Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.751
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

linpus 

Express VPN si pogledaj.

 

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 19:51 (kameni_zg).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
kova077 kaže...

Iskreno isprobao sam 3,4 liste od razlicitih usera. Posto sam relativno novi u svijetu IPTV-a.

Jedina koja mi nije zastekala ni u jednom trenutku je bila Tvviet za koju sam se odlucio uzet sad na mjesec dana.

Al vidim da Lucluc prica da ce se zakljucat pa da ce se tesko upast poslje, s toga kad mi istekne ovih mjesec dana sto sam uzeo odma uzimam na 3 mjeseca! Svaka cast samo nastavite tako.

I ne nije nikakva placena reklama il sta ja znam da ga reklamiram za nesto nego jednostavno to je tako.

Inace mrzim kad mi usred filma il tekme pocne bufferat i loadat nesto. Sto je na vecini drugih listi tak, rade one dobro al u jednom trenutku pocnu jebavat.

Kome nije tesko dat malo vise za Tvviet bit ce mu super lista. Tko hoce malo jeftinije mislim da je NOVA cist ok. Buraz ima NOVU i kaze da je donekle zadovoljan i da mu je samo par puta zbuferalo al saltanjem programa i vracanjem nazad je proradilo opet.

Plus moze ic na 2 ip adrese odjednom. Mene iskreno nervira to pa sam se odlucio za ovu prvu. Jedino Red Devils nisam jos probao, al iskreno ni ne treba mi trenutno kad mi ovdje sve sljaka. 

Svaka lista ima buffer, pa ima i tvviet, sam ces i to dozivjet, nije sad cesto ali ponekad i kod njega zna se desiti to jer to je takav svijet iptva. Puno faktora ovisi o prijenosu , o tvom internetu pa nadalje. 

 

nisu rijetki problemi na tvvietu ... redovito prijavljujem službi za korisnike ... sinoć npr nisam mogao pogledati film na TVOD jer je zapinjao (drugi kanali su bili OK) .. jutros jedan program kocka ... i tako to, nitko nije bez greške ali ovi se barem uredno jave preko korisničke podrške

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet

SK 1 HR, sinoc buffer kroz utakmicu Man.Utd - Wolves i preksinoć na Chelsea - A.Villa.  

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
plavi_medved kaže...
kova077 kaže...

Iskreno isprobao sam 3,4 liste od razlicitih usera. Posto sam relativno novi u svijetu IPTV-a.

Jedina koja mi nije zastekala ni u jednom trenutku je bila Tvviet za koju sam se odlucio uzet sad na mjesec dana.

Al vidim da Lucluc prica da ce se zakljucat pa da ce se tesko upast poslje, s toga kad mi istekne ovih mjesec dana sto sam uzeo odma uzimam na 3 mjeseca! Svaka cast samo nastavite tako.

I ne nije nikakva placena reklama il sta ja znam da ga reklamiram za nesto nego jednostavno to je tako.

Inace mrzim kad mi usred filma il tekme pocne bufferat i loadat nesto. Sto je na vecini drugih listi tak, rade one dobro al u jednom trenutku pocnu jebavat.

Kome nije tesko dat malo vise za Tvviet bit ce mu super lista. Tko hoce malo jeftinije mislim da je NOVA cist ok. Buraz ima NOVU i kaze da je donekle zadovoljan i da mu je samo par puta zbuferalo al saltanjem programa i vracanjem nazad je proradilo opet.

Plus moze ic na 2 ip adrese odjednom. Mene iskreno nervira to pa sam se odlucio za ovu prvu. Jedino Red Devils nisam jos probao, al iskreno ni ne treba mi trenutno kad mi ovdje sve sljaka. 

Svaka lista ima buffer, pa ima i tvviet, sam ces i to dozivjet, nije sad cesto ali ponekad i kod njega zna se desiti to jer to je takav svijet iptva. Puno faktora ovisi o prijenosu , o tvom internetu pa nadalje. 

 

nisu rijetki problemi na tvvietu ... redovito prijavljujem službi za korisnike ... sinoć npr nisam mogao pogledati film na TVOD jer je zapinjao (drugi kanali su bili OK) .. jutros jedan program kocka ... i tako to, nitko nije bez greške ali ovi se barem uredno jave preko korisničke podrške

 Podzrav. CInemax1 tvod je bilo sjeckanje na samoj kablovskoj, tako je i snimilo. Sutradan je bilo na viasat explore. Podesili smo stream preko druge kablovske za te kanale

Pixonium kaže...

Tvviet

SK 1 HR, sinoc buffer kroz utakmicu Man.Utd - Wolves i preksinoć na Chelsea - A.Villa.  

 Sada sam prelistao malo poruke na koje su kolege odgovarale i nisam vidio prituzbe za taj kanal. Stavljen je na monitoring, pa cemo vidjeti kako se ponasa i ispraviti gresku na istom

 

Hvala na razumijevanju. Greske nisu ceste, ali dogadjaju se kao i svugdje. Najbitnije je svaku kritiku prihvatiti i svaku gresku ispraviti u sto kracem roku, kao i raditi na prevenciji istih

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

Da li postoji neki free IPTV app za Samsung Tizen TV? I da li postoji neki free source ex yu kanala koji bi mogao upucati na njega?

 

Ne očekujem čuda i sve programe free.. Htio bih samo isprobati IPTV na Smart TVu.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ssiptv je free, ali i svi drugi u storu su bar prvih 7 dana free za test a poslije test perioda se placa nesto sitno
poslao sam ti na pp jednu m3u listu pa ubaci i vidi
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DarK.xy kaže...

Pozdrav,

 

Da li postoji neki free IPTV app za Samsung Tizen TV? I da li postoji neki free source ex yu kanala koji bi mogao upucati na njega?

 

Ne očekujem čuda i sve programe free.. Htio bih samo isprobati IPTV na Smart TVu.

Ima, dodduše nije free, ali ako nešto košta za godinu dana manje od jednog piva, računaj da je besplatno :-)

DuplexPlay, meni vrhunska aplikacija, imaš je u Samsung store, 1 USD/6mj ili 2 USD/12 mj. Zaista simbolično.

7 dana besplatno, probaj vjerujem nećeš se pokajati. Možeš ubaciti više listi pa biraš koju ćeš gledati.

Liste se ubacuju preko njihovog portala, slično kao kod Smart IPTV aplikacije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 23:05 (mmatic123).
3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za koji dan mi ističe prvih mjesec dana korištenja Nova IPTV servisa.

Pošto sam zadovoljan koristit ću i dalje.

Zanima me kako inače ide produženje, jel samo uplatim pare na paypal i javim čovjeku ili?

Jel se dobije kakva obavjest da će mi isteći korištenje ili to moram sam kontrolirat?

 
1 1 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
od Nova iptv ne dobijes nikakvu obavijest o isteku pretplate to moras sam voditi brigu, uplati za vise mjeseci odjednom pa nemas brige...
uplati za 3, 6 ili godinu pa si miran (dugo su vec na trzistu pa valjda nece zeznuti)
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni istice prvi mjesec RedDevilsa i vracam se na tvviet..
Sportski paket na rd je veci i u startu mi se cinio bolja opcija, al btsport nije fhd, iako tako pise, nego SD, skysports premierleague, nije premierleague, nego cricket, skysport de za englesku ligu isto je SD itd itd, opet mi se svede da mi je ljepse gledati utakmicu na sportklubu osim ako nije na skysports arena programu, al zbog tog jednog programa se ne isplati pored tvvieta jer je tvviet ipak stabilniji, barem meni, al barem sam probao i znam na cemu sam..
 
3 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Produzio ljubav tvvietu jos 3 mjeseca ;)
 
2 4 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pitanje jedno za one koji koriste TiviMate premium. Postoji li način sa ubacim listu s udaljene lokacije? Drugoj sam osobi na Firestick 4K instalirao TiviMate i sad bi mu slao par listi na test bez da moram odlazit kod njega. Na TiviMate Companion appu ne nalazim tu opciju?
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nani kaže...
Pitanje jedno za one koji koriste TiviMate premium. Postoji li način sa ubacim listu s udaljene lokacije? Drugoj sam osobi na Firestick 4K instalirao TiviMate i sad bi mu slao par listi na test bez da moram odlazit kod njega. Na TiviMate Companion appu ne nalazim tu opciju?
Hvala

 mislim da možeš s ovim

sve radim samo da ne radim
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Produzio ljubav tvvietu jos 3 mjeseca ;)

 Ovo je jako bitna informacija kako za ovu temu tako i za sve nas koji pratimo istu i stoga ti se zahvaljujem što si ju nesebično podijelio sa nama. 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
nani kaže...
Pitanje jedno za one koji koriste TiviMate premium. Postoji li način sa ubacim listu s udaljene lokacije? Drugoj sam osobi na Firestick 4K instalirao TiviMate i sad bi mu slao par listi na test bez da moram odlazit kod njega. Na TiviMate Companion appu ne nalazim tu opciju?
Hvala

 mislim da možeš s ovim

 Hvala na odgovoru, znači jedino preko TW-a. 

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav

 

Može molim kontakt za Tvviet listu?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

koristi li ko onaj turski sajt za free liste ??? kazu da je ok, da liste rade duze vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

koristi li ko onaj turski sajt za free liste ??? kazu da je ok, da liste rade duze vremena

 

Moze meni na private?

 

Hvala.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz, jel ti se tko javio za tvviet kontakt, da ne spamam temu bzvz?

EDIT: Ups, mislio sam da saljem privatnu poruku 🙈
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 1:32 (Iscodisco22).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lijepi pozdrav forumaši,
korisnik sam jedne domaće liste nekoliko mjeseci i moram priznati da sam vrlo zadovoljan jer nude kanale u vrhunskoj kvaliteti ( jedan je čak u 4k i prava je šteta sto ih nema više).. uglavnom da pređem na stvar.. aktivno pričam talijanski jezik i dugi niz godina pratim serije a i nema mi večeg gušta nego gledati utakmice sa talijanskim komentatorom, pitam se dal' ima koja strana ili domaća lista sa talijanskim sky kanalima u uhd/4k ili bar približno te kvalitete ( 50 fps ) ... Moze odgovor i na privatnom. Unaprijed se zahvaljujem i zelim svima dobar početak godine. LP
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Anoroc kaže...
Lijepi pozdrav forumaši,
korisnik sam jedne domaće liste nekoliko mjeseci i moram priznati da sam vrlo zadovoljan jer nude kanale u vrhunskoj kvaliteti ( jedan je čak u 4k i prava je šteta sto ih nema više).. uglavnom da pređem na stvar.. aktivno pričam talijanski jezik i dugi niz godina pratim serije a i nema mi večeg gušta nego gledati utakmice sa talijanskim komentatorom, pitam se dal' ima koja strana ili domaća lista sa talijanskim sky kanalima u uhd/4k ili bar približno te kvalitete ( 50 fps ) ... Moze odgovor i na privatnom. Unaprijed se zahvaljujem i zelim svima dobar početak godine. LP

 Ništa od toga.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Anoroc kaže...
Lijepi pozdrav forumaši,
korisnik sam jedne domaće liste nekoliko mjeseci i moram priznati da sam vrlo zadovoljan jer nude kanale u vrhunskoj kvaliteti ( jedan je čak u 4k i prava je šteta sto ih nema više).. uglavnom da pređem na stvar.. aktivno pričam talijanski jezik i dugi niz godina pratim serije a i nema mi večeg gušta nego gledati utakmice sa talijanskim komentatorom, pitam se dal' ima koja strana ili domaća lista sa talijanskim sky kanalima u uhd/4k ili bar približno te kvalitete ( 50 fps ) ... Moze odgovor i na privatnom. Unaprijed se zahvaljujem i zelim svima dobar početak godine. LP

 Ništa od toga.

 Imam ja takvu listu ali nije za javnost, ide samo na preporuku.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Anoroc kaže...
Lijepi pozdrav forumaši,
korisnik sam jedne domaće liste nekoliko mjeseci i moram priznati da sam vrlo zadovoljan jer nude kanale u vrhunskoj kvaliteti ( jedan je čak u 4k i prava je šteta sto ih nema više).. uglavnom da pređem na stvar.. aktivno pričam talijanski jezik i dugi niz godina pratim serije a i nema mi večeg gušta nego gledati utakmice sa talijanskim komentatorom, pitam se dal' ima koja strana ili domaća lista sa talijanskim sky kanalima u uhd/4k ili bar približno te kvalitete ( 50 fps ) ... Moze odgovor i na privatnom. Unaprijed se zahvaljujem i zelim svima dobar početak godine. LP

 Ništa od toga.

 ima toga samo trebaš znat ljude koji znaju ljude  hahaha  ako nađem u svojoj arhivi ( koja je u neredu ja ti pošaljem  m3u i za stb )

sve radim samo da ne radim
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam DAZN Italija i Sky Sport Serie A, na njima ide Serie A. Kup ide na RAI, to valjda imaju svi.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
x18x05x kaže...
Anoroc kaže...
Lijepi pozdrav forumaši,
korisnik sam jedne domaće liste nekoliko mjeseci i moram priznati da sam vrlo zadovoljan jer nude kanale u vrhunskoj kvaliteti ( jedan je čak u 4k i prava je šteta sto ih nema više).. uglavnom da pređem na stvar.. aktivno pričam talijanski jezik i dugi niz godina pratim serije a i nema mi večeg gušta nego gledati utakmice sa talijanskim komentatorom, pitam se dal' ima koja strana ili domaća lista sa talijanskim sky kanalima u uhd/4k ili bar približno te kvalitete ( 50 fps ) ... Moze odgovor i na privatnom. Unaprijed se zahvaljujem i zelim svima dobar početak godine. LP

 Ništa od toga.

 ima toga samo trebaš znat ljude koji znaju ljude  hahaha  ako nađem u svojoj arhivi ( koja je u neredu ja ti pošaljem  m3u i za stb )

 Ajde pogledaj, ako uspiješ naći pošalji da i to vidim. Samo ti 4k kanali ljepo izgledaju, nekako prirodno. Ovo sve FHD je shit na iptv-u.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

krivo ispalo ne tebi nego anorocu pošaljem

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala na odgovoru, jel bi se moglo nekako doci do takve liste? Probao sam nekoliko lista sa alija i par domacih ali to nije ni približno FHD kvalitete i stalno variraju pa padaju na 720p, pitam se kako je moguće da SK 4k ima takvu bolesnu sliku a nemoguće je naci listu sa talijanskim sky u takvoj kvaliteti.. btw ne očekujem sigurno da takva lista košta malo ali za kvalitetu nije mi problem izdvojiti više..
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

nadjes URL  vipmax liste i mac ti neko da i uzivas u dobroj kvaliteti kanala...

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

nadjes URL  vipmax liste i mac ti neko da i uzivas u dobroj kvaliteti kanala...

 Može li se vipmax lista kupiti negdje? 

HZV
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
To i mene zanima, jel se može dobiti u privatnoj poruci njihova stranica?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice