

Tocno to kaj zdravac kaze :-)
meni je isto stekalo taj dan, javio sam sluzbi, i na viberu u grupi jedno 2-3 su se zalila da ne radi, 2-3 da radi (jedan cak i slao videe da dokaze) a jedan kojem ne radi jebavo majku svima i svemu pa tak i vodstvu usluge...  luc nekad se pitam kak ti se da radit ovo 

Try and fail, but never fail to try.
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, trebam pomoc imam samsung smart tv i  htio bih iptv listu m3u dobru, i aplikaciju dobru za smarte tv samsung da ne šteka!

Mollim savjete, i lustu m3u u private inbox, hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ambush kaže...

Ekipa, trebam pomoc imam samsung smart tv i  htio bih iptv listu m3u dobru, i aplikaciju dobru za smarte tv samsung da ne šteka!

Mollim savjete, i lustu m3u u private inbox, hvala :)

 Pogledaj zadnje 2 stranice.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedino prava usporedba ljudi koji su imali više različitih listi mogu biti vjerodostojni da iskazivaju svoje mišljenje...ja sam davno rekao o svojim iskustvima s domačim listama i meni se nakon cca 4 godine koliko sam probao redom Next-gen , NOVA iptv (imam ju još zbog tasta) , Red devila koji je za moj pojam jedini konkurent Tvvietu ali je imao problem s ključnim tekmama ili općenito sportom koji mi je počeo trzati i brejkati kad su one utakmice koje se top gledaju.

E sad dali je to drukanje za bilo koga ili realno iskazivanje utisaka o samom proizvodu prosudite sami...

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kak ste ono rekli  nextgen  lista , idemo probaj vidjet kaj tam ima 

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prelista ovih zadnjih par stranica i nikako da shvatim šta je problem tj oko čega se sporite  

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Prelista ovih zadnjih par stranica i nikako da shvatim šta je problem tj oko čega se sporite  

 Tak je ovdje uvijek. Imaš dvije dobre liste. Stim da je jedna malo bolja od druge. Neki malo više favoriziraju tu listu i to se ne sviđa drugima. Isto sranje već dulje vrijeme se ponavlja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ambush kaže...

Ekipa, trebam pomoc imam samsung smart tv i  htio bih iptv listu m3u dobru, i aplikaciju dobru za smarte tv samsung da ne šteka!

Mollim savjete, i lustu m3u u private inbox, hvala :)

 Pozdrav!

 

Napiši malo prioritete, šta gledaš, šta bi htio da lista ima, da li je to Ex-yu, USA, UK, XXX, Rusija, Angola, ili što već.

Koliko si mjesečno spreman izdvajati za IPTV (5 eur, 10 eur, ili 20-40 i više eur ?)

Da li si spreman platiti aplikaciju cca 5, 10 eur? Ili treba biti free?

 

Slobodno napiši ako misliš da ti je još nešto bitno (na koliko uređaja gledaš, da li gledaš istovremeno na više lokacija...).

 

Tako ćeš dobiti puno konkretniji odgovor.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Prelista ovih zadnjih par stranica i nikako da shvatim šta je problem tj oko čega se sporite  

 

A problem je u tome sto se ova tema pretvara u privatan show pojedinih ljudi, necu ih sad imenovat znaju oni koji su duže tu. Ovaj put je krenulo od onog posta gdje je covjek napisao da mu ne smetaju ovi koji tuku palac dolje cim se nesto napise krivo ili negativno o tvvietu, ali da mu nije jasno kako da uvijek isti iskacu s odgovorima kad neko napise da mu steka tvviet , uvijek isti tzv meni radi sve okej, nije do nas do tebe je , tebi internet los , kupi si vpn itd... jer mi stariji korisnici koja isto vecina koristila tvviet znamo da usred lige prvake ili repka tekma redovito znali programi stekat i preskatat buffering... al eto tu nesmes nista napisat ni slucajno da ne pokvaris promociju ovih iz pasteta sto stalno hvale i lupaje pluseve/minuse... tj ti ispadas onda glavni negativac... steta su ovu temu upropastili , ionako se krše sva pravila , prodaje se i dalje u ovoj temi proizvod nemam nista protiv toga jer sam za iptv , radije dam novac njima nego ht a1 itd... ali neke granice postivanja se bi trebale postivat ali u ovoj temi tesko vise koja se pretvorila u privatan show par pojedinaca koji sim i tam iskoce iz paštete... i to je to 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel samo meni ne radi SSIPTV aplikacija na Philips SaphiOS?

Pokusavam uci i izbaci "The site can't be reached" a ni web im ne radi.

EDIT: proradilo
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 11:57 (siljo90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Inaće to nemam običaj, ali moram jednostavno reći činjenicu, a to je da apsolutno nije točno da se kod nekih eventa togađa da TVVietu počne štekati. To se jednostavno ne događa.

Nije fer da se generalizira problem, a već se detaljno objasnilo zašto se pojedincima događa da šteka. To nema veze sa eventima, ako šteka, šteka na svim kanalima, a uzrok i rješenje je lucluc već napisao.

 

Znam što pišem, i to je jednostavno tako. Neću ulaziti u raspravu, ali moramo se držati činjenica!

Zapravo, lucluc je trenutno jedini kojega se usudim preporučiti i stajati iza toga. Ima još možda 2 liste, koje su na dobrom putu da se i njih preporuči, ali moraju jednostavno otkloniti određene nedostatke.

Za lucluc-a već duže vrijeme mogu garantirati. To nije reklama, nego je jednostavno činjenica. Što god tko mislio o tome  :)

 
6 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa, novi sam u ovome i zanima me može li se gledati na laptopu? 

Ako da, ako bi mi mogao netko pojasniti kako i molio bih preporuku za sportske kanale, hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma nije to generalno istina Zdravac, imali smo ja i frendovi 2 godine u Njemackoj Tvviet i Red Devil, obojicu liste... znaci nas 4 razlicita 4 stana, svi s optikom internet brzina 200mbs i flat i to na moju preporuku za tvviet i red devila... i uvijek smo za vrijeme liga prvaka imali problema sva 4, sto najgore ovoj 3 ja preporucio njega i stajao iza njega dugo isto tj branio, kao pa to je iptv bla bla, pa onda on pokusavao to rjesiti s nekakvim prohodnost ip adrese , pa onda kao serveri su preotereceni , pa ajde probajmo vpn pa probali vpn pa opet isto... dok je u meduvremenu npr Red Devil u isto vreme delal po špagi , i to trajalo tako 2 godine dok nismo poludjeli i svi 4 istovremeno prekinuli godisnje preplate i prebacili se na red devila.Btw mi smo placali 120e godisnje a nismo ni videoteke imali, sad ovo zadnje kao nesto je popravlja to ti je tak tak, za 120e godisnje on bi trebal imat uslugu ko max tv da ni ne trzne nista koliko se hvali ali obojica znamo da nema, mislim svako nek lupa svoje, ali ja govorim osobno iz svojeg iskustva i znam sto sam sve prosao s svojim frendicima u DE... eto toliko od mene , nemoj me krivo shvacat ali pravedno pisem, nista ne lazem nikoga..

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Ma nije to generalno istina Zdravac, imali smo ja i frendovi 2 godine u Njemackoj Tvviet i Red Devil, obojicu liste... znaci nas 4 razlicita 4 stana, svi s optikom internet brzina 200mbs i flat i to na moju preporuku za tvviet i red devila... i uvijek smo za vrijeme liga prvaka imali problema sva 4, sto najgore ovoj 3 ja preporucio njega i stajao iza njega dugo isto tj branio, kao pa to je iptv bla bla, pa onda on pokusavao to rjesiti s nekakvim prohodnost ip adrese , pa onda kao serveri su preotereceni , pa ajde probajmo vpn pa probali vpn pa opet isto... dok je u meduvremenu npr Red Devil u isto vreme delal po špagi , i to trajalo tako 2 godine dok nismo poludjeli i svi 4 istovremeno prekinuli godisnje preplate i prebacili se na red devila.Btw mi smo placali 120e godisnje a nismo ni videoteke imali, sad ovo zadnje kao nesto je popravlja to ti je tak tak, za 120e godisnje on bi trebal imat uslugu ko max tv da ni ne trzne nista koliko se hvali ali obojica znamo da nema, mislim svako nek lupa svoje, ali ja govorim osobno iz svojeg iskustva i znam sto sam sve prosao s svojim frendicima u DE... eto toliko od mene , nemoj me krivo shvacat ali pravedno pisem, nista ne lazem nikoga..

 Po ovom svemu se da zaključit da puno s... I ja sam u DE. Lista radi sasvim ok, baš kad su utakmice onda i radi. Znalo je biti problema kao što ih svi davatelji ilegalnog iptv-a imaju. Znaš šta plaćaš i u šta se upuštaš. Ako ti je muka gledati iptv ti uzmi Sky kao i ja ili neki drugi pa gledaj utakmice ili tv u odličnoj kvaliteti.

 

Ovo za frendove neću ni komentirati. Izgledaš kao neko tko nema frendove.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Napisao ti pm da ne trolam temu kao ti, vidi se ko je dijete od 14 godina... ne zelim da padam na tvoju razinu provokacije , nisi vrijedan toga posto pljujes po meni a i po osobama koje ne poznajes, ne sudim druge kao ti , a sad chill 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Napisao ti pm da ne trolam temu kao ti, vidi se ko je dijete od 14 godina... ne zelim da padam na tvoju razinu provokacije , nisi vrijedan toga posto pljujes po meni a i po osobama koje ne poznajes, ne sudim druge kao ti , a sad chill 

 Ajde vrati se par postova iznad pa pročitaj šta si napisao. I ja kao vrijeđam..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ova tema se pretvorila u laznu dilemu, smijes pisat ali zapravo ne smijes nista protiv nekoga, vas par se tu okupilo i tako drzi ovu temu... ti si samo jedan primjer od njih u nizu... tema je ionak broken vec dugo i ostat ce broken... a nas par ionako pokusavate samo  pa ce valda tako i ostat... 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
3 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Ova tema se pretvorila u laznu dilemu, smijes pisat ali zapravo ne smijes nista protiv nekoga, vas par se tu okupilo i tako drzi ovu temu... ti si samo jedan primjer od njih u nizu... tema je ionak broken vec dugo i ostat ce broken... a nas par ionako pokusavate samo  pa ce valda tako i ostat... 

 Ja se ubacim kad ljudi kao ti previše ser... Realno ni nisi koristio uslugu koju blatiš. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Realno tvoj nacin pisanja je samo sr...javljas se i trolas jer znas sto je istina sto nije. Posto optuzujes bez ikakvog argumenta , svakom mogu poslat ss u pm i potuči tvoju tvrdnju , posto tu nesmijem linkove kačiti :)

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moram napisat da me NOVA jos nije iznevjerila, da sad ce tu neki opet iskocit iz pastete da to ne valja, da su drugi bolji, ali zaboli me za vase misljenje, ja sam svoje stvorio na vlastitom dobrom iskustvu, vi slobodno gledajte sto zelite na svojim listama, ja ostajem vjeran NOVA listi, do sad nisam propustio bas nista sto sam htio gledat.

 
5 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima ona narodna izreka - svaka roba ima svog kupca. Različiti su nam i pogledi šta je bitno da jedna lista ima. Meni lično videoteka ne znači ama baš ništa a pogotovo kad neko natrpa 1000 kanala. Gledam 10-20 različitih, bitan je sport, kvalitet i stabilnost...to je to. Probao sam različite liste i zadržao se na Viet. Bez-veze mi je da ih hvalim a zanimljivije da pročitam neki komentar oko zahtjeva korisnika za unapređenjem usluge tipa dodaj, promjeni, kvalitet i slično. To što se vlasnik uredno javi i učestvuje aktivno u poboljšanju usluge svakom realnom ne može biti minus. Idealno bi bilo da se i ostali tako ponašaju.

 
3 0 hvala 3
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Reddevil i TVViet - 2 najgore liste. 
Malo bolja od njih Nova iptv, next gen i slicno ali i to katastrofa.

Takodje legalne opcije - katastrofa.

 
0 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Reddevil i TVViet - 2 najgore liste. 
Malo bolja od njih Nova iptv, next gen i slicno ali i to katastrofa.

Takodje legalne opcije - katastrofa.

 Tako je scylla98 , najbolji prikaz formule je kad starim dajcom pičiš do šljivika, a najbolji nogomet kad u šljiviku razbaciš s društvom na male golove. Najbolji Fight channel je kad se potučeš jel bio ofsajd ili ne, a najbolji informativni kad te mama vikne da je ručak gotov! A najbolji zabavni kad navečer izađeš u lokalni kafić i urokaš se do daske!

A premotavanje unazad kad sutradan s društvom komentiraš večer prije!

 

Eto, svi žanrovi pokriveni, jesam kojeg propustio?   

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

sad pređi na podžanr 

sport- bilijar

 

džepni bilijar

On lajn zabava za sirotinju poderanih džepova.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo imao sam lucluc-ovu listu na testu i ovako. Prvo se zahvaljujem na test listi. Slika je na filmskim kanalima brutalna, nije sporno. Na sportskima tipa Arena, apsolutno ništa posebno, kao i drugdje. Stabilnost je bila dobra, utakmica koju sam gledao počeo se pojavljivati buffering, riješio sam restartom routera iako je i prije restarta brzina bila 40+ Mbps. nakon restarta, sve je radilo kako treba. Super je fora što se možeš ulogirati na stranicu i tamo gledati kanale. Vrijedi li 12€? Po meni ne vrijedi. 

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice