Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.159.101
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trle96 kaže...
kameni_zg kaže...

Koliko ja znam sportski paket (samo sport) i dalje nudi jedino manipulator od nasih (on je vlasnik te liste) pa vidi s njim.


A ovak da ces dobit sport + par dokumentarnih to nisam vidio nikoga da nudi nikad. Mozes jedino kupit neku listu pa si u notepad++ sam ostavis ono kaj ti pase.

 Ma znam, zato sam i napisao po mogućnosti dokumentarni...

Fala na odgovoru!

 Ne, ne nudim sport paket jedno 3 godine, samo full paket u kojem se nalaze svi sport kanali.. 

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moze jedna mala pomoc,imam mag 424w3,i nikako nemogu na njemu da odradim dvije stvari,da napravim favorit listu i kad drzim na daljinskom tipku ok,da mi lista ostane na tv,jednostavno ne reauguje

GI
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima lista sam ne smiju javno prodavati iptv pa im brišu linkove, potraži na aliexpressu "homebee store" i zatrazi ga link za kupovinu i test listu
D.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ima lista sam ne smiju javno prodavati iptv pa im brišu linkove, potraži na aliexpressu "homebee store" i zatrazi ga link za kupovinu i test listu

D.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Do sada sam liste uzimao sa alia ALI svaki put kada je liga prvaka šteka za popizdit!

Dajte mi preporuku za neku test listu ali da je veza pouzdana.

Moze na PP!

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lange kaže...

Do sada sam liste uzimao sa alia ALI svaki put kada je liga prvaka šteka za popizdit!

Dajte mi preporuku za neku test listu ali da je veza pouzdana.

Moze na PP!

Hvala

 Kupi tvviet ili RD i rijeseno

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
Trle96 kaže...
kameni_zg kaže...

Koliko ja znam sportski paket (samo sport) i dalje nudi jedino manipulator od nasih (on je vlasnik te liste) pa vidi s njim.


A ovak da ces dobit sport + par dokumentarnih to nisam vidio nikoga da nudi nikad. Mozes jedino kupit neku listu pa si u notepad++ sam ostavis ono kaj ti pase.

 Ma znam, zato sam i napisao po mogućnosti dokumentarni...

Fala na odgovoru!

 Ne, ne nudim sport paket jedno 3 godine, samo full paket u kojem se nalaze svi sport kanali.. 

Steta, to ti je bila dobra stvar, bio si jedini koji tako nesto nudi :-)
Moras si onda azurirati web stranicu jer jos uvijek kaze da nudis :-P

Try and fail, but never fail to try.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo kontaktirao tvviet i RD i sada testiram od tvviet listu. stvarno je odlicna.

sami mi nije jasno sljedece. kaze da 3 uredaja na istoj adresi. ok, ali ja mislim doma gledat na tv ali sta ako u ljeti odem na more i zelim gledati tamo?

Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lange kaže...

evo kontaktirao tvviet i RD i sada testiram od tvviet listu. stvarno je odlicna.

sami mi nije jasno sljedece. kaze da 3 uredaja na istoj adresi. ok, ali ja mislim doma gledat na tv ali sta ako u ljeti odem na more i zelim gledati tamo?

 kupi listu na godinu dana,onda možeš gledati na dvije ip adrese istovremeno.Tri uređaja na jednoj,a jedan na drugoj ip adresi.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Aha.. ja mislio da dobim neki user i pass pa gleda gdje hocu.

Ono gledam na mobu doma gledam preko wifia pa ako sam negdje vani gledam preko mobilnog interneta a kada dodem na more spajam se na tamosnji wifi u vikendici.

Znaci to je nemoguce?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moguce je, ali ne istovremeno. Istovremeno može na 3 uređaja sa iste ip adrese ili ako platiš na godinu dana onda uz ova 3 uređaja istovremeno sa jedne ip adrese dobivaš i dodatno gledanje sa još druge IP adrese...
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 

Ma gledam samo ja iptv. 

Ok,znaci uzmem na godinu dana i sad me zanima:

Doma sam na jednoj ip adresi (kucni internet), kada sam vani onda sam na mobilnom internetu (znaci opet druga ip adresa) i kada dodem na more spajam se na tamosnji wifi i opet treca ip adresa.

Znaci sve ajmo rec gledam preko moba osim mozda bi doma gledao na tv. Znaci ja sam jedini korisnik 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lange kaže...

 

Ma gledam samo ja iptv. 

Ok,znaci uzmem na godinu dana i sad me zanima:

Doma sam na jednoj ip adresi (kucni internet), kada sam vani onda sam na mobilnom internetu (znaci opet druga ip adresa) i kada dodem na more spajam se na tamosnji wifi i opet treca ip adresa.

Znaci sve ajmo rec gledam preko moba osim mozda bi doma gledao na tv. Znaci ja sam jedini korisnik 

 Možeš gledati od bilo kud dok god si samo ti ulogiran sa user/pass koji dobiješ. 

 

Znači može se ovo što ti pričaš i ne trebaš plaćati godinu dana unaprijed jer realno ništa ne dobiješ sa time, a stvar može crknuti preko noći.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo upravo uzeo i za sada prezadovoljan.

Tako sam i uzeo na 3mje jer tako se najvise isplati.tko za tko,gdje za godinu dana

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koristi netko slučajno A1 Flatbox + Fire TV stick ili nešto slično + Tvviet da čujem malo iskustva? Planiram isprobati Flatbox tokom mjeseca.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ja sam bio koristio navedenu kombinaciju...za tvviet sam morao koristiti vpn jer mi nije radilo u vecini slucaja, dešavao se freezing svakih par sec
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Koristi netko slučajno A1 Flatbox + Fire TV stick ili nešto slično + Tvviet da čujem malo iskustva? Planiram isprobati Flatbox tokom mjeseca.

 Koristim sa Xiaomi Mi box S, bez ikakvih problema.
Napomena: čim sam aktivirao  A1 flatbox, tražio sam javnu adresu.

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Koristi netko slučajno A1 Flatbox + Fire TV stick ili nešto slično + Tvviet da čujem malo iskustva? Planiram isprobati Flatbox tokom mjeseca.

 

A1 Flatbox + Google chromecast ili LG TV + Nextgen radi bez greške

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
ja sam bio koristio navedenu kombinaciju...za tvviet sam morao koristiti vpn jer mi nije radilo u vecini slucaja, dešavao se freezing svakih par sec

Ok, tehnički gledano nije mi to toliki problem ako će raditi kako treba, a brzina veća nego kod T-coma. 

 

Uzet ću 2 tjedna na probu pa barem donekle testirati. U pravilu mi sad sve savršeno radi na Hibridboxu od T-coma, ali kod A1 se za isti novac dobije puno puno više.

 

Opalaa !! kaže...
Hexfire kaže...
Koristi netko slučajno A1 Flatbox + Fire TV stick ili nešto slično + Tvviet da čujem malo iskustva? Planiram isprobati Flatbox tokom mjeseca.

 Koristim sa Xiaomi Mi box S, bez ikakvih problema.
Napomena: čim sam aktivirao  A1 flatbox, tražio sam javnu adresu.

 Da, čitao sam već na par mjesta da treba posebno tražiti javni IP. Nikakav problem znači osim ako oni sami neće nešto glumatati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
dado16 kaže...
ja sam bio koristio navedenu kombinaciju...za tvviet sam morao koristiti vpn jer mi nije radilo u vecini slucaja, dešavao se freezing svakih par sec

Ok, tehnički gledano nije mi to toliki problem ako će raditi kako treba, a brzina veća nego kod T-coma. 

 

Uzet ću 2 tjedna na probu pa barem donekle testirati. U pravilu mi sad sve savršeno radi na Hibridboxu od T-coma, ali kod A1 se za isti novac dobije puno puno više.

 

Opalaa !! kaže...
Hexfire kaže...
Koristi netko slučajno A1 Flatbox + Fire TV stick ili nešto slično + Tvviet da čujem malo iskustva? Planiram isprobati Flatbox tokom mjeseca.

 Koristim sa Xiaomi Mi box S, bez ikakvih problema.
Napomena: čim sam aktivirao  A1 flatbox, tražio sam javnu adresu.

 Da, čitao sam već na par mjesta da treba posebno tražiti javni IP. Nikakav problem znači osim ako oni sami neće nešto glumatati.

 Kod mojih javna IP adresa nije pomogla. VPN mora biti upaljen da bi se gledao tvviet uvijek

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Koristi netko slučajno A1 Flatbox + Fire TV stick ili nešto slično + Tvviet da čujem malo iskustva? Planiram isprobati Flatbox tokom mjeseca.

 Ja   :)

 

Radi apsolutno sve bez problema   Na Fire sticku imam i TVViet app, ali primarno koristim TiViMate aplikaciju.

 

Ono što ja još imam, je NordVPN, uglavnom stavim na server Frankfurt. Ali radi i bez VPN-a. Doduše, meni je A1 brzina u prosjeku cca 150 Mbps DL

 

Ak te nešto još zanima, reci...

 

EDIT;

Sad sam pročitao ovo od drugih; Sad sam isključio VPN i kod mene ne trza ništa ni bez VPN-a. (A1 flatbox duo + TVVIet + TiViMate app (TV je Panasonic plazma 50" 1080p)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 12:40 (ZdravacVZ).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
valja napomenuti ako slucajno koristis netflix, na a1 dosta korisnika ima problema da nema vecu kvalitetu od 480p/720p....nekome radi normalno a nekima ne...meni također nije radilo opet bez vpna, vpn sve popravlja
battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Testiram tvviet od jučer, trza mi svakih par sekundi... na bnetu sam. Je li to do providera i brzine interneta, ili A1 zajebava sa iptv?

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Teško je reći ovako. Trza ti baš svaki program? Možeš kontaktirati tvviet support da provjere ima li kakav problem i mogu li nešto korigirati. Možeš probati vpn, pa ako radi uredno znači da je do A1.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
gornjigrad kaže...

Testiram tvviet od jučer, trza mi svakih par sekundi... na bnetu sam. Je li to do providera i brzine interneta, ili A1 zajebava sa iptv?

 Potrebno je da se javite korisnickoj sluzbi da se uradi diagnostika konekcije

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja na bnetu i ok mi je veza

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na odgovorima, izgleda da je do mene i routera... stiže mi novi sljedeći tjedan. :)

 

drugo pitanje, što mislite o MAG infomir linux receiverima? Prijatelj mi kaže da je na njima uvjerljivo najbolje iskustvo iptv gledanja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
Koji bi Tv Box bio za prosječnog korisnikq, ta puštanje youtubea, gledanje domaćih programa i crtića što više radi djeteta? Da ima wifi i lan, po mogućnosti, da je daljinski ok. Da ima prostora za pohranu... Da nije preskup. Do 500 kn. I što bi trebao na njega staviti da mogu koristiti te programe. Koje aplikacije i liste i koliko to košta. Be planiram plaćati više od 50 kn mjesečno za liste. Ako me može tko uputiti, ništa neznam
Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 21:51 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
gornjigrad kaže...

Testiram tvviet od jučer, trza mi svakih par sekundi... na bnetu sam. Je li to do providera i brzine interneta, ili A1 zajebava sa iptv?

 Meni na nordic listi nekad znaju pojedini kanali štekat ili bude nesklad zvuka i slike i sl. isto imam bnet ali nije to do neta bar kod mene, brzina 150 mbita.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2021 2:14 (Memphis).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav!

 

Može neka preporuka najjeftinijeg mogućeg smart boxa za TV preko kojeg bih mogao u full HDu gledati liste i tu i tamo za pogledati na Youtube nešto.

Jel Xiaomi Mi TV stick dovoljno jak za to? I ima li možda još što jeftinije od tog sticka?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice