Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.771
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav lucluc.

 

Isti kvalitet kao na satelitu, nema prekida u radu.

Dobilo je par ljudi test liniju, pa da nebude da ja pisem kako nema kasnjenja, imaju priliku ovih 7 dana da prate od lige sampiona,

liga evrope, pa za vikend od engleske, spanske, francuske, italijanske, portugalske, argentinske, brazilske lige... (pa mozda ce oni napisati da li je bilo kasnjenja)

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
petar10 kaže...

Pozdrav lucluc.

 

Isti kvalitet kao na satelitu, nema prekida u radu.

Dobilo je par ljudi test liniju, pa da nebude da ja pisem kako nema kasnjenja, imaju priliku ovih 7 dana da prate od lige sampiona,

liga evrope, pa za vikend od engleske, spanske, francuske, italijanske, portugalske, argentinske, brazilske lige... (pa mozda ce oni napisati da li je bilo kasnjenja)

 Meni je dosta bitno da razumijem komentatora. Eng, njem, danski ili neki balkanski može proć. Ovi španjolski ili portugalski nisu za mene. Bez obzira na hd sliku.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
petar10 kaže...

Pozdrav lucluc.

 

Isti kvalitet kao na satelitu, nema prekida u radu.

Dobilo je par ljudi test liniju, pa da nebude da ja pisem kako nema kasnjenja, imaju priliku ovih 7 dana da prate od lige sampiona,

liga evrope, pa za vikend od engleske, spanske, francuske, italijanske, portugalske, argentinske, brazilske lige... (pa mozda ce oni napisati da li je bilo kasnjenja)

 Meni je dosta bitno da razumijem komentatora. Eng, njem, danski ili neki balkanski može proć. Ovi španjolski ili portugalski nisu za mene. Bez obzira na hd sliku.

 Bitna je slika, sto ce ti komentator, znas valjda pravila ?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
petar10 kaže...

Pozdrav lucluc.

 

Isti kvalitet kao na satelitu, nema prekida u radu.

Dobilo je par ljudi test liniju, pa da nebude da ja pisem kako nema kasnjenja, imaju priliku ovih 7 dana da prate od lige sampiona,

liga evrope, pa za vikend od engleske, spanske, francuske, italijanske, portugalske, argentinske, brazilske lige... (pa mozda ce oni napisati da li je bilo kasnjenja)

 Evo, kako sam dobio test, gledam na Sport TV1 HD (mislim da je portugalski program)  Leeds - Southampton live slika kasni točno 10 sek (usporedba sa vremenom na Sofascore aplikaciji)

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
x18x05x kaže...
petar10 kaže...

Pozdrav lucluc.

 

Isti kvalitet kao na satelitu, nema prekida u radu.

Dobilo je par ljudi test liniju, pa da nebude da ja pisem kako nema kasnjenja, imaju priliku ovih 7 dana da prate od lige sampiona,

liga evrope, pa za vikend od engleske, spanske, francuske, italijanske, portugalske, argentinske, brazilske lige... (pa mozda ce oni napisati da li je bilo kasnjenja)

 Meni je dosta bitno da razumijem komentatora. Eng, njem, danski ili neki balkanski može proć. Ovi španjolski ili portugalski nisu za mene. Bez obzira na hd sliku.

 Bitna je slika, sto ce ti komentator, znas valjda pravila ?

 Kad već plaćam nešto onda hoću to nešto da meni odgovara a ne da se ja moram prilagođavat tome nečemu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dosta prije na ovom topicu je bilo riječi o kašnjenju slike pa koliko me sječanje prati slika kasni zbog same teh obrade i slanja slike nakon toga.Pričalo se i o varijabilnom strremingu u smislu da aplikacija prepozna koliko nam je net doma pa prema tome povuče sliku u skladu s brzinom....ali više o tome bi mogao luc...

 

Ali sve u svemu sumnjam da bi se mogla dobiti u real timingu kao što je satelit ili dvb-t....

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 21:09 (Blackcastle).
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I ja sam dobio test listu, na Eleven sports utakmica Atm-Che kasni samo 3 sekunde prema sofascore

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Preporuka dobre i stabilne iptv liste da radi bez stekanja te da ima videoteku sa filmovima serijama te dobre sport programe te misljenje o nova iptv listi i kone se trebam.javiti za nju?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
diodium kaže...

Preporuka dobre i stabilne iptv liste da radi bez stekanja te da ima videoteku sa filmovima serijama te dobre sport programe te misljenje o nova iptv listi i kone se trebam.javiti za nju?

 Svetom Petru

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hebalo vas kašnjenje, kolki je bitrate, rezolucija i fps na toj super sportskoj listi. To je bitno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 22:03 (jaZey).
 
1 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jaZey kaže...
Hebalo vas kašnjenje, kolki je bitrate, rezolucija i fps na toj super sportskoj listi. To je bitno.

 50 i 60 fps, kako koji kanal, FHD

 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Pezer kaže...
Ja bas zbog toga drzim u tvu, racunam dobro i njemu dodje da ga se nekad ugasi, ne vidim smisao da mi radi dok je tv ugasen

 Svi imamo drugačije potrebe. Da je to nešto što jako puno troši struju i ja bi ga uštekao u tv. No nije i volim kad upalim telku da je instant on a ne da čekam pola minute da se boot-a.

 Da i ne..... npr. ako se dogodi neki problem na Android TV-u, nekada je jedina solucija da fizicki istekas kabel iz struje pa ga opet spojis jer inace se nece u potpunosti ugasiti (samo "standby", normalni ili duboki... kako za koji uredaj).

 

Jedino sto drzim upaljeno "0-24h" je ruter (desetine razlicitih uredaja koji u svako doba dana trebaju internet) + remote access/wake on lan i sl., onda Raspberry Pi, ponekada HTPC i sl........... mislim, upalit TV i cekat ni pola minute ne smatram nikakvim problemom (ionako sam prije npr. neke utakmice vec minimalno 3-5 minuta unaprijed spreman) i apsolutno mi se niti jednom nje dogodilo da sam nesto propustio.

 

UFF, zapravo jesam..... REKLAME!

 

BTW da su one reklame iz 80/90-ih, rado bih ih gledao.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 22:54 (lovac82).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
the.shano kaže...

Da li netko koristi xstream code za iptv od tvviet i kakve su prednosti/mane za razliku od m3u linka

 Za koji player mislite? Xtream i tvviet ne idu skupa jer mi ne koristimo xtream

 Mislio sam na iptv smarters jer kod njih ima samo opcija sa server url, username i password.

ali ako nema ostajem na gse iptv koji je dobar ali trazim nesto jednostavnije tipa ministra app samo za apple tv

 Jesi probao IPTVX za apple tv. 

 

Dugo vremena meni je bio omiljeni iPlayTV, al mislim da je prestalo izlaziti updates za njega (nisam siguran). Ali on po meni ima najbolji User interface.

IPTVX svi hvale, a sličan je ovome, samo moderniji. Probaj

 Poz, jesam imam jos davno sam ga probao i istina po meni je odlican tj jedan od najboljih UI-a od bilo koje iptv aplikacije, ali mi je iskreno malo po skup za 13€ godisnje.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
petar10 kaže...

Pozdrav lucluc.

 

Isti kvalitet kao na satelitu, nema prekida u radu.

Dobilo je par ljudi test liniju, pa da nebude da ja pisem kako nema kasnjenja, imaju priliku ovih 7 dana da prate od lige sampiona,

liga evrope, pa za vikend od engleske, spanske, francuske, italijanske, portugalske, argentinske, brazilske lige... (pa mozda ce oni napisati da li je bilo kasnjenja)

 Pa napisao si da nemaš arene, planetsport i Sportklubove, prko čega onda gledaju ligu prvaka, ligu Europe?

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Liga prvaka se može gledati od njemačkog i talijanskog SKY-a, francuskog BEIN-a, španjolskog MOVIESTARA, i puno drugih. Čak na njemačkom SKY-u imaš konferenciju gdje npr. možeš gledati svih 6 utakmnica u terminu od 21:00 gdje se uključuju kod svake veće šanse i naravno gola
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svi koji su dobili test liniju, neka odrade updajt liste.

Sada imate 40 vrhunskih stranih sportskih kanala u najboljoj kvaliteti.

Uzivajte u testu

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav.Da li lucluc ima n1 hr?Imao sam test prije par mjeseci no skroz sam zaboravio.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
petar10 kaže...

Pozdrav lucluc.

 

Isti kvalitet kao na satelitu, nema prekida u radu.

Dobilo je par ljudi test liniju, pa da nebude da ja pisem kako nema kasnjenja, imaju priliku ovih 7 dana da prate od lige sampiona,

liga evrope, pa za vikend od engleske, spanske, francuske, italijanske, portugalske, argentinske, brazilske lige... (pa mozda ce oni napisati da li je bilo kasnjenja)

 Pa napisao si da nemaš arene, planetsport i Sportklubove, prko čega onda gledaju ligu prvaka, ligu Europe?

 Eleven sport, sport tv, match sport, sky sport uno....

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
9111963 kaže...

Pozdrav.Da li lucluc ima n1 hr?Imao sam test prije par mjeseci no skroz sam zaboravio.

 Koliko vidim, ima i hr i bih

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
9111963 kaže...

Pozdrav.Da li lucluc ima n1 hr?Imao sam test prije par mjeseci no skroz sam zaboravio.

 Koliko vidim, ima i hr i bih

 Ok hvala.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nema frke, sorry, sad vidim da ima i srb, znači sva 3

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Nema frke, sorry, sad vidim da ima i srb, znači sva 3

 Kaj da uzmem listu ZdravacVZ ili imaš kakav drugi prijedlog?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
9111963 kaže...
ZdravacVZ kaže...

Nema frke, sorry, sad vidim da ima i srb, znači sva 3

 Kaj da uzmem listu ZdravacVZ ili imaš kakav drugi prijedlog?

 lucluc je jedan od rijetkih koga bez imalo premišljanja mogu preporučiti. Ovisno o tvojim preferencijama, ali slobodno uzmi na 3 mjeseca, vjerujem da nečeš požaliti.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Probao ja zadnja dva dana od kako si javio za ovo.

 

Uglavnom kaj reci, meni osobno ko sto sam vise puta reko - bitno mi je gledanje unazad tak da kad vidim ovak nekaj napalim se, isao sam probat. I bez da probas, na prvu odma vidis da ponuda kanala bas i nije neka (sport nikakav). Ima puno nebitnih programa koje vjerujem da gleda mali % ljudi. Mislim, ko ce na balkanu gledat "NASA tv"? Ima takvih programa pregršt. Sve u svemu - odradjeno jako dobro za ostatak programa koje ima. Da je ponuda programa bolja, vjerujem da bi ovo zazivjelo onako bas posteno.

 

Gledanje programa unazad je tako dobro odradjeno, recimo, gledas neku seriju na nekom od programa, stisnes opciju za gledanje unazad, i odma ti izlista epizode, koja je bila jucer, prekjucer tak da vidis samo ono kaj ti je relevantno ovisno o tome na kojem programu se trenutno nalazis. Opcenito gledanje unazad kad "ne znas" ni sam kaj bi gledao unazad isto odlicno odradjeno kao i trazenje odredjene stvari. Klikne se kalendar odabere se dan, i u EPG-u odaberes sta zelis gledat, a EPG sam po sebi, jako lijepo odradjen, i svaki program je tocan. Najbolji epg koji sam vidio kod ikoga. UI cijeli sam po sebi ima + od mene.

Preporucam kolegi lucluc/tvviet managementu da probaju ovo, cisto da izvuku, ako ne i iskopiraju neke ideje, makar razumno je da je ovo bolje odradjeno, ipak je legalno (koliko sam skuzio) i iza toga stoji cijela firma i cijeli team ljudi, tak da nije ni cudo. Ovako nesto da tvviet ima, tipa moderniji UI, bolji i tocniji EPG, reworkana/modernizirana vlastita aplikacija za gledanje programa, jao di bi im bio kraj :-))) 

 

ps. 1kn je 20 dana test

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 20:57 (kameni_zg).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Baš nema ništa sporta.?
Koje programe ima da su poznatiji??
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
melcisedec kaže...
Baš nema ništa sporta.?
Koje programe ima da su poznatiji??

 stvarno ti je lakše tu ispitivati nego otvoriti link i pogledati šta se nudi?

Dođi sebi dok još imaš kome
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na linku od bug.hr nema liste programa a na linku od gonet mi iz nekog razloga ne otvara.
Capisci, nije sve crno na bijelo pa hajmo docirati.
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo uključili mi Flatbox malo prije, brzine 60/40 što je velik napredak u odnosu na T-com. Testiram Tvviet i izgleda mi da radi uobičajeno dobro. Čekam Dinamo da testiram za ozbiljno. Nisam još tražio da me maknu sa CGNAT i koristim ovaj njihov router koji nije bog zna šta. Znači u teoriji bi moglo biti samo bolje. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dođi sebi dok još imaš kome
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

 Probao ja zadnja dva dana od kako si javio za ovo.

 

Uglavnom kaj reci, meni osobno ko sto sam vise puta reko - bitno mi je gledanje unazad tak da kad vidim ovak nekaj napalim se, isao sam probat. I bez da probas, na prvu odma vidis da ponuda kanala bas i nije neka (sport nikakav). Ima puno nebitnih programa koje vjerujem da gleda mali % ljudi. Mislim, ko ce na balkanu gledat "NASA tv"? Ima takvih programa pregršt. Sve u svemu - odradjeno jako dobro za ostatak programa koje ima. Da je ponuda programa bolja, vjerujem da bi ovo zazivjelo onako bas posteno.

 

Gledanje programa unazad je tako dobro odradjeno, recimo, gledas neku seriju na nekom od programa, stisnes opciju za gledanje unazad, i odma ti izlista epizode, koja je bila jucer, prekjucer tak da vidis samo ono kaj ti je relevantno ovisno o tome na kojem programu se trenutno nalazis. Opcenito gledanje unazad kad "ne znas" ni sam kaj bi gledao unazad isto odlicno odradjeno kao i trazenje odredjene stvari. Klikne se kalendar odabere se dan, i u EPG-u odaberes sta zelis gledat, a EPG sam po sebi, jako lijepo odradjen, i svaki program je tocan. Najbolji epg koji sam vidio kod ikoga. UI cijeli sam po sebi ima + od mene.

Preporucam kolegi lucluc/tvviet managementu da probaju ovo, cisto da izvuku, ako ne i iskopiraju neke ideje, makar razumno je da je ovo bolje odradjeno, ipak je legalno (koliko sam skuzio) i iza toga stoji cijela firma i cijeli team ljudi, tak da nije ni cudo. Ovako nesto da tvviet ima, tipa moderniji UI, bolji i tocniji EPG, reworkana/modernizirana vlastita aplikacija za gledanje programa, jao di bi im bio kraj :-))) 

 

ps. 1kn je 20 dana test

 Uzeo sam i ja ima već dva tjedna, vrlo zanimljiva usluga koja je tek u početku što se tiče naših programa inače Češka firma i ono što je najzanimljivije nije to iptv na kakav smo ovdje navikli ovo je LEGALNI servis samim time vrlo teško će doći do naših sportskih programa koji koštaju.... nešta slično očekujem i za HNL prijenose kada stranci iduće godine preuzmu prava na prijenos, aplikacija plati i gledaj bilo gdje 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice