Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.940
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

probao puno servera, nije to to. vise vremena potrosis da nađeš dobar server nego na gledanje.

nekad je to na express vpn radil fantasticno, al vise ne

 

jel znas kako do tih postavki od nord vpn da se bira ntflx server?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

probao puno servera, nije to to. vise vremena potrosis da nađeš dobar server nego na gledanje.

nekad je to na express vpn radil fantasticno, al vise ne

 

jel znas kako do tih postavki od nord vpn da se bira ntflx server?

 Pa nekad je to bilo u postavkama aplikacije

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Pitanje za ljude koji imaju Fire stick: postoji li način da se na fire stick, u Tivimate aplikaciju, iskopira (copy paste) url adresa davatelja IPTV usluge ili se mora ručno uneti?

Ako imaš android telefon, imaš aplikaciju Fire tv remote, to ti je zapravo daljinski za fire stick, a radi ako su i fire stick i mobitel spojeni preko iste wifi mreže (prepozna ga automatski)

 

Također podržava funkciju copy/paste, kao i tipkovnicu

 

Znači, na mobitelu iz maila kopiraš link, pokreneš aplikaciju fire remote, i u polje gdje ide link, samo umetneš link, i to je to

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Provalio sam to. Radi kao sat! Hvala ti u svakom slučaju.

FireStick je munja! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

nema to vise ja mislim, vezano za nord vpn i ntflx

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 23:38 (shilev).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

nema to vise ja mislim, vezano za nord vpn i ntflx

 Sad sam vidio poruku, ovo za NordVPN.

 

Ne znam kak je u večernjim satima, nisam isprobavao, tek sad sam izmjerio, ali evo slike da se ništ ne usporava. Spojio sam se preko NordVPN na server u Frankfurt.

 

 

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ma taj fast.com nije relevantan..on je meni uvijek full i na mom provideru, a throughput ispod 2 mbit/s

trba pokrenuti stream i stisnuti ctrl alt del D i onda vidis throughput

a i osjetis po slici i duljini ucitavanja streama da je sporo

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

ma taj fast.com nije relevantan..on je meni uvijek full i na mom provideru, a throughput ispod 2 mbit/s

trba pokrenuti stream i stisnuti ctrl alt del D i onda vidis throughput

a i osjetis po slici i duljini ucitavanja streama da je sporo

 jbg, ne koristim Netflix   (imam Syncler+, tu imam sve živo i neživo). Ali vjerujem da ti je tak jer se i na drugim temama ljudi žale. Jesi probao kontaktirati NoedVPN korisničku službu? Meni su par puta pomogli. (u promjeni protokola enkripcije i odabiru servera)

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa trebam paket hrvatskih programa da mogu gledati na smart tv preko apk iptv smarters, što bi mi preporučili, volio bih da ima neki paket kao na maxtv

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ERROR1911 kaže...

Ekipa trebam paket hrvatskih programa da mogu gledati na smart tv preko apk iptv smarters, što bi mi preporučili, volio bih da ima neki paket kao na maxtv

 Prelistaj 10 stranica unatrag !!!

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

krivo citirano

 

ZdravacVZ 

 

jesam, ma prave se mutavi.

 

probao sve enkripicije itd

uzeo po mjesec dana sa money refundom sve najjace vpn-ove i na nijednom netflix ne radi kako spada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 13:28 (shilev).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

https://www.protis.hr/products/details/amazon-fire-tv-stick-4k/157743

Ovi nisu normalni 100%.Skoro sam pao sa stolca.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nakon sto sam napravio update firmwarea na FS HD sada se vise nemoze napraviti transfer aplikacija ni sa easy fire tools ni sa apps2fire, na FS 4K je sve ok jer za njega nije jos dostupan update. Ima li netko kakvo rjesenje?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hostgator kaže...

Nakon sto sam napravio update firmwarea na FS HD sada se vise nemoze napraviti transfer aplikacija ni sa easy fire tools ni sa apps2fire, na FS 4K je sve ok jer za njega nije jos dostupan update. Ima li netko kakvo rjesenje?

 Preko downloadera skini ovaj browser https://dimitrology.com/sdm_downloads/tv-bro-web-browser-android-tv/ preko njega možeš sve app skinuti 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hostgator kaže...

Nakon sto sam napravio update firmwarea na FS HD sada se vise nemoze napraviti transfer aplikacija ni sa easy fire tools ni sa apps2fire, na FS 4K je sve ok jer za njega nije jos dostupan update. Ima li netko kakvo rjesenje?

 Jesi dopustio u postavkama sticka instalaciju sa nepoznatih izvora ? Jesi upisao isti IP u Apps2fire kao sto ti je na sticku ? Ja koristim Apps2fire i nemam problema. 

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav, kome se obratiti za nova listu?

 

lp

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...
hostgator kaže...

Nakon sto sam napravio update firmwarea na FS HD sada se vise nemoze napraviti transfer aplikacija ni sa easy fire tools ni sa apps2fire, na FS 4K je sve ok jer za njega nije jos dostupan update. Ima li netko kakvo rjesenje?

 Preko downloadera skini ovaj browser https://dimitrology.com/sdm_downloads/tv-bro-web-browser-android-tv/ preko njega možeš sve app skinuti 

 Ma nemogu instalirati downloader jer mi kaze "please check that your Billing address & payment method are from a supported country" :(

Pixonium kaže...
hostgator kaže...

Nakon sto sam napravio update firmwarea na FS HD sada se vise nemoze napraviti transfer aplikacija ni sa easy fire tools ni sa apps2fire, na FS 4K je sve ok jer za njega nije jos dostupan update. Ima li netko kakvo rjesenje?

 Jesi dopustio u postavkama sticka instalaciju sa nepoznatih izvora ? Jesi upisao isti IP u Apps2fire kao sto ti je na sticku ? Ja koristim Apps2fire i nemam problema. 

 Naravno da jesam, napisao sam da na FS 4k sve radi ok.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ERROR1911 kaže...

Ekipa trebam paket hrvatskih programa da mogu gledati na smart tv preko apk iptv smarters, što bi mi preporučili, volio bih da ima neki paket kao na maxtv

 

Da ti skratim listanje teme, u ovoj temi najvise se spominje:

 

Domace:
TvViet - gledanje unazad (catch up) do 8 dana unazad, glavni fokus je na nase domace programe, i nek me netko ispravi ako grijesim ali imat ces sve ko na maxtv + svi paketi.

Reddevils iptv - isto jedna domaca lista, sve nase programe bus imo + puno sportskih, nemas catch up

Nova iptv - jeftino i ok, pogotovo ako imas VPN svodis si moguce probleme na minimum (realno vrijedi za sve liste), ali ako trazis nesto da ti bude main izvor za gledanje televizije onda bi osobno sveo odabir na ova dva iznad, stabilnosti radi.

 

Strano:

Nordic.. znam da ima nekih koji ne vide nista posebno u nordicu, ali meni barem nordic radio super i nemam primjedbi, jest skup, ali eto, kome nije problem financijski isplati se probat.

 

Ja osobno koristim TvViet vec vise od 2 godine, + znao sam uzimat neku stranu listu kao backup, nesto sto ima dobre kanale za formulu, a nedavno je tvviet ubacio sky sports f1 tak da vise to ne radim. Sad ovisi sta tebi treba i sta ti se bude kod koga svidjelo, recimo meni je dosta bitan catch up, nekome su bitni sportski programi i VOD, meni je samo catch up bitan radi crtica za malu. Moja preporuka je nemoj uzimat test na jedan dan jer to nije dosta da vidis, uzmi prvi mjesec prvog pa drugi mjesec drugog pa treceg i vidis koji ti najbolje odgovara.

 

btw @lucluc, na niceklodeonu vec par dana nevalja epg pa k tome i gledanje unazad nije tocno, pise spuzva bob a kad pokrenes nejde spuzva bob :P imas jako nezadovoljnog malog korisnika trenutno 

Try and fail, but never fail to try.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ERROR1911 kaže...

Ekipa trebam paket hrvatskih programa da mogu gledati na smart tv preko apk iptv smarters, što bi mi preporučili, volio bih da ima neki paket kao na maxtv

 za tebe samo jedno je rješenje tvviet , javi se luclucu  ,  nema bolje nema dalje od toga

sve radim samo da ne radim
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hostgator kaže...
joozza kaže...
hostgator kaže...

Nakon sto sam napravio update firmwarea na FS HD sada se vise nemoze napraviti transfer aplikacija ni sa easy fire tools ni sa apps2fire, na FS 4K je sve ok jer za njega nije jos dostupan update. Ima li netko kakvo rjesenje?

 Preko downloadera skini ovaj browser https://dimitrology.com/sdm_downloads/tv-bro-web-browser-android-tv/ preko njega možeš sve app skinuti 

 Ma nemogu instalirati downloader jer mi kaze "please check that your Billing address & payment method are from a supported country" :(

Pixonium kaže...
hostgator kaže...

Nakon sto sam napravio update firmwarea na FS HD sada se vise nemoze napraviti transfer aplikacija ni sa easy fire tools ni sa apps2fire, na FS 4K je sve ok jer za njega nije jos dostupan update. Ima li netko kakvo rjesenje?

 Jesi dopustio u postavkama sticka instalaciju sa nepoznatih izvora ? Jesi upisao isti IP u Apps2fire kao sto ti je na sticku ? Ja koristim Apps2fire i nemam problema. 

 Naravno da jesam, napisao sam da na FS 4k sve radi ok.

 Makni karticu za plaćanje sa Amazona accounta. Meni je na taj način proradilo.

 

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ima li itko invitation code za worldofiptv.com? ako da, molio bih ga u privatnoj poruci... hvala , zivjeli

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

ma taj fast.com nije relevantan..on je meni uvijek full i na mom provideru, a throughput ispod 2 mbit/s

trba pokrenuti stream i stisnuti ctrl alt del D i onda vidis throughput

a i osjetis po slici i duljini ucitavanja streama da je sporo

 Lako moguće da uopće nisu VPNovi krivi već je stvar u Netflix u. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Iskreno isprobao sam 3,4 liste od razlicitih usera. Posto sam relativno novi u svijetu IPTV-a.

Jedina koja mi nije zastekala ni u jednom trenutku je bila Tvviet za koju sam se odlucio uzet sad na mjesec dana.

Al vidim da Lucluc prica da ce se zakljucat pa da ce se tesko upast poslje, s toga kad mi istekne ovih mjesec dana sto sam uzeo odma uzimam na 3 mjeseca! Svaka cast samo nastavite tako.

I ne nije nikakva placena reklama il sta ja znam da ga reklamiram za nesto nego jednostavno to je tako.

Inace mrzim kad mi usred filma il tekme pocne bufferat i loadat nesto. Sto je na vecini drugih listi tak, rade one dobro al u jednom trenutku pocnu jebavat.

Kome nije tesko dat malo vise za Tvviet bit ce mu super lista. Tko hoce malo jeftinije mislim da je NOVA cist ok. Buraz ima NOVU i kaze da je donekle zadovoljan i da mu je samo par puta zbuferalo al saltanjem programa i vracanjem nazad je proradilo opet.

Plus moze ic na 2 ip adrese odjednom. Mene iskreno nervira to pa sam se odlucio za ovu prvu. Jedino Red Devils nisam jos probao, al iskreno ni ne treba mi trenutno kad mi ovdje sve sljaka. 

 

 

 

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imate neku preporuku za ip tv ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ovisi što trebaš. Neke imaju kvalitetne sportske programe, neke odličnu videoteku, neke su dobar omjer uloženo dobiveno.

Najpopularnije barem ovdje su Tvviet, reddevil i Nova iptv. Napiši što ti je najbitnije pa će ti se netko javiti na pp. Nije dozvoljeno stavljanje linkova.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

dao mi je i kolega qtip neku preporuku pa sam i na to bacio oko.

 

pa prioritet hmm nba najvise iza toga filmovi i serije.

ali pretezno nba jer imam hbo go i netflix pa se druga stavka

time nadopunjuje. :D

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kova077 kaže...

Iskreno isprobao sam 3,4 liste od razlicitih usera. Posto sam relativno novi u svijetu IPTV-a.

Jedina koja mi nije zastekala ni u jednom trenutku je bila Tvviet za koju sam se odlucio uzet sad na mjesec dana.

Al vidim da Lucluc prica da ce se zakljucat pa da ce se tesko upast poslje, s toga kad mi istekne ovih mjesec dana sto sam uzeo odma uzimam na 3 mjeseca! Svaka cast samo nastavite tako.

I ne nije nikakva placena reklama il sta ja znam da ga reklamiram za nesto nego jednostavno to je tako.

Inace mrzim kad mi usred filma il tekme pocne bufferat i loadat nesto. Sto je na vecini drugih listi tak, rade one dobro al u jednom trenutku pocnu jebavat.

Kome nije tesko dat malo vise za Tvviet bit ce mu super lista. Tko hoce malo jeftinije mislim da je NOVA cist ok. Buraz ima NOVU i kaze da je donekle zadovoljan i da mu je samo par puta zbuferalo al saltanjem programa i vracanjem nazad je proradilo opet.

Plus moze ic na 2 ip adrese odjednom. Mene iskreno nervira to pa sam se odlucio za ovu prvu. Jedino Red Devils nisam jos probao, al iskreno ni ne treba mi trenutno kad mi ovdje sve sljaka. 

 

 

 

 

Svaka lista ima buffer, pa ima i tvviet, sam ces i to dozivjet, nije sad cesto ali ponekad i kod njega zna se desiti to jer to je takav svijet iptva. Puno faktora ovisi o prijenosu , o tvom internetu pa nadalje. 

Prvo pucaj, onda pitaj.
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne budite lijeni prolistati 10ak stranica unatrag. Sve Vam pise o svakoj boljoj i onoj jeftinoj kineskoj listi.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koji VPN koristite kad gledate IPTV?

 

Koja lista bi bila najbolji omjer uloženo/dobiveno za kanale koje pružaju HR operateri (A1, T-com)? Kabelsku otkazujem, a planiram uzeti pretplatu na Netflix i HBO, a listu za povremeni, za npr. poneku utakmicu, pokoji dokumentarac i ženi za 24Kitchen. Dakle nebi ovu listu za 15 eura mjesečno...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
linpus kaže...

Koji VPN koristite kad gledate IPTV?

 

Koja lista bi bila najbolji omjer uloženo/dobiveno za kanale koje pružaju HR operateri (A1, T-com)? Kabelsku otkazujem, a planiram uzeti pretplatu na Netflix i HBO, a listu za povremeni, za npr. poneku utakmicu, pokoji dokumentarac i ženi za 24Kitchen. Dakle nebi ovu listu za 15 eura mjesečno...

 Vec 5 god. na iptv bez ikakvog VPN-a !

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice