Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.968
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Atletico-Real je na SK HD 

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima na SK HD, ALI, taj jedan program plus 6 programa koji me ne zanimaju mi žele naplatiti 30 kn mjesecno na tcomu...hoćeš qrac...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Onda moja greška. Taj kanal nemam na Max TV to Go. Prije su sve utakmice bile na SK1 - SK3. Sada su to promijenili da iskamče jos love od ljudi.

 

Mogu misliti kakav će to sad kaos biti kad Liga Prvaka i La Liga dođu na Arenu. Vjerojatno će naplaćivati još 2 dodatna paketa. Gamad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 14:43 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Barca je bila jučer na srpskom SK ak se ne varam. Gledao sam malo na Tvvietu
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cizma kaže...

Ima na SK HD, ALI, taj jedan program plus 6 programa koji me ne zanimaju mi žele naplatiti 30 kn mjesecno na tcomu...hoćeš qrac...

 

antimadridista kaže...

Onda moja greška. Taj kanal nemam na Max TV to Go. Prije su sve utakmice bile na SK1 - SK3. Sada su to promijenili da iskamče jos love od ljudi.

 

Mogu misliti kakav će to sad kaos biti kad Liga Prvaka i La Liga dođu na Arenu. Vjerojatno će naplaćivati još 2 dodatna paketa. Gamad.

 

 Bas zato momci > zivjela ilegalaprosječno nekih 10 eura placas za bilokoji iptv servis mjesecno, imas sve. :-)

Try and fail, but never fail to try.
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Barca je bila jučer na srpskom SK ak se ne varam. Gledao sam malo na Tvvietu

 Da, a Srbi imaju i Ligu Prvaka na Areni. Od ex-yu zemalja se valjda samo kod nas plaća 16 paketa u tri različite telekom kompanije da se može gledati sve.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
Barca je bila jučer na srpskom SK ak se ne varam. Gledao sam malo na Tvvietu

 Da, a Srbi imaju i Ligu Prvaka na Areni. Od ex-yu zemalja se valjda samo kod nas plaća 16 paketa u tri različite telekom kompanije da se može gledati sve.

 Ja sam svoj problem riješio tako da sam uzeo Sky, riješena njemačka, engleska liga. F1 u UHD, i još nebitni sportova. I imam pretplatu na DAZN za La ligu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zurets10 kaže...

Pozdrav ekipa, evo koga zanima jedna stabilna domaća lista moze se javiti na PM pa pustim 24h. Ukupno oko 1000 programa, skoro svi Ex-Yu, sportski paket od 170 cca. programa. Videoteka sadrzaja 7000 naslova.

 Dobra slika i ne steka. Uzeo test i zasad je odlicno.

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, novi sam u ovome i imam jedno pitanje, ako preko usb instaliram smart iptv i kupim recimo Tvviet koji ima videoteku, dali mogu koristiti videoteku sa smart iptv aplikacijom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sp1d3r kaže...

Pozdrav, novi sam u ovome i imam jedno pitanje, ako preko usb instaliram smart iptv i kupim recimo Tvviet koji ima videoteku, dali mogu koristiti videoteku sa smart iptv aplikacijom?

 da

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, zanima me ima li Red Devils kakvu stranicu za kontakt ili neki mail/broj? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bubaQ kaže...

Pozdrav, zanima me ima li Red Devils kakvu stranicu za kontakt ili neki mail/broj? 

 Poslao sam ti PP.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pitanje za ministra player kod samsung tizen tv, kod tvviet kad idem stavit video na zahtjev, npr neku emisiku sta sam rpopustio, ima zvuka ali nema slike, zna netko zasto?
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To ti je vjerovatno do liste, sumnjam da je do aplikacije. Prebaci na neku drugu koja ima vracanje unazad tipa: Gecko IPTV ili Duplex pa probaj tamo.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...
pitanje za ministra player kod samsung tizen tv, kod tvviet kad idem stavit video na zahtjev, npr neku emisiku sta sam rpopustio, ima zvuka ali nema slike, zna netko zasto?

 Ista situacija je i kod mene, rekli su mi administratori iz tvviet da je do aplikacije te da su kontaktirali nekog iz ministra playera u vezi s tim problemima....
Rješenje ti je da pustiš neki drugi video na zahtjev i onda se vratiš na željeni video na zahtjev i onda će raditi sve 

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav.

 

Izvrsene su korekcije u listi kanala.

Ko hoce test od 7 dana neka se javi.

 

Svi koji su prije koristili test, imaju aktivan test jos 7 dana.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zbog cega bi to bilo do liste kada se desava samo na odredjenim televizorima, ne desava se recimo na mag-u, android uredjajima sa ministra playerom, lg i slicno

 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lucluc, kad si vec aktivan da pitam. Spominjalo se nedavno pustanje nekoliko test kanala u interlaced a ne progressive, kakvo je stanje sa tim? I davno spominjani adaptive bitrate, ima li tu nesto novoga?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nazalost oko toga jos nista. Radimo neke druge izmjene na postojecoj infrastrukturi, tako da su testovi trenutno na standby... Vidjet cemo mozda sljedeci mjesec da se jos pozabavimo tim stvarima

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

 Ja sam svoj problem riješio tako da sam uzeo Sky, riješena njemačka, engleska liga. F1 u UHD, i još nebitni sportova. I imam pretplatu na DAZN za La ligu.

 Kak si uzeo sky?   Legalno?   DE ili UK ?   

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
x18x05x kaže...

 Ja sam svoj problem riješio tako da sam uzeo Sky, riješena njemačka, engleska liga. F1 u UHD, i još nebitni sportova. I imam pretplatu na DAZN za La ligu.

 Kak si uzeo sky?   Legalno?   DE ili UK ?   

 E da, i mene to zanima. Jer koliko sam ja upucen, postoji jedna firma u hrvatskoj koja pruza tu uslugu, ali preko satelita i sky kartica. S tim da su cijene pretplata od 50 funti pa na vise, a ukoliko se zeli gledat UHD onda je potreban i SkyQ prijamnik koji se takodjer placa po suho zlato

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
x18x05x kaže...

 Ja sam svoj problem riješio tako da sam uzeo Sky, riješena njemačka, engleska liga. F1 u UHD, i još nebitni sportova. I imam pretplatu na DAZN za La ligu.

 Kak si uzeo sky?   Legalno?   DE ili UK ?   

 DE. Ja živim u DE. Za 45 eur sve od Sky, isplativo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa, u potrazi sam za IPTV listom.

 

Koliko vidim po forumu najvise se spominju tvviet, reddevil i nova iptv.

 

Htio bih uzet test od svakog pa vidit sto mi najvise odgovara.

Vaša neka iskustva s navedenima?

 

Također, ako netko od vas preprodaje liste može mi se slobodno javiti. 

 

Ako netko od vas ima kontakte za sve navede proviedere, molim da mi posalje u pm.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

 

ok

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 10:06 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Briši link ako ne želiš ban
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, mogu vam pustiti test, imam jednu stabilnu listu pa mozete isprobati besplatno. LP

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

vipmax lista, naaaj lista za sport, prestala da radi, zna li neko o cemu se radi ??? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Postoji li još koja lista os tvviet koja ide na 2 ili više IP adresa?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

vipmax lista, naaaj lista za sport, prestala da radi, zna li neko o cemu se radi ??? hvala

 Šta očekuješ od skenirane liste da će te moći gledati do vijeka?

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zurets10 kaže...
dadotb kaže...

vipmax lista, naaaj lista za sport, prestala da radi, zna li neko o cemu se radi ??? hvala

 Šta očekuješ od skenirane liste da će te moći gledati do vijeka?

 ne ocekujem bas da 3 MACa riknu u 1 danu, tako da to nema veze sto pricas

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice