Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.927
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na RedDevilovoj listi svih sest kanala Sport Kluba su u FHD rezoluciji,slika fluidna sa 50fps.Naravno i svih sest Arena Sport kanala isto tako,kao i mnogo jos sportskih kanala

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 20:45 (bojannds).
 
0 0 hvala 2
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

može li reddevil na dvije različite ip adrese istovremeno,ima li itko osim tvviet da to daje,hvala

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim da može na 3 IP adrese ako uzmeš na godinu dana (120eura)

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ja mislim da može na 3 i ako uzmeš na 1mj.

o rd pričam

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ne, ne, mesate pojmove

moze na 3 uredjaja ali 1 IP adresa

ne moze RD na razlicite IP adrese

moze Viet na razlicite IP adrese, ali samo uz pretplatu na godinu dana

 
2 1 hvala 1
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala na odgovorima,to me zanimalo,znači samo je jedan izbor
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bozoileo kaže...

može li reddevil na dvije različite ip adrese istovremeno,ima li itko osim tvviet da to daje,hvala

 

moze , ja koristio tako jedno vrijeme, samo moras mu javiti u pm da se dogovorite... 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Reddevil moze na dva uređaja na istoj ip adresi ali je cijena skuplja...ja to koristim i 3 mjeseca placam 30 eura umjesto redovnih 27

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 13:02 (skroby17).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa pozdrav. Webos 4.5, lg tv, zelio bih stabilan iptv i preporuku za lg aplikaciju koja vam se pokazala bajfluidnijom i stabilnom. Preporuku bi molio za nekog provajdera koji daje popust na godisnju pretplatu i da ima naravno podosta sportskih kanala a najvaznije sportklib zbog premier lige. Citam da neki imaju i time shifting i rerolanje unatrag i videoteke pa vas molim preporuku za par najboljih. Znam da sam ljen citati ali radim 2 poslabi sad ovo pisem dok idem sa jednog na drugi pa sorry unaprijed. Hvala ekipa

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bojannds kaže...

Na RedDevilovoj listi svih sest kanala Sport Kluba su u FHD rezoluciji,slika fluidna sa 50fps.Naravno i svih sest Arena Sport kanala isto tako,kao i mnogo jos sportskih kanala

 Svi su na 25fps

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
bojannds kaže...

Na RedDevilovoj listi svih sest kanala Sport Kluba su u FHD rezoluciji,slika fluidna sa 50fps.Naravno i svih sest Arena Sport kanala isto tako,kao i mnogo jos sportskih kanala

 Svi su na 25fps

 Kod mene su svi na 50fps.Gledam na mi boxu i koristi tivimate aplikaciju.A i slika je bas takva fluidna.

To ti imas neke probleme sa uredjajem na koji gledas.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo proslo je par godina i dalje niste naucili nista o tim FPSima?

 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Evo proslo je par godina i dalje niste naucili nista o tim FPSima?

 Ne znam ja sta treba da znam o njima,ali vidim ovo.A slika je fluidna kao kod mene na kablovskoj.Kada vidim na tivimate da pise fhd ali 25fps tu nema gledanja sporta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 23:42 (bojannds).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zolmajstor kaže...

Ekipa pozdrav. Webos 4.5, lg tv, zelio bih stabilan iptv i preporuku za lg aplikaciju koja vam se pokazala bajfluidnijom i stabilnom. Preporuku bi molio za nekog provajdera koji daje popust na godisnju pretplatu i da ima naravno podosta sportskih kanala a najvaznije sportklib zbog premier lige. Citam da neki imaju i time shifting i rerolanje unatrag i videoteke pa vas molim preporuku za par najboljih. Znam da sam ljen citati ali radim 2 poslabi sad ovo pisem dok idem sa jednog na drugi pa sorry unaprijed. Hvala ekipa

 SIPTV i TVViet ili RedDevil.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tivimate na nekim android boxovima sve full hd kanale prikazuje greskom 50fps u statusu

 
1 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Tivimate na nekim android boxovima sve full hd kanale prikazuje greskom 50fps u statusu

 U pravu si, kod mene svugdje udara 50 a znam da su 25.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije to nikakva greska nego su u pitanju interlaced strimovi gde Tivimate radi full motion deinterlaciju u glatkih 50 FPS. Zato i tako prikazuje. 
Naravno, ako je u pitanju progresivni strim, onda ne radi deinterlaciju i prikazuje 25 FPS.

Inace je standard 25FPS, 50 FPS tek krece sa 4K i HEVC standardom. Ne kazem da nema 50fps kanala (da, Nemci npr. ili sada Hrvati ali oni pustaju HEVC). Ali standard je 1080i25, ne 1080p50.

PS: Izguglajte malo, vec par godina se vuce rasprava oko 25 i 50fps i prave se greske.

Na kraju krajeva, imate oci, zanemarite koje brojke pisu (jer mogu da varaju i da nekad pisu 50fps iako nije takav strim) vec vidite sami da li vama slika izgleda fluidna ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 1:36 (scylla98).
 
4 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa, evo koga zanima jedna stabilna domaća lista moze se javiti na PM pa pustim 24h. Ukupno oko 1000 programa, skoro svi Ex-Yu, sportski paket od 170 cca. programa. Videoteka sadrzaja 7000 naslova.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li na nekoj od naših lista američkih sportskih kanala? Ne mislim samo na ESPN nego i NBC kanale. Pitam zbog NBA utakmica koje često budu na tim kanalima.  Trenutno koristim jednu stranu listu zbog toga, ali oni nemaju hrvatskih kanala.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
antimadridista kaže...

Ima li na nekoj od naših lista američkih sportskih kanala? Ne mislim samo na ESPN nego i NBC kanale. Pitam zbog NBA utakmica koje često budu na tim kanalima.  Trenutno koristim jednu stranu listu zbog toga, ali oni nemaju hrvatskih kanala.

 

 Ako pitaš samo zbog NBA, imaš za cca 20-ak dolara NBA.com account. Kupiš, instaliraš NBA app, i gledaš live, ili reprizu kad god hočeš i koju god utakmicu hočeš.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
antimadridista kaže...

Ima li na nekoj od naših lista američkih sportskih kanala? Ne mislim samo na ESPN nego i NBC kanale. Pitam zbog NBA utakmica koje često budu na tim kanalima.  Trenutno koristim jednu stranu listu zbog toga, ali oni nemaju hrvatskih kanala.

 

 Ako pitaš samo zbog NBA, imaš za cca 20-ak dolara NBA.com account. Kupiš, instaliraš NBA app, i gledaš live, ili reprizu kad god hočeš i koju god utakmicu hočeš.

 

Da bas to, prodavaju se acc i po manjoj cijeni. I jos ako imas google store i android tv skines NBA app i deri misko, tako ja znao raditi. Samo ja pogledam sim i tam koju tekmu, odavno sam odustao od tog cirkusa... 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mogu gledati Tvviet i na Tivimate? Dobim m3u?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, javiš se supportu za link.

Meni osobno najbolji način.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
antimadridista kaže...

Ima li na nekoj od naših lista američkih sportskih kanala? Ne mislim samo na ESPN nego i NBC kanale. Pitam zbog NBA utakmica koje često budu na tim kanalima.  Trenutno koristim jednu stranu listu zbog toga, ali oni nemaju hrvatskih kanala.

 

 Ako pitaš samo zbog NBA, imaš za cca 20-ak dolara NBA.com account. Kupiš, instaliraš NBA app, i gledaš live, ili reprizu kad god hočeš i koju god utakmicu hočeš.

 Ma nije samo zbog toga. Evo sve češće ovaj Sportklub ne daje ni La Ligu pa moram gledati na stranim kanalima. Trenutno koristim neku stranu listu ali od 7 do 10 navečer nenormalno šteka i ništa se ne može gledati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I ja gledam la ligu sa španjolskim komentatorima i kad bi tvviet ubacio laliga tv bilo bi super i ne bi trebala rezervna lista
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bozoileo kaže...
I ja gledam la ligu sa španjolskim komentatorima i kad bi tvviet ubacio laliga tv bilo bi super i ne bi trebala rezervna lista

 Pa kak to mislite, pa sportklubovi (ili arene) imaju španjolske utakmice. Znam da kad pogledam EPG vidim da se prenose.

 

Vi gledate baš sve utakmice iz lalige?

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima sportklub la ligu ali ja gledam samo sa španjolskim komentatorima
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
bozoileo kaže...
I ja gledam la ligu sa španjolskim komentatorima i kad bi tvviet ubacio laliga tv bilo bi super i ne bi trebala rezervna lista

 Pa kak to mislite, pa sportklubovi (ili arene) imaju španjolske utakmice. Znam da kad pogledam EPG vidim da se prenose.

 

Vi gledate baš sve utakmice iz lalige?

 U zadnje vrijeme ne. Ne znam za strane SK kanale ali Hrvatski SK recimo jučer nije prenosio Barcu. Danas koliko vidim derbi Atletico - Real isto ne prenose.  Ne znam što se to događa s njima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ide ti na SK HD, sk1 sk2 su rezervirani za premier ligu koliko sam skuzio, ali la liga ide na SK HD

Try and fail, but never fail to try.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
antimadridista kaže...
ZdravacVZ kaže...
bozoileo kaže...
I ja gledam la ligu sa španjolskim komentatorima i kad bi tvviet ubacio laliga tv bilo bi super i ne bi trebala rezervna lista

 Pa kak to mislite, pa sportklubovi (ili arene) imaju španjolske utakmice. Znam da kad pogledam EPG vidim da se prenose.

 

Vi gledate baš sve utakmice iz lalige?

 U zadnje vrijeme ne. Ne znam za strane SK kanale ali Hrvatski SK recimo jučer nije prenosio Barcu. Danas koliko vidim derbi Atletico - Real isto ne prenose.  Ne znam što se to događa s njima.

 Kako ne prenose, SK hd

https://sportklub.hr/tv-program/

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice