Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.611
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako ih HT odbije SK HR može si križ staviti na vrata....možda da im je živa EON platfoma bi preživjeli ali i to teško....koliko dogovor na ovakvom malom tržištu u jednom danu promjeni se slika...

 

Mi na ovom forumu smo ionako zbrinuti gdje i kako gledati ali realno, za običnog gledatelja ovo će biti pušiona....

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 20:39 (Blackcastle).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
mmatic123 kaže...

A jeste li probali Duplex Play. Meni puno bolja od Smart IPTV. Plaća se 1 USD/6 mj ili 2 USD/12 mj. 

Molim te možeš li kazati po čemu je puno bolja od Smart IPTV, napraviti neku usporedbu što jedna aplikacija može a druga ne?

 

također, koju IPTV listu koristiš, m3u link ili drugo, da li ti odvaja serije i filmove posebno?

 

 

 Kako podesit da EPG radi u Duplex Play, meni sve OK osim ne štima EPG

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko traje tvviet test lista?

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nekad je bila 24h

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 7:40 (Pixonium).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Test na tvviet obicno traje 48h, ali kada traje liga prvaka, dajemo samo na jedan dan

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dal je još netko dobio mail od Tvviet gdje "podsjećaju" da se ne smije gledati sa dvije različite lokacije istovremeno?

Ne znam jesu li to slali svima ili samo meni pa da vidim gdje je problem. Uvijek gledam od kuće, osim što od prije par dana imam dva firesticka koji rade istovremeno, ali to je dozvoljeno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Dal je još netko dobio mail od Tvviet gdje "podsjećaju" da se ne smije gledati sa dvije različite lokacije istovremeno?

Ne znam jesu li to slali svima ili samo meni pa da vidim gdje je problem. Uvijek gledam od kuće, osim što od prije par dana imam dva firesticka koji rade istovremeno, ali to je dozvoljeno.

Zašto ih ne pitaš na Viberu u čemu je problem?

I ja sam dobio takav mail pa mislim da je službeno priopćenje jer su ljudi počeli davati podatke drugima da se ulogiraju i gledaju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 10:42 (Hrky).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, svi korisnici su dobili to priopcenje kao podsjetnik. Dakle dobili su i oni koji postuju pravila. napominjem da korisnici koji imaju potrebu gledati na 2 razlicite ip istovremeno, dovoljno je da se pretplate na 12 mjeseci i nema problema. Ako netko ponekad se spoji na 2 ip, moze bez doplate, ali kao sto sam rekao, tko treba tu opciju cesto i dugo, mora ici pretplata od 12 mjeseci. Zahvaljujem na razumijevanju, ali pravila su pravila, a i nasi dodatni troskovi skacu u nebesa zbog dijeljenja racuna i slicno :-))

 

Vecina korisnika nikad nije dobila BAN jer se spoje samo sa druge ip, ali ako nije bilo sankcija ranije, ne znaci da je to dozvoljeno. Korisnici koji se spoje sa trece ip, dobijaju vec duze vrijeme automatski ban

 

Tko dobije ban, nije trajno ugasen, nego se treba javiti korisnickoj sluzbi za deblokadu racuna i promijenu lozinke

 

Uskoro ce biti aktiviran autoban i za korisnike koji cesto i dugo koriste sa 2 ip istovremeno. Naime sistem ce biljeziti koliko cesto i koliko dugo na sedmicnom nivou se koristi na 2 ip. Bit ce dozvoljeno 7 sati sedmicno, preko tog vremena je ban.

 

Korisnici koji dva puta dobiju ban zbog dijeljenja racuna, odnosno krsenja pravila, trajno ce izgubiti nalog, kao i mogucnost nove registracije

 

Podsjecam da ovo nisu neka nova pravila, nego vaze vec 8 godina

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 11:38 (lucluc).
 
6 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

Ako se uzme godina dana jel može ići na dvije ip na bilo kojoj apk ili platformi?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, moze

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, moze

Sve jasno....

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 16:26 (Blackcastle).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
mmatic123 kaže...

A jeste li probali Duplex Play. Meni puno bolja od Smart IPTV. Plaća se 1 USD/6 mj ili 2 USD/12 mj. 

Molim te možeš li kazati po čemu je puno bolja od Smart IPTV, napraviti neku usporedbu što jedna aplikacija može a druga ne?

 

također, koju IPTV listu koristiš, m3u link ili drugo, da li ti odvaja serije i filmove posebno?

 

 

Rekao sam: Meni puno bolja od Smart IPTV. Dakle, naglasio sam, meni. A svatko može ovdje skinuti i isprobati, 7 dana je besplatno.

Ima verzija za Win, Android, Samsung OS, LG OS i još neke pa isprobajte da li vam paše.

 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hm, jedno pitanje za ove koji su na TVVietu.
Da li vam se cini da srpske Arene nisu fluidne. Da, znam da su idu u 50FPS i da svaki player pokazuje 50 FPS. 
Ali zanemarite brojke, ovako na oko, da li vam izgledaju fluidno 50FPS? Npr. u odnosu na hrvatske Arene se odmah primeti razlika, mnogo su fluidnije hrvatske Arene u odnosu na srpske.

A cini mi se da pre nije bilo tako, bile su i one fluidne.  Mislio sam da je do mog boxa, ali probao i na drugim uredjajima, isto.

Molim ove zagrizle vietase da me zaobidju (dislajk slobodno udarite).

Jel to mene oci varaju ovako kasno i pricinjava mi se ili nisam jedini? Naravno, moze se i lucluc ukljucuti (mozda je cackao nesto :D). 
Luc, deluje mi kao da ti je izvor progresivni strim u 25 frejma pa si nekako podigao na 50. Ne tvrdim, tako mi deluje, tj. ne deluju mi fludino kako treba. Kazem opet, kasno je, mozda lupam.

 
1 1 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Podzrav. Za arene HR smo podesili najnoviju generaciju GPU transcoding kartica i software-a. Zbog toga smo dobili jos bolju sliku na Arena HR kanalima. Arene HR se streamuju preko satelita, a srb preko cable. Ranije smo streamovali arene preko jednog kablovskog operatera koji ih vise nema, sada streamujemo preko drugog koji mozda teoretski ima nesto slabiji signal, ali posto je tvoje oko to zapazilo, ispitat cu u toku dana sta se moze uraditi da se i srb poboljsaju iako ja nisam primjetio, a nisu na to ukazali ni korisnici.

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvar75 kaže...

Uzmi NET IPTV. Za mene broj 1.

I ja imam Samsung 2019.

 Katastrofa u zadnje vrijeme, od kada su uradili update u kome su ubacili EPG, postala je toliko losa aplikacija da je nevjerovatno. Support uopce ne odgovara, niti ih se moze kontaktirati.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...
BoTiA kaže...
mmatic123 kaže...

A jeste li probali Duplex Play. Meni puno bolja od Smart IPTV. Plaća se 1 USD/6 mj ili 2 USD/12 mj. 

Molim te možeš li kazati po čemu je puno bolja od Smart IPTV, napraviti neku usporedbu što jedna aplikacija može a druga ne?

 

također, koju IPTV listu koristiš, m3u link ili drugo, da li ti odvaja serije i filmove posebno?

 

 

Rekao sam: Meni puno bolja od Smart IPTV. Dakle, naglasio sam, meni. A svatko može ovdje skinuti i isprobati, 7 dana je besplatno.

Ima verzija za Win, Android, Samsung OS, LG OS i još neke pa isprobajte da li vam paše.

 

 Ko ima Samsung neka isproba Gecko IPTV, 7 dana trial, vraćanje unazad, EPG, biranje titlova, menu na našem jeziku i sl. 
AppStore od samsunga, za sve televizore novije od 2016 god.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2021 12:28 (Zurets10).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Hm, jedno pitanje za ove koji su na TVVietu.
Da li vam se cini da srpske Arene nisu fluidne. Da, znam da su idu u 50FPS i da svaki player pokazuje 50 FPS. 
Ali zanemarite brojke, ovako na oko, da li vam izgledaju fluidno 50FPS? Npr. u odnosu na hrvatske Arene se odmah primeti razlika, mnogo su fluidnije hrvatske Arene u odnosu na srpske.

A cini mi se da pre nije bilo tako, bile su i one fluidne.  Mislio sam da je do mog boxa, ali probao i na drugim uredjajima, isto.

Molim ove zagrizle vietase da me zaobidju (dislajk slobodno udarite).

Jel to mene oci varaju ovako kasno i pricinjava mi se ili nisam jedini? Naravno, moze se i lucluc ukljucuti (mozda je cackao nesto :D). 
Luc, deluje mi kao da ti je izvor progresivni strim u 25 frejma pa si nekako podigao na 50. Ne tvrdim, tako mi deluje, tj. ne deluju mi fludino kako treba. Kazem opet, kasno je, mozda lupam.

 ne cini ti se, srpske i hrvatske arene su nebo i zemlja. hr su uvjerljivo fluidnije i bolja je slika

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I bas kad je Dinamo odigrao povjesnu utakmicu TVviet je dozivio knockdown, a koliko vidim i ostali kanali nisu bolji trenutno.

 

 
1 2 hvala 2
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kod mene radi normalno Tvviet.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I kod mene sve ok prošlo i sad gledam Milan-United, nema problema.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 2
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni također radilo bez ijednog zastajkivanja

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pa gledao sam samo 2. poluvrijeme dinamo, apsolutno nijednom nije zastekao tvviet i jos sam to gledao prek mobilnog neta jer sam bio na poslu... znaci, kome je stekalo je do njega a ne do tvvieta...
 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

 

 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo mali osvrt i upute;

 

Nama je jako zao sto je nekome prekidalo iako nije bilo do nas. Naime ono sto mi preduzimamo da ne prekida je jako kvalitetna mreza i direktne konekcije prema svim ISP prema kojima se moze kupiti konekcija. Drugo je live monitoring u datacentru koji u svakom trenutku radi mtr i ping prema svim isp sa kojih se korisnik povezuje te cim mtr nije ok, datacentar automatski radi reroutiranje. Recimo desi se da pocne nesto nekome prekidati na par minuta i odjednom se konekcija popravi. To znaci da je datacentar dobio info da nije ruta ok i odmah je uradjeno reroutiranje. Ti slucajevi su naravno rijetki. Sada dolazimo do ozbiljnije stvari, a to je da prekida i ne prestaje prekidati. Koji je uzrok i sta uraditi? Uzrok je da je mtr dobar i nema dataloss i datacentar ne moze znati da nesto sa konekcijom nije ok, a kanali ne rade dobro. Tada korisnik mora iskljuciti uredjaj preko kojeg gleda i router na 10 minuta. Ako ne pomogne, uraditi speedtest i ako ima losu brzinu, pozaliti se svom ISP. Ako ima dobru brzinu, javiti se korisnickoj sluzbi i mi onda rucno alarmiramo datacentar i trazimo reroutiranje iako sve djeluje ok.

 

Smatram da su slucajevi da prekida rijetki, ali ovo je internet i desava vam se sigurno da i recimo youtube nekad prepozna slabu konekciju i smanji vam kvalitet videa iako vam je speedtest ok. To je isti slucaj kao ovo sto sam naveo. Takve stvari se desavaju i nazalost normalne su. Sa nase strane je uradjeno sve da se eto dovede na minimum

 

Kao sto je zdravac rekao, dobro je imati kvalitetan vpn te na taj nacin vi sami u biti radite reroutiranje ako vam je brzina neta ok.

 
3 0 hvala 2
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

 

 

 Hvala na odgovoru,

 

Mene osobno taj palac dolje i ne dira. Mislim bit moga posta je bas da vidim do cega bi moglo biti i dali netko drugi ima istih problema, kao sto si ti lijepo objasnio.

Ako netko prati moje postove mogu se samo uvjeriti za tvviet imam samo rijeci hvale i da su jedini iptv provider kojeg preporucam za dalje upravo zbog korisnicke podrske i kvalitete (nema iptv da je savrsen samo je stvar kako ko rjesava taj problem kad se desi).

btw do brzine mi nije bilo  jer imam kabelski internet 200/mbps brzinu a drugu listu koju imam cisto ako jedna zasteka  (losija kvaliteta) je radila bez problema i zbog toga sam sumnjao da je do njih. Ali posto je vecina rekla da je kod ostalih radilo ko podmazano onda je vjerovatno problem u toj ruti.

 

hvala i thumbs down guys :)

zivi bili i veseli

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Preko mjesec dana sam na tviet, nemam drugih riječi osim riječi hvale, radi ko švicarska urica.

 

 

 

 
1 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@gornjigrad, 3 mjeseca na tvviet, radi vrhunski, pohvalno
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam od 22.12.2018. Meni dobro radi. Desilo se da nekad kanal ne radi, prebacim na drugi. Za te novce i kvalitet kanala se isplati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...
Hexfire kaže...
Kod mene radi normalno Tvviet.

 Radi i kod mene sad, ali utakmica od cca 70min nije se mogla geldati a i drugi kanali sljedeci sat do sat ipo. Sreca imam jednu backup listu pa sam se na nju prebacio

 

Ekipa, palac dolje ne znači "kod mene sve radi", nego da se ne slažete sa kolegom. U ovome slučaju ne znam sa čime se ne slažete u postu the.shana jer čovjek je samo rekao da kod njega ne radi. Nije rekao da generalno ne radi.

Ak vam se već lupa palac dolje, možete ovdje jer mene to baš ne dira 

 

 

the.shano  Imali smo ovdje već tu temu par puta. Ne radi se ovdje da je generalno bio problem, nego je vjerojatno stvar u ruti kojom stream dolazi do tebe. To je činjenica, i mogu osobno tome posvjedočiti, a ovisi o milijun stvari, najmanje o TVVietu, dosta u Internet provideru i rutama streama. Problem se rješava individualno, kontaktiraš ih Viberom, ruta se provjeri,  izolira, "preusmjeri", i poslije sve OK!

 

Zato uvijek govorim da VPN nije samo da maskiraš svoju IP adresu, već pomaže i kod ovakvih stvari. Konkretno Nord VPN server Frankfurt radi bez ikakvih problema, pod uvjetom da imate na uređaju gdje gledate TVViet bar 10 - 15 Mbps download (iako iz iskustva mislim da je 15 Mbps nekakav minimum (unatoč tome što su strimovi do 8 Mbps).

 

 

 

 Hvala na odgovoru,

 

Mene osobno taj palac dolje i ne dira. Mislim bit moga posta je bas da vidim do cega bi moglo biti i dali netko drugi ima istih problema, kao sto si ti lijepo objasnio.

Ako netko prati moje postove mogu se samo uvjeriti za tvviet imam samo rijeci hvale i da su jedini iptv provider kojeg preporucam za dalje upravo zbog korisnicke podrske i kvalitete (nema iptv da je savrsen samo je stvar kako ko rjesava taj problem kad se desi).

btw do brzine mi nije bilo  jer imam kabelski internet 200/mbps brzinu a drugu listu koju imam cisto ako jedna zasteka  (losija kvaliteta) je radila bez problema i zbog toga sam sumnjao da je do njih. Ali posto je vecina rekla da je kod ostalih radilo ko podmazano onda je vjerovatno problem u toj ruti.

 

hvala i thumbs down guys :)

zivi bili i veseli

 

Ma imas tu par creeplova koji tuku stalno dolje palac cim se pise nesto negativno protiv luca , a kad on nesto napise on gore palac i hvala... tih par tipa tuskanca itd. Naviknut ces s vremenom, malo procitas zadnjih 10 postova i sve ti jasno ;)

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice