Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.560
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam testirao xiaomi stick i bas sam iznenadjen kako dobro i brzo radi. Znaci ako je za iptv, youtube i slicno onda topla preporuka

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jeftinije teško. Xiaomi je ok koliko čujem. Firestick 4K se u teoriji može nabaviti za otprilike sličan iznos i bolji je odabir, ali nema ga uvijek za tih cca 300kn.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
gornjigrad kaže...

Hvala na odgovorima, izgleda da je do mene i routera... stiže mi novi sljedeći tjedan. :)

 

drugo pitanje, što mislite o MAG infomir linux receiverima? Prijatelj mi kaže da je na njima uvjerljivo najbolje iskustvo iptv gledanja.

 Ja koristim Linux MAG 351 i stvarno sam prezadovoljan s njim vec cca 2,5 godine. Narucio nedavno novi 424 ali nikakve razlike nisam primjetio pa sam ga vratio.

Sama slika mi se cini bolja preko Maga nego preko android uređaja, a imao i boxeve i Firestick a firetvbox jos uvijek imam zbog Kodija

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvip s605 je tata za Ministra/stalker  .. Da se nelazem duplo bolji od sve jednog 4k Mag uredjaja, po brzini samo boxa, zapinga, a mozda i jedan od boljih stvari da na low konekcijama radi perfektno (drugacije odradjuje buffering)

I koliko znam jedini uredjaj koji koristi pravu emulaciju kao i infomirin MAG, ostali boxovi su svi sablonski napraviti.

Mozda je sve to tako lijepo poslozeno, jer je tvorac boxa bivsi ing. upravo iz Infomira;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trle96 kaže...

Pozdrav!

 

Može neka preporuka najjeftinijeg mogućeg smart boxa za TV preko kojeg bih mogao u full HDu gledati liste i tu i tamo za pogledati na Youtube nešto.

Jel Xiaomi Mi TV stick dovoljno jak za to? I ima li možda još što jeftinije od tog sticka?

 Je za sve osim Kodija, kod kodija se ruši svako malo ...

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Jeftinije teško. Xiaomi je ok koliko čujem. Firestick 4K se u teoriji može nabaviti za otprilike sličan iznos i bolji je odabir, ali nema ga uvijek za tih cca 300kn.

 trenutno je Firestick 4K na akciji za 35 eur!

 

IPTV, Kodi, YT, NetfliX ... radi bez greške

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2021 15:58 (BoTiA).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto onda prilike.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
Hexfire kaže...
Jeftinije teško. Xiaomi je ok koliko čujem. Firestick 4K se u teoriji može nabaviti za otprilike sličan iznos i bolji je odabir, ali nema ga uvijek za tih cca 300kn.

 trenutno je Firestick 4K na akciji za 35 eur!

 

IPTV, Kodi, YT, NetfliX ... radi bez greške

 di. nemogu nači u kojoj trgovini

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ursusc355 kaže...
BoTiA kaže...
Hexfire kaže...
Jeftinije teško. Xiaomi je ok koliko čujem. Firestick 4K se u teoriji može nabaviti za otprilike sličan iznos i bolji je odabir, ali nema ga uvijek za tih cca 300kn.

 trenutno je Firestick 4K na akciji za 35 eur!

 

IPTV, Kodi, YT, NetfliX ... radi bez greške

 di. nemogu nači u kojoj trgovini

 Na Amazon.de

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav ima tko iskustva sa rapid tvom?
Balkanius televizija kao da im je "zastupnik". 6mj nudi za 25eura i uvjeravava me da je prestabilna lista. Hvala
Black Spider
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
Hexfire kaže...
Jeftinije teško. Xiaomi je ok koliko čujem. Firestick 4K se u teoriji može nabaviti za otprilike sličan iznos i bolji je odabir, ali nema ga uvijek za tih cca 300kn.

 trenutno je Firestick 4K na akciji za 35 eur!

 

IPTV, Kodi, YT, NetfliX ... radi bez greške

 Ima li točan link? Na amazon.de ne šalju za hrvatsku

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da bi dobio firestick iz amazon.de moraš koristiti servis poput mailboxa, ja sam na zadnjoj akciji kad je bio 30 eura kupio i putem mailboxa dostavio doma u hr, sve skupa 40 eura.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

mailboxde ne prihvaća nove registracije. Znači ako imate account može, a ako se tek trebate registrirati na mailboxde onda banana do idućeg mjeseca.

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hoće li netko naručivat skupno?

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zadnjih dva puta se moglo samo jedan po accountu. Pretpostavljam da je i sad isto. Već smo se tu u temi dogovorili da uzmemo skupa i onda skužili da ništa od toga. Ali i tako je to genijalan uređaj za to cijenu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
POZ, da li neko koristi duplex tv na samsung tizen 7xxx seriji?
ne radi mi numerički dio daljinskog sa aplikacijom i moram scrolat po listi od početka do kraja
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 10:09 (dejo74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da nije korone ja bi vam donio iz De.
 
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imas kontakt za tvviet i koliko je mjesecno

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koja je onda najbolja aplikacija za PC/android za gledanje listi, a da nije KODI?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trle96 kaže...

Koja je onda najbolja aplikacija za PC/android za gledanje listi, a da nije KODI?

 ja koristim TiviMate, Android TV

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trle96 kaže...

Koja je onda najbolja aplikacija za PC/android za gledanje listi, a da nije KODI?

 ja sam na smartiptv, a koristio sam i progtv, smartiptv se placa 5e, a prog ima free verziju, meni je smartitpv daleko najbolja opcija sto sam probao

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Probao sam dosta apk za android uređaje i po meni je perfect player jedan od boljih besplatnih apk, ali tivimate odskače u svemu pa na žalost i u cijeni. Na mobu koristim iptv extream pro, isto dobra apk, osobito kod epg-a.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 18:19 (Ivooh11).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
 tivimate odskače u svemu pa na žalost i u cijeni.

 Nije tako strašno kad cijenu podijeliš sa 5.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma ok, mislio sam u odnosu na druge aplikacije koje su onak po par eura.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pratim aktivno temu ali se jednostavno nisam stigao aktivno ukljuciti u odgovaranje na postove.

 

Netko je bio pitao koristi li itko tvviet te a1 flatbox internet. Koristim ja vec preko nekoliko mjeseci i sve radi bez problema. Imam kombinaciju firestick 4k te a1 flatbox, bez vpn-a i sve radi bez problema i ikakvog stekanja...cak i sk 4k radi bez ikakvih problema

 

Sto se tice firesticka o kojem se cesto ovdje pise, ne znam jeli tko znao da ih imaju u linksu u zagrebu i na links.hr po vrlo pristupacnim cijenama za razliku od onih po kojima se prije u hrv. iskljucivo prodavao

 

Link na basic verziju

https://www.links.hr/hr/media-player-amazon-fire-tv-lite-alexa-hdmi-wi-fi-750200016

 

4k verzija

https://www.links.hr/hr/media-player-amazon-fire-tv-4k-alexa-hdmi-wi-fi-750200015

 
2 0 hvala 3
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim pomoc od starih znalaca.Na android boxu xiaomi mi box 4k instalirao sam par aplikacija za IPTV sa usb-a i imam problem.Naime, aplikacija Kshaw i Advanced Player koje sam isto instalirao, uredno je instalirana preko usb-a i daje mi opciju neposredno posle instalacije da je otvorim, ja je otvorim i ona uredno radi.Ali kad je zatvorim, ne mogu da nadjem shortcut u aplikacijama (jednostavno ga nema, a za STBEMU koju sam isto instalirao preko usb-a postoji shortcut, sam android sistem napravio).Kada idem u settings, aplikacije i kada pogledam sve aplikacije koje imam instalirane, nalazim i KSHAW i Advanced player aplikaciju i tamo vidim da u dozvolama koje treba da ima , nema opcije da mu dam dozvolu. Valjda ta dozvola ide da bi mogla aplikacija da se vidi na pocetnom zaslonu. Inace u osnovnim postavkama sam dopustio instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora. Isti mi je slucaj i sa aplikacijom Blokada 5. (za blokiranje reklama). Moze li pomoc, kako da vidim shortcut od ovih aplikacija u androidu (mislim da je android 9).
hvala puno

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 9:41 (kv99).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može mala pomoć: što dobijem više sa fire 4K stickom u odnosu na smratIPTV aplikaciju ili SSIPTV aplikaciju na LG televizoru?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...

Može mala pomoć: što dobijem više sa fire 4K stickom u odnosu na smratIPTV aplikaciju ili SSIPTV aplikaciju na LG televizoru?

 dobiješ mogućnost instalacije tivimate aplikacije, daleko pregledniji interface, pregledniji EPG, mogućnost snimanja, puno jednostavnije korištenje snimalice ako je tvoj IPTV provider podržava ...

 

naravno, ne isplati se samo radit toga kupovati fireTV stick jer je ono glavno, gledanje programa, isto

 

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kv99 kaže...

Naime, aplikacija Kshaw i Advanced Player koje sam isto instalirao, uredno je instalirana preko usb-a i daje mi opciju neposredno posle instalacije da je otvorim, ja je otvorim i ona uredno radi.Ali kad je zatvorim, ne mogu da nadjem shortcut u aplikacijama (jednostavno ga nema, a za STBEMU koju sam isto instalirao preko usb-a postoji shortcut, sam android sistem napravio).

Instaliraj Sideload Launcher ATV, sa njime ćeš moći vidjeti i pristupiti Kshaw aplikaciji.

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trle96 kaže...

Koja je onda najbolja aplikacija za PC/android za gledanje listi, a da nije KODI?

 A cuj..... jedan od boljih je DVBViewer (moras platiti), pogotovo ako hoces i dodatne opcije poput snimanja koji ima i timer (bilo koje doba dana, bilo koje trajanje itd itd), a mozes sve kontroliati i s daljincom uz kombinaciju s npr. Eventghostom i Flircom (bilo koji daljinac moze raditi i sve se moze automatizirati uz pomoc Eventghosta, kao da gledas na drugim "pravim" IPTV uredajima).  Npr. klikom na tipku za fokusirat se na odredeni prozor, uci u fullscreen, slanje inputa na tocno odredeni "prozor" bez da slucajno saljes input u "krivi" prozor (cak i ako je minimiziran ili background) itd. itd.

 

Ima i dodatak za DVBViewer gdje ti moze PC (npr. 15 TDP HTPC buditi iz "sleep-a" i pokrenuti snimanje, a nakon zavrsetka opet vratiti u sleep) i ne samo to, kvaliteta snimaka je jedna od boljih, puno bolje snimke i puno manje zauzece memorije nego da snimas na druge nacine kao npr. s raznim "programima" ili recimo nVidia Shadowplayem, a i drugi programi kao npr. onaj ruski "IPTV" koji je baziran na VLC-u snima u losijoj kvaliteti i snimke su dosta teze u GB-ima (u takvim programima/primjerima po 4 - 20 GB, a s DVBViewerom svega cca. 2GB za 1h 20-30min uz bolju kvalitetu slike po defaultu, uz igre s codecima jos bolji rezultati).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 19:06 (lovac82).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice