Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.839
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

to vam ne znam, ja je gledam za DZ skenirana je lista...radi odlicno, ali njihovu web stranu ne znam

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

vidim da se preko siptv moze na listu dodati i dvb-t kanale koje tv hvata. moze li im se omoguciti i epg? i da li preko te aplikacije je moguce gledanje unatrag na tvviet?

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 13:44 (punkrockos).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima li nekim cudom netko ovdje da koristi Firestick na Elit TV?..
Grom mi spucao neki dan tv i onda sam otisao lupit nesto najbolje, a najjeftinije, ugrabio se ElitTv 4k, smart tv, ali ovo smart mi je bezveze, ponajvise jer tivimate ne mogu instalirat,pa sam se odlucio i dalje drzat firesticka, ali cudno mi je da u moru navedenih proizvodjaca(kad podesavam stick), nije naveden ElitTV, pa mi ne prepoznaje pojacavanje i smanjivanke zvuma, kao ni paljenje i gasenje tva, kao sto je radilo na Philipsu..

E sad, ajde jasno mi je da elit nije neka “marka”, al tamo ima bas masa proizvodjaca od kojih je masa njih sigurno i losija, a ovaj tv recimo sluzbeno podrzava amazon prime video, onda mi cudno da ga nema na firesticku..
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Brate Elit ??? ono ko da je fen a ne TV...ne mozes ocekivati da ce FS podrzavati elit koji je do juce fenove pravio...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hahahah, sve kuzim, al 5godina garancije, okej cijena, u ovoj situaciji i naglom przenju groma jbg, nek izgura 2-3 godine ja sretan..
Kazem, cudno mi jer sluzbeno podrzava prime video amazonov, tipka na daljincu za to, kao i netflix, sad ne kuzim se previse, al pretpostavljam da ipak trebaju imat neki kontakt sa amazonom da to dobiju ili?
A ne bi vjerovao popis proizvodjaca koji sh su navedeni kad podrsavas stick.
Ne pricam o 15-20, mislim da ih ima najmanje 100 navedenih, za 70% njih nikad cuo nisam, a eto ovog nema hahah
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za 2500kn imas Sharp smart 4K, 127cm....da Elit...ajme

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa dobro nek ima, jel bitno to sad, tv koji sam uzeo je i jeftiniji od toga, znam ja dobro sta bi bilo jos bolje, al je sve bilo ili skuplje ili nedostupno z slicnu cifru i ovaj jr sasvim okej, isto 4k, smart i 5 godina garancije, za ono sto ja koristim tv i vise nego dovoljno, jedino mi je cudno to za firestick, s obzirom da njihovu prime video aplikaciju imaju sluzbeno..
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 1:02 (Pezer).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa ako je neka verzija Androida na njemu onda niš čudno da ima gore Amazon Prime.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni fire stick 4k radi na Vivax televizoru. Među podržnlm televizorima postoji Vivax. Uspeo sam da podesim da sa fire stick daljincem palim i gasim TV i naravno pojačavam i dmsnjujem zvuk. ALI podešavanja se izgube čim TV upalim preko njegovog fabričkog daljinca ili mu uradim bilo koju operaciju preko fabričkog daljinca. Podešavao sam par puta iznova i na kraju odustao. 

Što se tiče Elit televizora čudi me da ih nema pošto stvarno ima dvega i svačega

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kaj se tiče toga  elit tv-a  ajde fino ti pročitaj  sve o svom modelu , napravi update  tv-a ako je moguće 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nudi li neki provider ili netko ? Listu samo sportskih kanala ? Preskupo mi je placat npr tvviet a gledao bi samo sport
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mislim da nema nitko..imao je RD ali nazalost nema vise u ponudi, bilo je 3 mj/10€
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
intelpro kaže...
Nudi li neki provider ili netko ? Listu samo sportskih kanala ? Preskupo mi je placat npr tvviet a gledao bi samo sport

 Pitaj tvviet ili RD...mozda bi ti izasli u susret. Mislim da im to nije velik posao za srediti.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dali tko gleda preko aplikacije siptv na samsungu, zna mi se desavati da zvuk nije sinkroniziran sa slikom, recimo na tekmi komentator prije govori nego se to dogodi na slici, onda mi skroz nestaje tona

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ako izuzmemo da je sve u redu sa provajderove strane, desavalo se da siptv zeza na taj nacin

u tom slucaju probaj drugu aplikaciju

ali proveri prvo da nije do provajdera, do kanala samog

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

za LG web os koja je najbolja app za viet ?? minsitra ??? da je vracanje kanala jednostavno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mali offtopic: čovek se uči dok je živ. Nisam imao pojma malopre da se FireStick 4k može kontrolisati daljincem od TV-a. I to čak i od Vivax TV-a! Uopšte nije loša fora.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
HDMI-CEC tomu i služi, nažalost neke uređaje jednostavno ne možeš upogonit iako službeno podržavaju to.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije me bilo par dana, ali za dobre želje nikada nije prekasno;

 

 

Sretna Nova godina svim forumašima, puno zdravlja,  sreće, veselja i mira!   

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 18:47 (ZdravacVZ).
 
7 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

za LG web os koja je najbolja app za viet ?? minsitra ??? da je vracanje kanala jednostavno...

 ja koristim Smart IPTV - skroz ok, nekad cak radije tu pogledam neki kanal nego preko A1 jer sve mogu 1 daljincem, a na A1 sa 1 daljincem su mi funkcionalnosti ograničene...(npr. premotavanje na gledanju unatrag iako je sučelje na A1 za gledanje unatrag neusporedivo bolje od TvViet-a)

Što se ministre tiče, čekam od TvViet-a licencu vec godinu dana...😬 prije sam nju koristio, ali kako mi pretplata istekla i imao sam "rupu" od par dana prije produženja, otišla moja licenca nekom drugom...😁 od tad čekam i koristim Smart IPTV koji mi je isto ok.

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet radi dobro cijeli dan kad usput gledam, a onda oko 22 kad zelim malo pogledati tv sat-dva onda pocne stekat taman da popizdim

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
punkrockos kaže...

tvviet radi dobro cijeli dan kad usput gledam, a onda oko 22 kad zelim malo pogledati tv sat-dva onda pocne stekat taman da popizdim

 prijavi tehničkoj podršci čim ti zašteka... ja nemam takvo iskustvo

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pohvala za Nova Iptv, cca 40kn mjesecno a radi kao sat.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 1 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
punkrockos kaže...

tvviet radi dobro cijeli dan kad usput gledam, a onda oko 22 kad zelim malo pogledati tv sat-dva onda pocne stekat taman da popizdim

 prijavi tehničkoj podršci čim ti zašteka... ja nemam takvo iskustvo

 Moguće je i do interneta.......

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene jučer samo buffering..... ništa nije radilo. Tek navečer sam im se javio da bi mi rekli da optima opet ima zagušenja, srećom riješili su za nekih 20 minuta 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Pohvala za Nova Iptv, cca 40kn mjesecno a radi kao sat.

 ne bi se baš složio. Gdje god pogledaš problem.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probajte terminator listu, domaća je, iz Zagreba

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
moze link od terminatora, poslao u private
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledam samo utakmice i glazbene kanale.

 

Jucer utakmica Barca-Sociedad bez ijednog lagga.

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moze link od terminatora na pm, hvala

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice